Tik Moterims!

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Darja rašo: “Va cia man ir neaisku: pagal Anastasija juk moters svajoniu karjera turetu buti gyvenimas savo sodyboje ir puoselejimas savosios meiles erdves. O apie kokia karjera, Agne, kalbi tu? Ar pintineliu pynimo, o gal rankdarbiu srityje? Ir kam tada mes mokemes, siekem issilavinimo?...”

Labai geras pastebėjimas. Pabandykim pasvarstyti šį klausimą.

Prancūzų mokslininkas pastebėjo, kad subrendusios moters gyvenimą pagal tam tikru fiziologinius ypatumus galima padalinti į dvi dalis: 1) 20-40 metų 2) 40-begalybė. Iš karto noriu pastebėti, kad tai aktualu tik dabartiniu laikotarpiu, kadangi vystydamos savo minties materializuojamąsias galias, galėsime keisti fiziologiją kaip tik panorėsime.
Kitaip sakant, šiandieninius laikotarpius galėtume suskirstyti:1)vaikų gimdymui ir auginimui/auklėjimui 2) gilinimuisi į siaurą ratą specifinių dalykų, ką pavadinau “karjera”

Šiandieniniame laikotarpyje kiekvienos veiklos specifika iš moters reikalauja skirtingų sugebėjimų. Štai auginant vaikus būtina žinoti po truputį apie viską (biologija, astronomija, matematika, fizika, kalbos, pedagogika, psichologija, medicina, ekologija ir t.t. ir t.t.) ir mokėti daryti viską po truputį (pintinėles pinti, sviestą mušti, sūrį slėgti, šokti, dainuoti, groti, žaisti ir t.t. ir t.t.) Vaikam užaugus, į pirmą vietą iškyla gilinimasis į pomėgio ( idealu, jei tai =profesija) dalykus.

O visapusiškumas, visažinojimas mūsų dar laukia ateityje ir tada turėsime tai, ką norėsime. Aš taip suprantu.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Sveika, Agne,
kaip gyvuoji, kaip tavo gauruota, plunksnuota ir pelekuota chebryte laikosi? :wink: Buvau biski persalus, tai nebuvau darbe, nepriejau prie kompo - ziuriu, kad be manes jus cia visai i filosofijas nugrybavote, gyvybes nebeliko, tik Kipshas dar biski papirina :lol: . Ka tau i tavo gilias mintis atsakyt - na, nesu as supermene :lol: , visapusishka turbo moteris :lol: , nemoku but visokia - todel viena diena bunu tokia, kita visai kitokia, kitaip sakant keliu pasaulyje chaosa, bet man taip patinka ir kitokia but nenoriu. Labai megstu rusu daininka Boria Grebenshcikova (kuris, beje, gimes ta pacia diena ir menesi kaip ir as, tik "biski" vyresnis :lol: ), man labai patinka, kai jis, pvz., atvaziaves i Lietuva nueina i cerkve pasimelsti su savo garsiosiomis kelnemis, ismargintomis uzrashais "fuck, fuck, fuck" :lol: , va tai jis apie moteris dainuoja:
"jiesli mir byl starshe na tysiaci let, on nemog bi tebia prochest, no ja liubliu tebia v tocnosti takoj, kak ty jiest".
O apie kompiuterines pazintis anas taip dainuoja:
"Esli chocesh ty menia paliubi, prosto tak ili c USB(juesby), i mozet my srazu drug druga poimiom, esli u nas odin i tot zhe razjom :wink: "
Last edited by darja on Fri 02 20, 2004, 19:22, edited 1 time in total.
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Darja rašo: “viena diena bunu tokia, kita visai kitokia, kitaip sakant keliu pasaulyje chaosa, bet man taip patinka ir kitokia but nenoriu.”

Labas, Darja, Gyvūnai nesiskundžia.O dėl savo būsenų, sakai, būni vienokia, kitokia... O toliau... Ar vėl vienokia, ar trečiokia <...> šimteriokia. Ar pasitaiko nusigrybauti filosfavimuose? Ar šito vengi? Jei taip, tai būtų įdomu sužinoti kodėl. O tai aš kartais į tuos grybus nuvažiuoju, bet gal reikėtų tą teritoriją spygliuota viela aptverti ir visur prismaigstyti ženklų su kaukolėmis ir sukryžiuotais kaulais. Tik prieš tai darant norėtųsi įpasminti. Gal galėtum padėti...

