Lazarevo paskaita

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Sekhmet
Posts: 19
Joined: Fri 02 15, 2008, 1:55

Re: Lazarevo paskaita

Post by Sekhmet »

Lazerevas ispeja,kad anastazininkams gali negerai baigtis.Jeigu jie nepakeis savo poziurio,kad svarbiausia meile Dievui ir kad pasaulis sukurtas teisingai ir nereikia pries ji skeryciotis bet myleti!
Pasidomekit,kol ne velu,mieli zmones. Jis sako,kad sitos knygos pazeidzia kosmoso desnius,cia prioritetai neteisingai sudelioti.Klaidingos zemiskos vertybes.
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Lazarevo paskaita

Post by Ramuma »

Knygos nepažeidžia nė vieno dėsnio Dievo sukurtos Visatos. Tik žmogus gali savo požiūriu nulemti gyvenimus.
Pasaulis, kaip ir visa Visata, Kūrinyja sukurta Dievo yra tobulybė, taip pat ir žmogus. Tačiau žmogaus sukurta gyvenimo sistema toli gražu ne tobulybė. Apsidairykite, ir pamatysite...

Sergėjus Nikolajevičius Lazarevas savo susidaryta nuomone perskaitęs knygas visa ir paaiškino. Požiūris keičiasi, o su požiūriu keičiasi ir knygos turinys.

Pacituosiu V. Megre:

"O, mano Tėve, esantis visur!
Už savo gyvastį, už šviesą gyvasties aš Tau dėkoju,
Už Tavo karalystės Žemėje įkūnijimą,
Už valią, duotą mums su meile.
Te viskas bus į gera.

Dėkoju Tau už maistą kasdieninį!
Ir už kantrybę Tavo,
Už tai, kad mums kaltes atleidi,
Tavojoj Žemėj pridarytas.

O, mano Tėve, esantis visur!
Esu dukra Tau Tavo kūrinijoj.
Neleisiu sau aš nusižengt ir pasiduot pagundoms,
Aš noriu tapt verta to visko, ką esi sukūręs.

O, mano Tėve, esantis visur!
Esu dukra Tau, noriu, kad manim galėtum džiaugtis.
Aš stengsiuos, kad šlovė Tavoji per mane dar padidėtų,
Kad amžių amžiai būsimieji būtų tokie, kokius esi Tu išsvajojęs".


Malda Dievui.
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Lazarevo paskaita

Post by Toltik »

Jo jo Lazerevas sakė, kad matavo Megre knygas ir gavo tokius duomenis - pasamoninė agresija +900..

Voba geras užtaisiukas.. Kaip jau rašiau, mano nuomone agresija tėra energijų sąveikos santykis... Megre knygų agresija yra santykis gamtos ir technokratinio pasaulio, ir reik pripažinti, kad pastarojo nenaudai.. Skaičius tikrai įspūdingas, nes net Amerika kaip valstybė tesugebėjo pasiekti kiek ten gal tik +230 agresijos lygį.. Tuo paaiškinamas perprogramavimo efektas ir tai, kad atsiranda fanatikai kurie pradeda atvirai nesivaldyti ir pulti kažką ko ir patys nemato..

Viskas tiesiog puiku :). O Lazarevo sapalionės apie socializmą, marksizmą ir komunizmą tai kažkas panašaus į seniokišką verkšlenimą.. Bet tai jo pasirinkimas, jam geriau eiti koja kojon su sistema, tai tegu ir eina, juk joje visada bus ką gydyti, o tai labai paranku visokiems ekstrasensoriams, tada jie reikalingi.. Koks protingas ekstrasensorikas pjaus šaką ant kurios pats sėdi, netgi dėl tokio tikslo kaip pasaulio išgelbėjimas.. Juk išgelbėjimas negarantuotas, nebent pats prisidėsi prie jo ir kitiems padėsi realiai, o ne energetiniais narkotikais :)...

Jei per griežtai tai sorry.. visiem sėkmės ir ramiai žiūrėkite į stebukladarius - pasaulis ir be stebuklų nuostabi vietelė  :angel:
Sekhmet
Posts: 19
Joined: Fri 02 15, 2008, 1:55

Re: Lazarevo paskaita

Post by Sekhmet »

Vadinas Tamsta mano,jog agresija technokratiniam pasauliui pateisinama?

O kaip "Besalygine meile"?

