O, Meile!

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Ot moteriskas smalsumas! Zmogus cia grozybes pila, o jos: kas su tavim darosi? Koks skirtumas kas? Gera zmogui! Dainuoja sirdis, tai jis nori,kad ir musiskes kartu dainuotu! :wink:

Renata, nesok pries gamtos ritma! Pavasari viskas bunda ir atgyja. Taip kad derinkis ir tu. :lol:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

o man viskas gerai...man labai patinka temos apie meilę. pažiūrėjau, kad mūsų forumas tokios neturi, tai būtinai sukūriau. Radau nuostabiu eilėraščių, kuriuos perkėliau iš kito forumo. Labai man patiko. Tikiuosi tie žmonės nesupyks. o skylės "Kazokai", tai rojaus muzika. Kas gyvens šalia mano hektaro, tas girdės paukščius čiulbant pagal "Skylės" melodijas ;)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Ne vien laimis pavasarį svencia... aš irgi... :wink:

**
Iišskrisiu į dangų.... į mėlyną dangų...
Ieškosiu tenai tavo gylio akių...
Sudilsiu tavęs nesuradus į blankų
Alsavimą sodų baltų debesų....

ir meilės ūku as apglėbsiu pasaulį,
nuo snaudžiančio grumsto iki pilnaties...
klausysiu, visa lyg styga įsitempus
palkimo nerimstančios tavo širdies...

2003 05


Aš būsiu tavo,
Jei surinksi mano veidą
Iš šukių išbarstytų šakose...

Aš būsiu tavo,
Jei išgirsi mano vardą
Vėjaliui dvelkiant liepų šakose..

Aš būsiu tavo,
Jei pajusi mano dvelksmą,
Nuplovus lietui dulkes nuo žiedų...

Aš būsiu tavo,
Jei tik sugebėsi,
Mane surasti, vieną – tarp visų...
2003 05 07



Aš akmuo

Aš akmuo... tavo kelio akmuo...
Vis glostau pėdas liūdnas...
Kas gi kitas tave paguos?..
Kol tu vienišas, tol ir aš...

Man neskauda... tik eiki tvirtai...
Palydėsiu tave akimis...
Eik tik tiesiai... mylėk tik karštai....
Kaip tave myli mano širdis...

Jei sugrįši, sutiksiu tave....
Nubučiuosiu koja švelniai...
Jei negrįši... stebėsiu tave
Žvaigždėse... amžinai...amžinai...

2003 05 07
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Kaip jums? :D
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Loreta, su jumis visais susidejus visai baigiu sunormaleti :shock: :!: O kur mano isskirtinis individualumas :shock: :?:
:mrgreen: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

eeee....glesum, kad ir kokius nuostabius ailėraščius ir dainas apie meilę aš dėčiau, bet žinok savu žmonių parašyti eilėraščiai yra patys geriausi...
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

:P
Ar tikrai meilė nelaukia? Ar... Kas...

Na va gyvenau gyvenau, vargo namačiau. Gražių metelių sulaukiau, vaikučius gimdžiau... ir še tau, įstrigau... meilėje. Na nežinau kur įstrigau. Bet guluosi ir keliu: "o kas per ... ta meilė yr?".
Rodos bent šioje srityje viską žinau. o pasirodo tik rodėsi. Buvau tokia tvirta, taip gerai žinojau, kad myliu, ką myliu. Ir užteko tam "begėdžiui" Laimiui užduot klausimą: ar aš nenoriu pažint meilę tikrą, palaimą ( na kažkaip panašiai, mat bilobilo neišgėriau ). Tada jam atsakiau, kad aš jau myliu.
Kas kad atsakiau. Su ta akimirka nustojau žinot. O kaip baisu. Taip baisu, kad atėjau prie kompo, sakau gal lengviau mintis bus reikš, gal neįkišiu galvą, kaip strutis.

Visada bėgau nuo savęs, slėpiausi nuo savęs. Visada viskas buvo ne man. Kitiems. Šiandien žinau: aš galiu, aš viską galiu. O pirmą kartą reikia pajaust, kad aš galiu viską MEILĖJE, jausmuose.

Galiu visą pasaulį gelbėt, galiu visais pasirūpint. Tik kaip išdrįst pasirūpint savimi? Ir kodėl dabar ašaros? Į kokias čia temas įlindau. Tarsi kūdikis jaučiuosi. Tik ne bejėgis. bet ir nedrasu šiek tiek. Nedrasu atsimerkt. Nors atrodė, kad jau taip esu atvira sau. o va ėmiau ir radau savy kampelį, dar nenušviestą, neišlaisvintą.

Kaip neišsigąst, kaip neužsisklęst? Leonardai, ar man tai padės, jei visad šypsosiuos ir stuburas bus tiesus? Gal tai padeda su fizinėm problemom susitvarkyt, gal... Kaip neišsigąst?

Rūpinuosi kitais, kad nereiktų spręst savų problemų - čia vėl to "begėdžio" :P Laimio pastebėjimas. Pasirodo tikrai. Šiandien jau drąsu tai sau prisipažint. Tik kas toliau. Tik kaip išmokt savo problemas spręst. Ne materialias, o tas esmines. Kaip nebijot savęs, kap nebijot suklyst?

