septintas vaikas šeimoje! :D

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

septintas vaikas šeimoje! :D

Post by vaiduze »

Taigi- visi geros valios žmonės :) kreipiuosi į Jus, nes vienoje dvasininko šeimoje gimė septintas nuostabus vaikutis, gal greitai bus ir aštuntas(kaip tiksliau neklauskit- nežinau :) ). ir prašė, per kitą žmogų, ta šeimyna didelė- gal kas turite vaikiškų drabužėlių ir galite juos padovanoti?

nes daugelis jau auginate savus angeliukus- o Jie taip greit auga! o pas tą šeimyną tokie nuostabūs jau septyni.. :D reikalingi visokio amžiaus vaikų drabužiukai :)
manau ir kitokie reikalingi vaikams daigtai ;)

:D

įsivaizduojat kokia Šeimyna!!!!! :love:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

isivaizduoju. Asmeniskai tokia pazystu. O idomiausia tai kad jie visi laimingi ir viskuo patenkinti, del nieko nesiskundzia ir yra labai vieningi.
aldute
Posts: 49
Joined: Mon 02 13, 2006, 12:32

Post by aldute »

Papildysiu, Pierre, jie ir draugiški, nes tikslas vienas: šeimos gerovė. Žmonės žiūrėdami iš šalies tuo stebisi, o jiems tai labai natūralu. Matyt, senovėje žmonės žinojo ką darė turėdami dideles šeimas ir gyvendami kartu kartomis vienuos namuos. Teko stebėti namus kuriuose gyveno trys kartos: seneliai, jų du sūnūs su žmonomis bei vaikais. Jie labai rūpestingi vienas kitam buvo, o ir vaikai nesijautė vieniši, dirbančių tėvų nematydami.

Tik padėti ne itin galiu. Labai jau Klaipėda man tolima.
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Turiu šiek tiek drabužėlių, užsilikusių visai naujų šliaužtukų. Gaila, nemažai išmečiau. Reikės paieškoti, gal ir daugiu rasiu. Visa bėda, gyvenu Kaune.
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

atstumas neko tokio- galima i autobusa ideti i klaipeda vaziuojanti, svarbu tik laika suderinti ;) svarbiausia geri norai!

o mano tel nr jei kas ka turetu ir noretu perduoti kaip nors, nes cia retai gan bunu - 867020368

aciu uz norus. bet jiems truputuka ir pagalbos reikia ;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Tokiu mazu jau nebeturiu,bet turiu dideliu.Jeigu reikia tai as visada pasiruosus padeti kuo galesiu.Ir parasyk Vaiduze kokiu labiau reikia mergaitems ar berniukams.As ir drauges pajungsiu.
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

tai kad tren visokio amziaus vaikuciai, ir mergaites ir berniukai- jei bus per dideli dabar- tai priaugs tikrai :) svarbu kad butu ka priaugti :)
o visus tuos drabuziukus reiks siust i savecka..
ne bet cia jau tu zmoniu giminaite rupinsis ;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

na, ar dar kas nors turite drabuziuku? al dar yra norinciu padeti vaikuciams?
:)
kartais zmones kaupia, galvoja gal kada tai risireiks, o neprisireikia..ateina laikas- ir norisi kazko naujo..
o tiems vaikuciams reikia pagalbos jau dabar...
;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

......................
Last edited by Uriel on Mon 04 10, 2006, 16:40, edited 1 time in total.
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

surinksiu Vaiduze ka nors.Ar ta giminaite Klaipedoje?
Kai busiu parinkus tau paskambinsiu.
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Jau kai ką suradau tinkamo. Kai būsiu galutinai supakavusi, paskambinsiu.

Dar norėčiau pridurti apie sielų vargus.
Taip, tos sielos ateina vargti tam, kad labiau tobulėtų. O mes šalia gyvenam tam, kad parodydami joms savo užuojautą, švelnumą, meilę, suteikdami pagalbą, taip pat tobulėtume. T.y. per santykį su tais žmonėmis mes išreiškiame save, o jie skatina mus būti geresniais. Abipusiniai mainai :wink: .
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? tik dabar pamaciau sita tema - na, buvau maisus drabuziuku pririnkus, kai rupinaus tokios Anios vaikuciu (senbuviai forumieciai ta istorija zino), manau, kad daug ko jai jau nebereikia, o gal ir neprireike, nes buvo tikrai nemazai - reiktu paskambint paklausti, ar dar tebeturi, tik... kazkaip nesinori man jiems skambinti, nes tada palikau juos Dievo valioj, supratau, kad jau padejau, kuo galejau, ir nebereikia man daugiau i ju likima kistis. Na, bet jei cia toks reikalas, gal visgi imti ir paskambinti, kaip manot?
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Paskambik Darja.Tu kiek galejai tiek jiems padejai :h:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Del to tai taip, bet tik kad nelabai norisi skambinti - kazkodel taip man sako vidus... :?
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

na..kad ir kaip butu- saves reikia klausyti.. bet gal cia kazkokia baime? gal savigrauza, kad kazko dar nepadariai... ar pan? o gal ir ne..
:)

o ta seimyna negiminaiciai man..nors- ka gali zinoti ;) jie rusijoj gyvena, popo sseinyna gausi :)
tai jo giminaite klaipedoj gyvena- mano mamos drauge :)
tai va tokie rysiai.. :)

gera kad norite pagelbeti.. :) :H
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? ne, vaiduze, tikrai padariau viska ka galejau ir ko negalejau - jei idomu, paskaityk tema "Prasau pagalbos" skyriuj apie vaikus, tiesiog supratau, kad nereikia man daugiau ten kistis, nes uz zmogu jo gyvenimo nenugyvensi, o jei uzsikrausi visa jo nasta ant savo peciu - tai jis tik ims parazituoti ir nebeaugs - taip buvo atsitike ir su Ania. Linkiu jai, jos dukrelei ir jos artimiesiems viso paties geriausio, pasimeldziu vis uz juos, bet zinau, kad man reikia islaikyt atstuma (beje, ji ir sutvirtejo, subrendo, kai palikau juos Dievo valioj... :? ). Na, bet pagalvosiu - galbut susikaupsiu ir kuria diena paskambinsiu, nes visgi butu gerai ir sitiems zmonems padeti - o tau sekmes darant gera darba... :wink: :h:
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: sveika, vaiduze - uzejau pas Ania ir paemiau is jos tris maisus rubeliu, dar atnes drauge - reiktu mums susisiekti, susitart del perdavimo, mano mobilus: 8 652 12827 (tikras vardas - Dangerute :wink: ).
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

kaip sauniai Dangerute Tu ! :H
rasiu kas vaziuos i vilniu i susisieksiu su TAvim.ar gal kas zinote, kas zada vaziuoti i klaipeda? ir jei vezti i klaip, tai gal kaip nors galima grupuotis, nes cia dar buvo turinciu drabuziuku :) ?
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Aš ir jau parinkau drabužėlių. Turiu kelias praktiškai nenešiotas striukes (labai greitai išaugo) vyresniems vaikams(10-13 m). Kažin ar pravers?
Post Reply