Laiškai Anastasijai

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Laiškai Anastasijai

Post by Rytė »

:) Žinot, kokia man kilo mintis? Parašykim visi kartu laišką Anastasijai. Ir ne klausimus uždavinėkim, o tiesiog padėkokim už tai, ką ji mums kiekvienam davė, kuo pakeitė mūsų gyvenimus.
Rašykim savo mintis tiesiog čia, o ji, mieloji, tikrai mus pajaus, išgirs, ką mylinčios širdys kalba... :)

Mintį rašyt Anastasijai laiškus iškėliau `Svečių knygoje`. Bet čia, forume, gal tai geriau daryt: viskas bus vienoje vietoje.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Nastenka, šviesioji mūsų Saulute!

Ačiū Tau, geroji, kad esi!
Ačiū, kad svajonėmis keiti mus,mūsų gyvenimus ir motinėlę Žemę.
Tavo mintys, Vladimiro užrašytos, tokios mums artimos, nor gal ir ne visad tinkamai, iki galo suprantamos.
Vis geriau Tave pažindami ir mes norim būt geresni, tikresni, šviesesni.
Širdužės plaka greit iš susijaudinimo, mums skaitant apie Tave, alsuojant Tavo mintimis.
Ir šį tinklapį įkūrė žmonės, norėdami rast kuo daugiau Tavo draugų, Tave girdinčių, žinančių sielų.
Šviesioji mūsų Drauge, ačiū už visus naujus Tavo atvestus draugus, už visas bundančias, svajojančias sielas!..
Laimio svajonės apie gražesnę, švaresnę mūsų tėviškėlę jau perauga į gerus darbus: mažėja šiukšlių, daugėja žaliojančių medelių.
Lingutės ir Vytuko Žesauva puošias naujais augalėliais...
Kiek dar tokių, man nežinomų, o Tavo Nastenka išsvajotų spinduliukų kuria, puošia, džiaugiasi.
Ačiū už širdis, sugėrusias Tavuosius vaizdiniusi ir jau švaresnėm sielom bendraujančias su vaikais. Klystančias, bet vis geriau atrandančias tiesą, vis geriau suprantančias mūsų mažuosius Dangaus pasiuntinius, dar nespėjusius pamiršt, ką žinojo.
Ačiū ir už mūs bundančius jausmus, skaistėjančius troškimus, viltis.
Už Tikėjimą Tavim, mieloji, ir mūsų visų Amžinuoju Meilės Tėvu...
Ačiū, Nastenka, kad esi: mylinti, šviesi, gera gera ir tokia nuoširdi...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Adita
Posts: 14
Joined: Tue 05 20, 2003, 18:10
Location: Vilnius

O aš labai noriu padėkoti Dievui

Post by Adita »

O aš labai noriu padėkoti Dievui

Dėkoju Tėve Tau už tai,
Kad manimi tikėjai,
Ir tiek dėl mano neišmanymo kentėjai
Tačiau mylėjai,
Ir lemiamą akimirką suspėjai…
Mano akis atvėrei…
Dėkoju Tau …
O kaip norėčiau aš uždegti žvaigždę danguje
Nors tiek atsidėkoti Tėve, Tau galėčiau…
Parodyti visiems geriems žmonėms,
Kad pabudimas jiems greičiau ateitų
Iš tos tamsios iliuzijos,
Kuri dabar juose gyvena.
Kuri, manau, įsišaknijo per giliai…
O kaip norėčiau aš
Mokėti taip kaip Tu mylėti!… Nors dalį tiek…
Apsupti Meile Ta visus silpnus, benamius, sergančius, vaikus
Sušildyt juos šviesa sava ir gerą mintį Tavo jiems atskleisti,
Į Tavo gerą pusę juos paveikti
Su gyvastį atnaujinančia jėga,
O kad galėčiau jiems visiems darbais padėti!
Paguosti juos geru žodžiu

O kaip norėčiau aš
Kad mano žodis būtų toks įtikinamas, stiprus
O darbas greitas ir imlus
Ir protas tyras ir skaidrus
Padėk man, viso to pasiekti!
Atskleisk man savo išmintį,
Tada,
Vieningi būdami Galėsime Visatą keisti…
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Miela Nastenka

Pasakyk tu man kipshui neraliuotam kaip gi bus su musu naminiais gyvuleliais? Lemta jiems sulauketi kaip tam lokiui kuris ir nebuvo naminis?
Ar bent suneka koki galima butu pasilikti. Toki mazuteli suneka. Mazuti mazuti. Nu kad kai vienatve zmogu uzgraus, kad jis galetu su gyvuleliu bent pabendraut.
Zinau zinau, atseit nebus ateity vienatves, nes zmones jaus vienas kita.
Jaus tai jaus, o ka dabar daryt...

Garai kad sis laiskas nepasieks taves, nes jei prades kiekvienas kipshas laiskus tau siuntinet, tai reiks puse taigos iskirsti kad tiek popieriaus pagamint, o tu gi myli medelius...

