Nevaisingumas

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

:roll: :roll: Mes viską patys susikuriam, net ir nežinodami to . . .
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

turejau alvoje, kad labai svarbus issikelimas uzdaviniu, kuriuos turi isgyventi ir t.t ismokti, pries ateinant i si pasauli. gal vienas is uzdaviniu istaisyti kazka ka pridariai preituose gyv? o gal turi ismokti kazko- o tam susikuriai tokias priemones? ir dar daug ivairiu tikslu ir situaciju..
manau, kad tai ismokus ir supratus, tai ka sau uzsidaviai- suvokus- priezastis panaikinama- pasekmes tampa teigiamos :D

na, aisku ir anksciau isvardinti jusu aspektai irgi gali buti.
as manau, kad tai taip pat gali buti ir karmine( ja suvokiu kaip lagamina i kuri isimami ir idedami dgt. ja keiciame nuoat- todel nereikia uzsiciklinti ir saukti tokia mano karma!! ji esi tu- o save reikia ir butina keisti tiik i gera :) ) liga ir sio gyvenimo netinkamos pasekmes. reikia viska pergalvoti suvoti prisiminti...
:roll:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

na tai ka daug metu dariai ne taip, tik palaipsniui manau galima atitaisyti.. bet yra isimciu ;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

vaiduze wrote:na tai ka daug metu dariai ne taip, tik palaipsniui manau galima atitaisyti.. bet yra isimciu ;)
Puoselejant svarias mintis ir tyrus siekius, nevaisinguma taip pat gydo augalas Kurkuma, dar kitaip vadinamas Turmeric (Curcuma domestica). Reikia ji naudoti i visus imanomus patiekalus ir dar po puse saukstelio vandeniu uzgeriant, abiems sutuoktiniams. Kurkuma tai placiai naudojamas prieskoninis augalas rytietiskoje virtuveje, ryskiai geltonos spalvos ir stipriai dazantis. Sio augalo nepaprastos savybes taip pat gydo diabeta, uzkerta kelia insultui, gydo kepenis, grybelines ligas, artrita etc. Sekmes!
Žibutė
Posts: 20
Joined: Mon 12 05, 2005, 0:11
Location: Vilnius

Post by Žibutė »

................
Last edited by Žibutė on Wed 02 15, 2006, 0:16, edited 1 time in total.
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Zibute, (hm, man atrodo, kad tavo tikras vardas skambesiu turetu labai skirtis nuo sio:) ) gera skaityti tavo mintis. Daug jegos ir isminties jauciu.Skaitau ir atpazistu-tai, ka per kruopele pati surankiojau, tai, ka po maza maziausia savo patirtimi sviesia/skaudzia sugeriau..
Post Reply