Visarionas - zynys?

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Visarionas - zynys?

Post by Dievo karys »

Prisipazinsiu neskaiciau as Visariono, bet Dievas bakstelejo man pirstu i viena eilute is Visariono zodzio

Если твоя неправда несет зло, то душа твоя у врат великих страданий.
Если неправда несет разочарование, то сие будет злом.
Неправда, покрывающая зло, — еще большее зло.
Но неправда, несущая благо, есть мудрость.


isvada labai paprasta:
Zyniai norejo gero todel zmonems primelavo tai dabar visa ta geraja kosyte ir srebiame


Toliau darau isvada kad Visarionas zynys - jis turi visas zyniui reikalingas savybes ir net mokyme jo yra tikrai nemazai geru dalyku (gerus dalykus pateikti butina, kitaip niekas neuzkibs ant kabliuko)


Aciu Viespaciui uz Jo zenklus, kaip visada Viespaties Slove eina pirma Jo
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

kad jumi nepasirodytu kad tas zmogiukas yra koks blogo genijus stai dar vienas atsitiktinis jo pamokymas

Споткнувшийся не должен быть скор на разочарование, но обресть надежду,
Ибо падение не требует усилий, но чтобы подняться, нужен труд.
Упавший в воду не выходит сухим. Лишь время позволяет ему обсохнуть — и тем быстрее, чем сильнее светит на него Солнце.


argi ne grazu, argi ne tiesa?
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Krikscionybe galima sakyti irgi tik grazus zodziai.
Kunigai bijo skelbti Dievo zodi
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Tie, kas nebijo - skelbia. Tam nereikia būti kunigu. Tereikia būti žmogumi. Pats zmogus gali savimi patikrinti visas tiesas ir visus mokymus, jeigu tam uzteks jam laiko. Taigi, nesvaistant to brangaus laiko, tereikia laikas nuo laiko pamąstyti apie rūpimus klausimus ir pačiam į juos atsakyti.
Oligarchas
Posts: 17
Joined: Sat 02 03, 2007, 14:26

Post by Oligarchas »

Cia kas per Visarionas? Stalino tevas? :shock:
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

na jo gyvenvietėje gyvana žmonės švariai tvarkingai, kiek supratau, beveik patriarchate. Bet ekologiškai - vaisiai lyg ir geri, bet mano širdelei jis nepatinka. Nors kai mačiau Jį - atrodė tikrai šviesus žmogus, geras, gražiai tapo. Išvaizda panašus i Kristų. Bet ir gėrio iš jo daug. Man atrodo gali būti negerumas tame, kad žmogus, kuris skelbiasi pranašu, nors ir nevisišką tiesą Dievišką skelbia, bet yra tuom ką sako įsitikinęs. Tai yra - gal jo kanalai iki galo gėriui neatsivėrę ar dar kas. Nes tik nuo tyrumo lygio žmogaus ir žinios ir žodžiai ir mintys plūsta tokios į jį, ant kiek jis jas gali priimti ir suvokti.
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Dora
Posts: 11
Joined: Mon 01 31, 2011, 21:45

Re: Visarionas - zynys?

Post by Dora »

Kiek esu girdėjus, Visarionas joks ne žynys. Jis privilioja žmones, atskiria juos nuo jų šeimų taip, kad jie prarandi visus ryšius su išoriniu pasauliu, žmogus nuo Visariono tampa priklausomas visom prasmėm. Jis sektantas. Kiek girdėjau, vis keliems pavyko iš jo pasprukti, ir niekada pas jį nebegrįžtų :)
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Visarionas - zynys?

Post by Toltik »

Na jau, na jau :).. aš tai kiek žinau tai dauguma "Saulės miesto" ekogyvenvietės gyventojų su Visarionu (gyvenvietės įkūrėju) tai nelabai ir bendravę yra.. jū gi ten jau keli tūkstančiai.. Ten daug kaimų ir kiekvienas iš jų autonomiškas, išskyrus centrinę gyvenvietę iš trylikos (ar panašiai) šeimų kurioje ir gyvena Visarionas - tie tai berods glaudžiau bendrauja ir labiau nuo jo nuotaikų ir idėjų priklausomi. O kiti tai normalūs žmonės norintys gyventi geriau ir arčiau gamtos - gal nelabai ten jiems kaip gaunasi, bet visgi šis tas gaunasi :). Aš tai sveikinu tokias iniciatyvas. Galima daug šnekėti apie kiekvieną žmogų, svarstyti jo žodžius ir t.t., bet manau geriausia pasižiūrėti į darbus ir rezultatus - tai kaip bevartyti, o Visariono įkurtas "Saulės miestas", šiuo metu yra pati didžiausia pasaulio ekogyvenvietė.
Man ten irgi ne viskas patinka, bet todėl aš ten ir negyvenu ;).. O šiaip reiškiu pagarbą Visarionui, kad sugebėjo atlikti tai ką atliko, surinkti žmones ir atvesti juos truputį arčiau gamtos :).
Post Reply