Mūsų sistema (tęsinys)

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Mūsų sistema (tęsinys)

Post by Ingrida »

temos pradžia: http://www.anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=658
---------------------------------------------------------------------------
:P
Darbo metu bendraujam forume. Vadinasi, daugelio iš mūs darbas susiijęs su kompiuteriais. Pamąstyk, Andriau, ar laimingi mes nuo to. Ar neša gaivą į mūs gyvenimą kompiuteriai.
Tik manau, kad daugeliui jaunų jau per vėlu realiai įvertint kompų žalą gyvenimui. Bet lygiai taip pat ir daug žmonių atsimerkia, pamato, ką išdarinėja kompai su mūs vaikais. :P
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
saimhe
Posts: 58
Joined: Wed 10 30, 2002, 16:35

Post by saimhe »

Kompas yra tik įrankis. Kaip ir saldumynai yra tik maistas. Viskas išeina į naudą, jei naudojiesi su saiku, tikslingai bei pagal paskirtį.
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

:P
Jo... saldumynai ir saikas... man tai nerealu. Vaikams mano - nerealu. bendradarbei - nerealu...
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Čia kaip supratau post'as man. Heh jums susidare ispudis, kad esu sios sistemos narys ir nesiruosiu jos atsisakyti, deja nera taip. Taip as sedziu prie kompiuterio, taip as savaitgaliais linksminuosi ir as zinau, kad tai nera gerai. Nes nei tie kompiuteriai, nei alkoholis neatnesa naudos jokios. Bet negi as dabar turiu mesti viska? As manau kad reikia palengva viska. Va dabar pavyzdziui nei daug gerti nei ko nenoriu, aisku cia padare didele itaka valios isugdymas. 5 metai - kulturizmas:). Bet siaip sakau, po kol kas prie kompo man dziaugsma atnesa tai, kad: atsiranda rysiai su kitais zmonemis; is ju man teks gyventi, bent jau kuri laika; nezinau kodel bet ypatingai trokstu sukurti savo komputerini zaidima :)). Cia matyt bando prasiversti noras sukurti kazka savo. Juk ir Anastasija sake, kad zmogui dar niekaip nepavyko pasiekti ta riba, kai jis galetu kurti kitas civilizacijas, kaip tai padare musu TEVAS. Ar is to trokstu, trokstu sukurti savo civilizacija, o jei dar placiau uzsimoti tai visa VISATA, kur butu daugiau civilizaciju ir jos viso but kartu ir skirtingos ir panasios. Nenoriu ten tokios kaip cia ta kuris mus zadejo nukariauti. O jei dar trumpiau: As esu zmogus, kuriame pilna ideju, ir yra didziulis entuziastas jas realizuoti.
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Saunu, Andriau, ir sukurk... tik sukurk ka nors grazaus... juk reikia ir graziu zaidimu... juk grazus, ne butinai nuobodus... Taip :D ?
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>nezinau kodel bet ypatingai trokstu sukurti savo komputerini zaidima

jei ne RPG tipo zaidima tai tikriausiai todel kad isbandyti savo jegas - teisingai

jei RPG tai greiciausia todel kad iki siol niekas nesukure normalaus. taciau cia jau kyla klausimas kodel niekas? atsakymas per daug paprastas - jei vartotojai perka ir toki slamsta tai kam daryti kazka geresnio kas kainuoja 10 kartu brangiau pagaminti :)

PS. siulau ismeginti ne kompiuterinius zaidimus, ir ne del to kad jie idomesni bei lavina vaizduote ir mastyma, o todel kad elektra tai toks nematomu daleliu vadinamu elektronais srautas...
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Šį kartą referuoju į byvio žodžius: “...trokstu sukurti savo civilizacija, o jei dar placiau uzsimoti tai visa VISATA, kur butu daugiau civilizaciju ir jos viso but kartu ir skirtingos ir panasios.” , o taip pat į Rapolo nuorodą rusiškoje Anastasijos svetainėje apie programas, sukurti trimačiam apsodinto/apstatyto hektaro vaizdui (šiuo metu negaliu greitai rasti ir įdėti nuorodą).

