Walscho frakcija "Pokalbiai su Dievu"

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
J

Post by J »

Noriu paklausti.
Va čia daugelis mato daug bendra tarp Megre ir Walscho knygų.
O kaip gi sekso klausimas?
Ar taip pat daug bendro matote?... :lol: :lol: :lol:
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

matau, reikes paskaityti Walsha, nes vis isiterpiu i sia frakcija, o neskaiciau. be to, suintrigavo diskusijos :shock: :D
o tu darja, dar neatsisveikink - seniai supratau, kad neverta mums tam tikromis temomis gincytis. tokie beprasmiski gincai ne tik kad nepaivairina nuobodulio, bet dar ir energija atima. jauskime saika, rasanciu jausmus, galu gale cia juk bendraminciu svetaine (supposed to be :wink:) :!:
nuobodulio ypatingo as nepautau, nes raso skirtingi zmones, kiekvienas savo stiliumi ir jiems rupi tai, apie ka raso. o jei jau kas uzsiciklina per daug, tai, aisku, galima ir pakritikuoti, tik supratingai, neuzgaunant svetaines seimininku sirdeliu
o dauguma tavo pranesimu tikrai yra smagus skaityti :) :D
ne ate :no:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: matai, Dobe, as tokia - kaip galvoju, taip ir sakau (net virsininkei pasakau tai, ka galvoju, nepaisydama visu rangu ir titulu, na, aisku, neizeidziant :roll: ), o pastaruoju metu matau, kad mano mintys kai kam per daug kliuva, kai kas man vis liepia isiskaityti, o patys neisiskaito i tai, apie ka patys kalba ir ka as noriu pasakyti, tad tu teisi - veltui eikvojama energija, tad manau geriau patyleti - bent kuri laika, o paskui bus matyt... :wink:
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

kaip tik norejau dar pridurti, kad galbut suprantu, kodel tau vis neiseina neisikisti taip audringai - ogi todel, kad esi is prigimties agitatore :!: :lol:
ir as tokia esu, jei nuosirdziai ka nors galvoju, tai jau nenutylesiu, ir virsininkai man tada ne motais ir kitu nuomone :P taciau gal sitas bruozas nevisada i gera mum iseina - as kartais pagalvoju, kad reikia atsirinkti, kam ir kada ta savo nuomone issakyti, idant nesvaistyti energijos veltui. as tuomet ziuriui i save kritiskai ir pagalvoju, kad ismintingiau butu kartais nuomones nepareiksti :wink: :lol: :mrgreen:
ne ate :no: :no: :no:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: matai, Dobe, as tai savo nuomone dazniausiai pareiskiu ne save, o kita gindama - tada man ne motais, kad kazkam nepatinka (nors tas, ka ginu, daznai buna, kad situacijai susikloscius atsisuka pries mane, na, bet cia jau jo reikalas - mano sazine rami, tokia buvau nuo vaikystes - visus skriaudziamuosius gyniau, pati daznai nukentedama), vat taip yra ir forume - del manes tai dzin man visos tos ideologijos, bet galvoju apie mus visus, musu sali, o gal ir net pasauli (kartais :wink: )
Gerai, ne atia, bet gal iki kitos savaites, kada turesiu daugiau energijos, bo pries gimtadieni zmogus turi l. mazai energijos, o dar ta pacia baigiu cia veltui iseikvot. iki :wink:
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

tai tu, pasirodo, Saulys :lol: na tai su artejanciu gimtadieniu - linkiu tau is sirdies visko geriausio, kad dar siame gyvenime sutiktum ta, kur "nesavanaudiskai ir amzinai", kad butum visapusiskai laiminga :H :love:  :yy:
Darius
Posts: 10
Joined: Sun 01 26, 2003, 11:36

Post by Darius »

Jonė.S wrote:Manau, pagrindinė mintis tai, kad gyvenimas, tai Sielos kelionė, kad bet kokioj situacijoj turėtum savęs klausti - ne ką galėčiau gauti, bet ką galėčiau duoti, kuo galėčiau būti.
Pagrindinė mintis, tai prisiminti Kas Esam, Kuo Norėtume Tapti. Kartu su Dievu išgyventi jo dieviškumą, kurti save, savo patirtį, keliauti link Dievo buveinės.
O kaip jums atrodo?...
Man atrodo, kad siauresne prasme mes esame pasirinke isgyventi kazkuri Dievo aspekta, platesne - mes esame viena, taigi ir isgyvename savo dieviskuma. Mes visada buvome, esame ir busime dievo buveineje, nes kitko paprasciausia nera, o einame tik link atsiminimo kad ten esame. O ir uzmirsome savo noru :) Kaip gali pajusti kur esi, jei nebuvai niekur kitur?
Darius
Posts: 10
Joined: Sun 01 26, 2003, 11:36

Post by Darius »

Jonė.S wrote:Noriu paklausti.
Va čia daugelis mato daug bendra tarp Megre ir Walscho knygų.
O kaip gi sekso klausimas?
Ar taip pat daug bendro matote?... :lol: :lol: :lol:
Is tiesu, palyginam Megre ir Walscho poziuri i seksa!
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Visų pirma, tai darją sveikinu su gimtadieniu. :) Visų antra, tai noriu pasakyti, kad kai kurie žmonės tave labiausiai myli iš viso forumo, taigi nesiskubink išeiti... ;)

Visų antra, tai pakalbėkim apie seksą. :) Pažodžiui skaitant, tai Megre sako, kad seksas yra blogai, o Walschas sako, kad seksas yra gerai. Todėl girdėjau du žmones pasisakant: "oi skaičiau tą Walschą pirmą knygą, tai ten už seksą pasisakoma, o Anastasija sakė vengti, taigi daugiau neskaičiau... " :)

