Tik Moterims!

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Ak tu zuikis-puikis :D
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Zuiki - puiki, prisijuokausi :shock: . Termometrą atsinešiu :shock:
:mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:
kosmeja
Posts: 111
Joined: Tue 10 01, 2002, 16:08
Location: Vilnius

Post by kosmeja »

na va zuikeli... :lol: papuolei :lol: dabar Renata Tave iš visų pusių išmatuos, patikrins, o jau tada... :lol:
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Na tikrai , zuikeli, prisizaisi....
Zinai kiek pas mus netekejusiu ir ieskanciu tevelio :D ...
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

kosmeja wrote:na va zuikeli... :lol: papuolei :lol: dabar Renata Tave iš visų pusių išmatuos, patikrins, o jau tada... :lol:
Mes zuikiai labai greiti ...labai . Nieko man nebus.

Mes nebijom nieko nieko
Anei žvirblio anei slieko ...
:lol:
kosmeja
Posts: 111
Joined: Tue 10 01, 2002, 16:08
Location: Vilnius

Post by kosmeja »

booom!!! :shock:

žiūrėkit - jau zuikelis krūmuose :lol:
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Niu, greitis gal ir ne pati pačiausia idealaus vyro savybė..... :wink:
Nieko laisvos mergaitės, tuo labiau -Renata, narsiąjam (laisvam/ne-laisvam?) Zuikiui - Puikiui nedarys, kol jis apie savo dorybes kitoje temoje (apie antros puselės paieškas) nepaskelbs.
Gali drąsiai lakstyti laukais ir mūsų akis džiuginti.
:lol: :lol: :lol:
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Renata wrote:Niu, greitis gal ir ne pati pačiausia idealaus vyro savybė..... :wink:
Nieko laisvos mergaitės, tuo labiau -Renata, narsiąjam (laisvam/ne-laisvam?) Zuikiui - Puikiui nedarys, kol jis apie savo dorybes kitoje temoje (apie antros puselės paieškas) nepaskelbs.
Gali drąsiai lakstyti laukais ir mūsų akis džiuginti.
:lol: :lol: :lol:
Nu va.. dabar galiu išlyst. pfuuu ...

Otai bus blogai! ..... boooom !
...pagausima ... pagausim .
Tai va saugot mus zuikius reikia, nors mes ir labai drąsus esam , bet nerikia bereikalo gasdint.

Tai gerai mergičkos tai kaip gi tas vyras (ne zuikis) idealus turi atrodyt.
Įtariu kad čia vyriokų buvo susirinke ne vienas. Alia kad jus čia tik zuikį
gainiojat.
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Kad TIK Zuikis prisipažino esąs VYRAS ir turįs IDEALIŲ savybių.... :lol: Visi kiti fainuoliai už Zuikio nugaros slapstėsi ir žiūrėjo, kuo čia tam drąsuoliui baigsis. Baigėsi gerai. Nesupakavo. Tik mažuma tarp dantų pagirgždino.
Gal, mergaitės, grįžtam prie temos?
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

Kai zmogu labai labai myli, niekas taves neitikins, kad jis neidealus. :)
Kitaip tariant, tavo mylimasis ir yra tas idealusis vyras :wink:
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Mylimasis tik pačioj pradžioj atrodo idealus, vėliau atseikėji, ką prie dorybių, ką prie ydų, ką šiaip prie naudingų savybių ar prie "blusų" (kurių turim kiekvienas). Man didžiausias meilės stebuklas yra tame, kad nebūdamas idealus, tiesiog ZMOGUS, mylimasis išlieka pačiu svarbiausiu vyru pasaulyje.
Jei kalbėti apie santuoką, liaudis sako, kad idealus vyras yra tas, kurio žmona ideali :wink: :lol:
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Kai zmogu labai labai myli, niekas taves neitikins, kad jis neidealus.
Kitaip tariant, tavo mylimasis ir yra tas idealusis vyras
Na taip, bet vis tiek yra tam tikri kriterijai pagal kuriuos isrenki ta mylimaji.
Na pvz., negyvenciau su vyru, kuris musa moteri ir pan.

