Automobilis

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

kai as isvaziavau i gatve tai susukau:
"stai kiek daug zmoniu kuriasi gimines sodybose"
nes automobili pirkau butent kurimuisi

kai isikursiu man jo nebereikes kaip nereikejo ir iki tol
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Jie neturi teisės laukti, kol automobiliai galutinai užkimš miesto centrą, kiemus ir šaligatvius, kol atitinkamame kelio ruože žus daugiau kaip N dviratininkų, važiuojančių nepritaikytomis trasomis.
O tai yra Lietuvoje tiek žmonių, kad galėtų važinėtis? Galvojau emigracija dabar populiaru..


O šiaip aš jau antri metai į darbą važinėju su dviračiu. Iš viso apie 20km per dieną. Tiesa pasakius jau galvoju apie automobili.

O važinėju tik dėl to, kad tai greitesnė transporto priemonė. Nėra kamščių.
Bet nepatinka automobilių triukšmas ir smarvė išmetamų dujų ir t.t.

Jei visi važinėtų dviračiais. Tai kamščiai dviračiams būtų gal :)
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

aga, dviratis priemone su dviem ratais
kvepuoji visokiais nuodais, negana to tiese automobiliams duodamos nestabilios psichikos asmenims kurie tuos dviratininkus stabiliai partrenkineja
galu gale kai oras nerealiai slykstus tai ir 2km nuvaziuoti dviraciu yra katorga
vedai tikrai per pabaisu ora nesitranke niekur po sali
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Dievo karys wrote: vedai tikrai per pabaisu ora nesitranke niekur po sali
Vedams nereikėjo "trankytis", jie - keliavo, turbūt dažniausiai teleportacijos būdu. Na ir orą sėkmingai mokėjo kontroliuoti :wink:
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>o ar nekyla kartais noras su ja ir į parduotuvę nuvažiuot

man is viso nekyla noras vazinetis
as profesionalus vairuotojas todel aiskiai suvokiu jog vairavimas yra darbas
cia visokiem megejam atrakcija o ne profesionalams
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

žinoma, liūūdna, Basta, kad saulės sumažėjo žemėje :| dar liūdniau, kad ir mes prie to prisidedame, bet kol dirbame mieste - vairuojame, kad pasiektume užmiesty esančius namus, sodybas ir pan. nesu laiminga, kad teršiu aplinką, bet tai mano sąžinės reikalas.
o dabar kreipiuosi į tuos, kam tenka vairuoti - ar kas nors prisimenate Anastasijos pasiūlymą dėl taršos sumažinimo. pirmoje knygoje ji pasakoja apie tokias dėžutes su skylutėmis, kurios turėtų būti tvirtinamos auto priekyje (gal prie bamperio kazkur) ji nepatikslina, kas turi būti jų viduje, bet manau kažkoks filtras. ar kas nors rimtai domėjosi šiuo dalyku - pasak Anastasijos, tokiu būdu būtų galima gerokai sumažinti aplinkos taršą :?: :?: :?:
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

as tai uzsideciau ant masinos toki daikciuka!
rusijoje jis turetu jau buti pagamintas ir breziniai pateikti

bet vis neatsiranda ta nuoroda skyrelyje "Pasaulio naujienos"
kaltas Aurimas! (juokauju ;)
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

:lol: :gigi: :lol:
Rolandas
Posts: 101
Joined: Tue 01 21, 2003, 3:50
Location: kažkur anapus

Post by Rolandas »

Kiek aš pamenu, problema buvo atsiradusi kur surinktas nuodingas medžiagas dėti. Nežinau ar tai jau išspresta, nesidomėjau.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

nu jo
o tai dabar sprendimas paprastas - sukvepuoti jas :)
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

ir ... išbezdėti :wink: :mrgreen:
(kažkaip mažai informacijos Anastasija atskleidė :roll:)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Tema apie oro filtrus šiame forume yra čia:
http://www.anastasija.lt/forum/viewtopi ... highlight=


