Tik Moterims!

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

na Jinai Ji mylejo jau ispradziu, o jis tik veliau pamilo, o gal prisimine meile.. jei ji zino ka jie susitare ateinant cia, tai ji zinojo, kad jis ja pamilsias, kai sugebes atsimerkti ir paziureti i ja kaip i zmogu, kaip i dievo kurini.. :roll: :)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Supratau.
Tu man l. padėjai. Bet ar Megre dabar myli ją?
Aš nenorėčiau vaikų nuo vyro kuris manęs nemyli.
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

pritariu.. :D

manau, kad myli, kitaip" nebutu lipes i meddi is jo sokes zvaigzdes pasiekti, krites ir vel lipes.. " ar panasiai... o tai jau meile manau :D na netik tai.. ji juk numato ivykius i prieki, tai manu, zinojo, kad taip bus, ar bent jau tikejo kad taip bus.. na, bet as igi manu, kad kad vaikelis gimtu meile labai gera :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
J

Post by J »

Va čia mes svarstom - myli Megre Anastasiją, ar ne. Buvo seksas tarp jų, ar "šventa kūryba".
O iš esmės - ar tai yra svarbu?
Tai jų gyvenimas. Tik jų...
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

(+) pritariu, ju ;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

Irute wrote:Manau, kad iš tikro gali būti, kad Anastasija "neserga" dėl nepakankamos mitybos fiziniu požiūriu. Jeigu paskaičiuotume kalorijas to maisto, kurį ji per dieną suvalgo, tikriausiai būtų mizernas kiekis, palyginus su mūsų mitybos normomis. :roll:

Ne paslaptis, kad dėl nepakankamos mitybos moters organizmas praranda sugebėjimą daugintis(laikinai žinoma), todėl mėnesinių gali nebūti ir ilgą laiką. Kai tik pasikeičia mitybos būdas, vaisingumas vėl atsistato.

O pavalgyti kartais galima ir tyro oro (kitais žodžiais tariant gyvybinės energijos, esančios mūsų aplinkoje), svarbu, kad vandenėlio atsigerti būtų.
:wink:
Rusų Anastasijos forume radau įdomių nuorodų šia tema:

http://www.syroedenie.com/articles/menstruation.html
http://www.syroedenie.com/articles/kulvinskas.html
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

vaiduze wrote:pritariu.. :D

.. ji juk numato ivykius i prieki, tai manu, zinojo, kad taip bus, ar bent jau tikejo kad taip bus.. na, bet as igi manu, kad kad vaikelis gimtu meile labai gera :D
Kazkaip ne taip cia iseina...Jei jau ji numato ivykius i prieki, tai kaip tai kurybos ir nebelieka...Vat kad ji svajojo apie tai ir mintyse projektavo....cia kitas dalykas....
Dar...Jei jau ji taip gerai mate ta ateiti, tai kodel pati sako, kad padariau klaida padedama tai mergaitei ir saukdama:myliu tave,Vladimirai...Jos zodziai:as pamirsau, kad negaliu sakyti bet ko...
Be to, kazkur yra jos klausimas iskeltas:moterys, kurios jau turit patirties sioj srity,pasakykit man, ka as ne taip darau? Cia ne citata, ji kazkaip panasiai pasake. Ir susije tai buvo su Megre...
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

Sveika, aiwita, į kokią tu čia temą parašei dabar - kažkaip nesusieju savo pranešimo su tavuoju - spėju, kad tu ketinai į kitą temą parašyti :wink:

na o atsakydama į tavo pranešimą, pasidalinsiu savo supratimu - manau, kad Anastasijos kiekvienas ištartas žodis materializuojasi (kaip ir jos svajonės), tiksliau, ji gerai žino (mes tą nevisada suvokiame :( ) visatos dėsnius - kad žodžiai ir mintys yra materialūs. o kad jie taptų kūnu, žmogus ir pats turi pasistengti, žengti kelis žingsnius ar sušukti "Vladimirai, aš tave ..." (kaip Anastasija). tai va, žodis ne žvirblis, taigi, suprask, kad sugrįžta jaučiu :wink: :lol:
o kiek kūrybos yra mūsų gyvenime, likimuose - tiek kiek mes patys jos įdedame ar tiek, kiek įneša atsitiktinumas :?: :D
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

ne tik anastasijos zodziai materializuojasi.Visu musu. Tik kur kas leciau.Daugiau kartu reikia juos pakartot....
O rasiau as i ta tema...pries tai buvusiam puslapy vaiduzes pasisakymas mane uzkabino...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Dobė wrote: žengti kelis žingsnius ar sušukti "Vladimirai, aš tave ..." (kaip Anastasija). tai va, žodis ne žvirblis, taigi, suprask, kad sugrįžta jaučiu :wink: :lol:
Idomu, kad Lazariavas ta pati sake :) na, jei zmogus kazka pasako kitam, kai tas buna atsisukes i ji nugara, tie zodziai issipildo... Pavojinga, ar ne? :lol:
Mesijas

Re: Tik Moterims!

