Walscho frakcija "Pokalbiai su Dievu"

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Darius wrote:Pamastykim apie tokia situacija, kai zmones staiga sirdimi pajunta, kad myli. Kokia pirma mintis jiems ateina, ar noras fizinio artumo, ar vaiku? Noras tureti vaiku - tik proto konstrukcija mano manymu.
Kai žmonės staiga širdimi pajunta, kad myli, tai jie tikrai negalvoja apie fizinį artumą... ;)

Apie fizinį artumą galvoja ne tie, kas myli, o tie kas mąsto apatinėmis čakromis. Tokiems, tai tikrai ateina pirma mintis apie fizinį artumą. Bet Walschas, man rodos, to nesiūlo.

Kai žmogus širdimi pajunta, kad myli, tai fizinio artumo jis nenori. Jis tiesiog būna apstulbęs nuo grožio, prasmegęs, atsijungęs minutėlei, tiesiog paskendęs meilės šoke. Kai jis pamato ją, tai būna tokia palaiminga būsena, kad apie jokį pirmos čakros seksą nesinori nė galvoti. Kai myli, tai tada myli visomis septyniomis čakromis. Ir fizine, ir lytine, ir širdies, ir proto, ir harmonijos... Tada myli iš tiesų. Tada raudonuoji visas, nežinai kas daros. Taip mylėjo vedai Anastasijos nupasakoti. Kai jis pamatydavo ją, tai ne mylėtis norėdavo, o tiesiog raudonuodavo, alpdavo iš meilės ir neturėdavo žodžių. O vat, kai tokia meilė išblėsta, tai tada norisi fizinio artumo. Nes energijos belieka tik apatinėse čakrose.

Nemanau, kad Walschas pasisako už paprastą seksą, t.y. už apatinių čakrų seksą. Kai Walschas sako "seksas", tai jis turi daug platesnį dalyką omeny. "Nes visas gyvenimas tėra SEKsas - Sinerginė Energijų apyKaita." III. p.70.

Ir jei Walschas kviečia prie sekso, tai aš suprantu, kad jis kviečia ne prie fizinio potraukio patenkinimo, o prie tokio alpimo iš meilės, kaip alpdavo vedai. Prie raudonavimo. :)

Walschas neatmeta apatinių čakrų sekso. Jis leidžia tai daryti, nes tai yra malonu. Tačiau jokiu būdu nekviečia to propaguoti. Nors tai malonu, tačiau yra daug malonesnių dalykų. Pvz. vaiko sūkūrimas arba tiesiog buvimas vientisu, laimės būsena. Visa tai atsitinka, kai veikia visos septynios čakros, o ne tik apatinės. Vat prie tokių dalykų jis kviečia, o ne prie apatinių čakrų sekso. Tuoj surasiu citatų... ;)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Taip, taip. Ir sekso atsisakoma, kai jauti, kad yra malonesnių dalykų. :D
Darius
Posts: 10
Joined: Sun 01 26, 2003, 11:36

Post by Darius »

Sutinku
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Laimis wrote:Vat prie tokių dalykų jis kviečia, o ne prie apatinių čakrų sekso. Tuoj surasiu citatų... ;)
"Kuo pakylesnė visuomenė ar žmogus, tuo pakilesni jų malonumai.
Tai ką vadinate "malonumu", nusako jūsų raidos lygį." III. p.163

Žemutinių čakrų žmogui malonu yra apatinis seksas. Vat jis mėgaujasi juo. Ir tai yra leidžiama. O "pakilesnės" sąmonės žmonės patiria didesnius malonumus. Tokius kokius patirdavo vedai, kokius ir mes patiriam. Vat pvz. laimės, palaimos jausmas, džiaugsmas, meilė... visa tai didesni malonumai už paprastą seksą. Nors jis irgi malonu, bet yra ir didesnių... Ir pakilesnės sąmonės pasiekia didesnių malonumų.

Ir Walschas kviečia būt pakilesnės sąmonės, o ne mėgautis begalo žemuoju seksu. Jis kviečia užkelti seksualinę energiją į viršų čakromis ir tapti nedaliniu, visu, sveiku, cielu žmogumi, vieningu žmogumi. Vat prie ko kviečia Walschas... :) man atrodo... :)

Cituoju:
"Jei lytiniai santykiai kyla vien iš tavo pamatinės čakros, tai veikimą tavyje palaiko vien pamatinė čakra ir tu prarandi šlovingiausią savo patirties dalį." III, p.168.

