Sapnai ir mes

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Sapnai ir mes

Post by loreta »

Noreciau ivesti tema apie sapnus. Perziurejus visas temas, apie tai neradau (gal praleidau netycia), todel, tikiuosi, gal ir kiti cia ras idomiu minciu sapnu interpretavime. Aciu!:)
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Re: Sapnai ir mes

Post by loreta »

Sakoma, kad sapnuoti lengva automobili, reiskia zmogaus fizini stovi.Daznai tai siejama su zmogaus fiziologine sistema. Sapnavau raudonos spalvos lenktyninio tipo automobili. Interpretuociau savaip, kad reiketu buti atidziam, nes "lipo ant kulnu", t. y. masina vaziavo, kur beeiciau. Raudona spalva simbolizuoja pavoju, pykti, greitai besirutuliojancia situacija, atsizvelgiant i sapne esancius kitus vaizdus.
Po to seke kitas sapnas, su balta patalpa, baltais ranksluosciais baltose spintelese. Sapnininkas interpretavo, kad ranksluosciai reiskia sunkumu iveikima, pasalinima:))
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Re: Sapnai ir mes

Post by loreta »

Bastute, sapnininkas, kuri turiu, taip interpretuoja Tavo uzklaustus simbolius:
Train warns against following closely behind another who is following a popular tried-and-true course in regard to being safe and well worn.
Water always reflects spiritual aspects.
Swimming symbolizes a submersion in one's spiritual search.
Moon corresponds with spiritual wisdom/gifts and their application.
Donata
Posts: 4
Joined: Fri 09 03, 2004, 11:45
Location: vilnius

Re: Sapnai ir mes

Post by Donata »

Matau sapnu tema apleista, bet tai labai idomi tema , ir paslaptinga:) as, pavyzdziui, anksciau daznai sapnuodavau savo siela, skrendancia virs misko, rudeninio vilniaus, virs nuostabaus ezero ir pan. Nerealus jausmas, taip tikroviskai viskas vyko! veliau kazkur perskaiciau, kad skraridymas rodo zmogaus dvasini augima...  :angel: O va jei susapnuoju seniai matyta zmogu, tai zinau, kad netrukus sulauksiu to zmogaus laisko ar skambucio :) Turbut visi turi panasios patirties :roll:
Donata
Posts: 4
Joined: Fri 09 03, 2004, 11:45
Location: vilnius

Re: Sapnai ir mes

Post by Donata »

Kai persalu ar siaip kuo susergu, sapnuoju, kad mane kazkas puola ar vejasi... O mires senelis mano sapnuose pasirodo dazniausiai keiciantis orams. Bet stai kai jis mire, mociute po laidotuviu pamete vestuvini zieda. Ji labai nusimine ir mintimis prase senelio, kad jai bent zieda grazintu.Po keliu dienu ji susapnavo seneli, kuris pasake jai, kad zieda ji pamete tvartelyje. ir ka jus manot-ryte nuejo ir rado! :D  :angel:
rasa
Posts: 21
Joined: Tue 08 17, 2004, 15:53
Location: Šiauliai

Re: Sapnai ir mes

Post by rasa »

Šia tema galiu pasisakyti ir aš, nes....
99,99 proc. mano sapnų įvyksta realybėje. Ką sapnuoju tas ir nutinka su visomis smulkiausiomis detalėmis. Net vyro klystkelius mačiau nors ir nieko nežinojau. Ir mirtis nusapnuoju ir laimes ir nelaimes, būsimas gyvenamas vietas ir t.t.

Kartais pasidaro baisu...
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Re: Sapnai ir mes

Post by Dina »

Nebijok, Rasa, tikrai ne viena tu tokia; )
rasa
Posts: 21
Joined: Tue 08 17, 2004, 15:53
Location: Šiauliai

Re: Sapnai ir mes

Post by rasa »

Miela Basta, man tai ne nutikimai, o realybė.
Jei reikia kokio atsakymo, tai paklausiu visatos, toje "būdravimo", beveik jau miego būsenoje, o ryte arba sapne gaunu atsakymą. Gal tik rekia jį girdėti ir pokalbiai tiesiogiai su visata tampa malonūs ir atrodo, kad kitaip ir būti negali, nes žmonės kartais meluoja, o visata - ne.  :yy:
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Sapnai ir mes

Post by Ramuma »

Ir aš nesiskundžiu... Polėkiui ir kūrybai vietos būna daugiau... Image
Tai tikriausiai, Rasele(oi, koksai vardas gražus, visai kaip mano sesiulės), praktikomis užsiimate, kad šitaip?..

Gal ir teisybę sakė, Upone, apie tai, kad "užsiciklinu" ant kokio nors vieno niekučio... Image

:H
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
rasa
Posts: 21
Joined: Tue 08 17, 2004, 15:53
Location: Šiauliai

Re: Sapnai ir mes

Post by rasa »

Prieš kelis metus buvau pradėjusi Reiki užsiėmimus, bet ir prieš tai mano sapnai jau būdavo pranašingi ir be jokių praktikų. Užsiėmimai su Reiki man tik padejo suprasti, kad viska zmogus turi savyje, o as vis ieskojau ir ieskojau to, ka visada turejau.
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Sapnai ir mes

Post by Ramuma »

Aha, būna... Image

Linkėjimai Jums ir Artimiesiams! Image
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
Vytautas7
Posts: 2
Joined: Thu 06 12, 2008, 11:41

Re: Sapnai ir mes

Post by Vytautas7 »

tikiu, kad buna sapnau pranasingi, taciau tie pranasingi sapnai tera blogio arba gerio nubrezti keliai, kuriuos mes patys turime galia koreguoti savaip, i sapnus siulyciau ziureti atsargiai, nes gal blogis bando kokia minciu programa inesti i musu gyvenima(kalbant apie nesekmes), kad pasiektu savo kokia klasta... sapnininkai, tai cia irgi manau, kad yra nieko gero nenesantis ismislas, verciau jais nesiremt kuriant savo ateiti. savo ateiti reiktu kurt graziom skraidanciom svajonemis, mintimis ir ketinimais, gal tada ir sapnai bus skraidantys ir malonus.
angeliukas
Posts: 92
Joined: Mon 05 09, 2005, 15:30
Location: Bolzano-Italija...

Re: Sapnai ir mes

Post by angeliukas »

Na, o as tai kazkada domejausi sapnais ir skaiciau viena straipsni, kad sapnu analize labai sudetingas dalykas ir ne visi sugeba ja padaryti. Ten buvo nusakyti trys sapnu analizes zingsniai: 1. Pagalvoti ka simboliskai reiskia dominuojantys daiktai sapne; 2. Pagalvoti ka tie daiktai reiskia jums; 3. Palyginti abi patirtis. Taip kad cia greiciausiai praverstu ne sapnininkas, o simboliu zodynas. Be to sakoma, kad sapne svarbiau jausmai uz tai, ka matai.
Kaip sauksi taip ir atsilieps
angeliukas
Posts: 92
Joined: Mon 05 09, 2005, 15:30
Location: Bolzano-Italija...

Re: Sapnai ir mes

Post by angeliukas »

Be to svarbiausia cia, kad be specialiu sapnu aiskintoju geriausiai sapna gali paaiskint tik PATS ZMOGUS.
Kaip sauksi taip ir atsilieps
Post Reply