Visiškai naujas požiūris į žmogų, žmoniją, gyvenimą, pasaulį

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Ruta123
Posts: 7
Joined: Tue 11 22, 2005, 14:32
Location: Vilnius
Contact:

Visiškai naujas požiūris į žmogų, žmoniją, gyvenimą, pasaulį

Post by Ruta123 »

Sveiki,
jusu svetaine skaitau jau ne pirmi metai. Siandien nutariau uzsirasyti kaip pastovus lankytojas, nes turiu ka pasiulyti ir labai rimtai. Siulau susipazinti su zmogumi, kuris emesi igyvendinti savo mintis, sukurdamas savo tinklapi. Jame autorius pateikia mintis siekdamas padeti zmogui tobuleti, supazindina su zmogaus galimybemis, keiciant gyvenima. Ten daug yra temu ir jos pateikiamos labai suprantamai ir paprastai. Autoriaus tikslas surasti pritarianciuju, nes vienam daryti kazka rimto yra labai sudetinga. Tinklapyje pateikiamas Lietuvos ateities projektas, kuris autoriui gime kaip ilgu tyrinejimu ir stebejimu rezultatas. Tinklapis tik pradetas kurti, todel pastoviai sekite naujienas, nes ateityje jusu laukia tikrai idomus ir unikalus dalykai. Su autorium reiktu pabendrauti gyvai, nes tai tikrai super idomus pasnekovas. Jo vardas Arunas ir jis pats nuosirdziai megsta bendrauti, dalindamasis savo mintimis jis dalina energija kitiems ir tuo paciu pasisemia nauju minciu sau. Tai ne reklama, tai kvietimas susipazinti, o jei bus noras ir isgirsti.
Ruta
http://www.geocities.com/arciaas/index.html
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

perkeltas iš naujienų į įvairias temas
MAGAS
Posts: 34
Joined: Wed 05 18, 2005, 16:30
Location: Lietuva

Post by MAGAS »

Tai saunu,kad zmogus emesi tokios misijos.Tai mago kelias ir jis nelengvas.Galima prisideti kas kuo galit prie sito.As taip pat kuriu projekta,kuri isvys Lietuva ir manau jis daug naudos atnes visiems,bet ir darbuko bus.
mokytojas>mokinys>mokytojas>mokinys...=gyvenimo kaita
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Ar Čia Aš...

Arcias. Įdomus žmogus. Tik truputuką kategoriškas (gal kaip ir aš?...) ;)
arciaas
Posts: 59
Joined: Wed 01 18, 2006, 10:31
Contact:

Post by arciaas »

Sveikinu!

Pirmą kartą teisingai iššifruotas mano nikas.
Kiekvienas gali užduoti sau tą klausimą. Paprastai turėtų būti nupasakotos kažkokios savybės, nupieštas portretas, kad galėtum taip paklausti savęs.
Aš siekiau, kad skaitytojas ten rastų bent kokią dalelę savęs.
Kad taip atsitiktų ir kiti galėtų kažką parašyti apie save, ką paskaitę mes galėtume savęs paklausti - Ar čia aš???

Kad kategoriškas - yra tiesos. Gal todėl, kad visi mes kažkiek kategoriški, tik kiti tai slepia. Būtų mus supančiame gyvenime daugiau tolerancijos, supratimo ir pagalbos - visas kategoriškumas kaip mat ištirpų. Liktų tik draugiškumas.
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Bet vis tiek man patinki.

P.s. matyt panašūs esam.... ;)
Ir mąstymo kampas dažnai labai panašus
.
Post Reply