Walscho frakcija "Pokalbiai su Dievu"

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
J

Post by J »

glesum rašo:
Zinai, del tu knygu... bent jau as jokios knygos taip stipriai nevertinu, kaip zmogaus patirties... .
.
Last edited by J on Tue 02 14, 2006, 23:27, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? ...o man po glesum parasymo, kad tipo nereikia zmogaus atkalbinet eit i sodybas (neprisimenu, kur atkalbinejau nuo to - paprasciausiai bandau pazvelgt i ta visa "mokyma" is kito tasko...), kazkaip isvis nesinori rasyt - nors, mano galva, as viena is tu, rasanciu butent is savo patirties, bet kartais geriau patyleti - tegu kalba tie, kurie geriau zino, kaip gyventi (nors ir is knygu :? )...
J

Post by J »

Leonardas rašo:
O
kur tu matai gatavus receptus? Giminės sodyba, tai be galo ilgas kūrybinis procesas, kuris su šiuo dabartiniu mūsų gyvenimu nesibaigia.
Dabar jau žinau, kodėl mes niekaip nesuprantam vieni kitų giminės sodybų klausimu.
Last edited by J on Tue 02 14, 2006, 23:28, edited 1 time in total.
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Jonė.S wrote:Todėl ir sakiau, kad giminės sodyba yra gatavas receptas. Parodė A kryptį - ir visi kaip žąsiukai paskui žąsį vorele...
Yra tikrai yra ir kitokių kelių...
:) :) :) Nu, man tai juokinga labai. Niekaip aš nesuprantu... :)

Tai, jeigu kažkas pasakė, kad yra toks ir toks išsigelbėjimo kelias, tai juo jau nebegalima eiti?

Pvz. buda parodė kelią kaip pasiekti nušvitimo. Tada žmogus pasirinko budos kelią ir irgi nušvito. Tai ką jis nelaisvas ir ribotas?

Parodė Anastasija kelią. Pasirinko žmogus jos kelią ir nušvito. Tai ką dabar jis nelaisvas ir ribotas?

Parodė Walschas kelią. Vat juo vadovaujasi žmogus. Tai ką dabar jis ribotas? Nelaisvas?

:)

Žinoma, kad daug kelių yra. Vieni renkasi vienokius kelius, kiti kitokius. Taip jau atsitiko, kad čia anastasijos svetainė ir iš čia esančių kai kurie renkasi būtent Giminės sodybų kelią. Tai kas, kad yra daug kelių. Juk žmogus vistiek negali eiti visais keliais iš karto. Reikia pasirinkti vieną kelią. Vat ir renkasi kas kokį nori.

Bet kokį man kelią rinktis? Budos pasiūlytą, Walscho, Anastasijos? Ar pačiam savo kelią sumąstyti? O jei buda jau pasiūlė tokio kokio aš noriu, tai aišku aš juo eiti negaliu, nes tai jau buda tokį kelią sumąstė, o juo eiti jau aklumas. :)

Kas kad buda, Anastasija, Walshas pasiūlė kelius? Tai ką dabar jie jau rezervuoti ir jais eiti negalima? Žmogus gali eiti bet kuriuo keliu ir vistiek tai bus jo nuosavas kelias. Jei bndysi aklai sekti budą, vistiek eisi savo keliu, nes 100% neišeis tau klonuoti budos gyvenimo... Vistiek tu būsi laisvas savo kely... Aišku, jei mąstysi savo smegenim... ;)

