[Arch] Mūsų pačių tradicijos (atsargiai jumoras!)

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Laimis Zmuida

Post by Laimis Zmuida »

Negaliu uzdaryti temos, jei tik vienas balsas yra uz jos uzdaryma. Reikia, kad prabalsuotu daugiau. Kas dar uz? Gal naujokai uz?
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Naujokai pabėgo... Išsigando... :roll: :wink: :lol: :mrgreen:
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Laimi. ka tu sau dristi blevyzgoti!!!
Balsas zinoma vienas, taciau jis KOSMEJOS
Greiciau uzdaryk kol jinai tave i koki Marsa neteleportavo
Laimis Zmuida

Post by Laimis Zmuida »

Eeeee..galvojau, kad tas balsas tik tavo, Beveidi, na bet dabar matau tikrai - Kosmeja nors ir nepasake tiesiogiai ir garsiai "STAIGIAI UZDARYKIT TEMA!", bet ji turejo tai omenyje, ir tik kalbejo subtiliai nenoredama issiduoti, jog cia ji valdove. Dabar matau, pabrunku uodega ir staigiai uzdarau tema...
Laimis Zmuida

Post by Laimis Zmuida »

Hmmm...na as buvau uzrakines sia tema, bet, Beveidi, pasirodo, jog neteisingai interpretavome kosmejos pasisakyma. Paziurek ka ji pasake po temos uzdarymo:
=================
Nuo: kosmeja
Kam: Laimis Zmuida
Parašyta: Pir. 05 12, 2003 2:56 pm
Atsakymo tema: labas raktininke
staigiai atrakink bendraminčių forumo temą nes as NEPASISAKAU už jos panaikinimą!!! o vienas Beveidžio balsas dar nieko nelemia be be be taip kad trauk raktus ir nuimk spyną
=================
Taigi, Beveidi, sorry, bet isakymas is virsaus...atidarau vel.
kosmeja
Posts: 111
Joined: Tue 10 01, 2002, 16:08
Location: Vilnius

Post by kosmeja »

Žinot ką? Man jau čia darosi panašu į vaikų darželį :lol: Siūlau visiem sugrįžti prie pagrindinės temos :) Taigi... kokios tos mūsų tradicijos? Žinoma, viena iš pačių įdomiausių susitikimo dalių būna naujokų prisistatymas :) Bet jis tikrai nėra toks baisus, kokį jį čia pabandė mums pavaizduoti :) Aišku, visada labai įdomu išgirsti naujokų vardus, balsą :) vis tik nauji veidai, naujos idėjos :)

Dar mes tradiciškai aptariame per savaitę nuveiktus darbus, smagiai pabendraujame. Yra kilusi idėja kiekvieną kartą visiem ką nors smagiai padainuot :) Gal net galėtume susikurti savo tradicinę dainą? :P O gal toji daina jau sukurta ir kažkur įdėta į šį forumą? Tuomet tik reikia ją surasti ir kad kas muziką sukurtų :)

Taip kad baigiam peštis dėl valdžios ir pradedam kurti ;)

Gal kas pažįsta kokį gerą kompozitorių? :) O gal kas turi pasiūlymų dėl dainos teksto? :)
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Na nezinau kaip Laimiukas, bet as noriu i vaiku darzeli! Tik aisku i vediska o ne i mums "iprasta"
Laimis Zmuida

Post by Laimis Zmuida »

Noru noru noru ir as i darzeli labai noru. Ir be to labai labai noru ir naujokus krikstynu proga sukisti visus i toki darzeli kur tu sakai Beveidi. Forumieciams nujokams, tai jau mes toki darzeli padarem sitoje temoje, dabar reikes pasistengti perkelti tai i realybe. Pradedam nuo sios savaites: ivedam nauja tradicija musu klubuose - kiekvienas naujokas bus pratestuotas vaiku darzelio testu ar jis yra tinkamas musu klubui, o ar jis yra tinkamas gyvenvietei testas bus dar sunkesnis, reikes praeiti lopselio-darzelio testa, kur praktiskai testo klausimai prasides nuo tokiu issireiskimu kaip "eeee", "uuuu", "alia", "bu", "ghi", "cha cha" ir baigsis pirmuoju zmogaus tariamu zodziu "mama" (pas mus klube si "mama" galesime pakeisti i "kosmeja", kad naujokai liezuvi nusilauztu- "liezuvio testas")
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Mielieji Dievo sūnūs ir dukros,

Ar būtų galima mintis dėstyti aiškiau, nes tarp šių daugybės žodžių man labai sunku įžvelgti kokią tai prasmę. :? Tik Kosmėjos paskutinė žinutė pasirodė konstruktyvi, o visa kita - tik betikslis gagenimas. Gal mano minties greitis kaltas? :cry: O jei visdėlto tai tik šiaip sau pasitauškėjimas, tai gal būtų galima tai atlikti susiėjimuose ar bent chat'e? Taupykime savo ir kitų laiką. Skyriaus pavadinimas nuteikė visai kitoms mintims...

