Grąžinti Meilę į šeimas

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Lorytė wrote:Tada gal taip? Aš myliu ir esu mylima. :D Paprasta... Ir pakankama, kad meilė būtų šeimoje. :wink:
Kaip gražiai ir aiškiai, vienu sakiniu. Atsakei į šios temos pagrindinį klausimą. Nieko nebepridėsi. Nuostabu. :D
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>Paprasta... Ir pakankama, kad meilė būtų šeimoje.

Nepakankama :)

(jei tiketi a.seneliu, tai Meile yra seimos narys. Ko reikia kad seimos narys butu seimoje?)
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Tas šeimos narys yra ypatingas tuo, kad jis gali gyventi tik tokioj šeimoj, kur yra bent vienas mylintis šeimos narys (aišku išskyrus jį patį). :P
O be to, pasakymas "esu mylima", reiškia kad ir kiti šeimos nariai myli.
Rezultate visi myli, ir Meilės energijai nelieka nieko kito kaip tik gyventi kartu :roll:
J

Post by J »

Su visa didele pagarba tau, Neringa, galiu pasakyti, kad ne viskas taip paprasta ir lengva, kaip gali pasirodyti iš tavo žodžių.
Mylėti ir būti mylimai - ne taip paprasta.
Ne taip paprasta...
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

o kam reikia turiu patarima paprasta ir grazu- darbas pries veidrodi su savimi :D
atsistoji pries veidrodi ir sakai sau- as esu mylintis ir mylimas. as myliu vyra savo ir jis mane myli, ir t.t. pasauli myliu ir visa visata ir visa man atsiliepia meile. as darau tik tai kas teikia laime ir meile aplinkiniams ir man.. ir taip toliau.. :D
galiausiai samone ir pasamone tuom patiki ir tai pradeda vykti ir nesamoningai, netik ir samoningai stengiantis :D
bet paciam irgi reikia stenktis ;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
J

Post by J »

Vaiduže, atsargiau su tuo pasakymu - jis mane myli.
Iš vienos pusės - tai lūkestis.
Iš kitos pusės - tai savotiškas kito žmogaus programavimas.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...teisingai, programuoti niekad nereikia, nes gali sulaukt labia jau nokokiu rezultatu,o be to, ar noretumet, kad jus myletu vien todel, kad uzprogramavote, o ne kaip asmenybe :?: ...
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

logiska... :(
na as sios technikos nenaudoju tokiems dalykams, labiau- kad man puikiai sekasi..
bet zinau pvz kai zmones taip meile ir visa kita randa(jei galima taip pasakyti..), nekonkretinami pasakymo, o apibendrintai sakant..

bet Jusu tiesa- reikia gerai pagalvoti pries sakant ka nors, ir net gerai pagalvoti pries gavojant :lol:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Programavimu galima laikyti bet kokias svajones.

Man patiko Susan Greg požiūris į pasaulį: Visata yra man saugi ir draugiška, bet tai yra mano istorija, o kiti gali turėti savo istorijas.

Užtat sakau: viskas paprasta ir gražu šioje Visatoje. O kiti tegu renkasi savo kelią.
J

Post by J »

Ne tik gali, jie turi savo istorijas, kurias mums privalu gerbti...
Kiekviena svajonė yra programavimas. Savos ateities programavimas. Bet jei tai liečia konkretų žmogų, pvz. mūsų mylimą žmogų - tada būkime atsargios. Abstrakčiai programuoti (kažkas mane myli) galima.
Tu teisi Neringa - o kiti tegu renkasi savo kelią, nes kiekvienam jis savas ir savitas.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Dievo karys wrote:(jei tiketi a.seneliu, tai Meile yra seimos narys. Ko reikia kad seimos narys butu seimoje?)
Taigi, ko reikia, kad šeimos narys būtų šeimoje? :roll:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Geriau, ko reikia kad nebutu seimoje, kad seimos narys butu ? ;)
manau, reikia, kad seima pati butu pastatyta ant meiles pamato,ir kad nebutu baimes, agresijos prievartos... Musu seimoje yra bijoma... tevams ju tevai nerode meiles, dabar jie bijo ja rodyti mums...O mes...jiems... tai butu kazkoks skystumo irodymas ar pan. Tetis man per visa gyvenima, gal viena kart yra pasakes, kad mane myli ir mama panasiai... Jie mano, kad mes tai zinom savaime... na, mes tai zinom, bet...
Nieko, pamem mes su sese valdzia i rankas ;))) na, ivedem keleta tokiu naujoviu, pvz apsikabinimai... Mama veliau ivede ritualini, labai juokinga sokinejima ratuku :)))
Siaip, manau labai svarbu, kad zmones apskritai seimoje bendrautu... nes daugelyje to nera... ir kad tevai nerodytu savo valdzios... na butu lygybe... man tai svarbu.
Meilė yra ten,kur nera baimes.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Neringa wrote:bet tai yra mano istorija, o kiti gali turėti savo istorijas.