Darja rašo:”kartais moteris apima tokia, kaip cia pasakius, lyrishkai-nostalgishka nuotaika <...> ir jos pradeda arba rashyt eilerascius, arba siaip ka grazaus kalbet, bet nesijaudink - visos ligos preina .”

Ar ir tau kartais taip būna? Norėtųsi paragauti tos nuotaikos vaisių. Ei,ei, drąsiau. Laukiam.

Darja rašo:” O tu, Agne, matai, ne vaikas, o vaiku forume pasigendi, tai imk ir pati biski vaiku pavirsk, tai nereiks vaiku laukt .”

Ačiū už patarimą. Būtinai pabandysiu. Jau bandžiau eilėraštukais vaikams. Bet, gal, esu jau šiek tiek primiršusi... Kas galėtų padėti prisiminti?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Grybaut tai as megstu - pavaikstai po miskeli, grynu oru pakvepuoji, koki lepshi randi - i pintinele isimeti, vis sioks toks valgis - galima ir zalia sugrauzt kaip kokiai Anastasijai - ir sveika, ir gardu, ir svorio papildomo nepriaugsi :lol: . Va, o lyrishka tai bishki pabuvau, nespejai pajust - oi kaip gerai, as net ruosiaus tuos pasisakymus istrint, bet pagalvojau, kad negalima istorijos kaip kokiam zyniui kraipyt, baltus lapus palikinet - tegu buna, nors ir geda biski :oops: . O vaikiskus eilerastukus tai galiu primint, jei sakai pamirsai:

Aguonėlė aguona kaip aušra žydėjo,
pionierė Albina aguonėlę sėjo,
aguonėlę sejo, lysveles ravėjo,
jos kaklaraištis raudonas kaip aušra žydėjo :oops:

(nesupratau, kam ji ta kaklaraisti eidama i darza uzsirisho :lol: )
Sekmes kuryboje :!:
rimodvasia
Posts: 11
Joined: Thu 03 04, 2004, 14:17
Location: jurbarkas

Ne tik moterims...

Post by rimodvasia »

...būkite sveikos. Neiškenčiu nepataręs- nežaiskite su samanomis, nes lengvai galite nemažą bėdą pasigauti.Net neįsivaizduojate, kiek visokių gyvių veisiasi miško žolėje ir samanose. Netinka taip sau dėti samanas į tą vietą ir eksperimentuoti su savimi.Ne tie laikai, ne akmens amžius. Prie šaukšto dydžio bėdų tik badmiriai grįžta, bet iš to -nieko gero, jei ir gera- trumpam.
Dar vienas dalykas- gyvenančiom namuose: niekada nedeginkite tų dalykų, kai panaudojate. Kodėl? GAna paprasta: deginant paprastose krosnyse, o ypač- dabar dažnuose ilgo degimo katiluose, gaunasi daugybė nuodingų medžiagų, kurios vos ne vos išsiverčia per kaminą, o po to... į mūsų nosis ...Paprastas polietilenas degdamas ne spec. krosnyje duoda apie 70 nuodingų medžiagų. Jei tik įmanoma- reiktų išmesti į šiukšlių konteinerius, neužkasinėti, jeigu sudėtyje yra plastikų. Jei tikrai žinote, kad pagaminta iš celiuliozės,- galima ir atgal į motiną Žemę, dings be žalos kam nors.

Svarbu ir maitinimasis, skysčių kiekis, -viskas turi reikšmę. rimas
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Vat, nors vienas protingas zmogus atsirado, tepadeda jam dievulis, kur vyriska galva, tai ne bobiska, net akusheriai vyrai geresni buna :wink:
O tai ir mane tos jusu samaneles pasiurpino, jau sakiau koki shiena pasiulysiu, bet kas manes tokios nerimtos cia paklausys :wink: Labai labai tau aciu, kaip ten tavo vardas :wink: , visu moterishku padaru vardu :wink: :)
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

http://www.anastasia.ru/book/sotvor/index.php?page=7
— Упорная Анастасия ты, своей мечте по-прежнему верна. Но и наивна ты. Как можно верить во всех жен­щин на Земле?

