Nelaiminga meilė, meilė be atsako..

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

Mindaugas wrote:Pastebėjau kuo stipresni jausmai ir švieseni troškimai tuo greičiau mintys virsta kūnu.
o jeigu tai liečia ir kitą žmogų, jausmus jam? jis juk turi laisvą valią :roll:
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

O jei tai liečia jausmus kitam žmogui, viskas taip pat paprasta. Tiesiog reikia įsivaizduoti, kur link norėtum, kad Tavo jausmai vystytųsi. Paskui leisti tiems jausmams plaukti savaime. Ir nesigraužti, jei širdutėje jausmai vystosi ne visai taip, kaip suplanavai. :D
Visa kebeknė prasideda, kai pradedi trokšti atsako :roll: . Visi mes normalūs žmonės, tad kai mylime, be abejo, trokštame būti mylimi... Norėt galima, tik, šiukštu :!: , negalima REIKALAUTI meilės. Reikalavimas - tai prievarta, o prievarta mielas nebusi. :cry:
Tad galima norus formuluoti ir taip, pvz.: "Aš labai jį/ją myliu, aš jaučiuosi toks/tokia laimingas(a), stiprus (i) ir pakylėtas (a)...Jei gali, jei nori, pamilk ir Tu mane - juk tai taip nuostabu :!: :!: :!:
:wink:
Jei negali/ nenori/ne laikas/ nelemta - kagi, tebus kaip bus. Gal aš nustosiu Tave mylėti taip karštai, gal jusiu Tau gerumą ir šilumą vietoj visą sielą apimančios aistros, bet tikrai visada man liksi nuostabus, šaunus, gražus, protingas, linksmas, sumanus.....(galite tęsti iki begalybės, juk žodyne ne vienas tūkstantis teigiamas asmens savybes apibūdinančių žodžių :wink: ).
Žinoma, nesisavinti mylimo žmogaus labai sunku. Labai. Bet pamėginti galima :?: :mrgreen: Ir verta :!: :D
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

būtent atsako ir nėra :( :cry: gal tik įsivaizdavau kad buvo, nesusipratimas;;;; ir nebėra, o mano širdis sudužus :cry:
ir tiesiog juntu, kad tai "mano" žmogus, kurio ieškau nuo sapnų amžiaus...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Gelmike wrote:
Mindaugas wrote:Pastebėjau kuo stipresni jausmai ir švieseni troškimai tuo greičiau mintys virsta kūnu.
o jeigu tai liečia ir kitą žmogų, jausmus jam? jis juk turi laisvą valią :roll:
Na man pavyko bent jau salyginai šiltus santykius padaryti. O aišku nieko nepriversi.
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

Basta wrote: Tačiau mane domina ne tik meilės klausimas,- juk jei ne tik šviesius jausmus siunti, kažkuo tai veikia kitą žmogų ir tai jau lyg ir nebe jo pasirinkimas... Aišku, jo pasirinkimas, ar tuos blogus jausmus tau sukelti, ar ne, bet juk visko būna...
deja, tik švelnukus siunčiu... kaskart kai pamenu.... :cry: :cry: ir dūžta širdis kaskart kai pamatau...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Gelmike wrote:būtent atsako ir nėra :( :cry: gal tik įsivaizdavau kad buvo, nesusipratimas;;;; ir nebėra, o mano širdis sudužus :cry:
ir tiesiog juntu, kad tai "mano" žmogus, kurio ieškau nuo sapnų amžiaus...
Suprantu, apie ką rašai... Tik... Gal tai tau žmogus, bet dar ne šiam gyvenimui... O šiam rasi šio gyvenimo žmogų...
:roll: Meilė... Ji nuostabi. Ir tegu ji be atsako, tegu tik svajonėse. Juk vien dėl to, kad mylime, tampame geresni tiems, kas šalia.
Įskaudinta būsi tik tada, jei pati sau tai leisi. O jei ne... Tieisog priimk meilę, gyvenk ja, dalink kitiems. Mano devynmetė dukrytė sako, kad meilė, siunčiama kitam, grįš atgal. Tegu perėjusi visą žemės rutulį, tegu ne tą pačią akimirką, bet būtinai grįš. Ir dar stipresnė. :D
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

na yra nuomoniu kad meiles naikinimas yra didziausias imanomas nusikaltimas.