Ir dar. Kviečiu labai rimtai pagalvoti prieš tariant(=rašant) bet kokį žodį. Jei abejojat dėl to svarbos, dar kartą paskaitykit, kas atsitiko, kai Anastasija ištarė: "myliu".
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Oba, GERAS!! prajuokinai mane Agne :D :D :D

Atejo griezta mama ir sustate vaikucius i kampa. Ak jus isdykeliai, nu-nu :D

P.S. nors kas tiesa - tai tiesa

Gal pervadinkit tema ir perkelkit kitur, o tradicijas kurti pradedam is naujo A?
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

>klausimai prasides nuo tokiu issireiskimu >kaip "eeee", "uuuu", "alia", "bu", "ghi", "cha cha" ir baigsis pirmuoju >zmogaus tariamu zodziu "mama"

kai vaikas sako "uuuu" tai reiskia mazdaug tiek kie parasyta pirmoje Anastasijos knygoje. Kadangi musu mintys per letos, mes ir tegirdim tik "uuuu". Veliau vaikas ismoksta suletinti savo mintis....
Laimis Zmuida

Post by Laimis Zmuida »

Beveidis wrote:kai vaikas sako "uuuu" tai reiskia mazdaug tiek kie parasyta pirmoje Anastasijos knygoje. Kadangi musu mintys per letos, mes ir tegirdim tik "uuuu". Veliau vaikas ismoksta suletinti savo mintis....
o kai vaikas sako "eeee", tai reiskia mazdaug tiek kiek parasyta visose likusiose Anastasijos knygose.

Tai stai, naujokam atliksim toki testa, jei nesugebes istarti "eeee" ir "uuuu" reiskia, kad neismano to kas parasyta knygose. Tokiems pravesim specialias pamokeles. O kitus visus mielai priimsim ir dar meduciu pavaisinsim...

Agne, ir tau noriu pasakyti pora zodziu. Man tai irgi nusibodo tas visas blevyzgojimas apie niekus, (kaip mes atrodom rimtiems zmonems, kurie cia ateina?), taciau yra ir kita sio reikalo puse - negalim buti ir vien rimti. Yra tokie zmones, kaip pvz. Loreta ir Beveidis. Jie niekaip negali konstruktyviai mastyti kaip tai daro Kosmeja. Jiems butina juokauti ir linksmumo tonusa forume palaikyti. O as..eee...as tai prisidedu prie abieju pusiu ir rimtai rasau ir kikenu, gagenu be perstojo.

Beje, Agne, kai ateisi i kluba, tai pamatysi kaip mes rimtai snekam. Tradicijos yra ir ju grieztai laikomes. ;)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Ai ai, Laimi... Tai aš jau ir mastyt konstruktyviai nesugebu????
Nu palauk, grįsiu po poros savaičiu: tiek aš jum tų tradicijų prikursiu , kad visi šokinėsit, spirgėsit, dainuosit, piešit ir kitaip reikšitės... :roll:

Mastyt mat nesugebu... :shock: Agnė geriau žino,ką aš sugebu, o ko ir ne. O skyrelio forume: 'pajuokaukim' gal tikrai reiktų. Kam erzint rimtai nusiteikusius žmones. O ką daryt, jei ne visada rimtai gaunasi? :wink:
Laimis Zmuida

Post by Laimis Zmuida »

Beje, Beveidi, isventinimas i musu kluba vadinasi ne "krikstynos" krikstynos, tai krikstinimas vandeniu ar dar kuo nors. Cia krikscioniu sena tradicija. O pas mus nariai yra "zadinami". Esme pazadinti zmogu is gilaus miego. Painiava terminuose, manau, kilo del to, jog tiek krikstynose, tiek "zadinime" yra gausiai naudojamas saltas vanduo. Uzpili ant zmogaus ir jis pabunda, o kai pabunda, tai puola kurti ispudingus kurinius is visos savo sirdies, ir pasaulis kartu pabunda ir zeme sypsosi ir dangus. Stai tokia svente vadinama "Zadinimu" arba "Budinimu", bet budinimas jau gali buti painiojamas su Budizmu, tai siulau palikti "Zadinima".
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Beje, siulau pirma karta atejusius zmogucius tik truputi pakamantinet (is kur suzinojo,kiek knygu skaite, ka galvoja apie sodyba), o ne pult zadint. Gal tas naujas zmogus tik paziuret uzsuko, o jau cia is karto ir zadina. Nedrasu juk pirma karta ir taip. :wink:
Kad butu lygybe, tegu kartu ir visi 'seniai' prisistato naujokui. Kitaip jau nedraugiskai gautusi: apie atejusi visi viska zino,o jis apie klubiecius - nieko.