Neleisiu sau aš nusižengt ir pasiduot pagundoms,
Aš noriu tapt verta to visko, ką esi sukūręs.
Tai vadinas,neverti mes ??? Dievas nemyli,vadinas,musu,jei mes prasizengiam??
Stengsis siekti idealo,tobulybes,tai atsakymas kodel anastasu meile myli tik tobulybe. Tai ne meile,o apgaule
Tai kova pries ir taip tobula pasauli,kas nusprende,kad jis neteisingai sutvarkytas,ar Megre?

Esu dukra Tau, noriu, kad manim galėtum džiaugtis.
Kaip Dievas-Meile gali nesidziaugti?
Kad amžių amžiai būsimieji būtų tokie, kokius esi Tu išsvajojęs".
Dievui laikas neegzistuoja.kas jis, zemiska butybe??Jam viskas yra cia ir dabar ir viskas yra meile.
Jum tik tereikia mylet ir pajusit Ji visa savo Slove.
Svajokit,ka norit,bet neuzmirskit,kad egzistuoja tik beribe meile,kuri yra visur ir ji yra dievas.
Jam nereikia jusu sodybu,tai jums ju reikia.Mylekit dieva ir slovinkit ji savo darbais,jei norit.Tik jokiu pretenziju pasauliui-nezlugdykit saves!

Taciau viskam Dievo valia,jei jis nori sito,tebunie taip.
Su Meile.
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Lazarevo paskaita

Post by Ramuma »

Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
Sekhmet
Posts: 19
Joined: Fri 02 15, 2008, 1:55

Re: Lazarevo paskaita

Post by Sekhmet »

Jau sakiau ir dar karta pakartosiu-Dievui nera blogo ir gero.Jis yra virs visko."Saule sviecia ir vorui,ir bitei", ar ne taip?Kaip kad jusu Megre parase-viskas turi PASKIRTI
Ir ji skirta arteti prie Dievo savo dvasia.

Dekokit Dievui uz viska kas nutinka, daugiau nieko negaliu pasakyti.
Kas sake, kad tai zemiskam protui bus lengva?Nesidedu nusvitusiu.

Palieku jus su Dievu-Meile,jus zinot kur einat,nes einat su Dievu, o jis visada atves i savo Namus.
Ir ne tik tuos, kurie gyvens sodybose.

Prasau atleidimo uz tai,kad sukeliau jumyse nemeile,tai yra pasipriesinima ir tame yra mano kaltes.
Likite sveiki. Image
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Lazarevo paskaita

Post by Toltik »

Sekhmet wrote:Vadinas Tamsta mano,jog agresija technokratiniam pasauliui pateisinama?

O kaip "Besalygine meile"?
Man tokie dalykai nesvarbūs, bet jie jau taip tai užduosiu ir tau klausimuką :)..

O kaip pateisinti technokratinio pasaulio agresiją prieš gamtą - Dievo sukurtą pasaulį???
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Lazarevo paskaita

Post by Toltik »

Ir dar.. Besalygiškai myliu išmetamasias dujas iš automobilių variklių, įkvėpęs jų tiesiog tirpstu ir dėkoju visiems kurie prisidėjo prie šio stebulko įgyvendinimo, taip pat ir sau dėkoju, nes ir pats toliau prie to prisidedu :).. Kuo daugiau išmetamųjų dujų prisikvėpuoja žmogus tuo jis ryškiau jaučia skirtumą tarp technokratinio ir gamtos pasaulių.. Va čia tai išradimas :).. Dėkingas visa širdimi už tokį stebuklingą išradimą :)
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Lazarevo paskaita

Post by Ramuma »

Mokslininkai sako: "Žmogaus smegenys 10-15% yra veiklios, kita dalis- miega".

Priežastys? Didelė agresija bei tyrumo nebuvimas Visatos ir Meilės atžvilgiu.
Kaip sakėte? "Reikia" Mylėti, "Reikia" tikėti Dievuliu. Tačiau tai ir yra ta agresija, kurios dėka ir miega smegenys. Žodis "reikia" tiesiogiai paveikia sielas, neapykanta persiduoda Meilės ir Dievo pusėn, ir kyla tuomet noras atsiversti "ateizman". Šeimos žmogus pasakys: "Meilei neįsakysi, nepriversi savęs Mylėti kitus ir tikėti Dievuliu". Privertimas- tai neapykanta Dievuliui ir Meilei, tiesiogine šio žodžio prasme.

Šiame forume apsilanko ir Pagonys ir Ateistai. Keistumas tame, kad tokie žmonės tyli, nepostringauja. O kodėl taip?
Manote neturi ko pasakyti? Ne, tai vadinama Meile ir Pagarba Esybei(Žmogui)- nebrukimas savo Tiesos.

