Tik Moterims!

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Moterys, moterys, sugrįžkit šen :lol: :lol: :lol:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

sraige wrote:Moterys, moterys, sugrįžkit šen :lol: :lol: :lol:
Apie ką kalbėsim, sraige? :roll: :wink:
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

galbut anastasija net neserga menesinem, o serga tik tos kurios per seksa susilauke vaiku? galbut kai mes tuo grazesniu budu vaikus sukursim gal jie nebesirgs?
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Man tokie dalykai labai asmeniski, tad nemegstu kalbet, bet mane labai domina, taip kad turbut teks pasipasakot :? Juk tema tik moterims... a... tada cia man dar ne vieta :D
Nu nesvarbu...
berniukai, neskaitykit...
Zodziu paauglystej, iki kokiu penkiolikos metu, kol maniau, kad s yra skirtas tik vaikams ir ipatingoms progoms...:))) ir tai vyksta pasauly labai retai ( ot kaimas, ane? ) menesinem beveik nesirgau... Galejau net maudytis upej ar ezere laisviausiai, ir iklotu praktiskai nereikejo... Perskaicius A pirma dali isvis nustojau sirgti... mano tevai aisku baisiai susirupino busimais anukais ir nuvede pas gydytojus... Paskui, kai pamaciau biski realesni pasaulio vaizda, emiau draugaut su vaikinais ir tt. emaiu sirgti, stipriai ir skausmingai. Dabar jau beveik pusmetis, kaip issiskyrus... sergu, bet neskausmingai...
Bent man rysys yra labai aiskus.
Zmogaus kunas reaguoja i jo jausenas... Jei moteris yra seksualiai stimuliuojama, nesvarbu ar yra lyt. santykiai ar ne, jos organizmas tai supranta, kaip nora susilaukti vaikelio... ir aisku visokeriopai jai padeda... Padaro gimda veslia ir minksta, kad busimam vaikeliui butu silta ir jauku :) O kai jo nesulaukia (PMS), nusimena ir aisku turi viso to kraujo atsikratyti, issivalyti... Del to skauda ir gausiai kraujuojama...
Na tokie mano tyrimu rezultatai :) o Ka manot jus, mergaites...???? :wink:
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

visiškai pritariu glesum.. organizmas išsiderinęs, nesupranta kada ko iš jo tikimasi, tai nuolat pasiruošęs vaikučio laukti.. tai kai tai suvokiame, viskas teatsistoja į vietas savas :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
J

Post by J »

Manau, kad nėra skirtumo, tarp sirgimo , kai esi viena ir kai šalia tavęs vaikinas. Lygiai taip pat tiek vienu atveju, tiek kitu moters organizmas subrandina kiaušinėlį ir jei jis nesulaukia "savo žvaigždžių valandos", pasišalina kartu su krauju. Vienas gydytojas yra pasakęs, kad moters menstruacijos yra kraujo ašaros, apraudančios motinystę. O argi yra skirtumas tarp gausių ir skausmingų bei "ramių" mėnesinių kraujo.?
Jei kūnas "užmiega" kai vaikino nėra šalia, taip matyt tausojama organizmo energija. Šaunu ir nemanau, kad tai yra jo išsiderinimas. Tiesiog protingas "sprendimas", kaip ir tas, kad gyvenant kartu su vyriškiu, moters organizmas yra nuolat pasiruošęs vaikučiui. Argi tai blogai? Manau, kad tiesiog idealus Dievo "planas". :roll:
Dar daug kas keisi po to, kai gims pirmas vaikelis.
J

Post by J »

Irinna rašo:
galbut anastasija net neserga menesinem, o serga tik tos kurios per seksa susilauke vaiku? galbut kai mes tuo grazesniu budu vaikus sukursim gal jie nebesirgs?
O argi Anastasija vaikelio susilaukė ne per seksą? Argi jos sūnus gimė po nekalto prasidėjimo? :lol: :lol: :lol:
Norėčiau žinoti tą "gražesnį" būdą vaikams sukurti... :lol: :lol: :lol: Atsakymą galiu nuspėti, bet žmogaus fiziologijos ir anatomijos nepakeisi...
Kaip tada pastoti, jei nesergi? :lol: :lol: :lol:
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Jone, "gražesnis" būdas, kai nieko neprisimeni :mrgreen:
J

Post by J »

