Mūsų sistema...

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Locked
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Mūsų sistema...

Post by Dino »

Sveiki,

Sioje diskusijoje esu naujokas taigi gal is pradziu prisistatysiu. Mano vardas Andrius, siuo metu esu 11-tokas, apie Anastasija isgirdau is savo mamos. Is pradziu galvojau, kad mama nusoko nuo proto ir niekaip nenorejau skaityti, bet paskaiciau, ir visiskai nesigailiu. Apie Anastasija jau zinau nuo 2000 m. Tuomet man jos aiskinimai sukele daugybe priestaringu minciu. Bet palaipsniu pradejau suprasti kas kur ir kaip. Visas 7 dalis esu perskaites 3 kartus. Su paskutiniuoju kartu viduje pasikeiciau 180 laipsniu kampu. Supratau, kad sioje varganoje SISTEMOJE mes tik save zlugdome. Gyvenimas pasikeite, taciau as nepuoliau prie sodininkystes darbu, nepradejau uoliai mokytis kaip ka sodinti, o kodel? Man atrodo, kad zmogui tai yra per sunku padaryti jei jis to anksciau nedaro. Knygomis apie Anastasija uzkreciau daugybe draugu, taciau kazkokiu tu esminiu pasikeitimu ju gyvenime nepastebejau. Heh, cia visko ispasakoti neimanoma :).
Taigi dabar galvoju daug zmoniu sias knyga skaite, bet ar daug tu zmoniu pradejo kurti sodybas and so on? Nemanau, manau pirmiausia ka turi padaryti paprastas zmogus tai atrakinti kazkokia spyna, kuri neleidzia zmogui daryti taip kaip buvo sumanyta is pradziu. Pagalvokite koks dabar jaunimas, ar jis mes mokslus ir eis zemes kasti? Nemanau :). Nors as aiskiai suvokiu kad tik taip pasieksime to ko trokstame. Bet kaip pavyzdi galiu pastatyti save. Esu moksleivis, domiuosi kompiuteriais, galvoju kad ir darbas bus su jais. Turiu asmenini tinklapi: http://www.t-ranga.com , ir noriu gyventi kad man butu gera. Taciau kaip as tai galiu padaryti? Negi man reikia mesti viska? Siuo metu man tai skamba nerealiai, priezastys to: Mokslas=Darbas, Darbas=Pinigai, Pinigai=Pragyvenimo saltinis... Taip tai nera tas tikrasis gyvenimas, zinau as tai. Ir as trokstu to vadinamojo Anastasijos gyvenimo modelio, ir manau as ji turesiu. Taciau ziurekite kaip:
Baigsiu mokslus, gausiu darba uzsienyje, atsiras pinigu, galesiu kurti sau palaipsniui sodyba, apie kuria pasakojo Anastasija. Manau tai visai realu ir manau sukursiu as ta rojaus kampeli sau ir savo seimai. Ir mano vaikai jau nebebus sugadinti tos musu SISTEMOS. Juk pati Anastasija teige, kad panaudokime sistema kurti geriui.
Stai dar kelios mintis apie zmogu. Zmogui yra igimta kurti, tai mes zinome kiekvienas, ir kiekvienas kuriame savaip, taip pat zmogui nebuvo numatyta vargti ir paskirti visa savo gyvenima vien tik tam kad ismoktu gerai viena dalyka. Zmogus gali moketi viska ka tik nori, bet kaip tai moketi mes nezinome, o gal ir zinome, minciu pagreitejimas? Taip gali buti, bet ta pagreitejima pasiekti yra sunku ypac kai per tiek amziu ta musu SISTEMA taip isisaknejusi i mus. Idomu ar yra kitas budas tai pasiekti. Jei pamatytume tikrai ispudingus darbo vaisius tai ir pasiryztume paaukoti viska del to tikslo. Susidaro toks ispudis, kad mums tereikia atsirakinti. Taciau kaip tai padaryti as nezinau... Zinote kaip buna kai zmogu buna komoje, kartais kazkoks yvykis ji taip paveikia kad jis atsigauna. Zmonijai reikia to paties. Galbut netgi 3 pasaulinio, tik tada mes suvoksime kas mums blogai, nors aisku jau dabar viskas keiciasi, bet si procesa galima pagreitinti tikrai, tik reikia zinoti kaip.