>Arba, jei moki, gali nukreipti meilę kitur, bet man tai atrodo tik pusiau įmanoma.

kol nenukreipsi tol bus skaudu
o nukreipti reikia i savo mylima zmogu per dieva. Na tipo "myliu dieve sita zmogu, tavo vienintelio vaika, myliu taip kaip tu ji myli, o tave myliu labiausiai, nes be taves nebutu nei jo nei manes nei meiles jokios"
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

O Rytu religijos teigia, kipseli, kad izeisdamas moteri, izeidi visa visata - suardai kosmine tvarka...
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

O aš nemoku nesiskaudinti. Visos pastangos būna tik protu paremtos, nepavyksta natūraliai ir be pastangų atsiakyti meilės sau, nenorėti to.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>O Rytu religijos teigia, kipseli, kad izeisdamas moteri, izeidi visa visata - suardai kosmine tvarka...

o juk pati skaitei kad subtiliajame lygmenyje vyras nuo moters nesiskiria. taigi izeidineti yra ne tik kad pavojinga bet ir tiesiog kvaila

zinokit viena, jei normalus zmogus kazka tycia izeidineja, tai jam gerai uz tai sumokejo. nemokamai izeidineja tik kretinai
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Gelmike, čia manyje eilinį kartą tokia "Patarimų bobutė" balsą parodė (musiek, vėžiškos savybės lenda į šviesą), o kad patarimas būtų svarus, iš esmės, man situacija ne labai aiški. Kokie ten tarpusavio santykai su Tavosios širdelės virpintoju? Ar aš kažko neperskaičiau, ar ne viską supratau, ar išties visas bendravimas - tai tik Tavo vidiniai pergyvenimai? Man susidaro įspūdis, kad Jis apie Tavo jausmus net nenutuokia...Tokiu atveju vien tik gerų norų, išsamių svajonių ir gero linkėjimo nepakaks! Teks ne tik smegenėlėm padirbėti (tai yra - galvoti), bet ir lūpas - akis - kojas pajudinti: kažkokiu būdu reiks prie jo prieiti, bendrų kalbų, reikalų rasti ir sudaryti sąlygas jam suprasti, kad žiūri į jį ne kaip į interjero detalę o kaip į Meno Kūrinį.
:D
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

Mudu draugavome, buvo nesusipratimas, buvo nesusikalbėjimas... aš galvojau kad darau kažką dėl jo, jis, kad dėl manęs, nors nė vienam to nereikėjo... ir abu sakom - mano vertybės kitokios, nors iš esmės - tos pačios... :roll: nesusigaudžiau situacijoje, nemokėjau pagal savo vertybes gyventi... ir tada "sudie". jis išėjo, o aš mirštu... ir dar bandžiau kabintis už jo... vėl nesusipratimas (čia jau buvo mano kaltė) ir tada galutinai... mirštu iš skausmo... nors jam ir toliau linkiu gero, ir siunčiu tik šiltukus kasdien eidama pro jo namus...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Gelmike wrote:Mudu draugavome, buvo nesusipratimas, buvo nesusikalbėjimas... aš galvojau kad darau kažką dėl jo, jis, kad dėl manęs, nors nė vienam to nereikėjo... ir abu sakom - mano vertybės kitokios, nors iš esmės - tos pačios... :roll:
Gelmike, aš tau tyliai į ausį pašnibždėsiu vienos knygelės pavadinimą ("Penkios sutuoktinių meilės kalbos"). Yra ir apie vaikus tokia pat. :wink: Taigi, ten kaip tik ir pasakojama, kad žmonės nevienodai priima psaulį ir vienas kitą. Dažnai duodami kitam, ko patys norėtume, nesusimąstome, kad tam žmogui gal kažko kito reikia. Gera knygutė: moko pastebėti, kas vis tik svarbu tam, kurį myli, kas tau pačiam svarbu. Na, meilės ženklai juk nevienodi gali būti.... Gal dar ne viskas tavo atveju prarasta? :roll:
Paminėsiu tas "meilės kalbas":
1. laiko leidimas kartu
2. palaikymo žodžiai
3. dovanos
4. paslaugos
5. fizinis prisileitimas.

Taigi, jei tau svarbiausias yra laiko leidimas kartu,tu tą ir stengiesi mylimam žmogui duoti (natūraliai atrodo,kad ir kitam to gali labai reikėti). O štai gal mylimąjam svarbesni palaikymo žodžiai,pastebėjimas, ką jis dėl tavęs daro, padrąsinimas. Ir t.t. taip ir gaunasi,kad žmonės,nors ir mylėdami vienas kitą, meilę išreiškia savo kalba, o ne mylimąjam suprantama...

