Sapnavau sapną

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nebijok, viskas bus gerai - ir as jaunysteje bijojau ateities, o atejo ta ateitis, ir nieko, tfu tfu tfu per kairi peti... :wink: :P :)
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Aš šiaip jau nebijau :D Galvoju taip:bus kaip turi būti,o ne taip kaip aš norėsiu.Viskas Taip,kad būtų mano labui... :mrgreen:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: bus ir taip, kaip turi buti, ir kaip tu panoresi - yra dalyku, kuriu negali pakeisti, bet daug kas ir nuo tave priklauso, tikrai... :wink:
Beje, jauciu, kad turi, liutuke, vidines energijos, tai galesi daug ka padaryti, kaip panoresi, tik neuzkilk i puikybe, sekmes :wink:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Ačiū...Puikybės nepriimsiu į širdį...
Dabar apie norus.Kartais tie norai tau išeis ne į gera,o atvirkščiai...Dievas mato ir žino,ko mums reikia...Jei kas nors atsitinka negero,reiškiasi,čia mūsų pamoka,dievas to norėjo,kad pasimokytumėm...Na,o tie norai kurie yra naudingi viskam kas gera tuo pačiu ir tau,tai gali padaryti tu pats tik reikia pasistenkti... :wink:...čia visiems apie norus... :mrgreen:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: teisingai mastai, nors ir jauna esi, o vat Anastasija to nesupranta - ji mano galinti is Dievo visko reikalauti, nes mano, kad tik ji zino, kaip turi buti... :roll:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Na o jeigu mąstyt, kad Dievas į žmogaus gyvenimą nesikiša ir žmogų veikia jo paties norai šiame ar kituose gyvenimuose sugalvoti, taip pat kitų žmonių norai?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...o is kur zinot, kurie norai atitinka Jo plana, kurie ne?.. :?
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Apie tai nereikia galvot,(nenoriu visko sudėt dievui,bet taip jau yra)Dievas padaro taip,jei tie tavo norai naudingi ir geri,dievas anksčiau ar vėliau juos išpildys... :wink:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha :P :wink:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Manau reikia viskuo tikėt kas išeina visiems į gera... :wink:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Man kažkaip nesinori palikti šio netikro pasaulio,atrodo,kad kažką turėsiu čia įvygdyti... :roll:
Man šis pasaulis visai mielas,nors kartais rimtai "užknisa"... :?
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Tikrasis pasaulis,tai dievo sukurtas pasaulis... :roll:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

:mrgreen: Labučiukai . Tu teisi Liūtuke :? Šiam pasaulyje yra daug užknisančių dalykų :x Pvz. pastovios dailes pamokos ant savo veido. Aš tai dar nieko,bet klasiokes tai keliais sluoksniais,o vienai jau su oda kažkas darosi.Gerai jau :? Kalba ne apie tai,o apie sapnus. Sapnavau sapna,kad liko dar savaitikė ir artėja kažkoks šiupus įvykis,o aš nespeju visiems pasakyti,o visi kažkaip nejaučia to.Aš žvalgausi ir stebiuosi,kad nejaučia ir nemato kas vyksta. Taip ir pabudau nustebusi ir pasimetusi,kad taip gali būti.Dar buvo visokių smulkmenų,bet esmė tokia. Tai šiandien klausinėjau kitų nuomonės. Visokių buvo. Gal ir iš jūsų ka nors išgirsiu :roll: :roll: O man taip pat būna kaip tau Basta.Išmastau daug dalykų tarsi pati,bet jei laiku neužsirašau ryte,tai žiūrėk jau pusė nugaravo. Tenka matyti ir tokius sapnus kur 100% išsipildo ir lieku pasimetusi matydama ta vyksmą kaip sapne. Taip,kad tokie sapnai būna pas daugumą gal??? Patarimas "pradedantiesiems" :wink: Turekit šalia lovos diktofoną. Efektyviausias dalykas (+)
AS ATVIRA ...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nesijaudinkit taip labai del tu blogu sapnu - jei as susapnuoja ka nors nemalonaus (kas man retokai nutinka - Jungas sake, kad blogus sapnus daznai sapnuoja itin ''teigiami" pilieciai, na tie, kurie labai paiso visuomenes primestu normu, nes ju šešėlinė asmenybės pusė buna istremta i pasamone ir tokiu budu kersija - per sapnus. Pastebejau, kad tai tiesa - mano "pavyzdingoji" mama daznokai sapnuoja blogus sapnus... :roll: ), taigi jei as susapnuoju ka nors nemalonaus ir tas sapnas neduoda ir diena man ramybes, tai ji neutralizuoju - uzrasau ant popieriaus ir sudeginu arba papasakoju tekanciam vandeniui... :wink:

O siaip tai priminsiu Aurimo zinute, kad sian 5 val. po pietu vyks pasauline Sviesos meditacija - prisijunkim nors mintim prie jos ir visam pasauliui bus geriau... :wink:

...ir geru mums visiems sapnu - ir miegant, ir realybeje... :wink: :P
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Dinos komentaras, "skirtas Mindaugui ir jo sapnų kovoms":

Dina:
Parašyta: Kv. 2004 05 27, 13:20

Kovoja vidines Tavo asmenybes dalys. Greiciausiai. Paziurek i savo sapna, kas ten kovoja, del ko kovoja? Paieskok sasaju su realiu, isoriniu arba vidiniu, gyvenimu, gal labai slopini kazkuri savo aspekta? Kovos psichologiskai gali buti susijusios ir su tuo, kad pvz. zmogus negali (nenori ir t.t.) priimt kokios nors savo savybes, dazniau tai buna neigiamos savybes,visa tai, ka ikunija kovose kokie nors neigiami personazai. Galbut negali priimt kokios nors tamsios savo puses, Jungas tai vadino seseliu...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Pastaraisiai metais besikartojantys sapnai pasikeitė.

Dabar daugiau apie ateivius, kurie puola žemę. Kartais ryškūs tokie sapnai. Nors jau senokai nesapnavau.

Matyt filmas "war of the worlds" padarė įspūdį
Post Reply