Dėsniai

Moderatoriai: Rolandas, Visi tvarkytojai

Skelbti atsakymą
Donatus
Susisiekti:

Standartinė Donatus » Ant 08 09, 2005, 0:40

Basta rašė:Reikia prisiminti, kad zmogus viska modeliuoja pats, taciau taip pat - kad aplink yra begale zmoniu! Jie kiekvienas su savo mintimis, vienas su stipresnem, kitas - silpnesnem.
Ir čia priklauso nuo paties žmogaus minčių- kiek jis yra sąmoningas. Tai yra, ar jo mintys stiprios, ar suvokia ką jis daro. Nes tik nuo žmogaus priklauso, ar jis pasiduos kitų minčių įtakai, ar liks valingas ir pats kurs savo likimą. Viskas priklauso nuo paties... :wink:
Basta rašė:...ten rase, kad visatai galioja 1 desnis, galaktikai dar kazkiek, saules sistemai jau daugiau, o zemei, atrodo, iseina jau 48...
Tai tas, kuris suskaičiavo tuos dėsnius- žino visus Visatos dėsnius? Norečiau sužinoti, kas jis...
Manau čia tik pasamprotavimas gražus, bet kiek jame teisybės? Negi mūsų Žemelėj tik 48 dėsniai? Vien gerb. Izaokas Niutonas kiek pastebėjo! Kad paukščiai pavasarį grįžta- irgi dėsnis :wink: Dėsnių galima priskaičiuoti tiek ir tiek... Ne, gal net neįmanoma- jų begalės!
Basta rašė:Tai as, pvz., noreciau kada uzvesti atskira tema, kad issiaiskintume tuos desnius.
:D Bastut, ne norėk, o padaryk! (skaityk mano pasisakymų apačioje :arrow: :wink: :D )

Liūtaširdė rašė:Man čia labai sudėtinga
Viskam savas metas! Paskaitinėsi ką čia žmonės kalba, pasidomėsi, pasižiūrėsi- ir jis ateis :wink: :D Anastasija juk skaitei? Viskas Tavyje juk yra. Tik reikia išmokti tai pajusti. Būtent pajusti, nes juk jausmuose informacija glūdi. Perskaityk kokį matematikos vadovėlį- nieko neatsiminsi. Perskaityk eilėraštį- jau pažinosi jį parašiusį... :love: :H

Pagone

Standartinė Pagone » Ant 08 09, 2005, 0:56

Donatus rašė: Ot komentatorius patapau... Prie kožno sakinio jau kabiniejuos :mrgreen: :angel:
Aha! :wink: Kazkox agresyvus daraisi!
Mylėdama mokausi.

Donatus
Susisiekti:

Standartinė Donatus » Ant 08 09, 2005, 1:25

Matai, mano EGO labai jautrus- jaučiu, kad gerai sekasi savo nuomone reikšt, tai ir patapau "mokytoju", ir agresyvus daraus :cry: :oops:

LABAI VISŲ ATSIPRAŠAU!
Esu toks, kaip ir jūs.
Stengsiuos nebesikabinėti.

Liūtaširdė

Standartinė Liūtaširdė » Ant 08 09, 2005, 9:02

O..Man,tai nieko tokio,dar geriau.Donatai ačiū už patarimą :mrgreen: .
Kai skaitau
Anastasiją,man jos žodžių neįmanoma neįsiminti.Be to aš skaitau dar trečią knygą. :D
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...

Žvaigždukas

Standartinė Žvaigždukas » Ant 08 09, 2005, 13:59

Donatus rašė:
Basta rašė:...ten rase, kad visatai galioja 1 desnis, galaktikai dar kazkiek, saules sistemai jau daugiau, o zemei, atrodo, iseina jau 48...
Tai tas, kuris suskaičiavo tuos dėsnius- žino visus Visatos dėsnius? Norečiau sužinoti, kas jis...
Manau čia tik pasamprotavimas gražus, bet kiek jame teisybės? Negi mūsų Žemelėj tik 48 dėsniai? Vien gerb. Izaokas Niutonas kiek pastebėjo! Kad paukščiai pavasarį grįžta- irgi dėsnis :wink: Dėsnių galima priskaičiuoti tiek ir tiek... Ne, gal net neįmanoma- jų begalės!
Dėl šito aš su Donatum sutinku :) Skaitant bet kurį šaltinį visada reikėtų pasilikti BET, labai daug galvoti savo galva :) Mano supratimu, reikia viską išjausti savimi, pajausti tinka žmogui asmeniškai bet kuri informacija, ar ne, padeda ji to žmogaus konkrečiai sielai tobulėti, ar ne :)