Va, Walschas nesiūlo vien apatiniu seksu mėgautis. Aišku jis nedraudžia. Ir sako, jog tai yra gėris. Bet tai juk yra mažiukas gėris. Džiaukitės juo. Aišku džiaukitės, tačiau nepamirškit, kad yra ir didesnių gėrių.. ;)

"Keldami gyvybinę energiją į aukštutinius centrus, rinksitės, ar turėti, ar neturėti seksualinių potyrių su kitu žmogumi. Jei nuspręsite neturėti, tai visai ne todėl, kad tokiu būdu bijosite pažeisti kosminius šventumo dėsnius, nei toks susilaikymas jus daugiau "pakylės". Antra vertus, pasirinkę seksą, "nenusižeminsite" vien iki pamatinės čakros lygio, nebent sąmoningai atitrūktumėte nuo viršūnės.
Tai štai kokį esate gavę pakvietimą - ne perspėjimą, o pakvietimą:
Kiekvieną akimirką kelkite savo energiją, savo gyvybines jėgas į patį aukščiausią jums pasiekiamą lygį ir būsite pakylėti. Ir čia nėra jokių svarstymų, ar turėti jums lytinių santykių, ar ne. Kalbame tik apie sąmonės pakylėjimą - kad ir kokia veikla jūs užsiimate." III, p. 169.

Va, svarbiausia ne apatinių čakrų seksas. Svabiausia kelti energiją į viršų, kad pajusti didesnį malonumą: laimę, palaimą, džiaugsmą, ramybę... Tos energijos kėlimas ir yra gyvenimo procesas. Jis ir vadinamas SEKsu. "Nes visas gyvenimas tėra SEKsas - Sinerginė Energijų apyKaita." III. p.70. Vat už tokį seksą Walschas pasisako. Seksas, kaip energijos kėlimas į viršų, sąmonės tobulėjimas, pakylėjimas, o ne apatinių čakrų seksas...

Kai Darius pasakė, kad įsimylėjusi širdis iš karto trokšta fizinio artumo, tai aš iš karto supratau, kad kalbama apie paprastą seksą, apie apatinių čakrų seksą. Tai tokiu atveju Walschas su Darium nesutiktų. Walschas pasisako už kitokios rūšies seksą - už energijų apykaitą. Seksą kaip gyvenimą. :)

Man taip atrodo. Tikiuosi išdėsčiau aiškiai... :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Darius
Posts: 10
Joined: Sun 01 26, 2003, 11:36

Post by Darius »

Taip Laimi, pilnai sutinku su tavim ir neturejau minty tik fizini suartejima :)
Tik sakyciau ne "Vat jis mėgaujasi juo. Ir tai yra leidžiama", o priimtina, ir ne "Va, Walschas nesiūlo vien apatiniu seksu mėgautis. Aišku jis nedraudžia". Walscho knygose, mano manymu, nera jokiu draudimu ir leidimu, tik situacijos nagrinejimas.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>Taip, taip. Ir sekso atsisakoma, kai jauti, kad yra malonesnių dalykų.

man asmeniskai visada ir visur yra malonesniu dalyku nei valgymas, bet labai ilgam nevalgyti bent dabar tikrai sunku. na tarkim savaite galeciau nevalgyti....
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Na, nežinojau, kad dėl sekso trūkumo būtų numiręs :lol:
J

Post by J »