"O KAS PER ... TA MEILĖ YR?"
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Tai kur ta problema? Kad negali tvirtai sau pasakyti kad myli viena zmogu ir tik ji?
Jei taip, tai as manau, kad Meile nera nuosavybe netgi mylimo zmogaus…. Myleti galima beribi skaiciu zmoniu, tik klausimas ar nori tu ko nors is ju?… juk jei nenori, jei ta Meile tikrai tyra, kas trukdo juos myleti? Mylek sau i sveikata!!!!!!!!!



Kas toji Meile? - sunkiau jau aprasyti… - vidine siluma, kuri pasiskleidzia po visa erdve….

Tiesiog nepergyvenk, tiesiog priimk ta Meile, tai musu prigimtis, tai laime ir ji laaabai galinga.


P.S. o del Laimio, manau nepergyvenk, jis man atrodo sau daugiausiai sake, tiesiog ir tau tai tiko tuo metu…

…na gal dar ir dar rasyciau apie Meile, bet tiek jau prirasiau visur, kad nieko naujo ir nepasakysiu, tiesiog Mylekime vieni kitus!! :D :D :D

Image
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

:P
Laimis tai šaunuolis, mat klausimą uždavė tinkamą tinkamu momentu. ir išjudino kertelę jausmų, kurie tik iliuzijos dėka buvo nepajudinami, constanta. O iliuzojos atsisakyt kartais posunkiai būna.
Na tai dabar ir einu per savo jausmų pasaulį, ir klausausi, kas kaip skamba. Jau nebaisu. Bet dar ir nelabai tvirta. Nieko, aš stipri. :P
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Jo, Laimis – saunuolis… Idomu kokie jausmai dabar jam kila skaitant siuos zodzius…. m? Ingrida negalvojai?

:)
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

:P
Net neįsivaizduoju, Irocka. O kokie jie gali būti? Kai žmogus švyti iš meilės, tai natūralu paklaust kito žmogaus, ar jis neiško panašaus švytėjimo.
Na gal turėtų džiaugtis dėl gerai užduoto klausimo. Juk apie auklėjimą Anastasija rašo, kad svarbiausia yra klausimo uždavimas. Tie klausimai ir padeda mums augti.

Turiu įtarimą, kad buvau nesuprasta. bet gal to ir nereikia. Gal antroj knygoj kalbama apie viešą minčių tyrumą. Na ir pabuvau viešumoj, na ir nenumiriau. Vot. Ir pačiai lengviau. Dar sutvirtėjau kruopelytę. Viskas dar aiškiau. Na ir tegu nesuprasta. Bet svarbu į priekį. ir visai neskauda. :P
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Kodel nesuprasta? Labia net suprasta :D man sirdi paliete tavo zodzeliai stpriai…
tik as pries tokius issereiskimus kaip “saunolis”, “davai, davai” (perkeltine prasme), juk jei tu nori padekoti tikrai - tai galima be zodziu arba privaciai bent…
bet aisku tai tik mano supratimas, man tiesiog paciai nemalonu kai mini mano varda su kazkokia neaiskia padeka….
Su tavimi pradejau apie tai kalbetis, nes tu man sava, likai nustebusi, tiek to – pamirstame ir tiek…

O kad daugiau tokiu graziu issiverzimu i pavirsiu sielos butu, kaip tavo Ingrida :love:
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

:P
Matai, tau keista, nes nematei manęs. Ir negirdėjai neibaigiančio plepėjimo. Ir ne visada gražūs pas mane sakiniai. Grubioje aplinkoje dirbu.

Ir vis tiek gyvenimas toks puikus. :P
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
bute
Posts: 72
Joined: Tue 02 04, 2003, 14:46
Location: Taurage
Contact:

Post by bute »

Kaip as Jus visus Myliu :love:

Dziugiu Šv. Kaledu. :wink:
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Gerų pasauliui metų :D
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Linksmų Kalėdų! Gerų Metų! Veržlaus Jums skrydžio šviesoje, teisinga kryptimi!
:D :D :D :D :D :D
Pažinkime Tiesą apie save...
valdas
Posts: 57
Joined: Mon 02 24, 2003, 16:22

Post by valdas »

Su praėjusiom Kalėdom ir ateinančiais Naujais Metais! Linkiu, kad ateinančiais metais gimtųjų sodybų Lietuvoje pridygtų kaip grybų po lietaus. :D Kad kiekvienas rastų savo Meilės Erdvę. Kad kedriukai augtų ir stiebtųsi aukštyn, padėdami kurti tą Meilės erdvę. Kad Lietuva, o kartu ir visa Žemė kasdien darytusi vis gražesnė ir mielesnė širdžiai. :D
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

O Meilė!!!!!!!!!! tu Šviesa ir Džiaugsmas mano širdyje...
Siunčiu ją tau, Žmogau,
pjausk - ji tavyje.
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Post Reply