Apie tai, kaip Basta lietaus prašė :)

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Tu bastele fainulka ir supratinga.Kuriant gamtines salygas neprosal laika nustayt.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

O aš pykstu(o tai negerai) ant tų žmonių, kurie rėkė oi koks baisus oras , vasaros nebus. Nu galvoju, tamsuolis vasaros nematęs.O jam ir sakau, buvę daug blogiau, sunku skėtį paimti ar šilčiau apsirengti. Aišku, kai kur viskas plaukė, o aš dėkojau dievui, kad puiki vasara. bet jie tai prikarksėjo, dabar visi turi kentėt.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

O man tai norisi prašyt Dievo kad įkrėstų proto tiems, kurie nori vieną minutę šilumos, kitą jau per karšta. Iš vis išlepę kažkokie. Juk mūsų kol kas mažuma, kurie sąmoningai ir atsakingai mąstom kalbam, o jų tai masė.
J

Post by J »

Sraigute, leisk pajuokauti - norėti įstatymas nedraudžia. :lol:
O dabar priminti - Dievas proto neįkrės, jis neteisia, nevertina, neliepia.
Juk žinai, kas tai yra Dievas...
:love:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:roll: jo, basta, ir as apie tai masciau - parasysiu Sai Babai laiska - jis beveik visad mane isklauso, kai prasau ne del saves (tfu tfu tfu per kairi peti :wink: ), tik po savaitgalio, ok? Nes savaitgaliui varau i Tverus, o mano palapine tokia tailandietiskas shudukas, tai jei uzeis liutis, ispaluksiu i Nemuna (tfu tfu tfu per kairi peti :wink: :P :D )
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, lijo, bet kai buvom Tveruose, tai tik biski nudulke, neperslapom, o kita nakti nakvojom prie paties dolmeno palapinese, tada visai nelijo, o sekmadieni griztant tokia liutis uzejo, tai ir sakau, kad cia Basta ta liuti prisauke, o i debesis ir mes demesi atkreipem - kazkokie ypatingi buvo... :wink: :P

(beje, dar laisko neparasiau, bet cesnoje pijonerskoje - tikrai parasysiu, ir dar del kaciuku ir kitu vargsiuku paprasysiu... :wink: )

O zodis "Perkunas" - kazkas sake, kad "per kuna" - tai yra gyvybine energija, einanti per kuna, ar kazkaip ten panasiai... :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: jau parasiau - einu issiust, bet pasakiau, kad per daug neduotu - tik tiek, kad gamta atsigautu, tai jau ziuriu - virs Vilniaus debesys susikaupe... :wink: :P :)

(atsimenat multika, kur varle lietu sauke - ejo pas ragana... :roll: :P :wink: )
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, o del prasymu, tai ir Sai Baba sako, kad prasytume labai apgalvotai, nes ispildoma lygiai taip, kaip prasome... :wink: Beje, o Vilniuj dar kol kas nelijo, bet jau kaupias debesys... :?
J

Post by J »

Tai va, tai va! Jei sakysi, kad NORIU ko nors ( na, kad ir pinigų), tai ir toliau norėsi... :!:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu, Basta, del lietaus, tai pati prisisaukei toki smarku Klaipedoj :wink: - pas mus Vilniuj tik vakar pradejo po biskiuka - baigia pievos nudziut, o pas mus sode dar vandentiekis sugedes - as lietaus prasiau visai Lietuvai (ir zinoma, savo sodui :wink: ), tai dabar pati prasyk, kad nustotu lyti ten pas jus... :wink: :P
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: atsiusk biski mums - pas mus vis dar vamzdziu nesutvarko, tai dar saikingai lietaus nepamaisytu. Vakar su Lese ejom maudytis i krioklius - taip fainai pasimaudem, tik griztant pradejo lyti, o mes be skeciu, tai visos slapios ejom, pakeliui uzsukom i vietines reiksmes kabaka, ikaliau 50 g, o vietiniai chroniukai tik ziuri, kad cia per slapios keliauninkes - vienzo, jega, apeme tokia shauni valkatos dvasia, pasijautau kaip tie vyrukai is "Trise valtimi, neskaitant suns" arba kaip is romano "Kelyje" (kurio, beje, dar nesu skaiciusi, tik girdejusi :wink: ). Jau visai netoli namu pradejo giedrytis, tai is to smagumo uztraukiau "Nicego na svete lutce netu, cem brodit' druzjam po belu svetu"... Ech, megstu valkatauti (gaila, kad retokai pasitaiko :? ) - gal del to, kad gimus Vilko metais - tais metais gimsta klajunai is prigimties, sie, beje, irgi Vilko metai, tad gero mums visiems valkatavimo... :wink: :P
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: kokio vilko kailyje - koks autorius ir apie ka - mat as bet ka tingiu skaityt... :wink:

