Kas mums teikia džiaugsmą? Nuo ko laimingi esam?

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

http://www.iite.ru/iite/russian/druskin ... cn4700.jpg

Paspaudus šią nuorodą bus matyti kikilis :D
Last edited by Žvaigždukas on Wed 04 20, 2005, 18:39, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aaaa, tai cia kikilis, o as juos vis matau, pro nosi skraido, tai karta net paklausiau: "Koks tavo vardas?", tai va Ausrine ir atsake - kaip sakoma uztenka iskelt klausima ir va tau atsakymas... Aciu :wink:
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

kooksai gražuolis :roll: :roll: :lol:
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Didziausia dziaugsma gyvenima teikia man ,tai vaiku auginimas. Idomu stebeti savo mazosios dukreles isdaigas ir t.t.Toliau didziausia dziaugsma man suteikia ,tai ,kad galiu nuvaziuoti i mukti seminarus ,kuriu metu yra duodamos Diksos nusvitimui. Jas duoda zmones praeje 21 dienos procesa Indijoje. Po diksu labai idomi savijauta ,idomu stebeti savo pojucius ,ypac isryskeja gamtos grozis,jos spalvos buna dar ryskesnes ,gilesnes ,kvapai dar nuostabesni ,norisi myleti visus sutiktus zmones ir t.t.Kas vysta diksos metu .Diksos metu 21 dienos proceso dalyviai perduoda Dieviskosios Meiles sekla.Per diksu davejus tuo metu yra perduodama labai stipri energija.Juk ,jeigu jau Meksikos prezidentas su zmona nepabugo ,jei krikscioniu kunigai ir vyskupai Afrikoje gavo diksas ir pajaute Dieviskaja palaima ,tai manau ir kitiems nera ko bijoti. Skaiciau ir juokiausi ,kai viena ispane ,praejusi procesa Indijoje ,dave diksas ,skrendant lektuvu i Amerika,ji dave diksas is pradziu visoms stiuardesems ,o nusileidus lektuvui,atejo pas ja ir lektuvo igula visa. Patikekit tikrai nuostabus jausmas po Diksos gavimo. :oops: :lol: :D :P :roll:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
angeliukas
Posts: 92
Joined: Mon 05 09, 2005, 15:30
Location: Bolzano-Italija...

Post by angeliukas »

sveikuciai :D . As cia ant debeselio sededama ir poklabi stebedama panorau ir pasisakyti. Mane tai labiausiai dziugina tai, kad tikiu esant Dieva, nes tas tikejimas tai galingas dalykas. Jis suteikia jegu ir padeda gyventi geriau. Tiesiog puiku, kad yra Dievas, nes jei ne jis zmones vilti prarastu ir tada butu labai labai liudna...
Andrianas
Posts: 32
Joined: Thu 03 24, 2005, 18:14
Location: Taurage

Post by Andrianas »

:D na kaip gi branguciuk tu netikesi i Dieva :? Tu gi aukstai sedi ir maaaatai :shock: Daug matai... :P
AUGINKIM MEILĘ SAVYJE
dz0
Posts: 1
Joined: Wed 06 08, 2005, 14:44

Post by dz0 »

na man tai dažnai nesąmoningai įsijungia muzikinis fonas (mintyse arba pasnibzdom ant melodiju ar dainu traukia) - labai nuotaiką pakelia :)

Šiaip skaiciau tokią knygutę - "Laimės formulė" - laaabai patiko (ir draugams patiko) - populiaria parašyta bet ne iš lempos ar iš žvaiždžių, o mokslu paremta

cia paveiksliukas

o kas angliskai moka - kelios ištraukos.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

O man kažkaip keistai gaunasi. Kartais sugebu daug kuo džiaugtis, o būna dienų, kai turiu save priversti rasti kažką gero. :roll:

Kaip čia reiktų padaryti, kad pastovumo daugiau būtų? Ir kad džiaugsmas nuo kitų žmonių nepriklausytų? :roll:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

aš kaip darau - stengiuosi "nenuplaukti", nepersiimti kitų žmonių ar dar kažko nuotaikomis. kadangi nevisada tas išeina paprastai, plaukia iš vidaus, reikia sąmoningų pastangų. mano galvoj kartais tikra košė, tada sau pasakau, kad noriu, kad mano nuotaika tokia būtų, dabar tokia būsiu, pajaučiu tą būseną ir viskas normalizuojasi. Žodžiu, kolkas, kad džiaugsmas priklausytų nuo manęs, man reikia sąmoningų pastangų

buvo toks etapėlis gyvenime, kai nei iš šio, nesvarbu ką veikiant užplūsdavo tokia džiaugsmo, laimės banga, kad nežinai net kur dėtis :) tokių stiprių jausmų anksčiau nepatirdavau. ir taip kelis kartus per dieną. paskutiniu metu tas apstojo. toks jausmas, kad kažkas žaidžia su manim, pvz sugalvoja - va, dabar tau tokiu jausmu pasiųsiu.. :) o gal ir pati ta būseną sukurdavau, bet "bėda" vėlgi ta pati - gerai būtų kažkoks pastovumas. Gal tai galima kažkaip "mediciniškai" sutvarkyt, pvz. pradėti valgyti tam tikra maista ar pan.?
:)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