Aplankius sukurtą trimatį erdvės projektą, man susidarė įspūdis, kad programa yra labai ribota. Vaizdelis nors ir gražus, bet labai statiškas ir dirbtinis. Aš ne programuotoja, bet kaip vartotojas galiu bandysiu iškelti kai kuriuos reikalavimus programai, su kokia norėčiau dirbti:
· Kadangi sodinami ne suaugę medžiai, noriu turėti galimybę matyti, kaip metai iš metų keičiasi sodinukai ir bendras vaizdas su jais.
· Žydėjimo laikotarpis trunka palyginus neilgą laiką. Noriu matyti vaizdą ne tik specifiniu metu, bet ir skirtingais metų laikais.
· Kadangi skirtingomis sąlygomis tos pačios rūšies augalai auga skirtingų formų (pvz.: tankumyne auganti pušis išaugs laiba ir aukšta, o atviroje vietoje ne tokia aukšta ir labiau išsišakojusi), noriu, kad ir į tai būtų atsižvelgta. Taip pat noriu, kad būtų atsižvelgta ir į augalų augimo specifiką, priklausomai nuo dirvožemio (norėti niekas nedraudžia :D )
· Kadangi ne visada šviečia saulė, gerai būtų turėti galimybę apžvelgti planuojamą vaizdą rytą, dieną, vakare, naktį, kai giedra, kai lyja, kai pučia smarkus vėjas ir kt.
· Taip pat noriu turėti galimybę girdėti specifinį medžių šlamėjimą būtent tokioje situacijoje ir aukščiau paminėtomis sąlygomis.
· Programa turi būti paprasta naudojimuisi, kad ja galėtų žaisti ir vaikas.

Pradžiai tiek. Mielasis Byvi, kadangi degi troškimu kurti, tai gal galėtum sukurti štai tokį “žaidimą”, kuris įgalintų įkinkyti sistemą ir vaizdžiai planuoti savo sklypą, išvengiant daugybės klaidų. Labai norėčiau būti viena iš pirmųjų šios pragramos vartotojų. Žinok, aš pakankamai priekabi, tai darbo tobulinimui užtektų. Ar tu pasirengęs?
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Agne, tokia programa parasyti reiktu maziausiai 50 zmoniu, kuriu pagal dabartinius standartus IQ yra minimum 150 :). Esu mates realiu varikliu, kur veiksmas vyksta realiu laiku, tai yra slama medziai, auga zole ir taip toliau, bet tokio kazka panasaus kaip tu apibudinai tikrai nesu mates :)
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

keletas milijonu litu ir programa bus padaryta :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Byvi, juk tu užsimojai sukuri visą Visatą, o aš prašau perteikti tik mažytę jau sukurtos Visatos dalelę į virtualų pasaulį. Žinau viena, kad nieko nėra neįmanomo. Kelią įveikia einantis. Kaip ten dainoje dainuoja :”Tik svarbu labai norėti, pasistengt ir tikėt…”

Aš tavim tikiu, Byvi.
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Ačiū Kipšui už idėją. Čia dar pora reikalavimų programėlei:
* Programa turi būti nebrangi
* Programos vartojimas turėtų teigiamai veikti aplinką

Greitinkit mąstymą, kūrėjai. :D
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

:D
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Kai suzinosiu kaip pradeti... Visu pirma nesu programuotojas, visu antra su dabartinemis salygomis tam reiktu skirti visa savo gyvenima. Nes dabar mums neiseina ismokti viska per kelias dienas. Viskas trunka metu metais. Atrodo jau kazkur apie tai snekejau. Noriu buti VISKAS.
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

:P
Kodėl būti? Gal jau ESI?
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Taip, teisingai. Esu VISKAS. Bet tai esu pamirses, o prisiminti nezinau kaip, teisingiau zinau ir tai dabar darau, bet to tikrojo saves, per savo gyvenima neatsiminsiu, bet uztat mano vaikai tikrai bus tokie kokie ir turetu buti :)
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Programa turi būti nebrangi

keletas milijonu uz tokia programa tikrai nebrangu
paskaiciuotum kiek milijardu i ora ir kosmosa isleidziama tai nuvirstum nuo kedes :)

