Žynių žygiai ir pergalės

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Šventa tiesa.
Visą laiką tai bandau daryti :D
Kaip mes dažnai forume primetam savo nuomonę kitiems, pvz, kaip ir temoje apie seksą ir kitur.
Visai neseniai aš ir taip pagalvojau, kad vienintelis žmogus, kuris mane geriausiai pažįsta,tai esu aš pati. Taip, kad niekas kitas man negali patarti geriausiai.
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Bet tai irgi yra tik nuomonė, tiesa kuri geriausiai tinka man, na dar Loretai :D
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Turbut geriau nesugebesiu paaiskinti, kaip
http://www.davidicke.com
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Na, kad kažkas vyksta arba vyks, galiu matyti iš tiesiog ypatingo lankytojų srauto. Ir visi tokie išties neeliniai - inteligentiški, rimti, dvasingi, Dievas jiems - arti, čia ir dabar, širdyje ir dar kitose artimose vietose. O problemos - net kalbėti nesinori.
Valosi žmonės, valosi. Bet užtat 2/3 ateina su prakeiksmu, nekalbant apie porčias... Aš tuos dalykus jų laukuose paprasčiausiai matau. Tad judėjimas prasideda.

Pernai tuo pat metu tokio žmonių srauto nebuvo, arba ėjo visai kito vibracinio lygio. Kokybinis šuolis vyksta (arba aš "paaugau", ir atitinkamus žmones pritraukiu...)

Paskutiniu metu net neturiu kada saite paskaityti, apie rašymą - tik kai kuriose temose. Dabar tik toks ritmas: darbas/namai/miegas/buitis... :) Pavasaris... ;)
MAGAS
Posts: 34
Joined: Wed 05 18, 2005, 16:30
Location: Lietuva

Post by MAGAS »

Zmones visi lygus ??? Tai mitas is kurio galima pasijuokti,jei nebutu liudna! Niekada ir niekas nera lygus kitam! Visi mes skiriames ir kartais net labai.Del Islamo plitimo ir agresyvumo,tai didele dalis tiesos ir i tai reiketu rimtai ziureti!!!
mokytojas>mokinys>mokytojas>mokinys...=gyvenimo kaita
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

tarp lygūs ir vienodi yra skirtumas.. apskritai, keistai čia parašei
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

MAGAS wrote:Zmones visi lygus ??? Tai mitas is kurio galima pasijuokti,jei nebutu liudna! Niekada ir niekas nera lygus kitam! Visi mes skiriames ir kartais net labai.Del Islamo plitimo ir agresyvumo,tai didele dalis tiesos ir i tai reiketu rimtai ziureti!!!
:D :D :D
Esi tikras mistikas, bet tikrai ne diplomatas.
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Čia ziūrint ,kuria prasme,mes visi lygūs...........ar nelygūs..............prieš dievą,manau visi" numirę " :roll: tikrai būsime lygūs....... :wink: nes mus visus jis myli.......... :lol:
Viską daryk 100%
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

MAGAS wrote:Zmones visi lygus ??? Tai mitas is kurio galima pasijuokti,jei nebutu liudna! Niekada ir niekas nera lygus kitam! Visi mes skiriames ir kartais net labai.Del Islamo plitimo ir agresyvumo,tai didele dalis tiesos ir i tai reiketu rimtai ziureti!!!
Šis pasakymas reiškia,kad nereikia savęs iškelt aukščiau už kitą.... :wink:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Post Reply