Siųskime meilės energiją

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Jovke
Posts: 10
Joined: Sat 10 09, 2010, 11:00

Siųskime meilės energiją

Post by Jovke »

Sveiki, mielieji :D :h:
Kartais, kai išeinu į lauką, nukeliauju į tolimus laukus, kur niekas nemato, ir niekas negirdi. Šypsausi, mąstau, kalbu širdies kalba su Dievuliu. Ir siunčiu visiems meilės energiją. Tada būna gera. :love: Ar ir jūs taip darot? Vieną kartą pagalvojau, kad būtų smagu, jei daug, daug žmonių tai darytų iš karto;)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: Siųskime meilės energiją

Post by Laimis »

Visiems negerai siųst. :) Pasveiks paskui visokie mafijozai. Reikia padėt tik geriems žmonėms. Jei padedame visiems, tai gėrio ir blogio disbalansas nesikeičia.

Be to ir išgydymas gali nuvaryti į kapus. Kartais reikia pagalvot prieš siunčiant gerą energiją kitiems. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Jovke
Posts: 10
Joined: Sat 10 09, 2010, 11:00

Re: Siųskime meilės energiją

Post by Jovke »

Bet juk kiekvienam žmogui reikia meilės energijos. O gal tas ''blogiukas'' atsipeikės. Kam tas skirstymas? Kažkodėl nesinori sutikti. :roll:
Reiks pakalbėti šia tema su vienu žmogumi, o kol kas neprieštarausiu.. :D
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: Siųskime meilės energiją

Post by Laimis »

Žėk, Jovke, sugalvojau gerą sprendimą. Visi žino, kad Laimiukas geras yra žmogus. Tai kai tu neturėsi ką veikt, tai ir siųsk tą gerąją energiją man. Ir tau bus gerai, nes kažkam nusiųsi, ir man bus gerai, kad nesiųsiu kažkokiem nepatikrintiems blogiukams. Jei man siųsi, tai bent galėsim būt garantuoti, kad ta energija neprapuls. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Jovke
Posts: 10
Joined: Sat 10 09, 2010, 11:00

Re: Siųskime meilės energiją

Post by Jovke »

Bet juk aš tiksliai nežinau, ar esi geras žmogutis :D Nes esu naujokė čia. Bet tada gali sakyti: ''nu va, visiems siuntei, o dbr gaila..'' Ne, negaila;D Gerai, siunčiu dbr tau meilės spinduliuką, tokį gražų ir neapsakomai šiltą.. :love: Bet kaip sako Ananstasija, reikia tinkamai viską įsivaizduoti ir žinoti, tik tada viskas tinkamai išeis... Kai siunčiu visam pasauliui, tai ir įsivaizduoju pasaulį.;) :wink: :P
Post Reply