Kaip jus tobulejat ir nuo kada, ar sparciai keiciates?

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Muscari
Posts: 4
Joined: Sat 06 10, 2006, 20:52

Kaip jus tobulejat ir nuo kada, ar sparciai keiciates?

Post by Muscari »

Prisijungiau ir pamaniau, kad butu visai neblogai savo tema uzvesti... sakoma, kad kuo anksciau zmogus pradeda dometis dvasiniu pasauliu, tuo jis yra senesne siela... 8)
o nuo keleriu metu pradejote tobuleti jus?
ar labai pasikeitet nuo to laiko? :?:
ir ar jauciates laimingi tai darydami?
tikiuosi tokios temos siam forume dar nera... :roll:
koks jusu tikslas siame gyvenime? ka tikites pasiekti?
tikiu, kad diskusija turetu but idomi... :idea: :mrgreen:
Viskas visur ir niekas niekur...
Muscari
Posts: 4
Joined: Sat 06 10, 2006, 20:52

Post by Muscari »

Beje, ar jum pasitaiko pasikartojanciu zenklu ir ar suprantat ju reiksme?
Viskas visur ir niekas niekur...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Muscari.. :) malonu susipažinti... gal nori pats - pati pradėti savo temą, ir atsakyti į savo užduotus klausimus?.. :) tai būtų geras būdas geriau suprasti, ką tu vadini žodeliu "tobulėti".. nes kol nepaaiškinsi, spėju, bus tyla.. :)
Mdsts
Posts: 84
Joined: Sat 06 05, 2004, 14:08
Location: Vilnius
Contact:

Post by Mdsts »

Ghm.. tobulėjame jau senai senai.. daug metų, retas kuris suskaičiuoti gali.. ar prisiminti. Juk labai sunku pasakyti, koks gyvenime poelgis privertė pasukti vienu ar kitu keliu, nes kiekvieną sekundę pasirenkame kelią savo sprendimais, kurie nuneša mus ten, kur prieš tai net negalvojome būti..
Jei tobulėjimą vadintume pirmąja perskaityta ezoterine knyga, tai labai suklystume, bet.. ar tikrai tai taip svarbu, Muscari?
Ženklai pasitaiko irgi kiekvieną akimirką, tik juos reikia mokėti skaityti. Kartais tai pavyksta geriau, kartais prasčiau. Čia jau kaip kas labiau suvokia mūsų gyvenimo tobulumą, dvasinius dėsnius, Aukščiausiojo principus..
Pritariu glesum, pirmiausia, klausimus, kuriuos nori užduoti kam nors, turi užduoti pats sau. Ir, kad ir kai p bebūtų keista, atsakymai ateina dar nespėjus užduoti klausimo :)
Jei tik mokinio ausys pasirengę girdėti, mokytojas visada atsiranda šalia...
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Pamenu, buvau keturiu metuku, pas mociute kaime. Stovejau ant kalno (tada man atrode, tai buvo aukstas kalnas) ir stebejau ten, zemai, keliu pravaziuojancias masinas. Laukiau masinos, kuri turejo vezti ka tik nuskendusio kaimyno Klapotino kuna. Staiga pamaciau pravaziuojancia "buda" su langeliu, pro kuri pamaciau gulinti senyva zmogu (tada man, vaikui, jis atrode tikrai senas). Tas vaizdas man visam gyvenimui istrigo i atminti. Atsimenu, kaip tuo metu mano mazoje galveleje sukosi "filosofines" mintys: "Kas gi tas gyvenimas? Kaip cia dabar atsitiko-buvo zmogus ir-nebera?" Dar ilgai stoviniavau nuvaziavus masinai ir masciau.
Nida
Posts: 11
Joined: Mon 05 08, 2006, 13:46
Location: Kaunas

Re: Kaip jus tobulejat ir nuo kada, ar sparciai keiciates?

Post by Nida »

Muscari wrote:o nuo keleriu metu pradejote tobuleti jus?
ar labai pasikeitet nuo to laiko? :?:
Tobulėti...reiškia keistis...ieskoti savęs...nuo pat gimimo tobulėjam...
Muscari wrote:ar labai pasikeitet nuo to laiko?
...tai jau patiket, kad labai, labai pasikeitem...su kiekviena diena zmogus keiciasi...
Muscari wrote:ar jauciates laimingi tai darydami?
...as jauciuosi laiminga darydama tai, kas man patinka...gyvendama taip kaip noriu...
Muscari wrote:koks jusu tikslas siame gyvenime? ka tikites pasiekti?
... na koks tikslas gyvenime...kad gyvenimas butu prasmingas...
...o siekti reikia savo tikslo :) ta kuri uzsibreziame, kuri sukuriame mintimis... svajonemis...
"...Žmogus gali kurti ir tobulinti pasaulį savo minčių galia..."
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Paklausiau del tobulejimo, nes.. mano manymu tobuleti neimanoma... viskas yra savaip tobula... tik musu sukurtos normos, vertes ir skales daro vienus dalykus pageidautinus, o kitus ne.. ir mes lyg ir siekiame kazko... ko galbut net nereikia..

