Tegul darbai gimsta is sirdies svajoniu

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
arta
Posts: 3
Joined: Sat 09 30, 2006, 15:31

Tegul darbai gimsta is sirdies svajoniu

Post by arta »

Tenka matyti daugybe filmu, skaityti vienu uz kitas baisesniu pranasysciu apie pasaulio pabaiga. Kodel visi taip norei kure tokias baises vizijas ir niekas nenori sugalvoti grazios ateities. Gal reiketu mums patiems -zodis po zodzio sugalvoti grazu pasakojima apie tai, koksai bus musu pasaulis. Visi kartu galetume pasvajoti, kaip atrodys musu rytojus ir pasidalinti savo svajonemis. Tai butu lyg didziulis, visu tapytas paveikslas is daugybes smulkiu detaliu, kiekvienas galetu nupiesti tik jam svarbiausia fragmenta ir pasiziureti kaip jis deres prie kitu.
Pasidalinkim savo svajonemis ,taip bus lengviau jas ygyvendinti ir tegul jas skaitys musu vaikai.
arta
Posts: 3
Joined: Sat 09 30, 2006, 15:31

Post by arta »

Štai mano svajonė:
Mūsų protėviai atvedė mus iš gamtos.Ilgus amžiu jie žudė ir buvo žudomi tam kad išgyventų, kad numalšintų alkį. Tai paliko gilius pėdsakus mūsų sielose ir daugelis tapo pikti arba net žiaurųs.Aš svajoju kad mes nugalėtume šituos jausmus, kad pakeistume savo gyvenimą taip kad nereikėtų tarppusavyje grumtis žūtbūtinėse kovose(kalbu apie karus). Tada galėtume išmokti ir pramisti nežudydami gyvūnų.Gamta nei pikta nei žiauri bet alkanieji drasko silpnesnius tam kad numalšintų alkį. Mes taremės esą protingi tai gal protas padės mums pakilti virš šito? Gal tai ir yra žmonijos perėjimas į aukštesnį lygy?
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

O aš savo mintyse sukuriu mūsų žemele kaip vieną didelią sodybą , žmonės sodina medelius , gėles , vaisius , daržoves , augina gyvulėlius , aplink mediniai namai su šiaudiniais stogais . O senutėliai vaikams pasakoja , kad mes esame Dievo sukurti ir visa žemė Jo mylinčios širdies kūrinys , o mūsų protėviai buvo narsūs , drąsūs , sąžiningi , svetingi ir labai linksmi . Guvesni senutėliai vaikus net šokti senuosius šokius mokina , parodo kaip dūdelę pasidaryti ir ją groti . :D
undiniukė Indrajukė
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

arta
Posts: 3
Joined: Sat 09 30, 2006, 15:31

Post by arta »

Indraja wrote:O aš savo mintyse sukuriu mūsų žemele kaip vieną didelią sodybą , žmonės sodina medelius , gėles , vaisius , daržoves , augina gyvulėlius , aplink mediniai namai su šiaudiniais stogais . O senutėliai vaikams pasakoja , kad mes esame Dievo sukurti ir visa žemė Jo mylinčios širdies kūrinys , o mūsų protėviai buvo narsūs , drąsūs , sąžiningi , svetingi ir labai linksmi . Guvesni senutėliai vaikus net šokti senuosius šokius mokina , parodo kaip dūdelę pasidaryti ir ją groti . :D
Post Reply