Tik Moterims!

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
J

Post by J »

Aš gal iš tikro "nesusipratusi", bat toks požiūris man sunkiai suvokiamas. Tu tarsi įstatai save į rėmus. Man jie svetimi. Esu Vandenis, O šio zodiako ženklo esmė yra laisvė. Be galo svaiginantis jausmas kai suvoki, jog iš tavo gyvenimo išnyko dar viena "užtvara', atsisakei nuostatų ir išankstinių vertinimų, kad kažkas blogai ar gerai. Tiesiog pasaulis yra toks.
Be galo svaiginantis jausmas priimti save tokią, kokia esu čia ir dabar. Su savo dorybėm ir ydom, kurios mielos visos iki vienos. Priimti savo kūną, tokį, kokį jį "gavau'. Galiausiai priimti jo seksualumą, normaliai, natūraliai. Juk tai dar vienas būdas džiaugtis savimi ir mylimu žmogumi.
Ir jei yra dar vienas būdas subalansuot energijas - šaunu, bet aš nenoriu atsisakyti ir "senojo".Kuo daugiau būdų džiaugtis gyvenimu - tuo geriau.
Nemanau, kad sirgimas daro moterį netobulą. Gal mes tik taip įsivaizduojam. O dėl moters laikymo nešvaria tomis dienomis, tai jau tos pačios nuostatos.
Man tai buvo atradimas, nes niekada nemąsčiau apie tai,bet vienos paskaitos metu dėstytoja kalbėjo, kad vyrus gazdina gyvybės atsiradimo paslaptis. Iš čia ir kilo daugybė blogybių.
Baimė prastas patarėjas...
Visgi pabūsiu atkakli ir lauksiu pačios Vaidužės atsakymo... :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :shock:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

:mrgreen: :mrgreen:
Čia tai geras , bijoti menstruacijų :mrgreen:
Kalbam apie tai kas yra, kaip save priimti, apie teisingą tobulą bendravimą ir visa kita ir vėl nusiritam, kaip kažkada kažkas kažką laikė nešvariu. Aš ir kažką vakar savyje laikiau nešvariu ir nereikalingu. :lol:
J

Post by J »

Sraige, manau, kad tau pažįstamas tas begalinis laisvės pojūtis, kai suvoki, jog išsilaisvinai nuo filtrų ir nuostatų.
Tai be galo 'veža' (pasakykim subtiliau - svaigina...) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
J

Post by J »

Padiskutuokim, Basta.
Kaži kaip būtų ryžęsi gimdyti per karus, marus ir kataklizmus, jei būtų galėję valdyti šį procesą. Vargu ar būtų moterys gimdę po 10-13 vaikų.
Dar ir šiais laikais, kai kontracepcija toli pažengusi, "netyčiukų" gimsta nemažai. :roll:
Nenorėčiau įžeisti tikrai šaunaus žmogučio (tu jau atleisk man, Glesum), bet Glesum pastebėjimai apie moters nešvarumą yra tik nuostata. Ir slypi joje tik noras padaryti moterį menkesnę. O atsirado ji po to, kai buvo sunaikintas matriarchatas.
Ar tikrai vyrai sugeba valdyti savo reprodukcinę sistemą? Paklausk jų pačių, ar jiems nekyla noras "kaukti prieš mėnulį"? :lol: :lol:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Na va, jau po truputi imam susisneketi, Jone :D
As gi rasau ne tai ka manau, o tai ka esu girdejus ir noriu isgirsti kitu nuomones. tavo nuomone, kad tai tik nuostata. Nuostabu! Viena nuomone jau turim :) Basta mano, kad kazkas tame galetu buti.... as irgi taip manau... Na, nesakau, kad esu tikra, tiesiog tesiant samprotavimus apie VAiduzes teorija ir manaja... Galbut ne visos moterys sirgo, tik kai kurios... ir sirgo tos, kurios turejo per daug seksualines energijos.... todel jos galejo buti laikomos nesvariomis... Cia tik speliojimai... AS nepretenduoju i tiesa... bet mano laisve vercia mane klausti... vercia mane ieskoti atsakymo... vercia mane nenurimti, kol nebus atsakyta... :D As noriu zinoti... Ir ne tik del saves...

