Tik Moterims!

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Aciu Gluosne uz nuoroda. Paskaiciau ir as. Kai kas tikrai idomu, galima sutikti, bet vietomis labai daug nelogiskumu.
1.Kokiems gyvunams, laikomams namie ir maitinamams ne gamtoje esančiu maistu, atsiranda mėnesines? Matete kas nors tokiu gyvunu? Ar auginate?
2.Vegetariško ir neapdoroto termiškai maisto itaka. Kas nors pazistate greičiausiai vegetariu moteru. Jos tikrai neserga menesinemis?
3.Ar mėnesiniu nebuvimas (amenorėja) tikrai taip teigiamai veikia moteru lytine sistema? Ar nekyla tokioms moterims (sirgusioms amenorėja) sunkumu?
4.Kodel menesniu laikotarpis straipsnelyje siejamas su vienareiksmiskai prasta emocine moteru bukle, nuotaiku svyravimais? As asmeniškai nejauciu jokio pms, ir mėnesiniu metu jauciuosi zvali, sveika ir energinga. Negi as viena tokia? (Tiesa, pastebėjau (ne tik is savo patirties), kad bendraujant su netinkamu vyru, nemylint saves kaip moters ir t.t. menesniu skausmai yra daug stipresni. )
5. „Если позволить менструации протекать в обильной форме, существует большая опасность патологического роста матки“. Is kur padaroma si logine išvada? Kokiu pagrindu? Gimdos patologija gali būti ir yra siejama su ivairiausiomis moteru asmeninėmis psichologinėmis ir dvasinemis problemomis.
6. Seksas išsekina. Tikrai sutinkate su ta mintimi? As asmeniškai tikrai ne. (Nors sia tema jau ir buvo diskutuota forume, ar dauguma sutiko su mintimi, kad myletis reiktu tik karta per metus, pvz kaip gyvunai rujos metu?)
P.S.Gluosne, man patiko mintis, kad vabaliukai kanda agresyvesniems zmonems.Kodel tu taip manai, kad esi butinai labai nesvari :)
7. Analogija su gyvunais nera labai teisinga. Argi zmones privalo niekuo nesiskirti nuo gyvunu?
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Oi, Dina, man minciu irgi daug kilo. Vegetariu moteru pazystu, bet valganciu tik zalia maista, tikrai ne, tai vat ir pasakyti mazai ka galetume. Gal kada tokia moteruke pas mus uzeis ir papasakos :)
Del gyvunu, kazkaip tikiu as tom teorijom, nes kazkur seniau skaiciau, kad laukiniai gyvunai tokio periodinio kraujavimo neturi. Bet kas ten zino. Apskritai tuose straipsniuose remiamasi ivariais moksliniais tyrimais, beje minimi ir oponentai, nera viskas i vienus vartus.
Tik vat pats nepatogumo faktas, poreikis naudot kazkokias priemones man ir kelia minti, kad tai nera naturalu.
Del sekso.. ;) Oi, kiek cia visko pridiskutuota, bet visi liksim prie savu nuomoniu. Manes asmeniskai jis gal ir nesekina, bet kad kyla nelabai pozityviu minciu, tai tikrai. Bet zinau priezastis.
O vat, kad cinka vyrai praranda, tai jau mokslas irode. Ir kad dauguma ju jauciasi ishsekinti, manau irgi tiesa. Irodymas to-daznas moteru skundas, kad mylimasis po to saldziai uzmiega :D Neveltui rytieciai visokiu praktiku turi, kad sekla ishsaugot.