Ehh uzsisvajojau ir nepastebejau kiek daug prirasiau. Siaip labai noreciau tapti kokiu klubo nariu ar panasiai ir pasidalinti mintimis. Beda tik ta kad laiko trukumas yra didziulis, nes turiu ta neuzmirsta savybe - BUTI VISKUO, kaip ir turetume buti :) Tai tiek.
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Mielasis Andriau,

Visų pirma būk pasveikintas atvykęs į svetainę. Kaip malonu, kad Anastasijos idėjos veikia jaunus žmones. Tavo gyvenimo kelio pasirinkimas – tavo valia. Linkiu kuo mažiau klystkelių ir tyros jautrios širdies.

Su vienu nesutinku. Tai – trečiuoju pasauliniu. Per daug ginklų sukaupta, per daug Žemelė užteršta. Ji nebeatlaikys. O kur tada dėsimės mes?

Prisimink, kad Anastasija jau pernešė žmoniją per tamsiųjų jėgų laikotarpį. Katastrofos nebus. Ir kelias prabudimui yra. Toks paprastas ir genialus – ieškojimas harmonijos per gamtą ir su gamta.

Nesvarbu, kad dar nedaug žmonių įsikūrė sodybose. Bet svajonė yra Jeigu tu šiandien dar nepastebi pasikeitimų, tai dar nereiškia, kad jų nėra. Pasodintas grūdas pirma subręsta dirvoje, apmąsto jį pasodinusio žmogaus likimą, įkvepia Žemės gerumą ir atlaidumą, įvertina dangaus šviesulių padėtį… O iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad niekas nevyksta. Juk taip? Vyksta. Jau čia ir dabar. Be to nebūtų ir šios svetainės, žmonių susitikimų. …ir, žinoma, kuriančios minties, svajonių.

O medelius sodink. Ir pradėk nuo pavasario. Kiekvienam egzaminui po medelį (žinoma, savo laiku). Ir jie tave palaikys. Savo mielai mamytei pasodink medelį, ir tėveliui, ir būsimai mergaitei-visatėlei, ir svajonei... Juk tu sakai, kad esi visapusiškas. O medelį pasodinti , patikėk, didelių mokslų nereikia, nes tai darydamas jau esi ne vienas, o su medeliu, kuris trokšta įprasminti savo būtį. Ir su bendraminčiais, kurie kitose vietose taip pat sodina. Ir nepamesk šio gero būdo visą gyvenimą.

Laimės tau.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Mokslas=Darbas, Darbas=Pinigai, Pinigai=Pragyvenimo saltinis...

taip ir yra sistemoje. pavyzdziui mano mokslas yra profesionalus zudikas. man uzmokejo as nuzudziau gavau pinigu - jie pragyvenimo saltinis
arba profesionalus vagis - kuo daugiau pavogsiu tuo geriau gyvensiu :)

gaila, betvagys milijonais vagia ir vistiek nelaimingi. isplakciau as ju plika rura uz tai - kodel vagiat jei jums laimes tai nenesa. jie tiosiog sistemos sraigteliai ir tiek.


>Baigsiu mokslus, gausiu darba uzsienyje, atsiras pinigu, galesiu kurti >sau palaipsniui sodyba, apie kuria pasakojo Anastasija.

