Važinėjimas į darbą mieste

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Basta wrote:jo, Laimi, pasiulei, o apie oro tarsa vazinejant nepagalvojai?

as, pvz, noriu, kad mano vaikai spetu suzinoti, kas yra tas sniegas..
Pagalvojau. :) Kiek man teko susidurti, tai kuo toliau yra gyvenvietė, tuo mažiau žmonės važinėja. :) Paradoksas, bet taip jau yra (man atrodo). Taip patsitinka dėl to, kad jei tau reikia važiuoti 70-80 km, tai tu gerai pagalvoji ar tau tikrai ten važiuoti, stengiesi važiuoti vieną kartą ir nusivežti visus daiktus, o ne važiuoti 4 kartus.

O tam kur distancija trumpesnė, pvz. 20-30 km, tai jis kasdien gali sau leisti važinėti pirmyn atgal, nes juk netolimas kelias... Vat ir atsitinka, kad jis per savaitę nuvažiuoja 5x20x2=200km, o tolimos distancijos žmogus 1x70x2=140km.

Kažkaip taip pastebėjau...

VA žiūrėk dar... tie žmonės, kurie nusiteikę toli važiuoti, jie suinteresuoti kuo greičiau įsikurti, nes jiems toli važiuot, daug kainuoja ir jie suinteresuoti kuo greičiau įsikurti ir nevažinėt...

O tie kas nori arti miesto, tai kodėl jie nori arti miesto? Ogi mintis tokia, kad "oi aš važinėsiu į miestą dirbti arba į miestą dėl mokyklos vaikui..." Žodžiu tokie žmonės ketina važinėti į miestą. Jų mintys tokios: "važinėsiu".

O ilgos distancijos žmonės galvoja: "kuo greičiau įsikursiu ir kuo greičiau sukursiu mokyklą gyvenvietėj, kad tik nereikėtų taip daug važinėt" :)

Man taip atrodo... :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Post Reply