Mūsų šventės

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
AJA
Posts: 36
Joined: Fri 06 13, 2003, 14:16
Location: UTENA

Mūsų šventės

Post by AJA »

Noriu naują temą pasiūlyti. Joninių metas... o čia ar yra JONAS AR JANĖ?
Jei yra tai kodėl jo niekas nesveikina?
Jei nėra, tai gal atsirastų kaip tik dabar koks? Jei mes visi labai panorėtume...

Čia galėtume sveikinti vieni kitus su KALĖDOMIS, aptarti kaip švenčiame ir pan.
Na, rašykit, jei ir švenčiat kokią nors pvz"ZUIKIO IR LAPINO" dieną - pvz. mes šeimoje dažnai pasidarom šventę tai vadinasi taip. Jei kiekviena diena kaip šventė - rašykit kasdien. Man šiandien šventė - AŠ TURIU AVATARĄ. Mindaugui AČIŪ. Aš savo elfiuku neatsižiaugiu...
Tik gal tegul čia visada būna smagi nuotaika. Tegul čia nebus kritikuojamos niekieno mintys, o visi tegul džiaugsmu dalinasi ir kartu pasidžiaugia. Na, nors vienoje temoje tegul būna visada gera nuotaika ir šventiška atmosfera. Net ir kasdien. GERAI?
Norėčiau, kad įpročiu taptų įlįsti į šią temą ir užsikrėsti kitų džiaugsmu.
Na, tai ar turim JONĄ AR JANĘ?
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

O šiandien, pasirodo, LIETAUS ŠVENTĖ. Ką , netikit? Mūsiškiai ją švenčia forume: kiek jau susirinkę! O mes su Gabriele ir žvakutę užsidegėm, arbatytės išgėrėm. Oi, myliu šilumą. O Lietaus šventė irgi gera! :P
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

:)
Sventes..
Papasakosiu ka mes svenciame.. Kaledos kazhkaip emociju man nesukelia, nes kazhkokia dirbtina ta svente ir tikslai jos neaiskus.. Pasigilinus i jos kilme dar neaiskiau pasidaro, ka gi reik svest.. Ar saules dievo svente, atejusia is pagonybes, ar Jezaus gimtadieni, kurio jis svest neprase.. :? Taip ir su gimtadieniais ar kitom sventem, nejauciu potraukio planiniams dalykams.
Nors va Jonines man patinka :)

O primastome savo svenciu. darom su dukra arbatu vakarelius, kas karta vis kitokiu zoleliu arbata geriam. Ir butinai is siaudeliu :D ir tik zvakiu sviesoje. O ziema dar ir duona su chesnaku uzsikandam, kad nesirgtume. Oi, kiek graziu pokalbiu tokiais vakarais vyksta..
Dar galima spalvu sventes svest. pvz. Oranzine svente - patiekalai is morku, apelsinu :) Oranzines zvakes, serveteles, piesinukai, oranzines drabuziu detales. Smagu :)
Oi, jauciu bus kada nors Sukiniu ir Gaveikiu sventes :D

Siandien tai ryskiai lietaus svente :D
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Xaxaxa, Loreta, tuo pat metu tokios pat mintys :D Spinduleliai gal susipyne :P
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Oi, Gluosne, tikrai gerai čia mes pataikėm! :lol: :lol: :lol:
AJA
Posts: 36
Joined: Fri 06 13, 2003, 14:16
Location: UTENA

Post by AJA »

Arbatos šventes mes būdavo tik žiemą ar rudens vakarais darom. O kad GALIMA ir vasarą niekas nesumąstė... :oops:
Kaip gerai, kad parašei Gluosne... Aš vakar namuose pareiškiau: darom arbatos šventę, tai visi nusprendė, kad aš neapsakomai talentinga ir išradinga :mrgreen:
Rašykit ir elementariai suprantamus dalykus, nes tokie kaip aš kartais juos pamiršta.
Ačiū už šventę, Gluosne. :D
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Džiugu, AJA :)
Pas mus šiandien popierinių lelių šventė :lol: O vakare - "ėjimo į svečius šiaip sau" šventė :D Dvi šventės..turbūt ne per daug ;)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Oi, Gluosne: pas mus tai svečių laukimo šventė šįvakar... :lol: :lol: :lol:
AJA
Posts: 36
Joined: Fri 06 13, 2003, 14:16
Location: UTENA

Post by AJA »

Pas mane šiandien buvo mama. Ji irgi skaitė visas V.Megre knygas ir daržoves sveikas augina. Labai miela ir šauni mano mama, mes taip smagiai paplepėjom, aš jai apie forumą papasakojau. Ji jums linkėjimus siunčia. Sakė, kad tiki ir laukia veiklos rezultatų ir kad mūsų šalis pagražės jei mes visi bendrai, na ... Taip gera kai tėvai vaikus aplanko... Ko gi nešventė?

O jau Gluosnė su Loreta...
Na ir išradingos. Aš net pagalvojau kokios jų šeimos laimingos tokias švenčių kūrėjas turėdamos. Aš iš Jūsų mokausi merginos.
AČIŪ
Už šventes paprastas, nepomapastiškas, mielas ir džiaugtis kiekviena akimirka mokančias. Aš taip neprisigalvoju. Man šventės taip paprastai nesimato. Didžiausia šventė buvo Kalėdos, bet dabar Kalėdos kažkaip lyg ir nestebuklingos atrodo. Oi oi dar parašykit.
Lina
Posts: 95
Joined: Sun 09 07, 2003, 13:17

Post by Lina »

Su ziemos shalciu
ir su veju atshiauriu,
bet su shiluma shirdy
palinketi Jums skubu:
Shvenciu nuostabiu
ir geru geru dienu...

Su Kaledomis ir Artejanciais Naujaisias Metais.

Bukite laimingi, bukite linksmi
Bukite kaip saule ir rasa
Visko reikia po truputi
Kad pazintumem save
Kad suprasti geri, blogi
Bukit savim tik cia...

Tegul meile shildo shirdi,
Tegul nuoshirdziai suspindi
Jusu akys shviesoje
Tegul nuoskaudu nebuna
Ir neprietekliai prazuna...

Tegul viskas buna saules shviesoje...
Post Reply