Tik Moterims!

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Na, esu girdejus sita varianta. bet esu girdejus ir kita...
Kad mes jau viska zinom, ir ateinam cia ne ismokti, bet prisimniti, tai ka zinom... ir kurti.
Kazkaip keistai iseitu, kad Dievas mus sukure labai netobulus ir dave mums tokia uzduoti - vargti cia zemej tobulejant. Kodel Jis iskart negalejo musu tobulu sukurt, jei norejo kad tobuletume...
Mes patys kuriame ta realybe, kuria norime tiketi. paskutiniu mano tyrimu rezultatai tokie :D
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

žinot, man tie "žemiški vargai" irgi kažkodėl - ne prie širdies :roll: tik vark ir vark amžinai, kaip koks looser'is :? o ir gyvoji, gamtinė Žemės dalis man visai nesiderina su vargimu, juk toks gražus ir tobulas augalų pasaulis, toks žvaigždėtas dangus rugpjūtį, o ir žmonių pasitaiko tokių šviesių, kaip Saulė, o dar meilė (kaip seilė :wink: )  :yy: :lol:
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Ir man atrodo, kad mes jau viska zinom, tik prisimint mums viska reikia.... O cia ir prasideda idomumai....Kiekvienas "prisimena" skirtingus dalykus apie ta pati....
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? ...o jus prisipazinkit - ar pazistat nors viena zmogu, kuris nevargsta ir nera kanciu ir vargo patyres, kad ir kaip gyventu, kad ir ka bedarytu, kaip ten sako lietuviu liaudis: "uz viena musta desimt nemustu duoda"...
Ir tai visai nereiskia, kad matau gyvenime tik varga ir kancia ir juo labiau nesakau, kad zmogus sutvertas tik kenteti, priesingai - jei ismoksti tuos tau siunciamus vargus ar kancias priimti su dziaugsmu ir dekingumu, tai pakyli virs to ir nepaisant visko esi laimingas, bet tai neivyksta per viena diena, tai ilgas nuolatinis darbas su savim... :wink:
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

iš tiesų, skausminga patirtis užgrūdina ir suteikia išminties tiems, kurie moka viską pakreipti gerąja naudingąja linkme, nori tobulėti. bet ir aš nesutinku, kad žmogus sutvertas kentėti, galbūt tuos išbandymus mūsų Kūrėjas siunčia kraštutiniu atveju, kai jau esame daug negerų dalykų pridirbę :roll: :wink: :D
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Namanau, kad kazkas mums kazka siuncia...Tiesiog, kai darai tai, kas kenkia kitiems ar net tau paciam, tai ir gauni perspejimus. O kaip mes juos priimam priklauso nuo kiekvieno asmeniskai. Galima isiklausyt ir padekot, o galima priimt kaip kancia ir bausme...
O su ta kancia irgi nuo zmogaus priklauso. Vienam baisus isbandymas atrodo, kai jis neturi keliu tukstanciu atsargai ir jam jau viena vaika yra baisi prabanga auginti, o kitas yra laimingas, kad jo kokie 4 vaikeliai yra sotus, aprengti, kad jie turi kur gyventi...
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

na nevisai tiksliai išsireiškiau dėl to siuntimo, ir aš iš tiesų nemanau, kad mus kažkas reguliuoja (apie sistemą nekalbėsim :wink: )... na Kūrėjas nesunčia, bet tiesiog nesikiša į mūsų darbus, manau, mes patys kuriame save ir sau išbandymus, patys sulaukiame to, ko nusipelnome. ir iš tikrųjų sunkumai yra reliatyvus dalykas - štai imkim grūdinimąsį : vieniems išeiti į lauką basomis yra smagu, kitus jau vien nuo tos minties krečia drebulys :mrgreen: :shock: :D
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Gerai jau...Nebereikia cia man priekaistauti :lol: Ateis tas laikas, kai imsiu ir iseisiu basa i lauka...Tik reikia sulaukti tam tinkamo laiko :lol: .Nemegstu saves prievartauti :)
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

ne ne, čia man netyčia apie grūdinimąsį išėjo, tikrai negalvojau priekaištauti - tiesiog toks smagus sutapimas, kad ir anoj temoj diskutavom ir čia man atėjo į galvą tas pavyzdys :wink: :D

žinoma, neprievartauk savęs, aš irgi anksčiau netikėjau jokiu grūdinimusi, tik kai perskaičiau Ivanovą, tai tarsi kažkoks lūžis manyje įvyko - iškart patikėjau ir noriai nubėgau apsipilti :lol: vat kaip būna :roll:
pirmiausia - didelis noras tobulėti, būti sveikam ir tikėjimas :!:
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Na as suprantu, kad grudintis gerai, bet...viduj tas kazkas dar baisiai priesinasi :lol:
Bet mes cia lyg ir ne i tema
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Kažkada buvo diskusija šioje temoje ką vietoje įklotų naudoti arba iš vis kaip tuos klausimus spręsti.