— Но как же мне не верить женщинам, Владимир, если знаю я, что в каждой женщине, сегодня на земле живу­щей, Божественная суть заключена. Так пусть же, пусть во всей красе раскроется она. Богини! Женщины Боже­ственной земли. В себе раскройте вы Божественную суть свою. Вселенной покажите всей себя в красе первоистоков. Вы сотворенье совершенное, вы из Божественной мечты сотворены. Вы, каждая из вас, способна усмирять энергии Вселенной. О женщины, богини всей Вселенной и Земли!

....

— И ты уверена, что женщины способны мир менять?

—Способны! Способны без сомнения, Владимир. При­оритеты изменив своей любви, они творенье Бога совер­шенное, вернут земле прекрасный первозданный вид, всю землю превратят в цветущий сад Божественной мечты. Они — творенья Бога! Прекрасные богини божественной земли!
Vis ieškau ir ieškau... :roll:
:D Tegu svajonės pildosi! :D
pasislepusi
Posts: 34
Joined: Wed 07 21, 2004, 23:40
Location: kaunas

nu tik biski...

Post by pasislepusi »

laaabai susinepatoginau klausimo, todel istryniau... sorry... :oops: tiesiog taip man iseina... :)

siaip ar taip jis buvo apie tai, kas begant bega kartu su tavimi... ;) :mrgreen:

aciu uz mintis :)
Last edited by pasislepusi on Sun 03 06, 2005, 1:58, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ...nu senoveje tai lietuves ant marskiniu devedavo suvarstomas liemenes, tai kiekviena susirisdavo pagal apimtis ir palaidais nemaskatuodavo... :roll: :wink:

Siaip tai svarbu rasti gera, patogia - as tai turguj perku, o siaip labai neblogai krutis stiprina saltas vanduo - as kiekviena ryta uzsipilu kibiru, bet jus dabar taip nepradekit daryt, nes cia reikia vasara pradet, o ne ziema, nes nepratus galima susirgt, dar gerai saltas dusas, bet irgi reikia atsargiai, po truputi pratintis, aisku, yra ir speciali manksta, bet as tai nedarau - tingiu, savo jau atsisportavau... :wink: :P

O del maudymuko, tai nemanau, kad gerai visad suspaustom vaiksciot, be to, ir nepatogu, pvz., i tualeta nueit... :roll: :wink:
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

Čia fainas skyrelis mums :wink: Va gera Agnės pastebėjima radau čia. Moteris pradžioje visko turi žinoti po truputi ir nepulti labai jau i profesines aukštumas kartu su vyrais. Kol jaunos reik gimdyt sveikus vaikus. Va susipažinau su panašia informacija. Pagal statistika europoje moterys tuokiasi ir gimdo vėlai,kai jau gyvenime susikūrė karjera ir materialų pagrindą. Deja jau tada genetika ne ta ir vaikai su genų defektais dažniau gimsta.Tokia tauta po truputi išsigimsta. Yra tik dvi išeitys : išnykti tautai arba atsivežti "šviežienos" iš sveikiasnių šalių. Tai ir veža europiečiai azijietes ir :| lietuvaites pas save. Būt faina,kad vyrukas galėtu uždirbti pakankamai kol mes gimdom ir auklėjam,o po to mes jau po 40m. pavarytumėm (+) (+) (+) Man tai tas variantas patiktų :D
AS ATVIRA ...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

skylute wrote: Būt faina,kad vyrukas galėtu uždirbti pakankamai kol mes gimdom ir auklėjam,o po to mes jau po 40m. pavarytumėm (+) (+) (+) Man tai tas variantas patiktų :D
Žinai, bet tada vyrukas turėtų būti bent 5 metais vyresnis. O būna juk ir kitaip. :wink: O ir užtenka tų pingų tiek, kiek yra paprastai...
Beje, pastebėjau, kad vis tik vyresnės mamos (> 24 m) daugiau savo vaikučiams duoda, nei labai jaunos. Na, tos jaunutės gal dar nemoka viso savo laiko tik vaikučiui skirti, nori suspėti ir su juo būti, ir linksmintis, ir mokytis. Turiu omeny 18-22 metu mamytės (nors išimčių visur būna).
Ir keik mano draugių turi po kelis vaikučius ir pačios lygin save, kai gimė pirmas vaikutis esant labai jaunoms, ir antras jau link 30-ties, tai ir jų požiūris, ir vaikučio auginimas skiriasi.
Tik gal tas laikas tapti mama labai individualus...
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