Mane suzavi vyrai, kurie... kas?
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Idealiam vyrui savaime suprantama, kad moteris yra toks pat Dievo tvarinys, kaip ir jis - laisvas, lygiavertis partneris.
Jei vyriškis rimta veido išraiška pareiškia, kad moterys yra antrašūšiai padarai ir jų vieta virtuvėje - teigiamų savybių sąraše lieka tik tuščia vieta. Tiksliau, tas sąrašas dingsta negrįžtamai. Apie smurtą, tiek fizinį, tiek psichologinį ir kalbėt neverta....
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

Irena-irocka wrote: Na pvz., negyvenciau su vyru, kuris musa moteri ir pan.
Tai savaime suprantama. Dar manes tikrai nezavi narkomanai, alkoholikai ir tokie kur "nepaleidzia cigaretes is dantu", ir tokie kaip Reneta rase, ir dar tokie, kurie mano jog yra tooookie "kieti", nu vienuzodziu nosim dangu raizo... :x

O siaip kiekvienas vyras turi kazka zavincio ir ypatingo, tik ne visi tai parodo arba mes ne visada linkusios tai pastebėti... :oops: :roll:
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

Irena-irocka wrote: Mane suzavi vyrai, kurie... kas?
O kas zavi Irocka?
Uzvedei sita tema, o kas zavi tave taip ir neparasei... :)
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

Vyrai, o ko jus snaudziat? :shock: ko nerasot kokios moters savybes jus zavi, o kokios ne.. ar ko nors panasaus?
Cia ka tik mums (moterims ir merginoms) leista jus liaupsinti arba isdeti i suns dienas? :roll: :oops: :wink:
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

O kas zavi Irocka?
Uzvedei sita tema, o kas zavi tave taip ir neparasei...
Kadangi jau radau savo idealu vyra, tai man tektu aprasyneti ji, o kai aprasysiu dar noresit patikrinti :D


Gal sis klausimas labiau tiktu tiems kas dar iesko...

Ko vyrams reikia siekti arba kokias savybes tobulinti, kad mums-moterims patiktu :D ?
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

"cigaretės iš dantų nepaleidžia" - kaip dažnai tai tėra kaukė, kaip dažnai tai tėra bėgimas nuo pasaulio, nes neranda žmogus savęs pasaulyje, ar pasaulis žmogų tikrąjį pasiruošęs suvalgyt.

"narkomanai, alkoholikai" - juk jie vargšai, ligoniai. juk tai Žmonės. Kurie pasiklydo, kurių sielos neatlaikė. Kurios netelpa į šiandienos pasaulio rėmus. ir kurios nerado tiesos. Kurios nepritapo.
Tik buvęs šiame pragare suvoks, kokia palaima sugrįžt. Kiek turėjau "Anastasija" knygų, visas atidaviau žmogui, jau gal metus nebesibadančiam. manau jos dabar buvusių narkomanų reabilitacijos centre.

Susirašinėju paštu su vaikinu, sėdinčiu už žmogžudystę. ir tai tikrai šviesi asmenybė. šiandien. Praeitis jau praeityje. Visuomenė, institucijos jau pasmerkė, nubaudė už padarytą nusikaltimą. Ir manau, kad to pakanka. Ir kaip man džiugu, kad vaikinukas taip pat jau pradeda suvokt, kad turi atetį, kad jau žino Kūrėją. Gaila, šiandien neturiu už ką nupirkt visas "Anastasija" knygas ir nusiųst tenai. Manau, ne jis vienas atrastų daug palaimos. ne jis vienas su viltim žiūrėtų į ateitį.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Na va, gerai jūs čia tuos vyrus pradėjot aptarinėt. :wink:

Ai, maniau imsiu ir aš kokias ten stebuklingas to idealiojo savybes, bet... tektų viską apie savo mylimą žmogų išpasakot.... O kai jau aš pradėsiu, tai ir skaityt atsibos... :lol:

Bet ar ne kiekviena mylinti, mylima apie savo vyrą,vaikų tėtį galėtų daug daug gero, gražaus prirašyt? Tegu manąjį ir su cigarete galėtumet sutikt ar alaum lietuvišku besugardžiuojantį pamatyt. Jis ir linksmas, ir pavargęs, ir sąmojingas (kaip Kipshas :wink: ), ir svajojantis (kaip Laimis), ir rūpestingas, ir liūdnas, ir abejojantis, ir tikintis, ir guodžiantis, ir paguodos ieškantis. Bet visada labai praktiškas, labai sumanus, švelnus, palikantis, išklausantis, o kartais tiesiog būnatis šalia...
Ir ,kas ne tik Renatai, bet ir man svarbu - jis idealus būtent man. :P

Ech, pasiilgau jo be galo... :shock:
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

Galbūt aš pergriežtai pasisakiau...
Post Reply