Kazkodel kiekviena karta parasius zinute noriu, kad tai butu paskutinioji... nebenoriu rasyti, nes niekad neparasau 100%to, ka galvoju.. arba lieku neteisingai suprasta... bet visada buna kitas kartas.
jei rimtai, tai man krtais idomu, kodel mes isvis cia diskutuojam, jei visi turim savo nuomones :lol:

Dar... Jone, tu rasai apie vaiku gimdymus per karus... Bet karas... tai mano manymu gana velyvas reskinys, lyginat su pasaulio amziumi... zmones jau galejo buti prarade ta gebejima... Nors tai irgi tik speliones... manau viskas daug subtiliau :wink:
dar del to moters pazeminimo... toj genty, apie kuria rasiau, moteris laikomos vyru nuosavybe, taciau vyrai yra pasyvioji seimos dalis.. realiai viska valdo moteris... o vyrai... ju bijo :) Cia nera pazeminimo :) Bet jei rimtai, tai tie pakliedejimai apie kitas gentis cia visai ne i tema. reik pirma savo visuomenej susigaudyt. Tiesiog man labai idomu... viskas. Visas pasaulis man nepaprastai idomus, tai ir dalinuos su jumi ka suzinau...

na, pakankamai ilga zinute, kad butu paskutine :lol: :lol: :lol:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Kai dar turėjau vaikiną, pamenu, jog atkreipiau dėmesį į kažką, kas man vaikinų elgesyje lyg ir atitiko menesines... kliedziu??? gal... seniai tai buvo... bet zinau, kad pamasciau apie tai... ech... praverstu dabar musu temoj, koks vyrukas su savo patirtim... :lol: Tiesiog suvokiau, kad jei kazkas yra vienoje lytyje, yra ir to atitikimas kitoje... bet nebepamenu kas... :roll:
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

sakai atitikmuo.. pasidomesiu ;)

na gilinimasis i viska, namanau kad yra remai.. tiesiog yra zmoniu, kuriu analitinis protas, t.y. kuriem sreikia zinoti, kitaip jie nenurimsta. tai va , jei jau kilo klausymas, man reikia zinoti atsakyma. gal ne siandiena, gal rytoj, gal.. bet geriau dabar :D ir nesvarbu- protu ar jausmas pasiekta, bet geriausia, kad pusiausvira visame kame butu. tai va ir kalbames merginos- matot, po truputuka, bet prisiminsim :) o gal viskas paprasciau, negu manom?
jei nera "mylejimosi"- logiskai pagalvokim- kam menesines reikalingos? ??
bet jei yra- tai organizmas galvoja , kad bet kada gali vaikelis apsilankyti- tai ir reikalingos... bet cia jau kitas kl- ar 'mylejimasisi' reikalingas? bet tuo kl jau daug diskutuota, ir kiekviena turime sava nuomone ;)

del gyvunu- visai pamirsau kad ir vyr gim savu laiku tik gali- taigi- viskas draugiska gyv pasauly-sinchroniska :) na galetume sakyti, kad ir musu, bet ar tai tiesa? abejoju...

manau, kad esu patyrusi Jone :)
tai imanoma , kad gal kazkam ir keistai skamba ..
bet gal iesiog kitiems noro ar poreikio nera, tai ir neiseina, o gal nera bande, o gal.. nereikia.. ar dar kas- kiekvienam savo.
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

na, man pasake, kad vyrams kazko panasaus nelabai yra.. :)
bet gal cia individualu ;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

gal ir ne į tema, bet kai kuriems vyrams būna klimaksas, turiu galvoj ne fiziologiškai, bet būna. Mano mama seniai taip sako :)

O kad vyrams būna kažkas panašaus į menstruacijas, tai ir aš truputį seniau taip sugalvojau, tik neprisimenu kodėl. :) Gal irgi būna nuotaikų kaita priklausomai nuo mėnulio (oi, kaip nelietuviškai.... :? :? :) ) o gal pastebėjau, kad viskas, ką turi moterys, turi ir vyrai, ir atvirkščiai :roll: tik vieni dalykai išryškėję, o kiti tapę mažiau matomi, paslėpti.. :roll:
:)