:roll: :roll: manau dar daug šia tema teks sužinoti :?
AS ATVIRA ...
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

:roll: :roll: o tu Basta turi vaikų :?: Kas turit,tai pasidalinkit patirtim ir dėl to amžiaus :roll:
AS ATVIRA ...
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Aš gimdžiau nuo 22 iki 27, tai su genetika lyg ir tvarkoj viskas :wink: Bet visai to neplanavau, viskas vyko stichiškai ir labai džiaugiuosi, nes pavyzdžiui dabar auginti mažutėlius turbūt jau būtų sunkoka (man 35-eri).
Man tai atrodo nesąmonė imti ir susiplanuoti-štai dabar man atėjo laikas gimdyti-o jeigu tuo metu net kandidato į tėvelius neturi?kas tada?
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Su tais planavimais man kažkaip juokingai atrodo.
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Manau Irute visiskai teisi.Vaikus gimdyt jaunu darbas.As pati gimdziau 20-ies(dabar man 36) ir nemanau,kad as kazko nedaviau savo vaikui del t
o.kad buvau per jauna.Viskas priklauso nuo musu paciu.
O gymdyt vaikus reikia nuo mylimo zmogaus.Jeigu salia toks zmogus,gimdyk ar tau 18 ar daugiau.Meile tau pades isaukleti vaikuti.
J

Post by J »

sraige rašo:
Su tais planavimais man kažkaip juokingai atrodo.
Jei nori prajuokint Dievulį - papasakok jam savo ateities planus... :lol:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Kalnarute wrote: O gymdyt vaikus reikia nuo mylimo zmogaus.Jeigu salia toks zmogus,gimdyk ar tau 18 ar daugiau.Meile tau pades isaukleti vaikuti.
Vis tik nesutinku su šiuo teiginiu. Kiek laiko tokio amžiaus mama skirs vaikučiui, jei ji dar ir mokosi? Ar sakysit, kad nesvarbu, kiek laiko mama būna su mažyliu? O gal ir savo pienu maitinti nėra taip labai būtina? Aišku, vaikai visaip užauga, bet jei nori, kad būtų kiek galima geriau? :roll:

O dėl tos meilės.. Deja, kažkodėl dabar tenka susidurti su ne vienu atveju, kai meilė štai ima ir iškeliauja. Vaikučiai lieka su vienu iš tėvų. Jie mama ir mokslų nebaigusi, kaži kiek gali pasirūpinti vaikais? Duok Dieve, kad tokių atvejų kuo mažiau būtų...

Manau, kad ne tik meilė svarbu, bet ir pareigos jausmas, pasiryžimas daugiau duoti, nei gauti. O ar daug tokių tarp niolikmečių?
Lieku prie savo nuomonės: geriau vėliau, nei per anksti vaikučių susilaukti...
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Labai gerai Loryte,kad turi savo nuomone.
O mokosi dabar ne tik jaunos moterys,bet ir vyresnes.
Maitinti savo pienu butina,bet tai mano nuomone,kita gal mano kitaip.
Meile gali ir iskeliauti,bet is jos gimes kudikis liks su tavimi.
Va yra problema kai kudikis gimsta is dvieju zmoniu kuriu rysys buvo su tam tikrais iskaiciavimais,tada ir nera meiles kudikiui.
O pareigos jausmas pareina nuo tevu vaikams ir jis ugdomas nuo mazu dienu.Kuo zmogus vyresnis tuo sunkiau ji isugdyti.Ir tarp niolikmeciu yra daug pareigingu ir atsakingu.Taip kad viskas priklauso nuo to,kokia aplinka tave supa ir ka tu gali is jos pasiimti ir ko ismokti.
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

O dar geriau pačiu laiku vaikučių susilaukti :lol:

Manau, kad vaikai ateina, kada jie ateina. Arba lygiateisiškais pagrindais: ir tu pasirenki, ir tave pasirenka. Gal kažkuriam iš jų geriau, kad mama negalės viso laiko jam skirti
Post Reply