O debesys pas mum atvare - matyt, toji Perkunele taves klauso - pagalvojau, ar ji nera analogiska indu dievo Shyvos, panasaus i musu Perkuna, zmona - baisingoji deive Kali (nuo lietuvisko zodzio kale :wink: ), kuria garbina ir kurios bijomasi, nes ji buvo pasiusta i Zeme nubausti per daug ispuikusiu vyru... :roll: :P :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aaaa, dabar aisku, ir ne jokia cia erudicija - tiesiog anksciau labai domejausi Indijos kultura, ir apskritai visokiu kulturu dievais, o ypac deivem, kad galeciau geriau su jom susikalbeti... :wink: :P :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

nemanyk, kad ir musu dievais nesu domejusis, bet kai turesiu laiko, tai dar pasidomesiu (jei noresiu, bo nieks man nieko neisakys :P :wink: )
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Basta wrote::!: DĖMESIO :!:

KADANGI LIETUVOJ JAU KURIS LAIKAS NELYJA IR VISKAS DŽIŪVA IR NELIS GREIČIAUSIAI DAR ILGAI, NES PER SEPTYNIŲ BROLIŲ MIEGALIŲ DIENĄ NELIJO, O TAI REIŠKIA, KAD NELIS NUO TOS DIENOS ARBA 7 DIENAS, ARBA 7 SAVAITES - O TAI YRA VISĄ VASARĄ... TAI KADANDI 7 DIENOS JAU PRAĖJO IR VIS DAR NELYJA, VADINASI VISA VASARA BUS SAUSA, KARŠTA IR GALI LABAI NUKENTĖTI AUGALAI, YPAČ TIE, KURIE NEBUVO SUSODINTI PAGAL KURDIUMOVĄ :wink: , O TAI REIŠKIA, KAD GALI DAUG KAS UŽSIDEGTI, IŠDŽIŪTI, O TAI REIŠKIA, KAD SUMAŽĖS DEGUONIES, O TO MES JUK NENORIM, AR NE ?:wink:

TAIGI SIŪLAU IŠSIKVIESTI LIETUVIŲ LIETAUS DIEVĄ (BĖDA TA, KAD TOKIO NEŽINAU :( - GAL PERKŪNAS? ) IR KREIPTI VISIEMS Į JĮ MINTIS, KAD DUOTŲ 3 DIENAS GERO LIETAUS. TIESIOG ATGAIVINTI PROTĖVIŲ PAVELDĄ. PRAŠYKIME VISI KARTU, KAD PER ARTIMIAUSIAS 3 DIENAS GERAI PALYTŲ SU PERKŪNIJA.

IR TAI BUS PUIKUS ATSAKYMAS Į ŠITĄ TEMĄ.  :angel:
Ar nebus kartais gerbiamoji BASTA suorganizavusi si lietaus protruki, siaucianti dabar Lietuvoj (ir mano lietingas atostogas :| )? O ir prisidejusiuju savo mintimis nemaza buvo! Ot samanai!!! :wink:
Mylėdama mokausi.
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Tema sukurta iš žinučių, buvusių temoje "Ar tikite, kad mintys materializuojasi?".

temą perkeliu į Chaosą dėl senaties.. Gal bus kokių pasiūlymų dėl pavadinimo, gal reikia atgal į Nuomones grąžint ar į Įvairias temas?.. :) Jei kas, sakykit :)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Basta, kaip buvo su Tavo tema.. man pasirodė, kad skaitant ji labai išsiskiria iš bendro konteksto ir jei kas ieškos ko nors panašaus, neras.. Man taip pasirodė.. :roll: Todėl padariau iš tų žinučių naują temą

Dabar - kodėl perkėliau į Chaosą. Juk temos, kaip tokios, išskirtos nebuvo, buvo tik žinutės, ir iš kur aš žinau, ar tu manai, kad jas reikia palikt.. Gal Tau jau pačiai jos atrodo neaktualios. ? gal tokios temos nereikia? gal tik kai ką reikia palikt?.. PM rašyt?.. Bet tada reiktų ir visiems joje pasisakiusiems PM rašyt.. Todėl ir iškėliau į Chaosą. Maždaug taip..