giliausiame lygmenyje nera tobulesniu... ar maziau tobulu.. bankininkas nera tobulesnis uz buomza, o prokuroras uz nusikalteli... visi tobulai atlieka savo pasirinkta vaidmeni, sio pasaulio virsme... ir tiek...

visgi, gyvenimas turi krypti... upe, tekejimas turi krypti.... kuria galima butu pavadinti augimu.. bet ne tobulejimu... nes augi visada... neptriklausomai nuo to, koks tavo vaidmuo...
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Kaip puikiai išdėstei, Glesum (+) . Viskas išbaigta, net nėra ką pridurti :P .
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Post by kamala »

Rytietiskai perfrazavus butu
Jei mes tobulejame ir tai jauciame tai reiskia mes netobulejame
Jei mes netobulejame, tai tas netobulejimas ir vadinamas tobulejimu
Muscari
Posts: 4
Joined: Sat 06 10, 2006, 20:52

Post by Muscari »

kamala, pati sau priestarauji, sakydama, kad jei matai, kad tobuleji, tai netobuleji... nes vien jau pastebejimas parodo, kad zengi pirmyn...

kai del tikslo, tai mes vien ir gyvename del to, kad kazka pasiektume... bet ne visi mato tame prasme... galima daug variantu prisakyti, bet kur yra ta tikroji prasme, del kurios mes cia esame? nejau vien todel, kad viena diena susilietume su viskuo, virte visumine visatos energija...??? :roll:

taip, zenklu pasikartojanciu sutinku... ypac sesetu... BET kol neivyksta tas kazkas, tol to zenklo prasmes nesuvokiu, o ivykus, jau buna kaip ir per velu kazka keist, nebent to ivykio tekmeje kazka keisti... :?
Viskas visur ir niekas niekur...
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

tobulėti žmogus turi visuomet, kiekviena dieną , nes jei tik sustoji žengęs pirmyn nors vieną sykį , pradedi eiti atgal . Todėl mano vidinis gyvenimas vis bręsta ir bręsta, o aš viliuosi, jog iki paskutinio atodusio nesustosiu žengusi keliu pas Dievą, nes man tobulėjimas yra ne tik išminties turėjimas, bet ir artėjimas lyg Savo Tėvo .
undiniukė Indrajukė
MAGAS
Posts: 34
Joined: Wed 05 18, 2005, 16:30
Location: Lietuva

Post by MAGAS »

Visi tobuleja nuo pat gimimo,kaip ir buvo pasakyta Nidos.Tobulejimas ,visu pirma , tai savo poreikiu tenkinimas.Kai kazko nori,kazko sieki,tai suvoki,kad turi kazka ismokti,kazkaip keistis,savo igudzius islavinti,kad pasiektum tai.Kai kazka pasieki,vel kazko kito sieki ir taip toliau.Taip ir vyksta pastovus tobulejimas.Nenoresi tobulet,tai kunas privers,nes jis nori valgyti.Tai va kaip.O del artejimo prie Tevo,tai cia...
mokytojas>mokinys>mokytojas>mokinys...=gyvenimo kaita
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

Kodėl , Mage , nepabaigėt savo minčių . Pasakykit ką manote apie artėjimą prie Dievo ?
undiniukė Indrajukė
Vaikas
Posts: 12
Joined: Thu 08 31, 2006, 13:13

Post by Vaikas »

Manau, kad dvasiskai tobulejame vykdydami Dievo plana, vykdydami Jo Valia, stengdamiesi elgtis kaip Dievas elgiasi, Ji kopijuodami.
J

Post by J »

O kas žino koks Dievo planas? Kas pasakys kaip jis elgiasi? Ir ar tikrai yra Jo VALIA?
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

Jone , mes viską galime pajausti savo širdyje. Tik ji gali atsakyti į tuos klausimus, kuriuos iškėlei. Pabandyk įsiklausyti į jos balsą.
undiniukė Indrajukė
J

Post by J »

Dėkoju už patarimą. Būtinai pabandysiu...

Man visada juokingai skamba frazė - "tokia Dievo valia"...
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Jonė.S wrote:O kas žino koks Dievo planas? Kas pasakys kaip jis elgiasi? Ir ar tikrai yra Jo VALIA?
Čia turbūt tepajėgs atsakyti "Pakylėtieji Valdovai" :wink:
MAGAS
Posts: 34
Joined: Wed 05 18, 2005, 16:30
Location: Lietuva

Post by MAGAS »

Dauguma zmoniu "klausosi" savo sirdies balso ir galvoja,kad tai Dievas jiems(joms) sako,bet tai tik troskimai ir fantazijos,kurios tokiomis ir lieka.Visu pirma reiketu arteti prie saves,o ne plaukioti padebesiuose.Ir nereiketu pykti.Tiesiog per mazai realybes buna zmonese ir atsiranda labai daug zemisku problemu,o tada...Dieve padek!!! ?????
mokytojas>mokinys>mokytojas>mokinys...=gyvenimo kaita
Post Reply