Apreiškimai naujojo amžiaus žmonėms

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Apreiškimai naujojo amžiaus žmonėms

Post by Leonardas »

čia kažkurį laiką daug buvo kalbama apie Walsh knygą "pokalbiai su Dievu", aš irgi esu skaitęs keletą jo knygų išleistų lietuviškai, pirmosios knygos mane žavėjo, tačiau kai perskaičiau knygą (pavadinimo tikslai neprisimenu), atsakymai į jaunimo klausimus mane šiek tiek nuvylė, nors man davė paskaityti dar vieną, tačiau aš jos net neatsiverčiau...
Visi mano ieškojimai naujos informacijos nuklydo į rytus (rusų kalba), nors ir ten yra visa ko, reikia mokėti, o gal jausti kaip atfiltruoti kas yra teisinga.
Vienas iš tokių šaltinių yra yra čia, http://www.otkroveniya.ru/predislovie.html. Dievas per rusų mokslininką Maslovą kalbasi su žmogumi ir tai jau vyksta 8 metai. Rekomenduočiau skaityti viską paeiliui, aš taip ir dariau, aišku perskaitydamas ir naujausius diktavimus. Man tai truko apie pusmetį, kol įveikiau viską, nes reikia daug ką apmąstyti, juk visa tai buvo skirta žmogui aštuonių metų laikotarpiui.
O dar geriausia tai atsispausdinti ir skaityti su pieštuku rankoje ir pasibraukti sau aktualiausius sakinius.

O dar kartą peržvelgęs forumo taisykles, noriu pasakyti, kad mano tema, forumo taisyklėmis nenusižengia, o tik papildo. Nes viename diktantų Dievas paminį ir Anastasiją, prisidėjusią prie teisingo žmogaus sąmonės formavimo artėjant dideliems pokyčiams.
Gyventi pagal sąžinę
sanxre
Posts: 38
Joined: Tue 04 19, 2011, 17:57

Re: Apreiškimai naujojo amžiaus žmonėms

Post by sanxre »

Knyga "pokalbis su Dievu", 1 dalis, man irgi patiko. Normal. :-)
Post Reply