Apie gyvenimo prasmę, ir ką šiandien padaryti galim

Moderatoriai: Rolandas, Visi tvarkytojai

Skelbti atsakymą
Rytė
Pranešimai: 860
Užsiregistravo: Šeš 09 28, 2002, 11:30
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Rytė » Ket 07 03, 2003, 20:37

Na ir temą radau! Važiavau šiandien be vaikų autobusu net 4 valandas ir daug galvojau. Kaip tik apie tą prasmę. Kokia ji man? O čia,pasirodo, ir kiti apie tai kalba. :roll:

Žinot, daug visokių minčių atėjo į galvą (na negaunu aš paprastai tiek laiko viena su savim pabūt, tai mintys tik ir lėkė :lol: ). O galų gale atėjo labai paprasta išvada: galiu galvot apie kažkokius didelius darbus, svajot apie ateitį, kurt planus, bet... Bet šiandien mano tikslas - gyventi. Gyventi su tais, kurie šalia. Tiesiog būti su jais, su vaikais. Jiem turiu save duot, savo meilę, dėmesį, laiką. Paprasta, elementaru? Bet tai - man. Gal kiti ras kitokį atsakymą. Kiekvienam savo. Kažkaip lūdna buvo su vaikais skirtis (nors tik porai dienų, o jie pas mano tėvus tikrai puikiai jaučiasi). Ir prieš porą minučių skambina apsiverkęs (!) Rytis, prašydamas grįžt. Na ir jautrūs gi tie vaikai mūsų vidinei būsenai. Tik įsileidau liūdesį , o vaikas net už 200km jį pajuto... :shock:

Svaja
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: Tre 08 06, 2003, 10:23
Miestas: Pietu Lietuva

Standartinė Svaja » Pen 08 08, 2003, 11:15

Gyvenimo prasme matau kuryboje.Ka bedaryciau ar gaminciau maista,ar tvarkyciau kambari,ar buciau su vaikais -visuomet matau kuryba.I ja isilieja meile ir rezultatai puikus.Kai pradejau ieskoti savyje,tai ko man truksta,narstyti savo vidu,atsirado daug nauju jegu,nauju draugu ir atsirado terpe,kurioje galiu save realizuoti,islieti tai ka atradau savo viduje...

Skelbti atsakymą