Post by Mesijas »

Irena-irocka wrote:Na va Kosmeja, jei tau vyru barzda nerupi, tai gal rupi, ka darysime su higieniniais iklotais?
Rusu forume siule pakeisti i O.B., kazkas panasaus kaip Egipte faraones papyrusa naudojo, ben man kazkodel sis budas ne prie sirdies. Siule dar samanas kazkokiu budu :roll: naudoti ir bandyti auginti kempine...
Buvo variantas ir su skudureliais, bet tai 1. nemalonu, 2. atima daug laiko, 3.sukausto judesius ir is kur tu skudureliu M.Erdvei rasti?..

Gal kas turi gyva prosenele ar senele, kuri galetu ka nors patarti?

Ka siulot?
Kiek zinau tai pas tokia moteri kuri yra tyra  :angel: tobuleja dvasiškai laikosi skaistos po truputi menesines pacios isnyksta :D
Last edited by Mesijas on Fri 01 27, 2006, 3:54, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, o kai pastoja, tai, sako, irgi isnyksta... :wink: :P :)
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Mesijas, kiek tokiu motereliu pats pazisti?:)D
Man tavo mintis atrodo susijusi labiau su isitikinimu, jog menesines yra moters nesvaros irodymas.
Mesijas

Post by Mesijas »

Dina wrote:Mesijas, kiek tokiu motereliu pats pazisti?:)D
Man tavo mintis atrodo susijusi labiau su isitikinimu, jog menesines yra moters nesvaros irodymas.
Pazystu daug "sviesiu" moteru, bet tikrai nei vienos neklausiau ar dingo pas ja menesines ar dar ne :oops:

Tikrai nenoriu izeisti nei moteru nei mergaiciu

Tiesiog pasiuliau mano manymu geriausia iseiti

Zinoma kad pasiekti toki lygmeni ir tyruma tai reikalauja daug pastangu, darbo, laiko ir ilgo kelio, bet tai pagalvokit kokie bus rezultatai?

Zinoma kaip ir daugeliu atveju taip ir cia galima isvenkti ilgo kelio, bet tada vietoj skudureliu galiu pasiuliti tik trauklapi

Nes kad kraustitis gyventi i meiles erdve reikia buti labai aukstam dvasiniam ligmeny, nes kitaip bus sunkumu ne tik su iklotais bet ir su kitom sferom ir dalykais pvz uodais (nes uodai, muses ir kiti vabzdziai dazniausiai kanda tik i uzterstus zmones ), vabaliukais ir pan.

Zinoma uodai tai cia tik smulkmenele as cia kaip maza pavizdeli daviau yra daug sudetingesniu dalyku.

Cia tik mano kukli nuomone as tik noriu padet gal kam pravers mano patarimai

Atsiprasau jeigu ka izeidziau

Linkiu jums Dieviskos isminties :D
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Neizeidei, tikrai ne:)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

išeitis gal ir geriausia, bet turbūt ir sunkiausia (tam tikra prasme, lengviausia :))

kad kraustytis į sodybą, nereikia pasiekti jokio ypatingo dvasinio lygmens :) tiesiog reikia suprast, kad atsikraustysim ten su visom problemom, problemos niekur nedings..

(meilės erdvės aš ar taip, ar taip neturiu :) :| :) nes ji prasideda širdyje..)

baimė uodų, mašaliukų, man atrodo, ne priežastis siekti tyrumo :D


tokie maži papildymai. :)

O šiaip visiškai sutinku su ta galimybe, kad mėnesinės, ..nesakysiu tobulėjant.. :D , išnyksta. :)
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

konkreciu pavyzdziu prasom apie tai.Nuoroda i koki puslapi ar knyga, su realia informacija.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? hmmmmm, jei moterims dings menesines, tai nebegims ir vaiku... :roll: :?
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Nu paskaiciau as ta http://www.syroedenie.com/ ir kazkaip skepticizmas isgaravo. O norejau kaip darja atsakyt, nes man menesiniu nebuvimas asocijuojas su nevaisingumu.
Isties, tos menesines malonaus pojucio nesukelia, kazin ar tikrai mes turim patirti visokias tokias nesamones.
Beje, manes niekas negelia. Jokie vabalai. Na gal laaabai retai. Tik kazin ar as neuztersta.. Matyt tiek uztersta, kad jiems neskanu :D
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Rusiskai........ eeeee..... beeee..... veeee..... :D
Post Reply