Kas mums teikia džiaugsmą? Nuo ko laimingi esam?

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Laimis Zmuida

Kas mums teikia džiaugsmą? Nuo ko laimingi esam?

Post by Laimis Zmuida »

Irena-Irochka rase taip:
"O dabar pasukau galva ir siulau toki klausima iskelti:

Kas mums teikia dziaugsma? Nuo ko laimingi esam? "
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Dziaugsmas.. man vaikai.. Kahzkoks nenusakomas jaumas apima, kai girdziu ju juoka, shurmuli, krykshtavimus.. Laimes jausmas..
Ir, kaip turbut, visiems cia esantiems.. - gamta. Tik ten jauciu vidine harmonija..su aplinka, su Dievu, su pacia savimi..
Ir dar - draugyste.. Tikras jausmas..
Last edited by Gluosnė on Mon 05 05, 2003, 22:09, edited 1 time in total.
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Paprasti stebuklai:
http://www.anastasia.ru/ftopic2040-0-asc-0.html

Ah ta musu gamta... kiek dau tokiu paprastu stebuklu!!!
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Man džiaugsmą teikia sveiki, laimingi, atradimuose sklandantys vaikai. Jų tikras džiaugsmas, tikras švelnumas, meilė. Tiesiog jų buvimas...
Ir tylus bendravimas su gamta....
Ir pokalbis su geru draugu...
Ir gimstantis eilėraštis...
Ir širdį paliečiantys knygos žodžiai, muzikos garsai, paveikslo nuotaika...
Ir saulė po lietaus...
Ir pirma pavasario žaluma...
Daug kas. :P
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

o man dziaugsma, be viso to isvardinto kelia savitarpio supratimas ir santarve.
Jelizaveta
Posts: 21
Joined: Tue 05 20, 2003, 15:52
Location: Kaunas
Contact:

Post by Jelizaveta »

o man dzhiaugsma teikia sugrizhes suvokimas, kad pasaulis yra nuostabus. dzhiaugiuosi, kad yra tokie zhmones kaip jus, tokie, kaip tie, kas man padejo "prabusti". tai labas rytas, vel nuostabi nauja diena :D smagu zhinoti, kad shis dzhiaugsmas manes nepaliks tol, kol pati vel "neprisidirbsiu", o ir tada, tikiuosi, bus jegu ir noro tai "atitaisyti". o kol kas DZHIAUGIUOSI ir tiek :D
Jei tu teisi zhmones, vadinasi, neturi laiko ju myleti. (c) MOTINA TERESE
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

O man džiaugsmą teikia meilė. Ji sklinda visur paliesdama net nieko neįtariančius žmones.
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

O man dziugu aplink matyti linksmus, laimingus zmones. :)
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Kaip džiugu jausti vėsų vėjelį..karštą vasaros dieną..Ištirpusius ore gelių kvapus..
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Šiandien pastebėjau, jog man džiugu, kai sėkmė mane aplanko. O sėkmė būna tada, kai išsipildo mano svajonėlė. O išsipildo ji, kai būna pakankamai greitos mintys ir tyri ketinimai.
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Man teikia dziaugsma, kad esu gyva, kad medziai supa mano aplinka, kad zmones tampa stipresni, kad mylim mes – ir tai tikra tiesa!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D :D :D :D :D :D
:D Tegu svajonės pildosi! :D
LINUTE
Posts: 26
Joined: Mon 05 26, 2003, 22:48

Post by LINUTE »

Kai pamatau ryte saule pro savo langa - diena puiki ir nuotaika sauni. Megstu lietu nakti, kai i langa bar bar. Dziaugsmas - sypsena vaiko veide :D
Lina
Posts: 95
Joined: Sun 09 07, 2003, 13:17

Post by Lina »

Stebuklai teikia dziaugsma ! Neapsakoma dziaugsma !
Siandien pas mane ishlindo pirmasis mano daigelis: pinijos medzio daigelis. Nauja gyvybe ! Ash be galo laiminga, dar niekad nebuvau tokia laiminga ! Su dziaugsmo asharom ziurejau i maza bepradedanti kilti i virshu daigeli: su meile sodinta i zeme daigeli. Nemoku apsakyti savo dziaugsmo :P :!:
spalvota
Posts: 22
Joined: Sat 04 05, 2003, 10:38
Location: vilnius

Post by spalvota »

Laimis wrote:O man džiaugsmą teikia meilė. Ji sklinda visur paliesdama net nieko neįtariančius žmones.


Ir man...:roll:
JDaina
Posts: 4
Joined: Wed 01 07, 2004, 6:04
Location: N.O.

Kas teikia dziaugsmo?

Post by JDaina »

Man daug dziaugsmo teikia suvokimas, kas viskas imanoma, jei tik labai nori ir nuosirdziai stengiesi. (:
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Man teikia dziaugsmo mano tyros mintys. Kai jos mano galvoje as begalo laimingas ir su placia syspena veide. Man teikia dziaugsmo zmones, kurie susimasto, kad tersia gamta ir bando pasikeisti. Man teikia dziaugsmo beabejo gamta, kai as su ja susilieju ir tampame vienu padareliu :wink:.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

O man tai didziausias dziaugsmas, kai gaunu atlyginima, dovanu gimtadienio proga ar kokia kita proga, dar skaniai pavalgyti :lol: - net gera ant dushios pasidaro, kai skaniai pavalgau, dar gerai ishsimiegoti, kai sapnuoji fainus sapnus :wink: , dar patinginiauti, kaip katei pasishildyti sauluteje, uztat man labai patinka Anastasijos idejos, kad sodybose beveik nereiks dirbti, busime visi sotus, turtingi ir patenkinti, ar teisingai supratau :wink:

PS Kazkur girdejau, kad tinginiai gyvena ilgiau, buna sveikesni ir laimingesni, visishkai pritariu - galeciau, nieko neveikciau, tik vartyciausi sauluteje ant pieveles ir valgyciau rojaus vaisius :lol:
rimodvasia
Posts: 11
Joined: Thu 03 04, 2004, 14:17
Location: jurbarkas

džiaugsmas ir laimė

Post by rimodvasia »

nežinau, kaip jums, bet man sąrašas tų dalykų, kurie teikia ar bent gali teikti džiaugsmą ir laimę, netilptų į visą forumo kompiuterį...

Prieš porą dienų radau rūsyje jau pradėjuasią dygti vieną raudonlapės slyvos sėklą.Pasodinau į vazonėlį, nes lauke dar per šalta.Gyva ir ketina augti.Puikuolė tikra, visas kitas pralenkė ir pirma daigą išleido.Kaip ja nepasidžiaugti?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Labai gerai, va, o mano rusy dabar gyvena toks klipata balandis - vakar lauke radau nepaskrendanti, tai, zinoma, parsinesiau namo... Tai butu man didziausias gyvenimo dziaugsmas, kad jis susveiktu ir kad jo ten kipsho mylimosios ziurkes nesugrauztu (ziurek, kipshe, perspek savo chebra, nes pasigailesi, neziuresiu paliaubu :x )
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Šiandien pamačiau kikilį ir dar du kažkokius šviesius paukščiukus šalia, gerai neįžiūrėjau, galvojau, kad zylės, bet žiūriu, kad kikilio patelės. Jos neturi tokių ryškių pilvukų kaip patinėliai, tik sparniukai vienodi. Oi, kaip faina! :) Bežiūrėdama į tuos paukštukus ir klausydamasi kitų paukščių čiulbėjimo pasijutau tokia turtinga :D ir panorau su jumis pasidalinti tuo džiaugsmu :D
Post Reply