Be to, adaptuota pagonybė- tai krikščionybė. Kolei nebuvo adaptacijos, vyko erezijos Europoj. Tai yra, visi altoriai ir visos bažnyčios yra pastatytos šventose mūs vietose, kurias mums numylavo protėviai. Ir apeigos(daugelis) yra išlikusios nuo pagonybės, nes kitaip nebūt žmonės ten lankęsi. Taip profesoriai bei istorikai šneka, kurie ilgus metus tuom gyvena.
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
Ona
Posts: 16
Joined: Wed 10 29, 2003, 16:06

Re: Lazarevo paskaita

Post by Ona »

Sveiki gyvi,
norečiau ir aš pakalbeti apie Meilę, bet be žodžio "reikia".
Mus aplinkiniai myli lygiai tiek, kiek tos Meilės mes turime savo viduje. Ir viskas!
O už žmogaus mintį nieko galingesnio žemėje nėra. Jūs tik įsivaizduokite, jei mintyse vien Meilė ir Šviesa, tai visas pasaulis keičiasi link Meilės ir Šviesos!O juk Dievas - tai vien Meilė ir Šviesa...
O Dievo dalelė yra kiekvienos esybės viduje - ar tai būtų ateistas, ar krikščionis, ar musulmonas, ar net žmogžudys...
Religija reikalinga tik žmogui, Dievui jos nereikia, Jam reikia tik nuoširdaus žmogaus siekimo pažinti Jį.
Ir kiekvieno žmogaus ir kiekvieno jo gyvenimo tikslas - siekti priartėti prie Meilės ir Šviesos - prie Dievo...
:love:
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Re: Lazarevo paskaita

Post by Dina »

Vistiek nesuprantu kur jus padedate kitas spalvas? Meilė, šviesa, gyvybė, gėris-ok, visi čia atėjome tobulėti. Bet visatoje visame kame egzistuoja priešybės. Tamsa-šviesa. Gyvybė-mirtis. Džiaugsmas-skausmas. Šios priešybės yra vienis.
Ona
Posts: 16
Joined: Wed 10 29, 2003, 16:06

Re: Lazarevo paskaita

Post by Ona »

Miela Dina,
trumpam pamirškite tuos mokslinius - filosofinius dėsnius, streotipus...
Ir atsakykite sau i Vieną vienintelį Klausimą - kokia žmogaus misija Žemėje?
Dėl ko žmogus - jūs, aš - eilinį kartą vis gimsta šioje Žemėje?
:love: :love: :love:
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Re: Lazarevo paskaita

Post by Dina »

Mano manymu, tobulėti. Talpi sąvoka, priklausomai nuo kiekvieno turimos pozicijos. Kol po daugybės pabuvojimų tapsime kokia vaiskiąja šviesa :D
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Lazarevo paskaita

Post by Ramuma »

И еще, очень хотелось бы услышать Ваше мнение о книге В.Мегре "Анастасия" (как мне кажется, одна из немногих в настоящее время книг, которые оставляют светлые мысли и чувства после прочтения). С уважением, Игорь.

Человечество всегда мечтало о светлом будущем, об идеальных людях, об идеальных государствах. Тех местах, где нет агрессии, нет грязи, все чисто, все светло. Одной из таких глобальных надежд являлся коммунизм. Общество, где все любят друг друга, делятся друг с другом и т.д. Но внутренняя ориентация не на любовь, а на человеческое счастье. По энергетике книга "Анастасия" похожа на все сочинения классиков марксизма и коммунизма. Подсознательная агрессия книги - около 900 единиц. Красивая сказка, какой, с моей точки зрения, является книга Мегрэ "Анастасия" дает ощущение радости сначала и горечи - потом.


Tikriausiai tinkamas metas prabilti...

Pasaulis, kaip ir visa Visata, Kūrinyja sukurta Dievo yra tobulybė, taip pat ir žmogus.

Kur link norima tobulėti? Norite pasakyti, kad žmogus nėra tobulas? Vadinasi, ir Dievulis toks, Meilė tokia- netobula? "Koks medis- tokie ir vaisiai". Sielas tokia žinia ir pasiekia, kuomet mes siekiame tobulumo- žmogus netobulas, o toliau seka agresyvumas, kurio išraiška tokia- "reikia" tobulėti bei keisti Visatos dėsnius. Ar klystu?