Kažkaip niekaip nesuprantu kur čia aklas sekimas. :) Suku galvą suku... Jau dvi dienas sielojuosi dėl to Aušrinės pasisakymo, kur ji apie aklumą kalbėjo, bet niekaip nesuprantu kame ten aklumą įžiūri... :shock: Nu niekaip. :) Paaiškinkit dar..gal daeis.. :)
Šviesūs ir šilti eilėraščiai:
http://blogas.lt/glesumele
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Jonė.S wrote:Man kliūva, kad giminės sodyba pateikiama kaip vienintelis laimingo gyvenimo kelias. Ir tai viskas... Daugiau kelių nėra...
Pasirinkimo taip pat nėra...
O kas sakė, kad tai vienintelis kelias? Jei turi galvoje V.Megre knygas tai ten tikrai to nerasi jei atdidžiai paskaitysi.
Jonė.S wrote:Man atrodo, kad yra ir daugiau kelių į laimę, i nušvitimą.
Todėl ir sakiau, kad giminės sodyba yra gatavas receptas.
O iš ko sprendi, kad kiti tavo keliai nėra gatavas receptas. Gal tų receptų yra daug? Arba kodėl kitų kelių nereikėtų vadinti gatavais receptais. Nelabai suprantu pagal kokį požymį Giminės sodybų kūrimą priskiri prie gatavo recepto?
Jonė.S wrote:Parodė A kryptį - ir visi kaip žąsiukai paskui žąsį vorele...
Kas yr tas "A" ? O ar matei tą žasiukų vorelę, aš tai dar ne
Gyventi pagal sąžinę
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Vėl pasikeičiau... wrote:[
Kažkaip niekaip nesuprantu kur čia aklas sekimas. :) Suku galvą suku... Jau dvi dienas sielojuosi dėl to Aušrinės pasisakymo, kur ji apie aklumą kalbėjo, bet niekaip nesuprantu kame ten aklumą įžiūri... :shock: Nu niekaip. :) Paaiškinkit dar..gal daeis.. :)
nesisielok Laimuti, kiekvienam savas kelias, svarbiausia, kad tu jį atradai . . . Svarbiausia, kas mus vienija o ne skiria. Dirbk savo darbą ir nesidairyk į šalis.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

Gatavas receptas :!: nieko sau, aš nežinau, kiek iš tikrųjų reikia laiko ir išmanymo ir patirties, kad galėtum sukurti savo Giminės sodybą, o kai kam Anastasijos vizijos atrodo kaip koks gatavas gyvenimo paketas - bičiuliai, nepažįstu dar nė vieno, kuris va taip ėmė ir atėjo "ant Anastasijos gatavo" ir ploja sau delnais ant to gatavo besėdėdamas ir galvos nesukdamas :?

tie, kurie nenorite sekti anot jūsų gatavu Anastasijos receptu, kodėl jūs norite būti išgirsti? kodėl jums rūpi, ar Anastasijos gerbėjai mano, kad tai yra vienintelis kelias? natūralu, kad Anastasijos idėjų gerbėjas renkasi būtent jos kelią, tai kokia prasmė su tais gerbėjais diskutuoti, ką jūs norite iš jų išgauti? aš manau, kad jūs iš dalies prijaučiate tiems gerbėjams, bet nevisiškai, ir suabejojate, ar patys einate teisingu keliu, norite, kad jūsų nuomonę kas nors palaikytų, ieškote sau bendraminčių. jūsų reakciją į Anastasijos gerbėjus rodo, kad jumyse pačiuose kažkas kirba, kažkas neduoda jums ramybės (ir tai yra gerai :lol: ) :D
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Kiek esu girdejusi...geriau"kasti sulini vienoj vietoj" nei pakasineti ji tai vienoj tai kitoj vietoje ar dar trecioj vietoj.Panasiai ir su Anastasijos keliu ...kiekvienas savo sirdimi turi jausti kur ji labiau traukia.Juk visi keliai veda i Roma/nusvitima/.Tik vieni eis vingiuotais takeliais ,apeidami ivairiausias kliutis,o kitiems pasiseks nueiti tiesesniu keliu.Sri Bhagavanas sako ,kad visi keliai yra geri....ir palygino panasiai kaip su mokyklos klasemis,vieni "mokosi 2-3 klaseje ...o kiti gali papulti iskarto i 12-ta klase. :lol: Sekmes visiems kelyje i "nusvitima.
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