Atsiprašau už "senatį"

Klausimas - ką dabar daryt? Manai, kad reikėtų žinutes grąžint į temą apie minčių materializavimąsi? O gal.. palikt atskirai ir pavadint "Praktinė minčių materializacija" ?, "Praktinė minčių realizacija. Kaip prisišaukti lietų", t.t. .. :?: :?: ar kaip kitaip, bet palikt kaip atskirą temą?

Kaip siūlai daryt? :?: Kaip būtų geriau, Tavo manymu?
Mindaugas Lisauskas
Posts: 28
Joined: Wed 10 02, 2002, 23:58
Location: Kaunas

Post by Mindaugas Lisauskas »

Sveiki,
Gera tema apie lietu.
Na pasidalinsiu mintimis kaip man sekėsi su lietučiu.
Jau prieš kelis metus man kilo mintis, kad galima paprašyti lietučio, kad palaistytų perdžiūvusią žemelę. Suformulavau mintį, kad butų tiek drėgmes mano kaime kiek reikia įvairiems augalams augti. Ir su tokia mintimi kiekvienais metais jau nuo pat pavasario vaikštau. Ir ką suveikė. Jau kokie 3 metai, kaip augaliukai mano kaime nenukentėjo nuo sausros. Buvo vienais metais, kad darėsi sausa ir as prisiminiau apie lietuti ir palijo lietutis. Bet idomiai palijo. Pradeta lyti likus iki sodybos maždaug kilometras, o toliau vaziuojant už kilometro nustota lyti.
Dar prisiminiau iš vaikystės vieną įvykį. Aš ir tėvai pasodinome runkelių sodinukus, norint, kad jie prigytų reikia kelias dienas iš eilės intensyviai laistyti. Kažka ar tai mama ar tai tėtis užsiminė, kad butų gerai smarkaus lietučio ir aš pagalvojau, kad gerai būtų. Ir ką sekančią dieną pradėjo kilti didelis gauruotas tamsus debesis su perkūnija. Bet jis kilo kilo ir matau, kad eina pro šalį ir ant mūsų neužeis. Aš pradėjau labai norėti, kad jis užeitų ant mūsų ir palytų. Ir ką, apsukęs ratą debesiukas iš kitos pusės netgi prieš vėją pradejo slinkti atgal link musų. Ir taip palijo, kad tų runkelių daugiau laistyti nereikėjo, jie prigijo.
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Vat man laaaabai patiko mindaugo mintis, kad tegu buna dregmes tiek, kiek reikia augaleliams augti :wink:
Na, o mergaiciu pastangos vasara..... :lol: :lol: :lol: ....saunuoles, bet kita karta tikrai tiksliau formuluokit savo norus :D
Bet labai smagiai skaiciau jusu ....jusu...(kaip cia pavadint) praktikas :lol: :lol: :lol:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Jei galite, prisidėkite mintimis, kad šiandien Smiltynėje prasidėtų lietus..


"Apie pusė tūkstančio ugniagesių ir karių iš vakarų Lietuvos tebegesina didžiulį gaisrą Kuršių nerijoje. Pareigūnai teigia, kad liepsnos plitimą pavyko sustabdyti, gaisras lokalizuotas, tačiau vis dar rusena didžiuliai židiniai Pranešama, kad ugnis yra apėmusi apie 200 hektarų miško. Kai kurie pareigūnai spėja, kad liepsnas gali tekti gesinti keletą dienų.

Į įvykio vietą penktadienio rytą išvyko priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybų vadovai. Čia sutelktos didžiulės gaisrininkų pajėgos iš Klaipėdos, Kretingos, Neringos ir kitų miestų, taip pat kariuomenė.

Šiuo metu gaisravietėje sutelkta 80 Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų, 19 autocisternų, 2 siurblinės stotys, kita technika. Likviduoti gaisrą kviečiami ir savanoriai. (...)"

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/ar ... id=9454701
Post Reply