Kas, Jūsų nuomone, yra Anastasija?

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Man jau Padauza darosi panaši į Aurėja........... :lol: :lol: :lol:
Tik,tiek,kad Aurėja-tai bent padaro naudos išversdama tekstus........(ką sutrumpina,mūsų laiką skaityti) o,Padauza tik nukopijuoja......... :lol: :lol: :lol: (gal ,geriau įdėti tada nuorodas?) :wink:
Viską daryk 100%
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Tiek to, gal kaip nors sužinosim, kas ten parašyta, jei tik reikės. Viskas ateina pačiu laiku ir vietoj, tereikia laiku pastebėti.
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

As kai perskaiciau Anastasijos knygas,buvau susizavejus knygu turiniu,ir net minties neturejau,kad Jos nera!manau,kad kai kuriems metas igyti pasitikejimo trupuciuka daugiau...kokiu pagrindu kazkas tuo netiki? :?: jeigu daug kas sako,kad Megre apskritai yra lyg zemo intelekto (na,yra daug neigiamu atsiliepimu apie ji) tai negi toks kaip jis galejo kazka panasaus sugalvoti???daug kas mano,kad mazdaug tai,kad Ji egzistuoja yra netiesa,nes tai mazdaug nelogiska.o as manau,kad butu nelogiska,jei jos nebutu... :!: as tikrai niekada nesivadovauciau "jei nematau,tai ir nera" gyvenime.Dievo mes nematom,bet JIS YRA.Anastasijos galia netikima,o Dievo tikima,nors abieju nematoma.Jei man kazkas pasake,kad pvz kate atsivede kaciuku,tai as patikiu,bet kad egzistuoja kazkas ikvepiancio,gero ir nuostabaus,tai jau netiket :?: :!: va cia tai logikos nematau... 8) bet tokia mano nuomone...
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

o ta prasme,kas ji man yra :D tai ji,bent kaip ji save vadina,Zmogus.Ji yra labai,tiesiog labai brandi siela,kuri vietoj paprasto gyvenimo apsieme "gelbeti" zmonija.Tokiu kaip ji yra ne vienas,ir visi jie nuostabus.ir visi jie EGZISTUOJA.kiekvienas vis kitoks.Kiekvienas ta pacia tiesa pateikia vis is kitos puses.O Anastasijos tiesos pateikimas ypac man patinka.Jame daug silumos...Ji man primena Mama :mrgreen: .ne mano mama,o apskritai,visas mamas.Nes Ji turi tos meiles,silumos,kuria spinduliuoja Mamos :)
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Rami... hmmm,jos nera,bet kai kas ja mato :D . Tavo teise,kuo tau tiketi
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

Kodel,o kodel tu taip sakai?mane net siurpas nukrate kai paskaiciau.Kokie tavo nu kad ir argumentai?
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Rami, is tavo laiskeliu pajauciau labai sviesia energija.Mano mintys apie Anastasija tokios pat kaip tavo.Ji tikrai egzistuoja!!!Pernai i Kauna buvo atvykes samanas Achamkara is Altajaus,kazkas is sales paklause...ar teko girdeti jums apie Anastasija?Jis atsake ,kad teko jam ir kitiems samanams susitikti ir bendrauti su Jos seneliu.Taip pat is kitu saltiniu teko suzinoti ,kad Ji tikrai egzistuoja. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Post by kamala »

Man tai ji gana treniruotas zmogus
Gyvenimo budas ir Seneliai sudare jai salygas tapti tokia kokia dabar yra
Bet tokiu ir dar daugiau stebuklu daranciu ne vienas ir net ne keletas yra
Tik gal ne visi knygose aprasyti
Kaip zmogus ji gali ir klysti, ir jos svajone gali ir neissipildyti
Kristus irgi mane, kad zodziu pakaks ir visi ras Dievo karalyste
Praktika parode, kad nepakanka ir rezultatu nera
Na bet kiekvienas is Jos gali pasimokyti ir tureti savo asmeniniame gyvenime daugiau dziaugsmo jos pagalba
Taip, kad man ji viena is tu i kuriuos verta atkreipti demesi
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Rami wrote:Kodel,o kodel tu taip sakai?mane net siurpas nukrate kai paskaiciau.Kokie tavo nu kad ir argumentai?
Nesiruosiu argumentuoti, buvo bandyta anksciau tai daryti, bet supratau, kad nematant zmogaus,nevykstant gyvam pokalbiui,gaunasi visiska nesamone, o be to kodel as turiu ka nors irodinet,juk neprasau,kad man kas nors irodytumet,kad ji yra. Man to nereikia, as tiesiog tuo tikiu,pakankamai koses siose gretose prabridau...
mėlynoji meškutė
Posts: 73
Joined: Sat 04 08, 2006, 13:37
Location: Kaunas

mėlynoji meškutė

Post by mėlynoji meškutė »

O man Anastasija yra mokytoja , nors viena bičiulė davusi man perskaityti Megrė knygas ginčijosi su manimi , bet man Anastasija pati nuostabiausia gyvenimo , vertybių ir dvasingumo mokytoja . Dabar ji net fėja pavirto . O dūšioje sesutė mano mylima . Nežinau , galiu tik tiek pasakyti , kad Anastasija man labai brangus asmuo , gal svajonių sukurtas ar širdies išvirpintas bet artimas ir geras asmuo . Tai tiek . (+)
Post Reply