Va todėl ir rašiau, kad atsakymą galiu nuspėti.
Jei atvirai, tai nenorėčiau šitaip kurti. Gal palaikysit mane nesusipratusia, bet nenoriu atsisakyti dar vienos gyvenimo spalvos. Mylėjimasis su meile yra sakralus veiksmas ir nemanau, kad po tokio "sekso" į pasaulį atėjęs vaikelis gali būti "prastesnis' nei gimęs pagal Anastasiją...
Kaip pasakytų M. Mikutavičius, velniškai myliu gyvenimą ir dievinu visas jo spalvas - žalią. violetinę, raudoną. pilką, juodą... :lol: :lol:
:love: :love:  :yy:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

O man mėnesinės pasidarė neskausmingos tada, kai nustojau galvoti apie seksą kaip apie gėdingą dalyką, kai buvo gėda prisipažinti, kad man to reikia.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Jap. Jone... beveik teisingai mane supratai :)
Jei rimtai, tai buciau savo nuomone jau pries keleta metu parasius, kai sita tema tik atsirado, bet man paciai sita teorija atrodo dar nelabai isbaigta... dar daug ko truksta...Kitu poziurio kampu... Vis gi nuo kazko turi juk priklausyti, kodel vienos moteriskes serga gausiai, ktos -silpnai, vienos kas 28dienas, kitos 33, o trecios... kas dvi savaites... Vienos serga tris dienas, o kitos gali ir astuonias... Vienos reguliariai, o ktos ne...Vienoms skauda, kitoms ne... ir tt. Juk nieko nera siaip sau. As ir noriu suprasti Kodel? Gal kas gali savo patirtim pasidlint? :?

Beje, dar apie gimdyma... Esu skaicius, kad indenes nepaprastai lengvai gimdo... mazdaug nueina i miska zabu lauzui parsinest, o grista jau su vaikeliu i kokia skara suviniotu... ir zabais... Arba jei visa gentis kur nors keliauja, tai irgi problemu nesukelia... Pati nemaciau, ir bent au siam gyvenime taip negimdziau , tai nezinau :wink: Bet vistiek idomu kodel taip?
Na aisku daug lemia, tai, kad kunas treniruotas... bet vistiek.... turi dar kazkas but...
J

Post by J »

Mano nuomone, viskas priklauso nuo požiūrio į save, kaip moterį, į patį seksą, i vaikus. Nesiimsiu ekspertės vaidmens ir netvirtinsiu, kad jei seksas moteriai yra bjaurus, tai ji sirgs ilgai ir skausmingai, bet manau, jog Sraigė labai taikliai viską įvardijo. Kai VISĄ save priimi be išlygų, neignoruodama nei vieno aspekto, viskas susitvarko savaime.
Viskas be galo subtilu. Kartais mes net nesuvokiam, kad kažko nepripažįstame, ar kad turime nuostatas. Tai glūdi giliai pasamonėje ir puikiai užsimaskavę. Ir tik pradėjus gilintis, pradėjus dvasios tobulėjimo kelią, "atsidengia" "kabliukai" kurie trukdė būti laimingoms.
Patikėkit, aš tik po trisdešimties 'išmokau" normaliai ir natūraliai priimti seksą (įvardinkim švelniau - mylėjimąsi). Buvo taip, kad vienas mylintis mane vyriškis net paklausė - kas gi mane taip suluošino. Ir tas pats vyriškis po gerų 10 metų pasakė vienintelį žodį - fantastika.
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

mes tai išmąstėm taip:
jeigu pora nesimyli, tai ir mėnesinės nereikalingos, nes organizmas nera seksualiai stimuliuojamas,.. juk pora žino, jaučia , kada vaikelis ateits į šį pasaulį, juk viskas iš anksto suplanuota.. tai kam moteriai taip kiekvieną mėnesį ..? nelogiška, nes gyvenant seksualiai neaktyvų gyvenimą mėnesinės nereikalingos. o kai ateis laikas- taigi jausi kada vakelis pradėtas bus, tada organizmas ir pasiruoš. juk jau iš pradžių susitaria visi apie svarbius dalykus :) sakoma kad vaikai tėvus pasirenka prieš 3 metus, bet aš manau kad iš pradžių.. :)

na čia mano nuomonė :)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
J

Post by J »