Donatus
Susisiekti:

Siūlau

Standartinė Donatus » Ant 08 09, 2005, 22:45

Tai, Bastut, siūlau juos pavadint kitaip, kad nesimaišytų su ta daugybe dėsnių. Gal principais? Ar dar kitaip. Tada suprantu, ką norėjai pasakyti. Gera mintis. Tikiuosi ir diskusija pavyks ta tema :wink:

Alyta

Standartinė Alyta » Tre 08 10, 2005, 7:01

O ar Anastasija nauju desniu nesukure

ausrytux
Susisiekti:

Standartinė ausrytux » Tre 08 10, 2005, 9:24

Rūkas rašė:O ar Anastasija nauju desniu nesukure
nu nemanau, kad sukure. tiesiog kai kuriuos pamirstus naturalius desnius primine :roll:

kazin, ar supratot, ka norejau pasakyti :( :lol:

Donatus
Susisiekti:

Anastasijos dėsniai

Standartinė Donatus » Tre 08 10, 2005, 13:54

Rūkai, manau kad Anastasija naujų dėsnių nesukūrė. tai Dievo sritinis. Ji tik puikiai juos panaudojo. Tiesiog mes daug nepastebėdavom ir nežinodavom jų.

darja

Standartinė darja » Tre 08 10, 2005, 17:21

:wink: o ka gi tokio ji pakeite - ka padare, ko nebuvo anksciau :?: ...

Alyta

Standartinė Alyta » Tre 08 10, 2005, 17:37

Kas nuvede nuo tiesos,tas ir parves
Ar seniau taip buvo :?
O desnius kuria manau ir zmones.Visoki verslo,politikos,...kazkaip nesitiki,kad juos Kurejas sukure pradziu pradzioj
Galimas daiktas,kad kai kuriu desniu nebuvimas itakojo zmonijos degradacija.

J

Standartinė J » Tre 08 10, 2005, 21:36

Nemanau, kad žmonės kuria dėsnius. O ir tų dėsniu, tikriausiai, nėra tiek daug, kaip mums atrodo. Tik labai pastabūs ir protingi juos pastebėjo ir įvardijo. Daugelyje situačijų veikia vienas ir tas pats dėsnis, o mums atrodo, kad tai jau skirtingi dėsniai. Verslo, politikos, Merfio dėsniai tik situacijų, kuriose suveikia tam tikri žmogaus charakterio bruožai dėsningumai.
Visgi, linkusi galvoti, kad dėsniai - Dievo sritis.

Donatus
Susisiekti:

Standartinė Donatus » Ket 08 11, 2005, 2:51

Rūkas rašė:Visoki verslo,politikos,...kazkaip nesitiki,kad juos Kurejas sukure pradziu pradzioj
Verslo dėsniai- kokią įtaką daro anas ar tas... Viskas versle, ir politikosje priklauso nuo vartotojų (ir rinkėjų, liaudies). O liaudį- pirkėjus ir rinkėjus valdo psichikos dėsniai. O kas sukūrė psichikos dėsnius? :)
Anastasija vat būtent jais labai išmoningai pasinaudojo ir pasiekė stulbinantį rezultatą! Rezultatus! :D Esu Jai labai dėkingas :love:

Manau TIKRŲ dėsnių yra tiek, kiek naturalioj gamtoj galime aptikti ir savo širdyje. Manau daug...

Liūtaširdė

Standartinė Liūtaširdė » Ket 08 11, 2005, 11:53

Sukurti tikrą gražų dėsnį reikia labai gudrios ir dvasingos galvos :D
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...

Skelbti atsakymą