>Programos vartojimas turėtų teigiamai veikti aplinką
po sito reikalavimo kaina kyla nerealiai, jau geriau daryti "zvaigzdziu karu programa", kur kas pigiau gaunasi


>bet uztat mano vaikai tikrai bus tokie kokie ir turetu buti
sakei kad esi moksleivis :///


>Ir aš suku galvą kaip man prisiminti save tokią kokia turėčiau būti.
prsisimink knygas Anastasijos
Vladimiras, V Megre sunus, sake kad jis ismoks gyventi tarp "civilizuotu" zmoniu.
Taip, gyventi siame pragare yra tikras menas, nes cia ne tiek gyvenimas kiek betikslis egzistavimas. Kad atsiminti, manau, reikia palikti si gyvenimo buda. Palaipsniui ar is karto - sprendzia kiekvienas pats sau
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Kipshas wrote:>Programa turi būti nebrangi

keletas milijonu uz tokia programa tikrai nebrangu
paskaiciuotum kiek milijardu i ora ir kosmosa isleidziama tai nuvirstum nuo kedes :)

>Programos vartojimas turėtų teigiamai veikti aplinką
po sito reikalavimo kaina kyla nerealiai, jau geriau daryti "zvaigzdziu karu programa", kur kas pigiau gaunasi
Įstrigus šiuolaikinėse programų kūrimo vėžėse, tikrai viskas sukasi apie pinigus. O reikalingas skrydis, kardinaliai kitoks požiūris. Manau, kad jis jau yra, tik užslėptas po devyniais užraktais. Nes ims ir pasirodys, kad viskas labai paprasta, primytivu ir pigu. Kuo tada sistema mus valdys?

Dar nebaigiau skaityti saimhe’s pasiūlyto http://www.oralchelation.net/heartdisea ... n/p16f.htm, bet jau baigiu įsimylėti mokslininką Viktorą Šaubergerį. Štai tik keletas jo darbų – elektros energijos gavimas tiesiai iš vandens, kuro gamyba iš vandens.
§ 1931 Experiments with extracting electrical energy directly from water (Water Capillary Research)
§ 1932 Production of Pure Water; fuel production from water.
Atkreipkite dėmesį į datas. Kur visa tai? Sistemos seifuose. Ir kol iš visų galų nepradės byrėti genialūs pasiūlymai, kol savadarbiai nesukonstruos mašinos, varomos vandeniu, kol bus įmanoma nutildyti pažangą, sistema laikysis.
Tai va, kai pamačiau svetainėje jauną veidelį su didelių troškimų akimis, tai ir patikėjau, kad jo sparnai dar sistemos nesuvystyti, o mintis pasiruošusi galingam skrydžiui. Ir vis dar viliuosi...
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Aušrinė wrote:
Taip, teisingai. Esu VISKAS. Bet tai esu pamirses, o prisiminti nezinau kaip, teisingiau zinau ir tai dabar darau, bet to tikrojo saves, per savo gyvenima neatsiminsiu
Ir aš suku galvą kaip man prisiminti save tokią kokia turėčiau būti. Norėčiau pasinaudoti informacija, taip kaip Anastasija, norėčiau buti tokia, kad pati galėčiau savo vaikus išmokyti visko.
galbut pasirodis banalu, bet reikia buti kaip vaikai, tiesiog daryti tai kas patinka... o kas jums patinka? cia ir atrasite save... cia ir isgirsite savo sirdi...

pastebejau, kad visi suauge tai vaikai, kurie vaidina suaugusiuosius (kaip kam atrodo)... ir galu gale susitapatina su vaidmenimi ir pamirsta savo tikraji vaikiskaji "as"... kap ji atrasti?... paieskokit, jis nesislepia, tiesiog laukia jusu...

ir dar, atsakyma galima rasti visur, jei tik ieskai..


labai jus visus
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Post Reply