Radau čia tokį straipsnelį:


Ekologiška higiena

Paskutinis gamtos gerove besirūpinančių skandinavių higieninės "mados šauksmas" - alternatyva vienkartiniams higieniams tamponams - vadinamasis "mooncup". Vis daugiau jaunų skandinavių didžiuojasi, pagaliau galėdamos dar vienu būdu prisidėti prie poveikio aplinkai mažinimo.

Suomijos mieste Tamperėje, kiek mažiau nei 200 km į Šiaurę nuo sostinės Helsinkio esančios nedidelės ekologiškų prekių parduotuvės darbuotojas Janis Kinnunenas rodo kolegei iš Tamperės visuomeninio radijo nedidelį elastingą guminį puodelį.

Populiarėjantis puodelis ir kitos alternatyvos

Atsiradęs po 1930-ųjų, menstruacinis puodelis neišpopuliarėjo, nes verslininkams pelningiau pardavinėti vienkartinę prekę.

„Tai ir yra vadinamasis Mooncup. Jis pagamintas iš natūralios gumos ir būna dviejų tipų –skirtas gimdžiusioms ir negimdžiusioms moterims. Vienas jų yra storesnis ir geriau užsifiksuoja, o kitas yra kiek lankstesnis. Prieš naudojant, jis štai taip suspaudžiamas per pusę ir dar kartą per pusę. Kūno viduje jis išsiskleidžia,“ - aiškina jis.

Ši Britų gamybos higieninio tampono alternatyva pastaruoju metu tapo ypatingai populiari tarp jaunų Suomijos moterų. Parduotuvės darbuotojas sako, kad atsiliepimai apie maždaug šimtą litų kainuojančią prekę esą geri. Menstruacinis puodelis yra higieniškas ir ekologiškas nes paprasčiausiai išplautas tinka naudoti daug metų. Gamintojai suteikia 3 mėnesių garantiją, kuriai apsibaigus, jei priemonė netenkina, ją galima grąžinti.

„Tipinė mūsų pirkėja yra maždaug 30 metų moteris, kuriai rūpi jos sveikata ir gamta. Joms svarbūs tokie dalykai, kaip prekė buvo pagaminta, ar gamybos metu nebuvo išnaudojami žmonės ar pakenkta gamtai. Jos klausia apie tai, “ - sako Janis Kinnunenas.

Kaip alternatyvą įprastoms higienos priemonėms parduotuvė dar siūlo viduržemio jūros kerpes, kurias sudrėkinus galima naudoti kaip tamponus bei medvilninius skalbiamus įklotus, kainuojančius apie 30 litų. Pasak Janio Kinnuneno, pirkėjų atsiliepimai patvirtina, kad jie tokie pat funkcionalūs kaip ir įprastos priemonės.

„Šie įklotai vadinami ekologiškais, nes jie pagaminti iš natūralių medžiagų ir jų nereikia išmesti panaudojus. Išskalbus juos galima naudoti keletą kartų. Jie funkcionalūs, su sagute. Jie gelbsti gamtą ir pinigų sutaupo.“

ir t.t.

http://193.219.139.117/subsite/subnews. ... &id=269676


Labai įdomu, kad civilizuotas pasaulis irgi prieina prie idėjos apie samanas :lol: vis dėlto ne samanas, o kerpes. Straipsnyje užsimenama apie kerpių naudojimą. :) :)
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

As pagalvojau ,kad moterys is vis neturetu sirgti tom menesinem. Tai nenaturalu. Gal kelis kartus per gyvenima max. Anksti gimdyti, ilgai maitinti ir tureti daug graziu vaikuciu :) Ir moteriai geriau ir seimai, ir aplinkai, ir visuomenei :D
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

Pritariu. Baigiu tuom isitikinti.. ;) Tiesiog nėra tam logiško paaiškinimo, jei gyvenamas normalus Dieviškas gyvenimas.
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Post Reply