Urantija, kelios trumpos istraukos is knygos

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Urantija, kelios trumpos istraukos is knygos

Post by Dievo karys »

82 dokumentas rašo:
Galų gale, žmogiškosioms rūšims tikrąjį pavojų privalu įžvelgti dėl to, kada be apribojimų dauginasi įvairių civilizuotų tautų menkesnieji ir degeneruoti palikuonys, o ne bet kokiame tariamame pavojuje dėl savo rasinio kryžminimosi.

64 dokumentas rašo:
Rasių statuso skirtumai ir kiekvienoje rasėje esančių grupių statuso skirtumai yra esminiai tam, kad vystytųsi žmogaus tolerancija ir altruizmas.



PS.
zinoma kad tai as ir esu tas menkysta degenaratas kuriam reikia apriboti dauginimasi
kodel?
kam reikes atrasti priezasciu, tas atras, cia pas mus tai greitai padaroma

PSS ne viskas toje Urantijoje taip pabaisu, yra ten ir tiesos, nes tam kad gerai primeluoti butina tiesos ideti
pavyzdziui Komunizmo knyga kuo blogai? Ten juk rasoma "Zeme - valstieciams"
daug kas ka raso, pavyzdziui ant mano darzines parasyta "Slove KPSS, o ten - malkos, jokios ten sloves nera"
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Man ir daug kas ten kelia abejonių, ir netgi rimtų.
Gile.A
Posts: 146
Joined: Tue 05 24, 2005, 15:46
Location: Vilnius

Urantija, kelios trumpos istraukos is knygos

Post by Gile.A »

Basta rašo
„Visų pirmučiausia, skirstymas į rases žemesnes ir aukštesnes jau irgi kai ką pasako.“
Bet šiuo atveju pravartu žinoti, kad terminas rasės turi visai kitą prasmę nei mes tai suvokiame. Pasakymą „rasės atstovai“ reikėtų suprasti kaip sielos įsikūnyjimą dabartyje, bet ta pati siela yra gyvenusi Atlantidos laikais /tai vienokia rasė/, Lemurijos laikais /kitokia/ , o dabar jau yra įsikūnijusių ir ateities rasių atstovų. Ten kalbama apie tai, kad šiuoi metu žemėje gyvena daugelio rasių atstovų.
Post Reply