Mane isvadino grafomane, einu is cia :D
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Mokiausi ilgai ir kantriai megautis sexu...Ismokau...Dabar pasirodo ne to mokiausi.....Reiks mokytis atgal :lol:
Mesijas

Post by Mesijas »

aiwita wrote:Mokiausi ilgai ir kantriai megautis sexu...Ismokau...Dabar pasirodo ne to mokiausi.....Reiks mokytis atgal :lol:
:D :D :D :D :D

Zinoma idealiausia butu kad vyro ir moters lytinis suarteimas ivyktu tik gyminės pratesimui, bet iki to reikia daeiti

Nereikia nusiminti nes seksas seksui nelygus

Jei tu mylejeisi su zmogum kuris yra gilioje tamsoje tai bus vienas rezultatas o jei su tokiu kuris yra kupinas sviesos tai bus kitas rezultatas

jei sexsas yra be meiles o tik noras pasimegauti fiziniais malonumais ir patenkinti savo zemus norus tai jam pasibaigus gali jaustis kaip kazko netekias - us nes tokio sexso metu šėtonas rengia puota i kuria susirenka daugelis tamsiojo pasaulio atstovu ir visi jie minta tavo bei partnerio - ių energija

O jei lytinio akto metu partneriai jaucia vienas kitam didele meile negalvoja vien tik apie fizini kūna ir jo patenkinima ir yra dvasineje sviesoje tada jie pasipildo vienas kito gerosiomis savybemis ir tokio lytinio akto metu pas juos ateina angeliukai  :angel: ir sviesios butybes kurios apgaube išsimilėjusiuosius sviesa ir duoda jiems daug peno. Po tokio lytinio akto gali jaustis pakiletai. :H

Svarbiausia yra meilė :D

Telydi jus sviesa gyvenimo keli
bukite jus amziais meiles apsupty

:D :D :D :D :D :D :D
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

taip taip, kai myli, tai visur skraidai ir mylimasis traukia kaip magnetas, bet prisiminus tas gražias akimirkas, prisimenu ir tai, kad intuityviai nenorėjau skubinti tų įvykių - tiesiog buvo malonu išgyventi didžiulę trauką ir begalinį polėkį - kūrybai, nuoširdžiai draugystei, mylimo žmogaus pasaulio pažinimui ir viso pasaulio pažinimui kartu su juo - taigi, norėjosi neskubėti, dar labiau jį pagundyti, taip man sakė mano moteriška širdis ir jutau, kad mūsų jausmai nuo to stiprėja, trauka didėja. et, iš tikrųjų gyvenimo pilnatvei pakanka vos kelių (o gal net ir vieno) kartų su tuo, kuris nukelia tave į žvaigždes  :yy: ši patirtis visada lieka moters žvilgsnyje, akyse, apie tai pagalvojusi ji suspindi - mielos moterys, merginos, patikėkite, tai nėra tušti žodžiai, tiesiog klausykime savo širdies (ne žiniasklaidos ir (pseudo)mokslinių traktatų sekso tema) ir būsime kaip Saulė :love:
o dėl mėnesinių, tai aš mąstau logiškai - juk tai rimtas nepatogumas, juk negali gamtoje taip būti Dievo surėdyta, kad moterims reiktų tokį nepatogumą nuolat kęsti - intuicija man sako, kad mėnesinės, kažkokia neryškia forma turi būti, bet moteriai jos neturi sukelti jokių nepatogumų (apie plūdimus kraujais ir kalbos negali būti - jie kaip ir visokie skausmai, alpimai ir migrenos rodo, kad organizme yra sutrikimų). reikia stengtis vartoti kuo mažiau baltymų - atsisakyti mėsos, nevalgyti riebių fermentinių sūrių, bulkos ir pirktinių kepinių. iš tikrųjų, vegetarių ir aš pažįstu, bet jos valgo tą patį parduotuvinį maistą ir todėl ypatinga sveikata netrykšta :P
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Is karto sviesiau pasidare, kai pagalvojau, kad pas mane angelai rinkdavosi:) Tiesa sakant, panasiai ir jauciausi... Sito jausmo linkiu visoms.....
O del menesiniu....Esu vegetare. Aisku ne visa gyvenima, bet...bet vis dar zinau kam reikalingi higieniniai paketai.....O tiesa sakant, kai pripranti prie to, tai ne taip jau ir baisu.....Na, gyvent galima....Juk visos taip gyvenam...
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Basta, rimtai tavo katei atsirado menesines? :roll:
Mesijas

Post by Mesijas »

Viskas kas yra Dieviska suteikia malonuma :!:

Viskas kas yra šėtoniška suteikia skausma :!:

Sita taisykle galima butu pritaikyti ir mėnesinėms

Kai pasizedavau kas darosi kai moteris gimdo tai kita karta ir siurpas per kuna pereidavo, nes koki skausma reikdavo joms iskest Taip pat laukiantis daugumą moterų pykindavo ir pan o ka tai reiskia?

