Kaip nedepresuoti, kol neturi susikūręs sodybos?

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

kestutis670
Posts: 183
Joined: Mon 01 18, 2010, 15:02

Re: Kaip nedepresuoti, kol neturi susikūręs sodybos?

Post by kestutis670 »

Visata wrote::D :wink:
:h: Sveikinu :love:
Kurk SAVO PASAULĮ :H
sanxre
Posts: 38
Joined: Tue 04 19, 2011, 17:57

Re: Kaip nedepresuoti, kol neturi susikūręs sodybos?

Post by sanxre »

:)
Linas
Posts: 45
Joined: Wed 11 26, 2003, 13:10
Location: Vilkaviskio raj. Pajevonys

Re: Kaip nedepresuoti, kol neturi susikūręs sodybos?

Post by Linas »

Visata wrote:Sveiki :)

Pagaliau pavyko atkurti savo narystę forume, nuo šiol būsiu ne Jerrymiss, o VISATA ;) Čia į tą temą, kad kiekviena moteris ar mergina yra kaip visata :wink:

Na ką gi, aš jau diplomuota :D Kiek kančių prireikė užbaigti visa tai...vaje. Gavau 9 :D Dabar jaučiuosi tikrai geriau :) Ir planai pajudėję į priekį, po truputį važinėjame ir tvarkome savo būsimus naujus namučius Šilutės rajone ;)

Noriu paskatinti visus, kas dar turės praeiti kančių kelią tokį, kokį reikėjo praeiti man, kad tikrų tikriausiai yra vienintelis atsakymas....VALIA. Oj buvo sunku....bet valia man padėjo.

Dar norėčiau pakviesti klaipėdiečius, norinčius kada susitikti, praleisti laiką, pabendrauti. Beje, man Klaipėdos anastasiečiai nebuvo prie širdies, atrodo ne bendraminčiai susirinkę, o kokie politikai ar verslininkai, bet gal man taip pasirodė... O taip pat gal atsiras žmonių iš Šilutės rajono apylinkių ir panašiai, žodžiu, nebijokit, rašykit :)
Sveiki, mes taip pat kviečiamia i svečius....Jau 11m kai gyvename savo sodyboje. Viska pradėjome nuo tuščio lauko, sodinome medžius statėme namą...mums tai gavosi labai greitai...kitaip ir negalėjo būti . Po pusės metų jau gyvenom savo sodyboje, viska darėme patys, statėm namą turėdami tikrai nedaug pinigų, bet turėjom energijos galybe tam...gaila kad daug kas taip ir liko svajoti kad kažkada ir mes taip gyvensim, bet atsiranda begalės kliūčių ir viskas tesesi...Siūlyčiau tikrai neatidėlioti savo svajonės, nes ji ir liks tik svajone.... Norisi tikrai pasidalinti tuo ka galima pajausti , pačiupinėti, paragauti tose sodybose kurios jau gyvena Anastasijos idejomis ....Manau daug kam reikalinga tai pajaust, kad vėl su nauju užsidegimu pradėtų kurti savo erdvę... :h:
sanxre
Posts: 38
Joined: Tue 04 19, 2011, 17:57

Re: Kaip nedepresuoti, kol neturi susikūręs sodybos?

Post by sanxre »

:D
Post Reply