"Meilės erdvė"- kaip vieta, skirta žmogui paspartinti savo nubudimus, pilnai perprasti Visatos mechanizmus(dėsnius). Tačiau pasauly yra Afrikos gentys bei čiukčiai, kurie toli gražu nuo pabudimo. Vadinasi, "Meilės erdvė"- tai būsena, kada žmogus, S.N.Lazarevo žodžiais tariant: "Atsisuka Tyros Meilės pusėn". Rytuose paplitusios praktikos dirbtinai budina smegenis- žadina žmones, tačiau tuo pačiu skatina sielos didžiules agresijas ateičiai. Kitaip tariant, pasibaigus praktikoms ilgai trukusioms- kyla skausmingos traumos bei kančios kūnui ir protui.

Pasidalinsiu savo "patirtimi" nedidele. Suprasti bus paprasčiau.

Nebuvo ir nėra man siekio tobulėti. Kaip knygose V.Megre sakoma: "Ir pabus iš miego žmonės". Yra tik ketinimas atskleisti save. O nenoras lytiniais santykiais užsiimti, kada nepradedamas vaikelis- tai pagarba Meilei, mylimai ir vaikučiams. "Meilės erdvė"- tai namai ir vieta, kuriuose gimė mano proseneliai ir promočiutės. Kuriuose gimė mano seneliukas ir prosenelis Moisiejus. Kuriuose noriu auginti savo mažuosius. Noriu laimės šeimai. O šeima man- Dievas ir Meilė, mylima bei vaikučiai, aš.

Su Meile :H
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Re: Lazarevo paskaita

Post by Dina »

Amžina ir tobula yra Dvasia manyje. Atėjau čia kai ko išmokti. Pvz besąlyginės meilės ir kantrybės. Kai kas galbūt atėjo čia išmokti pasitikėti, kai kas-nuolankumo, kai kas-dalintis. Jaučiatės visiškai tobuli? Nebūtumėte čia atėję. Toks mano suvokimas šiai dienai.
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Lazarevo paskaita

Post by Toltik »

Puikus tavo suvokimas Dina..

Papasakok ką veiksi išmokus besalyginės meilės? Ir kur? Ta prasme, kaip tai įsivaizduoji?

Tipo kažkur gyvenom ir nemokėjom būti nuolankūs? Atėjom tada į žemę ir išmokstam čia nuolankumo ir tada einam vėl kažkur gyventi jau su nuolankumu ir pastebim, kad blyn nemokam dar dalintis, ir tada vėl į žemiškus kursus vykstam?

Ar čia tipo praeitam gyvenime nemokėjom? Tada gaunasi, kad Dievas mus sukūrė nieko nemokančius :( ) ir mes per eilę gyvenimų mokomės ir mokomės? Eina sau kaip sunku.. man taip nepatinka...

Bet papasakok :)
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Lazarevo paskaita

Post by Ramuma »

Ir taip, ir ne...
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Re: Lazarevo paskaita

Post by Dina »

Toltik, šiandien aš jaučiu pasaulį ir save jame būtent taip. Kas bus, kai išmoksiu to ar ano? Kur kaip iš kur pro kur? Proto žaidimai-dėlioti/analizuoti. Ir mano pagalvojimai-proto žaidimai. Nežinau. Ir man tai nesvarbu.
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Re: Lazarevo paskaita

Post by Ramuma »

Pritariu, kad "Meilės erdvė" gali būt netik vieta...
Ramuma wrote:"Meilės erdvė"- tai būsena, kada žmogus, S.N.Lazarevo žodžiais tariant: "Atsisuka Tyros Meilės pusėn".


Toli-arti. Ne apie nušvitimus rašau. Nušvitimas vyksta staiga, o natūralus pabudimas gali trukti ilgus metus. Meilė- dabar, o pabudimas- priklausomai nuo to kiek žmogus atsikreipia Meilės pusėn bei kokios sąlygos sudarytos visuomenėje.

Neužsiciklinau. Ne visa tik išsakau. Nevisad pavyksta išsakyti.

Labos Nakties!
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
Ona
Posts: 16
Joined: Wed 10 29, 2003, 16:06

Re: Lazarevo paskaita

Post by Ona »

Mielas Upone,
juk ne visos Jūsų taip vadinamos "potencialios" nuotakos tokios...
Pasitaiko ir šiek tiek kitaip mąstančių, šiek tiek mažiau žemiškų...
O bendrai tai kas pagal jus "potenciali nuotaka"?
Paaiškinkite kaip sakoma, "dila ososbo tupych" :oops:
:love:
Post Reply