Na ate, einu as toliau savo sodybos kurt, sunku kai nemoki, na bet niekas dar su mokslu neuzgime.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Va ir man, bedievei eretikei, mieloji protingoji svelnioji Nastenka, kartais kyla panasios mintys: laikom mes savo butukuose tuos savo gyvulelius - sunelius, katinelius, vedam i lauka kakuciu ir siusiuku padaryti, dezutes su smeliuku laikom, kad turetu anys tualetukus :lol: , gerai dar kad su smeliuku, kaip kad mano Peckiui, o kiti, nevidonai, pila ten jiems visokia sintetika, kuri tipo kvapukus sugeria, kad nesmirdetu, bet nepagalvoja, ar aniems patinka ant tos sintetikos tupet, maudo visokiais ten sintetiniais sampunais, kastruoja, sterilizuoja :( Negerai, oi negerai mes elgiames, mieloji Nastute, ir pasakyk, ar gerai gyventi tiems, kurie gatvese valkatauja. Na, gerai, sakykim gyvensim sodybose, ten laikysim tuos savo augintinius, tai gerai, kad mano kasharas kastruotas (oi, ka as kalbu - baisiai negerai :( ), va o pagalvokit - kales tai rujoja dukart per metus, atsiveda po kokius 5-6 suniukus (buna ir 12-15 :lol: ), o kates, nezinau - gal kokius 3-4 kartus per metus... Tai paskaiciuokit, kiek cia iseina - taigi visa ferma - taigi jie isgaudys visus paukstelius, pelytes, voverytes - zodziu, viska, tai kaip tada bus? Neisnesa mano galvele - smegeneles, matai, ne kompiuteriniu greiciu masto, gal kas turi minciu, o gal anastasijieciai nusistate pries naminius gyvunus, tik laukinius pripazista :?:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Gerai jau, siandien vel neturiu nuotaikos jus, anastasijieciai, provokuoti, todel atsiprasau taves, Anastasija, ir jusu, Megre, jei uzgavau kandziu zodziu, bet manau, kad nepykstat ant manes ir suprantat, kad ne is piktos valios tuos kandzius zodelius siunciau, o kad truputi usjudinciau per daug ramu vandeni - juk ir jus, gerbiamasis Megre, nesistengiat vaidint sventojo, o priesingai, uz ta jusu nuosirduma jus ir gerbiu, ir uz tai jus Anastasija pasirinko, o ne koki mokslinga sventeiva...
Tiek to, nesulaukusi anastasijieciu minciu del gyvunu, noriu pabandyt atsakyt pati: gyvenu as Vilniuje, vedu i miska pasivaiksciot savo kale ir ten sutinku toki senyva ismintinga zmogu, beje, buvusi kariski, kuris irgi vedzioja savo du kudliukus - kalyte ir suneka. Ta kalyte jau kokiu penkeriu metu, pries kokius trejus metus gimde suniukus, bet buvo negyvi, tai nupirko tas zmogus jai turguje kaciuka, tai ji ji girde savo pienu, uzaugo ne katinas o tikras zveriuga - didziulis - ir iki siol zinda ta kalyte, o ji visai ir neberujoja, ta katina laiko savo vaiku ir sunu jai nereikia :) . Va, tas zmogus pats labai ramus, ir su juo pasikalbejus kad ir apie ora (nors, pasirodo, visas Anastasijos knygas skaites), kuri jis, beje, puikiai numato, geriau uz meteorogus, kazkaip nurimsti, grizta vidine ramybe, todel ir jo gyvuneliai ramus, taikus, graziai sugyvena. Sunekas, tiesa, kartais pabega pabegioti savais keliais, tai kai grizta, katinas jau laukia prie duru ir su letenom jam na, na per snuki, sako: "Kur tu, senas bledune, valkiojies?" :lol: O tas nepyksta - supranta, kad nusipelne :lol:
Va, tikiu, kad ir gimines sodybose kada nors bus tokia taika, ramybe ir draugiski gyvunu ir zmoniu santykiai - kitaip sakant, rojus zemeje, tik duok dieve greiciau :!: Sekmes jums to rojaus kuryboje :wink:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

PS. as neturiu jokiu gyvuneliu isskyrus tarakoniukus, geri vabaleliai, draugiski, demesingi. Su jais pakalbet galima, jie nesikandzioja. Ir vaikas juos megsta - ne viena isgelbejo nuo to kad netycia mes neprimintumem, ypac tuos maziukus - jie beveik nematomi - uztat vaikas akylas, jis kur kas arciau zemes ir viska mato :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Zinai, kad ir kaip keista, bet as tarakonu kazkaip nevirskinu, nemieli jie mano lietuviskai dushiai, nors tu ka, nors siaip tai, atrodo, myliu visa gyvunija, bet tarakonu - ne, net susigraudinau dabar pagalvojus, kaip mes juos naikinome - purskem ten viskuo, trucijom :cry: , nes gyvenam daugiaaukstyje, tai vienu metu armijos po buta begiojo :shock: . Va, tada dar Anastasijos nebuvau skaicius ir nezinojau, kad reikia parnest namo varlyte, kuri viska butu issprendus, bet nezinau, kur ja ziema buciau mieste gavus, o ir mano suo butu ja tikriausiai suedes :cry: . Dar isivaizdinu situacija: ateina sveciai, o po buta varle sokineja - nepaaiskinsi gi normaliems zonems, kad cia del tarakonu - galvos, kad gal koks karalaitis, varle paverstas:) . Va, tai isnaikinom su tokiais nuodingais piestukais, darbar jei koks pasirodo, tvoju negailestingai su shliure - vis naturalesnis budas. O gal kas isbande koki kita, kad ir su varlyte :wink: ?
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Manau zodis Aciu pasako viska, jeigu jis pasakytas su meile ir nuosirdumu.

Aciu Nastenka tau uz viska. 8)
Post Reply