Net maži vaikučiia jau trokšta skirtingų dalykų, o ką kalbėt apiue suaugusius... Mano mažąjam berniukui svarbiausias yra fizinis prisilietimas: jis glaustosi, sėdi ant kelių, bučiuoja vis pribėgęs, o dukra labiausiai nori, kad su ja kartu būt leidžiamas laikas ir išoriškai nėra tokia meili. Taip ir vyras, kiti artimi žmonės turi savo pagrindinę meilės kalbą. Kai jau žinai, ko iš tiesų kitas žmogus laukia, nesunku tai ir duoti. :D
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

Irena-irocka wrote:Labutis visiems :D
pora citatelių pamesiu (atsiprašau, kad rusiškos, elektronio lietuviško Dabar prisiminkite, kokie jausmai ir ko norėjo kiekvieno siela skaitydama knygas, kokias svajones kurė :) ...
tai vyksta kikeviena akimirka :) , tik nuo mūsų priklauso greičiau ar lėčiau.

Iš esmės, norime būti laimingais :D mintis ir kūria tai, kur mato išeitį. Kuo ji šviesesnė, kuo tyresni siekiai, tuo ir labaiu priartėjame prie tikslo :D , manau :D

Nors, kita vertus, nėr stipresnės energijos Visatoj už tyrą Meilę :P

P.S. ar kartais Dievas ne mintyse (-mis) viską kūrė :roll:

:D
:roll: :roll: tą norą būti laimingiems suprantame labai skirtingai... noriu būti laiminga šalia N. o gal jis to nenori.... :roll: ir meilė čia jau ne pagalba...
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

manyčiau, kad laimės jausmas nepriklauso nuo kažko buvimo ar nebuvimo...
nors kartais taip atrodo :)

paprastai žmogus galvoja, kad jeigu turės tą ir/ar aną, bus laimingas

arba kitaip tariant, galvojame, kad nesame lamingi, nes trūksta kažko :P

tą turbūt ir noriu paskyti, kad mintis gali materialisuotis jei viską turi :D iš pilnatvės ir laimės...

nors, turbūt materializuojasi ir kitos mintis, bet tuomet ir gaunasi šlubuojanti svajonė :(

Beja, mano galva, yra skirtumas tarp noro ir svajonės...
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

Vija wrote:Aš tikiu, kad mintys materializuojasi. Jau teko tai pačiai išbandyti. Kai atsiranda mintys iš proto ir širdies, tada jas užsirašau ant popieriuko ir kartoju kiek tik turiu laiko. Kartojant visada atsiranda nauju minčių to noro igyvendinimui, nes kartojimas paremtas vaizduote, todel tas popieriukas būna perrašomas n kartų, taip sakant tobulinamas. Noro išsipildymui visus kartus užtekdavo trijų savaičių.
o jei svajonės susiję su kitu žmogumi?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...tik jau nepririskit savo uzsispyrusiu noru kito zmogaus - nuo to nebus geriau nei jam, nei tau... (beje, yra visokiu liaudisku metodu, kaip priristi kita zmogu, bet dar ne viena nepasidare nuo to laiminga - aisku, gavo ta norima zmogu, bet tuojau jai paciai jo nebereikejo, o tas paskui sekiojo, ir ka tada daryt... Tokie dalykai turi vykti savaime, be prievartos)
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

Darja, vat būtent... man regis ir kiti dalykai turi ateiti natūraliai... be prievartos. o ten tie 500 litų tokia smulkmena palyginus su mylimu žmogumi ar meile... nors nežinau... aš tikrai labai stipriai trokštu būti su tuo žmogumi.... tik tiek kad bijau jam pakenkti...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: bijot nebijok: meile ir baime nesuderinami dalykai, tik nepradek ant lapeliu rasyti noro, kad butum su juo - jei bus tau skirtas, tai ir busit drauge, o jei ne, tai kai atsitokesi, dziaugsies, kad issiskyret, bet kaip ten bebutu, vien del to jausmo verta gimti... :wink:

PS nu ir nusifisofavau as cia - net i save nepanasu, matyt, per Kaledas ne tik gyvuliukai filosofiskai prabyla... :lol: :P
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

tada ko verta norėti, jei tokių dalykų neverrta? juk visa kita - smulkmė, neverta dėmesio....
Post Reply