.
:D , kurios arba išlaisvina, arba riboja, sukausto.
Anastasijos istorija, kurią ji pasakoja apie ateitį, išties puiki, ar ne?
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

che-che, o ko gi bijo sraigė :wink: :?:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Ilgiausia naktis ir
Trumpiausia diena.
Atrodo, jog viską praris ši tamsa...
Ir štai, lyg iš niekur
Iš mūsų delnų
prasiskleidžia žvaigždės...
Ir stovim ratu
Apglėbę eglutę širdžių šiluma
Ir kylą į dangų bendra mūs daina...

Ir džiaugiasi tėtis... Ir šoka mama
Ir laimina žemę močiutė miela...
Ir žvaigždės nusčiuvę atspindi jausmus
Mes laiminam jas, o jos laimina mus...

Aš trokštu... tegul... tegul šitaip ir bus...
Tegul grįžta meilė į mūsų namus.
Nedaug juk mums reikia
Trupučio drąsos
patiems pasakyt sau -
Mes esam šviesos
Įamžitas šokis,
Mes esam šeima.
Nebijome gražint pasaulį
Darna...

Nedaug mums juk reikia
Trupučio drąsos
Sukurti tą erdvę
Širdžių šilumos
Tamsiausiąją naktį
Po stogu žvaigždžių
Palaimintiems būti
Dievulio šypsniu Smile

Ar jūs prisijungsit?
Ar švesit kartu
Nors vietoj skirtingoj
Skirtingu laiku
Pačiam artimiausiam
šeimynos rate

Bet žvaigždei atrodys,
kad švenčiam drauge Smile

Ką manot? Kalėdos išties viena geriausių progų prisivilioti tą nematomajį narį namolio, į mūsų širdis ir į mūsų šeimas? :) Kartais tereikia viešai tai parodyti, viesai pareikšti, kad mes esam šeima. Viešai pasakyti, kad mylim vieni kitus. Bent pasistengti, bent išdrįsti, bent pabandyti... Juk nebera ko prarast. O atrasti galima amžinybę...
dabar įprasta dovnoti dovanas, o man... man pati nuostabiausia dovana yra pati šventė :) Negali būti geresnės dovanos man už šventę. Kai visa šeima yra kartu, ir ją gaubia.... na kažkoks lengvas, permatomas meilės rūkas, toks stebuklo dvelksmas...
Pamenu vienas Kalėdas nieko neveikėm. Tik buvom kartu... aš grojau gitara, ir visi dainavom.. daugiau nieko... tik buvom kartu... nuostabios Kalėdos buvo... Tiesa, padovanojau šeimynai visiškus niekus, bet kaip jie džiaugėsi... reikėjo pamatyt... ech... kap vaikai.
Kartais tiek nedaug reikia, kad įvyktų stebuklas... tiek nedaug...
Mes patys galim jį sukurti. Tik reikia trupučio drąsos ir išmonės...