O jei man užeina noras siusti, tai darau iš širdies, be jokio sąžinės graužaties. Ir greit praeina, viskas normalizuojasi ir vėl norisi visus apkabinti :mrgreen: Svarbiausa nereikia slopinti emocijų, tada greitai viskas sustoja į savo vietas.Kada nepripažįsti savo emocijų(nes galvoji, kad pykti, neturėti nuotaikos ir taip toliau yr negražu), jas slopini, ir todėl nesusitvarkai. Reikia visas energijas pripažinti, suvokti, kad jos yra mumyse, tada išmoksim jas valdyti, nukrepti tinkama linkme. Būna, kad man nusibosta tas saldus meilės jausmas, lia lia su visais, geri norai ir t.t., bet matai, kad tavęs nebelieka, tada supyksti ( iškeiki visus mintyse, pasiunti), ir žiūri, kad tau pradede sektis, susidėlioja viskas. Tai ir matyt reikalinga.Tai kas yra mumyse, kas vyksta su mumis, nieko nėra gėdingo, ar nereikalingo. Kai tai pripažinsim, tada galėsim tai valdyti. :love:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o as ne tik mintyse, bet ir garsiai megstu iskeikti ir pasiusti - vienakart net virsininke shikt pasiunciau, bet kazkodel nesupyko, mat zino mane, tfu tfu tfu per kairi peti... :wink: :P
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

O man labai puikiai pazystamas Gabrieliukes jausmas :D

Pykt nepykstu... beveik... per paskutinius kelis metus pykau viena karta... tai per viena para taip skrandi susigadinau... Geriau nereikia...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Pyktis kančias sudaro...
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

:? va aisku,kad pyktis taip pat energija ir ja reikia moketi panaudoti :P as vis mokinuosi ir mokinuosi tai daryti :? va kaip fainai kartais gaunasi ir koks dziaugsmas ir virpuliukai laksto po kuna po viso to :lol: Pyktelejai ir gana 8) o jei toliau "degini malkas" tai jau nervu šakneles "dega" ir visokios ligos ar silpnumai atsiranda :roll: Va ir as to paragavau,kaireikejo mociutes pamoka islaikyti :roll: :roll:
AS ATVIRA ...
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Vaiduze:
Parašyta: 2006 01 24, 16:23 Rašyti temą: Gyvenimas nuostabus!
--------------------------------------------------------------------------------
siulau pakalbeti apie gražius dalykus!


taigi ! :lol: :lol:

pasidalinkime mintimia apie tai- nuo ko šokinėja širdis iš džiaugsmo ir kaupiasi laimes ašaros!
tada gal ir kiti į tuos dalykus atkreips dėmesi, pasidžiaugs jais, nes kartais tiesiog neprisimeni, nepastebi.. :wink:



man tai labai patinka, kai šalta, kad žmonės prisimena, ką reiškia sportuti :D atkreipkite dėmesį į laukiančius stoteleje, ar kur einančius- visi kruta, straksi, juda, kartais net bėgioja!
o tai labai gerai sveikatai :D

dar labai gera, ir širdis džiaugiasi, kai saulė leidžiasi..tada labai gražu būna, ir apima tokia neapsakoma remybė... gera žinoti kad ji ryte vėl patekės.. :)

dar gera galvoti apie mūsų sodybas nuostabias, kaip nuostabiai ŽEMELĖ džiaugiasi ir krykštauja! :lol:


loreta:
Parašyta: 2006 01 24, 16:39
--------------------------------------------------------------------------------
Laimes asaros man kaupiasi, kai galvoju apie savo Teviske ir nors mintimis galiu ja aplankyti...
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

O,kaip jums šita mintis:
KAIP GALIU BŪTI LAIMINGAS-KAI APLINK,TIEK DAUG KENČIANČIŲ ZMONIŲ??????????
(atleiskite,kad autoriaus nepamenu)
Viską daryk 100%
Jurgita7
Posts: 25
Joined: Thu 04 28, 2005, 21:36
Location: Vilnius

kas mums teikia džiaugsma?

Post by Jurgita7 »

O,kaip jums šita mintis:
KAIP GALIU BŪTI LAIMINGAS-KAI APLINK,TIEK DAUG KENČIANČIŲ ZMONIŲ??????????
Žinai, kai jautiesi laimingas, savo energiją dalini kitiems ir negali jaustis nelaimingu. Nelaimingi tie, kurie nemoka tos meilės ir sklindančios šilumos pajausti ir priimti. Jie tiek daug bijo, o jų baimė visai be pagrindo...
O iš tiesų, kai esi laimingas, negalvoji apie nelaimingus...manau tai jaučia kiekvienas...Kiekvienam savo... :)
Iš šviesos atėję į šviesą visi sugrįšime!
Ramybe
Posts: 35
Joined: Tue 04 18, 2006, 18:55

Post by Ramybe »

O man gyvenime džiaugsmo teikia pats gyvenimas. Nuostabus neišsemiamas džiaugsmo šaltinis su begalybe savo apraiškų ir galimybių... :D
Taipogi dėkui jums visiems, kad tokie, skleidžiantys džiaugsmą čia esate. :) Čia labai gera.
Gyvenimas įkvepia Gyvenimui.
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

melyna meskute

Post by Indraja »

Labai nuostabi tema :P . Laimė tokia trumpa akimirka , bent man , kad jos labai ilgiuosi . Esu laiminga , kai nepažįstamas žmogus mane pasveikina palinkėdamas labos dienos , kai matau spindinčias savo tėvų akis , kartais na ir tokie dalykai kaip pinigai , materialios dovanos , finansinė ir karjeros sėkmė gyvenime suteikia laimės akimirkų . Juk esu žmogus , kuris mėgsta naudotis Dievo duotais lobiais , kad ir kokie jie būtų . Bet laimė ir meilė tai man yra lygu . Svarbiausiai viskas po lygiai . :P
White Panther
Posts: 4
Joined: Thu 02 23, 2006, 16:21
Location: Klaipėda
Contact:

Post by White Panther »

Aš esu laiminga dėl nieko... :) Paprasčiausiai laiminga.
Post Reply