Ir tik po kurio laiko galima zadinima daryt arba krikstynas. Ir tai tik tiem, kas nori but pazadinti. (Cia as jau is anksto save is to saraso braukiu lauk: man patinka paciai prabust :wink: )
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Prisiminiau "smaragdini miska"
Ten berniukas taip sakant prasikalto....
Tuomet susirinko visa gentis ir vadas paskelbe MIRTIES nuosprendi
Visi pradejo verkti ir dejuoti...
Mama: "vaje vaje, as niekada daugiau nebepamatysiu savo berniuko"

Pririso jie ta berniuka prie medzio, per kuri eina skruzdziu takas, apkandziojo skruzdelytes berniuka ta, tuomet nuriso ji
ir panardino i vandeni

Kai berniukas isniro lauk ji dar begaudanti kvapa visi puose sveikinti ir dziaugtism o vadas paskelbe. BERNIUKAS MIRE, VYRAS GIME

:)))
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Kiekvienas Dievo vaikas yra Laisvas elgtis taip kaip jam patinka,
Tačiau susimąstykim : juk tartas žodis – tai ne juokas, o dalykas rimtas.
Žodžiu užmušti galima ir sąmoningai, ir netyčia,
Kai ginklas rankose ar lūpose, tai ir tikri pavojai tyko.

Jūs sakot, kad per daug rimtai kalbu ir juokiatės iš mano žodžių.
Bet aš taip pat esu dalis to KŪRINIO ir man atrodo,
Kad juoktis sveika ir linksmai gyventi reikia,
Tačiau ir atsakyti už kiekvieną tartą žodį laikas.
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

>atsakyti už kiekvieną tartą žodį laikas.

ar tikrai laikas?
jeigu mes bijosim vienas kita iskaudinti tai as net neisivaizduoju pasekmiu!!!
samoningai skaudinti tai negalima, taciau nesamoningai nesukontroliuosi.

tarkim as sakau, "myliu savo vaikeli"
tuo tarpu vienas forumo dalyvis puikiai pamena kaip tevas tardamas siuos zodzius lupdavo ji vaikysteje iki kraujo su dirzo sagtimi

as juk nezinau kad taip buvo. dabar tarkim as zinau. taciau as nebeturiu teises tai pasakyti??? turiu visiems kitiems nurodineti taip nekalbeti, nes kazkuriam zmogui nemalonus prisiminimai

TIKINTIEMS TOLIAU NESKAITYT, NES SKAUDES

oi ne, as kaip bebutu esu blogiausias ir minsiu kartais net TYCIA jums ant skaudamu vietu, bent jau forume kur jus vos pamate kad raso Beveidis galite drasiai praleisti sias eilutes
Pavyzdziui:
pagonybe sukure kriskcionys, nes vedu kulturos jiems nebutu pavyke iveikti. remiuosi as Anastasijos zodziais toki teigini teigdamas.
Ka sukure ta ir nugalejo, paprasta ir efektyvu!
kosmeja
Posts: 111
Joined: Tue 10 01, 2002, 16:08
Location: Vilnius

Post by kosmeja »

Kad butu lygybe, tegu kartu ir visi 'seniai' prisistato naujokui. Kitaip jau nedraugiskai gautusi: apie atejusi visi viska zino,o jis apie klubiecius - nieko.
Loreta, žinok, šis metodas jau išbandytas :) Ir tiesą pasakius, man jau buvo labai atsibodę kiekvieną kartą tą patį kartoti :roll: Ir laiko daug užima, kol visi dėl naujoko iš naujo pasisako :) Tai mes dabar apie naujoką viską sužinom iškart, o jam, vargšeliui, tenka po truputėlį apie kiekvieną susirankiot savarankiškai :roll:

P.S. labai gerai, kad prabilo rimtas Agnės balsas :) kai stengiamasi sudrausmint, tada dar smagiau išdykaut :lol: Agne, Tu nepyk ant mūsų :roll: Tiesiog sunku kartais išlikti rimtiems, kartais norisi ir pašmaikštaut, ir nesąmonių parašinėt :roll: ;)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

kosmeja wrote:Loreta, žinok, šis metodas jau išbandytas :) Ir tiesą pasakius, man jau buvo labai atsibodę kiekvieną kartą tą patį kartoti :roll: Ir laiko daug užima, kol visi dėl naujoko iš naujo pasisako :) Tai mes dabar apie naujoką viską sužinom iškart, o jam, vargšeliui, tenka po truputėlį apie kiekvieną susirankiot savarankiškai :roll:
Aha, apie tai nepagalvojau: tikrai gali atsibost papūgėle dirbt. Tada kitaip galima: kiekvienas 'senis' apie save kelis sakinius parašo ir užvedama kaip ir klubo narių kartoteka. Štai kiekvienas naujokėlis taip ir sužinos ką nori ir apie ką nori, nevargindamas ir savęs (gali gi ir jam pabost miegančių monologų klausytis :wink: ), ir kitų.
Post Reply