Matyt Dievo kitokia nuomonė... :lol: :lol: :lol:
Va čia dar vienas įrodymas, kad mylėjimasis ne tik vaikeliui pradėti...
:lol: :lol: Jei būtų taip, kaip sako Vaidužė, tai žmonių giminė būtų senai išnykusi nuo žemės paviršiaus. O tai prasilenkia su dieviškaisiais planais...
Juk buvo laikai, kai kūdikių mirtingumas buvo didelis., o ir bendra žmogaus gyvenimo trukmė buvo nedidelė. Pafantazuokit, kas gūtų buvę, jei žmogus būtų planavęs vaikelio atėjimą.
Ar būtų ryžęsis laukti kito, kai išgyveno pirmojo netekties skausmą?...
Ar būtų ryžęsis iš vis laukti vaikelio, kai badas žvelgia į akis?...
Ar būtų ryžęsis dar dėl daugybės priežaščių?...
O gal iš viso būtų nenorėjęs vaikelio?...
O gal net ir nebūtų susimąstęs nori jis vaikų ar ne?...
Viešpats be galo išmintingas ir jei yra taip, kaip yra, vadinasi geriau ir būti negali... :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Hmmmm, hmmmm :roll:
Gyvenant su vyru, būnant šalia jo, net ir kartu nemiegant, nemanau, kad būčiau ilgą laiką seksualiai nesusijaudinus.Nors man užtenka kartą į mėnesį, taip sakant, nes svarbu ne kiekybė, bet kokybė ir kai dalyvauja ne vien tik fizinis kūnas, bet ateina laikas, kai sujaudina net ir krentantis klevo lapas :mrgreen: :mrgreen: :lol:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Jonė.S wrote: Ar būtų ryžęsis laukti kito, kai išgyveno pirmojo netekties skausmą?...
Ar būtų ryžęsis iš vis laukti vaikelio, kai badas žvelgia į akis?...
Ar būtų ryžęsis dar dėl daugybės priežaščių?...
O gal iš viso būtų nenorėjęs vaikelio?...
O gal net ir nebūtų susimąstęs nori jis vaikų ar ne?...
Viešpats be galo išmintingas ir jei yra taip, kaip yra, vadinasi geriau ir būti negali... :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
Maciau laida, kad nuvaziave i rytus vakarieciai negali nesistebeti... Kaip jus taip galit? tokiam skurde? su tiek vaiku? ir dar sypsotes?
zina, ka atsake... Motina atsake: " cia didelis mirtingumas, todel ir norim turet daug palikuoniu, kad nors keli pratestu gimine..."
Jei rimtai, tai Vaiduzes teorija galetu buti panasi i tiesa... Kalba eina apie nora ar nenora tureti vaiku... Kuo labaiu technologiskai issivysciusi vsuomene, tuo maziau moterys nori tureti vaiku... As paauglystej irgi maniau, kad vaiku nenoriu... dabar net siurpas krecia tokius zodzis rasant..., bet realiai, tai jie dabar pasidare pasalinis produktas... Nuo ju reikia saugotis... net visokiu apsaugos priemoniu prigalvojo, kaip nuo kokios mirtinos ligos... tai Dievulis ir... Musu visuomenej tai tikrai butu pavojinga... gal odel ir nebeturim tokios galimybes... ir tt. Bet tai tik teorija. bet Vaiduze, tu gali ja pagristi :)
J

Post by J »

Vaidužė lai pagrindžia savo teoriją, aš pagrįsiu savąją.
Indija taip, mirtingumas didelis, gimstamumas turi būti didelis. Vakarai visiškai kitokie, bet ir čia "privalo" veikti tie patys dėsniai.
Čia kaip toj reklamoj - kartą pabandęs negali sustoti. O jei rimtai, tai jei nebus seksualinio potraukio, kada, kaip įvardijo Sraigė, sujaudina net krintantis klevo lapas, tai gali atsitikti taip, jog nugyvensi visą gyvenimą taip ir nesusimąstęs apie antrą puselę, šeimą, vaikus. Pasišvęsi gražios ateities vizijos kūrimui ir pamirši, kad be to dar yra ir kitų dalykų. Va čia Dievas ir pasistengė, kad nepaisant, jog šalia tavęs nėra partnerio, visgi užeina noras "kaukti prieš mėnulį'. Tai didi Kūrėjo išmintis, nes tokiu momentu žmogus galbūt neatsispirs kūno poreikiams ir nulėks laukais ieškoti "ilgesio priežasties". O jei viso to pabaigoje dar ir vaikelis gims, tai juk to ir norėjo mūsų Kūrėjas.
Tikslas pateisina priemones. Giminė turi būti pratęsta... :lol: :lol: :lol:
Romantikos gal kiek mažoka, bet strategija tobula... :roll: :D :D :D
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

na nemanau, kad viskas taip " paprasta' jone... kažkas čia netaip- jauti?