tikrai, kaskime tuos savo šulinius, kur mūsų širdis ir protas liepia ir tiek čia tų šnekų, arba bent padarykime keliolika pritūpimų :lol: :P :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? pasakysiu tik tiek, kad aklas kiekvieno kelio sekimas veda i fanatizma, kuris nieko gero neduoda (nesvarbu, tai bus Budos, Kristaus, Sai Babos, Anastasijos ar koks kitas kelias... :? )
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

darja wrote::? pasakysiu tik tiek, kad aklas kiekvieno kelio sekimas veda i fanatizma, kuris nieko gero neduoda (nesvarbu, tai bus Budos, Kristaus, Sai Babos, Anastasijos ar koks kitas kelias... :? )
Apie ka tu, Darija? :?

As vakar irgi amsciau taip, kaip Aureja :) na, kad pasaulis apvalus, kad ir kuriuo keliu eitum -- vistiek i Dieva... tik gali eit ilgiau arba trumpiau :)
J

Post by J »

:lol: :lol: Man baisiai smagu, kad visiems juoko padariau... :lol: :lol:
Last edited by J on Tue 02 14, 2006, 23:29, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, ir as, mieloji Jone, iseisiu kartu... :wink:

...kelelis tolimas, kelelis artimas -
sirdele vel skaiciuoja zvaigzdeles.
naktis palaimino mano gyvenima,
mano zirgai mane namo parves... :wink: :h:
J

Post by J »

Tiesiai į dešimtuką, Darja!!!!! :lol: :lol: :lol: :H
J

Post by J »

Leonardui atskiras padėkojimas už kiekvieną mano sakinio komentarą... :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Gerbiu ir lenkiu galvą prieš "stiprius" pašnekovus.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Jonė.S wrote: Visgi, esu tos pat nuomonės, kaip Darja - kad aklas vieno kelio sekimas veda į fanatizmą.
Fanatizmas, kaip ir bet koks kraštutinumas, nėra gerai.
Aš visgi neseku jokiu keliu (kaip rašiau - nė vienos iš perskaitytų knygų nepasidėjau po pagalve).
Visiskai pritariu, Jone, tik... priesingai nei jus nematau jokio fanatizmo :) Rimtai... gal galetumet man pasakyti, kur jus ji matote?

Ir dar, cia neseniai rinkau visokias magines priemones mokslo tikslai, tai gal galetum paaiskinti ka reiskai tas "pasideti knyga po pagalve", kuri taip daznai kartoji... nes nelabai supratau :?
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

darja wrote::wink: aha, ir as, mieloji Jone, iseisiu kartu... :wink:
Tai jau tada ir aš išeisiu.... Tikrai tikrai... :)
Šviesūs ir šilti eilėraščiai:
http://blogas.lt/glesumele
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Aš ką tik sugrįžau iš seminaro vykusio Vilniuje...viena moteris atsistojo ir papasakojo savo draugės mažą istoriją...kaip ją paveikė seminarai, gautos diksos...ji tik keletą mėnesių buvo lankiusi...ji išėjusi su suniu į mišką surinko net 3 didžiulius maišus šiukšlių...to anksčiau ji gyvenime nėra dariusi...kita papasakojo, kad kai lankė "Gyvenimo meno kursus" važiuodavo visi dalyviai rinkti "mėšlo" į Europos parką... Čia tik parašiau mažą trupineli....žinote, man net labai patinka toks fanatizmas...ir toliau tokia busiu fanatike. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Atsiprasau praleidau kelis zodzius,...jie vaziuodavo rinkti "meslo " i Europos parka.
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
J

Post by J »

Bet kokiu atveju - MYLIU jus! :love:
Last edited by J on Tue 02 14, 2006, 23:33, edited 1 time in total.
Post Reply