Pacituosiu vieną mintį, nes atrodo į temą :) :
Laimis wrote: (...) Manau esminė idėja knygų yra laisvė. Ir ten nepateikiama jokių užbaigtų idėjų, jokių dogmų ir jokių gatavų receptų. Pats žmogus turi viską sugalvoti. Vat ir su filtrais taip. Ten kur knygoj rašo apie filtrus, tai Megre sako: "duok brėžinius, kas ten viduj turi būt?" O Anastasija atsako: "Gal tu nori, kad aš jas visas dar pati ir prisukinėčiau prie automobilių?"

Va ir nedavė todėl brėžinių, kad žmonės patys mąstytų. Kas toje dėžutėje? Vat mes dabar ir mąstom, savo pasiūlymus teikiam, ieškom medžiagų. Ilgai jau mąstom 10 metų. Daug žmonių. Ir dar nerandam atsakymų. Vat ji tomis keliomis eilutėmis apie filtrus paskatino mus 10 metų mąstyti apie ekologiją.
na čia tik šiaip mintis, kuriai visai pritariu.

gal ir tikrai per mažai informacijos, bet kita vertus.. Ji juk neprivalėjo nieko duot, kodėl mes (žmonės :)) sugebame užsiiminėti genų inžinerija, tačiau kai reikalai pakrypsta į tikrai vertingus žmonijai išradimus, viskas taip ir stovi. Patys kalti, kad prioritetus ne taip susidėliojam (kad protingieji, mokslininkai, dirba kita kryptimi). Mąstyt patys turim. Ar labai gerai būtų, jei mums duotų būdą kaip gražiai išsisukti nuo pasekmių, o mes toliau nemąstytume ir gyventume kaip gyvenam. :) man čia primena cheminių vaistų poveikį. :)

va dar viena mintis:
Laimis wrote:Vija Rašo:
Per trumpa laika jis uzsiters ir reikes ismesti. Kur mesim?


Šiaip tai ten pagrindinė medžiaga yra kartonas. Kartonas yra celiuliozė ir nėra kenksmingas gamtai. Žodžiu, jis supūna. Pagal Kurdiumovą, tai kartoną rekomenduojama dėti ant daržų, kad nepraeitų piktžolės (neaprašinėsiu čia to metodo, tik norėjau pasakyt, kad kai kurie žmonės taip daro ir nekenkia gamtai.). Taip, kad kartonas suirtų, su juo viskas tvarkoj.

Kitas dalykas yra dulkės, kurios surenkamos į tą kartoną. Vat jos pavojingos. Bet jos pavojingos tik kai įkvepiamos, kai nusėda ant augalų ir absorbuojamos. O jas užkasus po žeme, tai visokie sliekai, mikroorganizmai ir šiaip lietus, gruntiniai vandenys greitai nukenksmintų. Svarbu tik, jų nesukoncentruoti didelės masės į vieną vietą.
nežinau tik kiek realiai galima pasitikėti, kad tai nebūtų kenksminga, bet manau, gera idėja nekaupti vienoj vietoj.

Šiaip, sakau, patys prisidirbom, patys važinėjam, tai dabar nesitikėkim visai išsisukti be pasekmių. Gal teršalai, užkasti į žemę nekaupiami vienoj vietoj, bet padalinti, šiek tiek mažiau kenktų..
:oops: ?  :yy:
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

siaip pamascius nieko sudetingo nera tose ora valanciose dezutese :| Galvoti reikia. :?: Cia kaip nusedimo duobese.Ir dar lengviau ir paprasciau.(kazkas yra sakes kad paprastumas genijaus pozymis :wink: ) Kai tik turesiu laisva minute nubraizisiu brezini o mokantis ji pateiks internete, nes as nezinau kaip tai padaryti (ir nesistengiu suzinoti :) )
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