Jei vaikas pradetas Dieviskoj plotmej tai koks dar gimdant skausmas gali buti, nejaugi Dieviskai pradeto kudikelio atejimas i pasauli galetu kam nors sukelti kančia?

Kiek atsimenu tai ir pati Anastasija yra sakiusi kad gimdant ji patyre malonuma, Bet tai ir koks vaikas gimė? Vunderkindas

:D :D
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Mesijas,jei taip lengva butu atskirti kaip tu isvardinai: "kas dieviska-suteikia malonuma,kas setoniska-kancia"? :lol: :lol: Placiau truputi zvilgtelk:)
Mesijas

Post by Mesijas »

Dina wrote:Mesijas,jei taip lengva butu atskirti kaip tu isvardinai: "kas dieviska-suteikia malonuma,kas setoniska-kancia"? :lol: :lol: Placiau truputi zvilgtelk:)
Ta mano sugalvota taisykle yra labai daug apimanti reiktu i ja zvelgti daugiau filosofiskai mat pakolkas trumpesnio ir aiskesnio apibudinimo nesugalvojau

Tose keliose eilutese slypi galinga ismintis kam jau atejas laikas tas supras o kam dar neatejas tai........

na veliau jei iseis dar ka darasysiu

:D :D
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

>Bet tai ir koks vaikas gimė? Vunderkindas


Na, kad ne :D Gimė normalus vaikas, be ypatingų gabumų (bent taip iš knygų supratau :)), tik tiek, kad jis nėra stabdomas ir žino, kad visą informaciją, kokios jam reikės, galės gauti..
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

man susidarė įspūdis, kad tas vaikas tikrai neeilinis, net žynių tarpe. vien jau ko verti jo pasiūlymai apie radioaktyvių atliekų laidojimą ir paukščių bei žvėrių prisijaukinimą (sakysite, mažmožis :wink: , anaiptol :mrgreen: ) aš pvz. sutikčiau priimti tokią kapsulę ir palaidoti ją savo žemėje taip, kaip sakė tas Anastasijos sūnus.
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

aš taip sakiau, kad jis ne vunderkindas, nes, kaip jis pats sakė, jis daug ko nežino ir jam reikia eit pas Anastasiją ar senelį pasiklaust. Tačiau jis pats mąsto ir viskas tas nuostabu. Čia gal mano tokia reakcija, kai kalbama apie Anastasijos sūnų, kurį nežinau, ar kas iš čia esančių pažįsta. tiesiog aš įtariai žiūriu į tokį kalbėjimą :oops: :) :D Galima nagrinėt kaip personažą, bet jeigu tai žmogus.. tada aš nedrįsčiau nagrinėt..
tiesiog viduj sukilo pasipriešinimas, čia gal koks netobulumas lenda :D :h: :) viskas ok (bet man pasirodė truputį neatsakingas toks kalbėjimas.. tai jeigu ką, nieko blogo neturėjau omeny :) :D )

(pataisymas) pateiksiu pavyzdį - jei koks nors pažįstamas žmogus ką nors šauniai padaro, tada atrodo natūralu jį pagirt, tada nesijaučia dirbtinumo, bet pavyzdžiui kai kalbama apie nepažįstamą žmogų, žinomą pvz. tik iš laikraščių ar televizijos, tada man keistai atrodo jo asmeninių savybių nagrinėjimas ar tvirtinimas, kad jis yra vienoks ar kitoks
(nebent tariam, kad visi mes turim visko po truputį, tada tinka :) ) Bet čia visai ne į temą :)