Kai remiesi knygos citatomis, mintis galima išdėstyti labai aiškiai.
Šaunuolis Laimis!
Last edited by J on Tue 02 14, 2006, 23:41, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...aciu, Laimi, teisingai pasakei - butent, jei zmogus myledamasis patiria palaima ir ramybe, tai viskas gerai, vadinasi, jis eina savo keliu (ka bedarytu), bet jei siekdamas vis nauju potyriu, vis naujo kuno zmogus blaskosi - tada jis bando atrodyti pats sau krutas, nes jo sarasas sekso objektu gana ilgas ir vis dar papildomas, bet viduje jis nejaucia ramybes, nes zino, kad tai tik pavirsius, kad nera jokio gilesnio rysio ir kai pasens, ir jau, atleiskit, jam nebestoves (arba ji nebegales), nei vienai (vienam) is tu epizodisku meiluziu jo jau nebeprireiks...
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Skaitydama Volšą, radau įdomių ir vertų pastebėjimų apie religiją.
Pirmas religijos uždavinys yra atimti iš jūsų tikėjimą savimi. Antras - priversti jus patikėti, kad ji žino tuos atsakymus, kurių nežinote jūs. Trečias-, pats svarbiausias, priversti jus priimti tuos atsakymus be jokių klausimų. Jeigu klausiate, vadinasi, mąstote! O jei mąstote vadinasi grįšite prie šaltinio , esančio viduje. Religija negali leisti, kad tai vyktų, nes jūs tada į savo klausimus atsakysite patys, o atsakymai skirsis nuo tų. kuriuos sumanė religija.Taigi religija priverčia suabejoti Savimi ir svao sugebėjimu tiesiogiai atsakyti į gyvenimo klausimus.
Kiekvienas aiškaus proto žmogus, pažvelgęs į tai, ką daro religija pasakys, kad dievo ten nėra.
Argi tai nesutampa su Anastasijos idėjomis?
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

sraige wrote: Kiekvienas aiškaus proto žmogus, pažvelgęs į tai, ką daro religija pasakys, kad dievo ten nėra.
Iki šiol save laikiau aiškaus proto žmogumi (ir nežadu nustoti laikyti, net jei Volšas ir į aksi pasakytų priešingai :lol: ). Ir tame, kas vyksta šv.Mišių metu randu Dievą. Kaip ir labai daug kame kitame... 8)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Pries savaite buvau kunigu se\minarijoj rengtame renginyje... stebejau zmones, nes tai buvo man nepazystama terpe. Ka maciau? Vaizdas idomus. Dalis busimu kunigeliu net neslepe, kad jie cia nepasiliks, o jei ir pasiliks... tai... jie maste, bet maste tik apie save.
Kita dalis buvo sventai tikinciu... bet tas tikejimas... nemastantis... aklas...
Siaip buvo labai ivairiu zmoniu... Buvo tokiu, kuiems matesi, jog isties gera... taciau turbut tas gerumas kilo daugiau is to pasibuvimo drauge su bendraminciais, nei su Dievu.
Galu gale ieskojau Dievo tarp ju... radau. Taciau visai ne toki, koki tikejausi as, ir tuo labiau jie...
Na, bet cia buvo visai ne i tema. manau Dievas yra visur. Tame tarpe ir baznycioje :)

Gristam prie Walsho... na, skaitau antra dali, ir ima aisketi, kam reikalingas jo skaitytoju klubas. Pirmoj buvo destomi faktai, antroj... jau yra idejos, kuriems reikalingi zmones,galintys jas igyvendinti. Visgi, man ten yra ir labai neaiskiu klausimu. Na tokiu, kurie isties reikalauja kritinio mastymo. JUk tam tos knygos, kaip ir Nastia, moko kritiskai mastyti. Tai ir mastau :)Noriu kritikuoti knygas ;)
Tik kazkaip nesinori ju aptarineti ne tam skirtame forume...
J

Post by J »

Kiekvienam savo, Loryte.
Last edited by J on Tue 02 14, 2006, 23:42, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: sveiki (buvau biski atitrukus nuo forumo :wink: )

nemanau, kad sventajam Anastasijos forume reikia kalbeti tik apie bulviu auginima po siaudais, molio ar siaudu trobas ir, gink Dieve, nepaliesti kitu autoriu... :?

...o del religijos, tai teisingai pasake Loreta - Dievas yra visur, taip pat ir baznycioje, ypac prie sventu paveikslu ar relikviju - kaip ir prie dolmenu ar pagoniu sventvietese, bet kiekvieno zmogaus yra skirtingas kelias - vienam reikia baznycios ir sv. Misiu - kitam ne, ir tai nereiskia, kad vienas ar kitas blogesnis ar geresnis... Seniau dirbau su tokia viena labai faina astuoniasdesimtmete moteriske, tai ji dabar nera praktikuojanti katalike, o jaunysteje buvo (ji vienu metu buvo gana susidomejus Megre knygomis - beje, mano deka :lol: ), o jos drauge, kuri jaunysteje nevaiksciojo i baznycia - dabar tapo pamaldzia katalike - taigi niekada nesakyk niekada - kiekvienam gyvenimo etapui savi dievai... :wink: :P :D