jasmin wrote:
gal ir tikrai per mažai informacijos, bet kita vertus.. Ji juk neprivalėjo nieko duot, kodėl mes (žmonės :)) sugebame užsiiminėti genų inžinerija, tačiau kai reikalai pakrypsta į tikrai vertingus žmonijai išradimus, viskas taip ir stovi. Patys kalti, kad prioritetus ne taip susidėliojam (kad protingieji, mokslininkai, dirba kita kryptimi). Mąstyt patys turim. Ar labai gerai būtų, jei mums duotų būdą kaip gražiai išsisukti nuo pasekmių, o mes toliau nemąstytume ir gyventume kaip gyvenam. :) man čia primena cheminių vaistų poveikį. :)
:wink: ačiū už nuorodas :lol:
aš ir nesakau, kad Anastasija privalėjo duoti visą informaciją - aš juk gudri :wink: norėjau sužinoti viską, kas įmanoma apie tas dėžutes ir štai gavau visą informaciją apie tai :lol: o brėžinių, žinoma, aš nenubraižyčiau - čia reikia daugiau inžinerinio mąstymo, o aš šiuo metu mąstau truputį kita kryptimi (tiesiog nesistengiu mąstyti apie filtrus :wink:) taigi, Pierre, lauksim :D
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Basta wrote: išties, man suvokti neina, kad labai nemažai anastasijiečių važinėja mašinomis po miestą.... ir patikinu: nors ir yra autobusai, kurie nuveža iš vietos į vietą.. :shock:
Norėčiau pamatyti kaip turėdama mašiną važinėtum su pora mažų vaikų apsipirkti. :wink:
Jonas Dragūnas
Posts: 3
Joined: Sat 02 18, 2006, 23:41
Location: Newark (UK)
Contact:

Post by Jonas Dragūnas »

Siūlau atkreipti dėmesį į eko automobilių atsiradimo faktą.
Filmas "Who killed electric car?"
Taip pat, įvairiose šalyse atrandami metodai kaip automobiliuose naudoti elektrą, saulės energiją, suspaustą orą ir pan.
Čia tik keletas puslapių:
Anglijoje, jau galima važinėti elektromobiliais - http://www.goingreen.co.uk
Pancūzai atrado, kad automobiliai gali būti varomi oru :) - http://www.theaircar.com

Pagrindiniai parametrai:
Automobilio nuvažiavimo atstumas
Automobilio greitis
Pakrovimo laikas
Kol kas, deja, šie parametrai nėra įspūdingi, bet jie pastoviai "taisomi". Po poros metų mes tikrai judėsim be benzino ar dujų - su vėjeliu ir saule...
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Akivaizdu, kad ateityje visgi bus transporto priemones, bus ivairios technologijos, bet viskas bus tiesiog ekologiska ir nekenks gamtai. Plastika pakeis biodegraduojami polimerai, energija bus isgaunama oro, vejo, saules, vandens pagalba. Atgal zmonija nejudes, ji judes pirmyn, tik visiskai saugiom Zemei priemonem. Labai noreciau tai pamatyti! O kol kas tai dviraciu vazineju ir dirbu vietoj tos dezutes :D
Tabijanas
Posts: 3
Joined: Wed 06 22, 2011, 20:28
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Automobilis

Post by Tabijanas »

Tikiuosi su laiku vis labiau pasirodys elektriniai automobiliai, po miestą juo pasivažinėti pilnai pakaktų žmonėms ir iki sodybos nuvažiuoti galbūt pakaktų, žiūrint koks atstumas. Ne taip seniai skaičiau straipsnį, kad pasikrovus galima nuvažiuoti apie šimtą kilometrų - ir ta istorija jau iš Lietuvos. Nors pati baterija šiais laikais dar kainuoja daug.
Vienintelis "kelias į" yra kelias į save, savo vidų, visi kiti keliai yra "keliai pro". Autorių Žinios
Post Reply