o beje, kaip viskas pasaulyje susiję :) , va dabar jūs forume vystot diskusiją apie menstruacijas, o vat tokia Natalija ? iš Vokietijos atsiuntė straipsnį įdėt į laikraštį, kuriame irgi sakoma, kad menstruacijų gali ir nebūt. Sakė, ten yra visokių argumentų, pavyzdžių pateikta, bet aš dar neskaičiau
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

o tai as igi noriu paskaityti :D ir greiciau :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Nu apie vyriško klimakso ryškumą galima ginčytis :mrgreen:
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

ne ji ne per seksa susilauke, nebuvo jokio lytinio suartejimo. jei mintis materializuojasi, tai ir vaikelis is minciu materializuojasi i mamos gimda, na nzn, cia mano nuomone...
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

sventa kuryba :)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
J

Post by J »

Na ir fantazija jūsų... :roll: :?
Ir vėl teorija vardan teorijos?...
Irinna, kaip suprantu, tai kalbi apie Megre. Bet tada pasakyk - jei po "visko" nieko neprisimeni, tai kaip įrodyt - buvo seksas, ar "šventa kūryba"?
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Pirmoj knygoj Anastasija sakė, kad kūryba vyko ir fiziniame lygmenyje, kad kūnai tame irgi dalyvavo, tačiau gi net Megras negalėjo pasakyt, kad tai buvo seksas.. Gal tame ir atsakymas?..
Bet tu, Irinna, tikėk kuo tiki, viskas bus gerai.. :H :)
J

Post by J »

O aš ir neliepiu netikėt... :roll: :roll: :roll:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Atsiimu :) nors.. aš apie tai net nepagalvojau. :) tik norėjau išreikšt, kad žaviuosi tuo, kad Irinna drąsiai išreiškia mintis, kurios kitiems gali pasirodyti klaidingos. Mano manymu, iš šalies atrodo neabejotinai klaidingos :) Nors tame tiesos yra. Tai vat už tą tiesą ir pagyriau Irinną. Ir norėjau paraginti Irinną mąstyt toliau, giliau.. O kitų neturėjau omeny

ai, gal tikrai tavo, Jone, žinutę perskaičiau kaip kąąą..??? :x Kas čia per nesąmonės :!: :!: :!: Tai jau atleisk, nepyk.. žinau, kad nepyksti :wink:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Veiksmai tie patys , tik tikslai kiti.
J

Post by J »

Gabriukas rašo:
ai, gal tikrai tavo, Jone, žinutę perskaičiau kaip kąąą..??? :x Kas čia per nesąmonės :!: :!: :!: Tai jau atleisk, nepyk.. žinau, kad nepyksti :wink:
Brangioji, esi viiškai teisi - net minties neturėjau apie pyktį. Priešingai, rašydama savo žinutę, galvojau, kad tie pirmi du sakiniai truputėlį per "aštrūs". Jūs jau atleiskit man, bet...
Nemoku gyventi "pusiau". Viską darau visu 100%. Visai neseniai "dūšią paklojus" dalyvavau diskusijoj, o pasirirodė, kad tai tebuvo diskusija vardan diskusijos. Gal todėl ir išlindo tie du sakinukai.
Visgi neiškenčiau neįsikišus, nes teko girdėti tikrai įvykusią istoriją - Japonijoje susituokė pora, kur abu buvo "skaistūs". Santuokoje jie pragyveno 20 metų nuoširdžiai tikėdami, kad vaikai gimsta iš bučinio.
Komentuoti šito, manau, nereikia. Išvadas pasidarysit kiekvienas sau... :lol: :lol: :lol: :lol:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

sraige wrote:Veiksmai tie patys , tik tikslai kiti.
Aš norėjau pasakyti, kad jie mylėjosi, tik jų tikslas buvo sukurti kūdikį, o ne dėl malonumo ar dar dėl ko nors. Bet be meilės.
Nu, bet mūsų Ania kieta, man būtų taip sunku. Na, bet aišku, mūsų pasauly reikia kad vyras pasirūpintų, nes sunku kitaip. o juos ten aprūpina motulė gamta. Tai net vyro kol kas neprileido prei vaiko.
Kai gerai pagalvoji, vietoj jos gal ir aš taip būčiau elgusis, tuo labiau, kad jos misija,, parodyti žmonėms, priminti . . . Tik ar užtenka vien vyro noro turėti kūdikį, ar ne reikai ko daugiau. :wink:
Post Reply