Kodėl žmonės supranta vieni kitus?

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Laimis Zmuida

Kodėl žmonės supranta vieni kitus?

Post by Laimis Zmuida »

Ei, zmones, padekit man susigaudyti..Kaip cia yra kad atsiranda vis daugiau bendraminciu, zmoniu suprantanciu vieni kitus..Ir kaip cia yra, kad jau ir gatvej pradeda rastis zmoniu, kurie vaiksto ir pradeda suprasti mane. Zmones geresni pasidare, supratingesni. Kodel taip yra? Ar as cia kazka padariau ar visi zmones pamazu pradejo atrasti laime? kaip cia yra?
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Citata iš vieno tokios Loretos eilėraščio:

'Ir (o stebukle!) kai keičiuosi aš,
Aplinkui keičiasi kiti!'

:wink:
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Ak tu gudrutis Laimuti :D
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Laimis Zmuida

Post by Laimis Zmuida »

:mrgreen: Į šviesą į tiesą. Kokios mintys, toks gyvenimas. Jei galvoju, kad mane visi supranta, tai taip ir atsitinka!
Laimis Zmuida

Post by Laimis Zmuida »

Pratesiant sita tema:

O kaip reikia suprasti kita zmogu?

Ar yra kokios technikos, ar reikia buti nuo prigimties suprantanciu, ar galima to ismokti, ar tai priklauso nuo samoningumo ar nuo tyru jausmu?
alena
Posts: 24
Joined: Sat 04 26, 2003, 20:39

Post by alena »

Mes nuolat tikimės ,kad kiti elgsis tobuliau,nej jie tai daro,ir supykstame ir sakome ,kad kitas kaltas.Kalti visuomet esame mes.Aš supykau ir aš galiu to atsikratyti.Kaip tai padaryti?Mes turime atsykratyti lūkesčius,kiti nebutinai turi būti teigiami žmonės.Kiti turi teisę būti tokie,kokie yra.Geriau tiketis iš savęs ,nes tik tik aš galiu padaryti ,o kiti yra tokie ,kokie yra.Jei aš nieko nesitikiu -esu laisvas,bet tai nereiškia negatyvumo 8) Aš viska priimu taip kaip yra ,ir stresu nebera . :wink:
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Minčiu ir ketinimų tyrumas, prideda labai didelį supratimą.
(pajaučiau ant savo kailio)
alena
Posts: 24
Joined: Sat 04 26, 2003, 20:39

Post by alena »

Mindaugas wrote:Minčiu ir ketinimų tyrumas, prideda labai didelį supratimą.
(pajaučiau ant savo kailio)
Taip ir tas žvilgsnis tavo su meile ir supratimu nesvarbu kam .
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

O kaip pasakyt (ar ka kita padaryt) taip, kad kitas suprastu?

Pats gali save analizuoti, bandyti ir vienaip ir kitaip suprasti zmogu, bet kaip ismokti taip sakyti, kad klausianciam tave zmogui nereiketu stengtis suprati - butu viskas aiskiausiai aisku?!!

Ir dar. Galvoju as, kad noriu perduot ir paimt kiek galima daugiau jausmu ir informacijos, o ne galvot, kad nepavyko na ir nebadysiu, tegu jis buna toks koksai yra - tai tegu buna toks koks buna sirdyje - ten visi zmones grazus, kaip tu ir as :P
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Laimis Zmuida

Post by Laimis Zmuida »

Irena-Irochka raso:
O kaip pasakyt (ar ka kita padaryt) taip, kad kitas suprastu?
Manau ir cia viskas priklauso nuo musu paciu. Norint, kad kitas tave suprastu, reikia labai stipriai isijausti i kita zmogu, perprasti jo kalbejimo stiliu ir vartojama zodyna. Kitaip sakant, reikia paciam ismokti jo kalbos. Visi mes snekam lietuviskai, taciau kiekvienas visgi turi savo kalba. Stai ta "kito kalba" ir reikia paciam ismokti, o kai ja ismoktam, tai pradedam kalbeti su tuo zmogum jam suprantama kalba. Ir kaip lietuvis negali nesuprasti, kas jam lietuviskai sakoma, taip ir tas kitas zmogus negali nesuprasti kas jam yra sakoma jo nuosava kalba. Tokiu atveju, tas zmogus netgi netures pasirinkimo - jis supras!
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Gerai, bandysiu...

Bet pvz., necenzuriniais zodziais sunkokai sekasi kalbeti :D
:D Tegu svajonės pildosi! :D
alena
Posts: 24
Joined: Sat 04 26, 2003, 20:39

Post by alena »

:shock: Aš galvoju kad ne kiekvienas turetu zmoguj aiškinti kaip gyventi geriau nors ir zino atsakyma ,todel kad labai yra sunku jeigu neatejo laikas
i mechtat' ne kak vse -celovat' nebesa!
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

alena wrote::shock: Aš galvoju kad ne kiekvienas turetu zmoguj aiškinti kaip gyventi geriau nors ir zino atsakyma ,todel kad labai yra sunku jeigu neatejo laikas
O man atrodo, kad mes teisės neturim kažkam kitam aiškint, kaip gyvent geriau. Kiekvienas tą gerumą savaip supranta. O kas gerai man, kitą gal net labai nelaimingu paverst gali... Ko gero tik patart galim, jei esam iš tiesų to prašomi... :wink:
O dėl supratimo? Ar ne svarbiausia kiekvienam save suprast? Tada gal kitų supratimas ir nebus toks reikalingas. Jo labiau reikia, kai nesam savim tikri, ar ne? Na, bent man tai tinka. :wink:
Laimis Zmuida

Post by Laimis Zmuida »

Eeee...kaip cia ta aiskinima kitam zmogui ikisai, alena? Nekalbam apie Anastasijos ideju perteikima kitiems zmonems. Toks veiksmas butu neetiskas.

Mes cia bandom atrasti buda, kaip galima butu zmogiskai pasisneketi zmogui su zmogumi, pakalbeti apie mums rupimus dalykus, kaip pasneketi apie ramybe, laime, apie vaikus, apie gyvenima. Na, kaip susisneketi zmogui su zmogumi kai norisi pasisneketi "pa dusham", is sielos i siela.

Kaip atrasti rysi su kitu zmogumi, kad galetum su juo kartu dziaugtis?
alena
Posts: 24
Joined: Sat 04 26, 2003, 20:39

Post by alena »

:shock: nu va kaip jus visai nepagavot mano minties ,aš kaip tik ir sakau kad ne kiekvienas gali aiskinti kaip geriau gyventi ,o kas gali gal Anastasija gal dar koks isminčius ,bet tik aiškinti savo ideja o kelia pasirenkame mes patis. Na gaila kad nesupratote . :(
i mechtat' ne kak vse -celovat' nebesa!
Laimis Zmuida

Post by Laimis Zmuida »

Supratau...
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Kazhkas yra nematomo.. tiesiog shirdimi suvokiamo.. Kartais ir zodziu nereikia, zvilgsnio pakanka.
Meile tai.. artimam savo..
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Kartais su kai kuriais klubieciais susisneku be zodziu...kuo toliau tuo tu kartu buna daugiau...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Ir man labai patinka pokalbis be žodžių :D
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Ja..gera kartais patyleti. Tokiam reikalui specialia tema reiketu sukurti. :) Ateitu zmones, paziuretu i tuscia tema ir suprastu vienas kita be zodziu...
Post Reply