Ar tikite Dievo buvimu?

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply

Ar tikite Dievo buvimu?

Tikiu
8
100%
Abejoju
0
No votes
Netikiu
0
No votes
 
Total votes: 8

Filosofas
Posts: 27
Joined: Tue 05 22, 2007, 17:49

Ar tikite Dievo buvimu?

Post by Filosofas »

Sveiki, butu idomu procentaliai suzinoti kiek siame forume yra tikinciuju, netikinciu ir abejojanciu tad ir sukuriau sia tema

Cia galite prabalsuoti bei issakyti savo pozicija siuo klausimu :)
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Ach tu, Pagramancio Snekuti!
Jurgita7
Posts: 25
Joined: Thu 04 28, 2005, 21:36
Location: Vilnius

dievas

Post by Jurgita7 »

O aš tikiu :) man net nekyla abejonių, kad Dievo nėra. Mūsų žemė nėra vien materialus kūnas, kurio tik dalį regime. Tai gyvas organizmas iš įvairiausio lygio energijų ir vibracijų, tačiau mūsų materialios akys pvz. kalną mato kaip didelį uolienos darinį, o ne tankių-sunkių energijų pavidalu. Tai ko nematome, nereiškia kad nėra. tai yra, ir dažnai jautresni dvasiniam pasauliui žmonės jaučia daug daugiau, nei galima nusakyti. Tai tas pats su Dievu. Jis yra realus ir tikras ir daug žmonių jį jaučia, nes jis nėra kažkur toli, o mumyse. Jo dalelė yra mumyse. Juk ir Anastasija knygoje apie "pasaulio sukūrimą" kalbėjo, kad Dievas sukūrė žmogų panašų į save, t.y. iš meilės, o tai pati galingiausia energija visoje kūrinijoje.
Aš taip teigiu todėl, kad Jo buvimu įsitikinu beveik kasdien. Juk ir taip aišku, kad be jo meilės energijos niekas negalėtų egzistuoti, nei vienas pasaulis, nei viena visata, o jų tikrai be galo daug.
Iš šviesos atėję į šviesą visi sugrįšime!
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

O kam tau reikia tos statistikos? Ką tas duos?
Įlysi į žmogaus vidų ar preparuosi smegenis? ;)

Kodėl pakeitei savo niką, anksčiau kitu tas pačias temas bei filosofinius klausimėlius bandei pateikti?...
Post Reply