TIKRAI?
mano zmonos prosenelis 7 metus dirbo amerikoje, tais laiakis dirbti buvo sunkiau. grizo jis air nusprende pirkti sodyba. bet seimininkai gudrus nepripazino doleriu. teko jam isikeisti i grasius (tokie pinigeliai tada buvo) kai atvyko jis su tais grasiais, seimininkai persigalvojo
po keliu dienu grasiai nuvertejo ant tiek kad prosenelis tesugebejo arkli su vezimu nusipirkti o likusiais issitapetuoti sienas
ar verta buvo palikti savo seima, zmona su mazhu vaiku 7 metams tam kad pasimokytum jog pinigai nera gerai

nebutinai turi visiems taip nutikti. taciau ten butu tikrai sunkus isbandymas. jei islaikytum tai auksinis zmogus esi. dauguma neislaiko


>Taip gali buti, bet ta pagreitejima pasiekti yra sunku ypac kai per tiek >amziu ta musu SISTEMA taip isisaknejusi i mus.

pagal si pasakyma galima spresti jog kai tik Dievas sutvere zmogu tuoj pat zyniai ji uzvalde
taigi zyniu darbeliai tesiasi ne ilgiau 10 000 metu, o dievas sutvere mus pries milijardus metu. zyniu laikotarpis per daug mazhas kad isisaknytu.
kai mes murkdomes ju purve tai gal mums ir atrodo kad daugiau neiko apart purvo neegzistuoja. o man nuo vaikystes kazkas kuzdejo jog purvas sis netikras. o Anastasija pasake kaip juo atsikratyti


>Esu moksleivis, domiuosi kompiuteriais, galvoju kad ir darbas bus su jais.

dirbu programuotoju. nieko gero (galeciau ir smulkiau papasakoti, bet sio forumo skaitytojams neidomu). siandien pat eiciau i sodyba jei tureciau ja


>Taciau kaip tai padaryti as nezinau...
zemes nereikia pulti kasineti
pradziai tiesiog pajausk ja, prisiliesk, pabuciuok, pabuk ten kur negaudzia masinos, o cirska ziogai, cyrena vyturelis, snara lapai. nusisypsok jiems ir kas ryta pasakyk jiems Labas.
o kai tau kils klausimas "o ar negaletu miestuose nenutrukstamas masinu strautas bent sekmadieniais bent penkias minutes sustoti ir pailseti, pamastyti ir Dievo balso paklausyti" tai jau zinok pradedi palikti sia sistema ir eini kartu su mumis ten kur sviecia, kelia rodo, Anastasijos spindulelis, kur musu laukia 'rojus ir amzinas gyvenimas' (citata is Biblijos)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Labas Andriau, dziugu, kad parasei.
Pritariu Agnes ir Kipso idejoms. Tik nepagalvok, Andriau, kad mes cia labai kritikuojam tave. Ne, tik dalinames savo mintimis, patyrimu.
Del to isvaziavimo i uzsieni vien tik pinigu uzsidirbti, gal ir gerai, bet as taip pat manau, kad norint galima ir Lietuvoje uzsidirbti, daug pasiekti. Bet svarbiausia yra myleti savo šalį, daryti ja geresne ir grazesne
:)
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Puiku kad Lietuvoje yra pilna bendraminciu :). Mano post'as buvo galima sakyti spontantiskas. Tai apie ka rasiau nebuvo normaliai apmastyta. Medeli pasodinsiu ir ne viena, turiu soda, ten taip pat ir darzoves kaip sake anastasija sodinsiu :). Zadejau jau praeitais metais, bet va uzsimirso kazkaip. Dabar tikrai tai padarysiu. Beda tame, kad kazkam apmastyti nelieka laiko :(. Siaip palaikau visas anastasijos idejas iki vienos, nors kai kurios man pasirodo nesamoningos, bet zinau, kad cia tik del to, kad as nesugebu suvokti esmes. Taciau kaip jau kelinta karta buvo, kazkaip nusvinta protas ir supranti kodel taip, o ne anaip. O ta mano ideja isvaziuoti ir uzsidirbti tai tikrai manau prasminga. Padarysiu, kad tureciau pamata, o po to didziaja dali laiko skirsiu savo sodybos kurimui.
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Locked