...o del Walsho poziurio i religija, tai pats Dievas (nors viena aiskiarege sake, kad jam kalba ne pats Dievas, o sirijieciai, kuriu civilizacija yra galbut siek tiek kitokia, gal tobulesne ar labiau pritaikyta naujiems laikams - jie jau juose gyvena...), tai jis pats jam pasake, kad: "as taip sakau, bet galiu ir klysti..." :wink:

...as siam gyvenimo etape i baznycia uzeinu, kai pajuntu, kad man reikia paramos, ir ten pabuvus ja gaunu, bet neinu ispazinties ir sekmadieniais i Misias nevaikstau (priesingai nei kitados... :wink: ), bet visad maldoj randu paguoda, net mokslininkai yra nustate, kad besimeldziantis zmogus buna sveikesnis, jo zaizdos gyja greiciau, nes maldu vibracijos teigiamai veikia organizma - bet cia kiekvieno valia ir kiekvieno pasirinkimas - as nieko niekam nepersu...

...beje, sian buvau anoniminiame AIDS kabinete - pasitikrinti kraujo, nes po to susitikimo su tuo vadinamuoju Dievo zmogum kazkaip manau, kad butu ramiau - ne del saves - del kitu.. :wink: Taigi maciau ten laukiancias jaunas madingas, soliariumuose irudusias paneles, toki gero maitinimo naujaji ruseli - visi jie buvo isitempe (net ir man persidave ju itampa, taigi tokiu atveju pasimeldziu, viska viska pavedu Dievui ir nurimstu - viskas Jo valioj... :wink: )
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Sutinku, kad dievas yra ir bažnyčioje ir prie dolmeno, bet kai atsakymo ieškai ne savo viduj, tai jiems atiduodi savo galią.
O religija paprastai reikalauja paklusti neklausinėjant. Dauguma kunigų apskritai varo biznį. Jai turi pinigų, būsi išganytas, jei ne, kažin ar palaidos padoriai, pinigus lupa nežmoniškus, vietoj to kad parodytų, kas yra tikrai verti dėmesio dvasiniai dalykai.Jie patys nežino kas tai yra. Kur jų skaistumas,ko neišdalina savo turtų neturtingiems. Jų žodžiai stipriai skiriasi nuo darbų. ką jau ten paprasti žmogeliai.
Na bet kievienas atsako už save, ir tai nuostabu.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...sutinku del daugelio kunigu, bet jie juk irgi tokie pat zmones, atejo is tos pacios visuomenes, musu paciu vaikai, broliai ar gimines - kokia visuomene, tokie ir kunigai, bet tarp ju yra tikru perlu - tepadeda jiems Dievas, o sventoji Teresele is Lizje, i kurios gyvenima kazkada buvau labai isigilinus, kalbejo, kad arciau pazinus kunigus, pamate, kokie jie is tikruju yra pazeidziami (matyt, norejo pasakyti, kad ju darbe, kaip ir turint valdzia, o siuo atveju jie ir turi valdzia - tikinciuju dvasiai, labai lengva paslysti...), tad toji Teresele pati meldesi ir kitus kviete uz juos melstis, beje, ir Marija, atrodo, per savo apsireiskimus irgi prase melstis uz kunigus, kad dorai vestu mus - savo avis...

Kaip ten pasakyta Biblijoj: neteisk ir nebusi teisiamas...
J

Post by J »

........
Last edited by J on Tue 02 14, 2006, 23:43, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: tai ir neikit, miela Jone, jei jums nereikia - niekas gi nevaro (kaip mane vaikysteje... :wink: ), tik zinokit, kad jei pajusit nora uzeit i sventviete - visad busit laukiami... O as ir sakiau, kad Dievas visur - taigi ir baznycioj, ir miske, ir musu sirdyse... :wink: :P
J

Post by J »

Kiekvienam savo, Darja.
Kiekvienam savo...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? oi, Jone pradejau daugiskaita vadinti, o tiesiog turejau omeny visus, kas nenori eiti - persiprasau... :? :P :wink:
Post Reply