Aš asmeniškai tai manau, kad abiejose knygose sakomi tokie pat dalykai, tik terminas "seksas" vartojamas skirtingai. Anastasija pasimylėjus su Megre pasakė: "argi tai buvo seksas?", o Walschas tiesiai šviesiai pasakytų - "taip tai buvo seksas". Žodžiu, manau, kad autoriai tą patį žodį vartoja su visai kitokia prasme, todėl ir gaunasi painiava. Jau pirmose dviejose Walscho knygose tai jaučiau, tik negalėjau niekam paaiškinti. Bet štai trečiojoje Walschas patikslina sekso sąvoką. Ten seksas be meilės negali būti. Manau, kai Walschas sako "seksas", tai jis turi omeny kažką panašaus į tai, ką Anastasija su Megre darė... :oops:

Aišku, jei priimsim pažodžiui viską, tai abi knygos prieštarauja viena kitai šiuo aspektu. Bet jei žiūrėsim labai plačiai, tai manau, kad jos šneka labai panašiai. Nuo pat pradžių jaučiau giminingumą. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

sexas yra blogai
mylejimasis yra gerai
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Bet juk Walshas sako, kad nėra nei blogo nei gero, ane?
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Pirstus i rozete kisti siaip irgi nei bloga nei gera
bet pasekmes kiekvienas supras savaip :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu cia jus mano gimtadieni su seksu suplaket :? , kita, subtilesne butybe tai isizeistu iki sielos gelmiu, o man net sakyciau patinka - nes ir viena (seksas), ir kita (mano gimtadienis :wink: ) yra nuo Dievo - taigi aciu ir Jam uz viska :wink: , ir zinoma, jums visiems dideliausias uz sveikinimus, kad ir is anksto... :) :) :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: tiesa, dar labai labai aciu uz meiles prisipazinimus, kad ir virtualius... :wink:

O tau Dobe - uz grazu palinkejima, tik esu netikras Saulys (kaip buna netikras zuikis... :D ), o is tikruju - tryliktasis zodiako zenklas - Gyvatnesys (gyvybes nesejas - pagal zodziu prasme :roll: ), va taip... :P
Darius
Posts: 10
Joined: Sun 01 26, 2003, 11:36

Post by Darius »

Nera nei gerai, nei blogai, bet yra konkretaus zmogaus vertinimas. Gal pavadinkim ta reiskini lytiniu aktu, kad nereiketu sakyti sexsas? Man pavyzdziui yra gerai, kai as darau kas man patinka, jauciu malonuma.
Skirtumas tarp Wolscho ir Megre poziuriu yra. Wolschas teigia, kad intymus bendravimas - tai auksciausia ir palaimingiausia bendravimo forma tarp zmoniu, ir siulo tuo uzsiimti taip daznai, kaip norisi, be to sueities tikslas - bendravimas, pasikeitimas energija, o ne vaikai. Vaikai - pasekme. Pamastykim apie tokia situacija, kai zmones staiga sirdimi pajunta, kad myli. Kokia pirma mintis jiems ateina, ar noras fizinio artumo, ar vaiku? Noras tureti vaiku - tik proto konstrukcija mano manymu.
Man dar keista, kodel Megre neatsimena, ka su juo padare Anastasija, juk palaimos busena neturetu veikti kaip samones atjungimas.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...taip, viskas lyg butu taip, bet yra vienas bet - jei zmogu pradeda valdyti anas galas (arba kitaip seksas), o ne jis ji, tai labai greitai galima nusiristi iki gyvulio lygio, kartais buna, kad zmogus pradeda elgtis bjauriau uz gyvuna, visiskai prarasdamas zmogiskaja savigarba - sakyciau, Megre knygose vienas krastutinumas - Walsho - kitas (nors Walsho knygu neskaiciau, bet manau, kad vis delto jis neskatina sugyvulejimo, o nori, kad zmogus butu laisvas rinktis...)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...beje, butent "kai zmogus pajunta, kad myli", o daznai gyvenime buna, kad pirma pajunta nora suarteti (ir nelabai svarbu su kuo - kad tik, atsiprasau uz issireiskima, patele butu veisline ir pajegi atlikti ta funkcija, beje, butu gerai, kad ju butu kuo daugiau, nes ta pati nusibosta...), o meile isvis nustumiama i desimta plana - bet tada zmogus pats nuskriaudzia save, nes kunas pasitenkina, o siela verkia (nors gal jis pats to sau ir nenori pripazinti)...
J

Post by J »

Visu 100% sutinku su Dariaus mintimis...
Last edited by J on Tue 02 14, 2006, 23:40, edited 1 time in total.
Darius
Posts: 10
Joined: Sun 01 26, 2003, 11:36

Post by Darius »

Kartais vienos dienos santykiuose gali buti daugiau meiles, nei 10-ty metu bendro gyvenimo, paremto "as tave myliu, o tu man visai nedekingas", is abieju puses daznai :)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Pritariu Ir tai nėra paleistuvystė.Paleistuvystė greičiau, kai gyveni su žmogum ir myliesi iš pareigos ar dėl kitų įvairių dalykų, bet ne iš meilės. Pradėti vaiką su žmogum, kurio nemyli irgi yra nuodėmė. Na, sąlyginai . . .
Bet kokia bebūtų tema nuslysta į seksą. Vadinasi, tai niekas niekam neaišku.
Last edited by sraige on Fri 11 25, 2005, 0:00, edited 1 time in total.
Post Reply