Juk nieko nekainuoja, kūčių vakarą išeiti į lauką, visai šeimai, sustoti po dangumi ir susikibus rankomis pasimelsti, padėkoti, padainuoti, pajuokauti... Juk iš tokių paprastučių dalykų ir susideda tas nuostabus jausmų audinys, kurį vadiname meile... O iš meilės gimsta stebuklai
:D Daug jų galėčiau iš savo pačios gyvenimo pripasakot... Juk žvaigždės... jos atspindi jasumus ir juos sustiprina...
bet čia jau metafizika arba poezija.. Nepabandęs nepajusi... Bet pajutęs, nepamirši :)
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

kaip grazu...

zmones!

kaip grazu...

tiesa..
:"D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Ziema ramybes metas
Kucias svencia seimos ratas
Sirdi nusiteike tam visi
Isbega kieman,snaigiu apsupti
Ant sniego,po zvaigzdem basi
Egle stovi vidury
Uz ranku susieme
Meiles jausma viens kitam sukele
Taria viens kitam zodzius siltus
Kas ryt ir visad bus
Jei daina panoreja padainuos
Dziaugsmas juos tikrai apjuos
Zvaigzdziu sviesa visus apsvies
Nesantaika seimos nelies
Last edited by Alyta on Tue 12 06, 2005, 19:15, edited 1 time in total.
J

Post by J »

:roll:
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

paskaiciau glesum mintis ir apsizliumbojau :cry:
Kodel?Todel, kad pas mus kaledos kitokios. As ju nelaukiu. Galit nieko nesakyt, as pati zinau, kad reikia paciai kurti kitokias tradicijas.... Bet kol kas tai pakankamai sudetinga. Per kaledas mano tecio gimtadienis, ir kiek save pamenu, kazkodel visi susirinkdavo pagert, pavalgyt...
Seniai jau negyvenu kartu, bet tiesiog nejauciu rysio su savo seima...nejauciu, nes jo niekada nebuvo...Tik mes su sese labai stengiames...Na, bent jau tarp musu tas rysys yra...Bet kaledos seimos svente...o jos lyg ir neturiu.....
Bet as dziaugiuosi,kad yra zmoniu, kuriems tai graziausia metu svente.. :)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Rasydama tuos zodzius masciau ir apie tave, Awita... apie tavo situacija. Zinai, musu seima irgi per vienas Kaledas labai susipyko, nes tetis vietoj kuciu vakarienes norejo ziureti tele loto :lol: Uzperniai... tada dar ryte del kazko kilo nesantaika.. nebegalejau but namuose... isejau i miska. buvo labai salta, gal dvidesimt laipsniu, kad perejau per upe ledu... Visas pasaulis skendo serksne... negalejau atitraukti akiu nuo to grozio... Vaiksciojau ant piliakalnio tarp azuolu ir sumasciau... uzsinorejau saules... Isejau i aisktele ant kalno ir zvelgiau i dangu... Kazkur issiskalaide visas liudesys... ir tik zvelgiau i savo namus, kaima, savo zeme ir dekojau Dievui uz viska... gal per dvidesimt minuciu virs manes susidare sviesus ratas be debesu... veliau jis plito i visas puses, kol serksnu prazydusia zeme uzliejo saule. Ir visa diena sviete :)) kai grizau, namie jau buvo ramu... tevai viska pamirse bastesi po laukus, pasieme paciuzas ciuozinejo upe... kelis kilometrus buvo nuciuoze... Visgi, tai buvo vienas graziausiu man nustikusiu stebuklu... Nuo tada mes tiek per Velykas tiek per Kaledas su seima vaziuojam i miska :))) Jei as neturiu kokiu kitu planu. Nezianu kodel taip darom? tikrai... ne i Baznycia, bet i miska...
O mano tevai isties nera kazkokie dvasingieji ar pan...
Tiesa, dabar turiu ir kita tradicija. Antra svenciu diena leidziu su draugais is folkloro ansamblio. Vaziuojam i toki kaimeli, kur pasijunti grizes simta metu atgal... medines trobos, jokios civilizacijos... Ten keledojam, arba lalaujam per velykas... atliekam ivairius paprocius..Gerai mus priima seneliai... gaila, kad suirus bendruomenei neisliko tokie grazus paprociai.
Manau, kad nuo musu labiausiai priklauso, kokia mes sau susikursim svente. Sekmes Tau awita, esu tikra jog sugebesi sukurti sau grazia svente. Juk tai stebuklu metas ;)
Post Reply