(tai kai mano tokia samprata - tai aš "išgirstu", kad kalbama apie žmogų, bet kaip apie personažą :)) (dabar jau gal bus aiškiau, ką norėjau pasakyt :))
Last edited by jasmin on Mon 01 09, 2006, 17:11, edited 1 time in total.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

aš tai šiuos "personažus" priimu kaip realius (gal jau man "visai ku-ku", kaip tam tikromis progomis pareiškia mano šešiametis sūnus) :wink: na, jei patogiau, kalbėkime kaip apie personažą - juk nuo mūsų kalbėjimo niekas nepasikeis, jei personažų nėra realybėje, jų ir nebus (o gal prisišauksim kalbomis :wink: ), bet idėjos tai yra - ir labai realios :!: o man kažkaip smagiau kalbėti kaip apie realius žmones (juolabiau, kad man jie atrodo tikrai egzistuojantys) :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Mesijas wrote:Viskas kas yra Dieviska suteikia malonuma :!:

Viskas kas yra šėtoniška suteikia skausma :!:
...o tu, mesijau, nepagalvoji, kad butent tas skausmas mus ir daro zmonemis, nes tik per ji mes kazko ismokstame, tobulejame, juk net ir Kristus ir jo motina kentejo, ir dar kaip, nors buvo pasieke dieviskumo lygi...

...o skausmas menesiniu metu, pykinimas ir kiti negalavimai laukiantis, pagaliau skausmas gimdant (nors dar to nesu patyrusi) - zinai, kai tai priimi kaip Dievo dovana, padedancia tau ir tavo vaikelio sielai bei kunui apsivalyti, tai darosi visai nebaisu, priesingai - priimi su dziaugsmu ir viskas atrodo visiskai kitaip... Budistai net sako, kad per menesines moteris yra vienu laipteliu arciau Dievo - matyt, butent del to paties skausmo... :?
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

taip mąstant išeitų, kad jei žmogui nereikia nuo nieko valytis, tai jam ir neskauda, jo nepykina.. ar taip?
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

darja wrote:...o skausmas menesiniu metu, pykinimas ir kiti negalavimai laukiantis, pagaliau skausmas gimdant (nors dar to nesu patyrusi) - zinai, kai tai priimi kaip Dievo dovana, padedancia tau ir tavo vaikelio sielai bei kunui apsivalyti, tai darosi visai nebaisu, priesingai - priimi su dziaugsmu ir viskas atrodo visiskai kitaip... Budistai net sako, kad per menesines moteris yra vienu laipteliu arciau Dievo - matyt, butent del to paties skausmo... :?
Pritariu darjai. 8) Tik vėlgi... Gimstant vaikučiui, kai mąstai, kad jam dar sunkiau ateiti į nežinią, skausmas savaime mažėja ar net dingsta. Pykinimas nėštumo metu (kiek žinau) tiesiog reiškia, kad fizinis kūnas turi šlakų. Maistu tai gan greit sureguliuojama.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Gabriukas wrote:taip mąstant išeitų, kad jei žmogui nereikia nuo nieko valytis, tai jam ir neskauda, jo nepykina.. ar taip?
jeigu kazkas yra tokio svarumo lygio, kad nuo nieko jau nebereikia valytis, tai tas jau nebegaletu gyvent sioj zemelej, nes cia jam jau nebera ka veikt - juk visi mes cia ir esam, kad pereitume sia skaistykla, net ir Kristus turejo tai pereiti, kad nusislifuotu kaip brangakmenis... :wink:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Kodel manai, kad zeme, tai skaistykla? Kodel ji negali buti rojus? Ar ne nuo musu tai priklauso?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o todel, kad mes atejom i sia zemele patobuleti, nusigryninti, o tai neimanoma be isbandymu... Man skaistykla visai nesusieja su kanciom, o su dziaugsminga galimybe apsivalyti, kazko ismokti :wink:

O del rojaus, tai musu uzduotis deti visas pastangas, kad zemej butu sviesiau, bet negerai prisiristi prie rezultato - viska reikia pavesti Jam, bet savo ruoztu padaryti viska, kas musu jegoms... Va taip as tai suprantu :wink:
Post Reply