giminės pratesimas- kuryba, galima vadinti manau ir taip ir taip. bet visa kita.. tas kaukimas prieš mėnulį- gal tiesiok energijų discharmonija,kuri atsiranda pritrūkus vyriškos energijos. bet kad jos' pasikrauti' nebūtina mylėtis. būnant su vyru, kuriuo visiškai pasitiki, myli jį, jautiesi saugi, ir jam atsiveri visu kūnų ir siela, vyksta visiška energijos apykaita tarp jūsų. tad nebūtina mylėtis, kad sunormalizuoti energiją savyje. na kas tai daro dėl malonumo, čia jau kita kalba. gerai - negerai- kiekvienam pačiam spresti.

o kai abi pusės supranta, kad "mylėjimasis" -tik kurybai skirtas.. ir kaip Anastasija sakė- abu pajus, kada bus labiausiai pairuošę ir kada vaikutis labiausiai norės gimti- tada ir bus vaikutis sukurtas materijoj šiame pasaulyje. tai kam tada mėnesinės? kamtas didžiulis energijos netekimas kiekvieną mėnesį? kam organizmo apgavinėjimas ? jis tai ruošiasi vaikučiui.. o ta nuolatinė būsena : bus nebus... galvoju ir taip ir taip- tačiau, nemanau kad Dievulis to norėjo, tiesiog gal organizmas prisitaikė, mutavo kitaip sakant.. nes visa gamta ( turiu omeny gyvūnus) vaikučių susilaukti gali peer metus tik pora kartų, tada , kai tam pačios palankiausios sąl- kai yra pakankamai maisto išauginti vaikučiams. o gal mūsų "civilizacija" iškreipė moters biologinius ritmus?
gyvūnų patelės- prisileidžia patinus tik tada kai būna pasiruošusios vaikučių susilaukti- jie tAI pasiruošę visada, o jos tik kai geriausiais laikas užauginti visakeriopai stiprius vaikučius,.. o moterys..(nesupraskit tiemukiškai :wink: )

moterys!!kažkas čia netaip... :?

ir- aš nekalbu apie vaikų norėjimą ar ne. kalbu apie suvokimą, išjautimą, kada jiems geriausia ateiti.. aišku galime klysti , kai sakome, kad tada tai bus geriausias laikas ateiti jiems į šį pasaulį, ir kai etaina jie netikėtai- sako kad tai ir buvo pats geiausiais laikas jiems ateiti. tačiau, jei nežinai, kaip galima kitaip, tai iš kur gali žinoti , kad taip geriausia. teisingai -žinoti negali, tačiau gali pajausti.. :wink:

grįštame prie senos temos apie "mylėjimąsi'. tačiau man atrodo, kad tai tiesiogiai susiėję...
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
J

Post by J »

Gražios tavo mintys, Vaiduže.
Bet ar tai nebus panašu į pirmos klasės matematikos uždavinio sprendimą aukštosios matematikos būdu.
Galima daug svarstyti kodėl yra taip kaip yra.
Jei jau svarstom kodėl moterys serga, jei šalia nėra vyriškio, tai pasvarstykim, kodėl vyras išmeta milijonus spermatozoidų, jei savo darbą atlieka vienas vienintelis.
Kodėl Dievas taip "švaistosi" žmogiškąja energija tik jam vienam žinoti.
Aš gal "nenormali", ar nesusipratusi, ar išaugusi iš "to" amžiaus, bet neteko pajusti visiškos energijų apykaitos be mylėjimosi. Galima įtarti, kad tokio vyriškio nebuvo šalia. ...bet jis buvo.
Ar pati tai išgyvenai?...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Manau Vaiduze i tavo kalusima jau atsakė, Jonyt.
Jei rimtai, tai ir mane dar kazkada anksciau sudomino klausimas, kodel gyvuliai, jokia gyvunu rusis neserga menstruacijom... negi Dievas tokia netobula sukure tik moteri...Ar galejo tokia sukurt? Kodel sergancios moterys ivairiose tautose (ir lietuviu) laikytos ir visdar laikomos nesvariomis? apie koki nesvaruma cia kalbama? Atrodo labai ziauru... bet kodel taip?
Dar ir dabar yra genciu, kuriuose vyrai su zmonomis skirtinguose namuose gyvena, nes bijo ju menstraciju.. :)
O spermatozoidu daug, kad tiksla pasiektu sveikiausias.... beto, ju turi buti daug, nes pakankamas ju kiekis salygoja ju judejima pirmyn, t.y. sudaro palankia terpe... o siaip, ai spermatozoidas pakankamai mazas, kad butu galima juo vienu kaip nors apsikeist :lol: :lol: :lol: paciai juokinga :lol:
Dar pagalvojau apie dvasia ir materija... bet cia turbut prasta teorija...na nesvarbu.
Beje, zmogiskaja energija svaistosi ne Dievas, o zmogus... pastebejimas toks :)
Post Reply