Ką daryti? (kaip padėti merginai)

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Matosi, kad zmogus esi is esme. :) Bet tai kas is to, as tokiu lygiu mastyti po kol kas nesugebu ir siaip sitas mastymo budas man nelabai priitinas pasirode, per daug viskas sukomplikuojama. O siaip del tos merginos, bendrausiu toliau su ja ziuresim kas bus ir tiek.
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
saimhe
Posts: 58
Joined: Wed 10 30, 2002, 16:35

Post by saimhe »

Niekur nedingsi. Pasaulis daugialypis. Kuo daugiau įvertini, tuo tikslesni tavo veiksmai.

Nepatiko? Pasakočiau tą patį Anastasijos stiliumi, gautųsi keliskart tiek, brrr :)

Kita vertus, bepigu man dabar kurti planus idealiose sąlygose: vienatvė, ramybė, laikas nespaudžia. Realiu laiku ir akis į akį -- pasimesčiau ne prasčiau už tave. :P
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

saimhe wrote:Pasakočiau tą patį Anastasijos stiliumi, gautųsi keliskart tiek, brrr :):P
Pasakotų Megre tavo stiliumi, būtų viena knyga, kurią skaitytų keli išrinktieji, brr :D
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Agnė wrote:
saimhe wrote:Pasakočiau tą patį Anastasijos stiliumi, gautųsi keliskart tiek, brrr :):P
Pasakotų Megre tavo stiliumi, būtų viena knyga, kurią skaitytų keli išrinktieji, brr :D

Tikrai, saimhe, būk paprastesnis. :wink: Aš tų išrinktųjų klasei,kurie tave galėtų lengvai suprasti, deje, nepriklausau. O ar daug jų čia? :roll:

byvi, puikiai žinai,kaip turi elgtis. :P
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Hmm, gal ir zinau... Bet uzmirsau :). Nors jei rimtai, tai is tikro konkreciu veiksum nezinau, zinau tik tai ka reiktu padaryti ;).
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Venoje Korotinskio dainoje yra tokie žodžiai:

Только сердце, мой друг,
Только сердце,
Только сердце способно понять.

Только в душах, мой друг,
Только в душах,
Только в душах отыщешь ответ.
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Suprantu, bet... kazkaip nesiseka. Stai dar vakar padariau isvada, kad nera tikslo laukti ir tiketis, kad atsiras antras toks zmogus is kazkur, kuris prisides prie mano minciu. O is kur tokia isvada padariau? Labai paprasta. Pries akis matau zmogu, kuris nors ir atrodo laimingas, taciau ir tas zmogus ir as zinau, kad viduje yra gilus skausmas ir liudesio pojutis. Bandau padeti, paaiskinti, gerai kelioms dienoms uztenka, o veliau ir vel tas pats, jis stengiasi save isitikinti, kad jam taip yra gerai ir kad taip turi buti, ir nereikia cia nieko keisti. Ir deja taip yra daugumai zmoniu. Dabar nusprendziau, kad verciau bus kuo aktyviau bendrauti su bendraminciais, kuriems ne tas pats koks bus rytojus :). Taigi daba smalsu, kada kaip ir kur vyksta susirinikimai ir panasiai :).
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
saimhe
Posts: 58
Joined: Wed 10 30, 2002, 16:35

Post by saimhe »

Loreta wrote:Tikrai, saimhe, būk paprastesnis.
Viena priežastis -- asmeninė. Rankioju "išrinktuosius" :) Su tais, kurie supranta, ir nepatingi patys išsiaiškinti nežinomus dalykus, man įdomu. Su tais, kurie nebijo pasitikslinti ar paklausti, man gera: gaivi vidinės laisvės, be kompleksų ir išankstinių nuostatų, oazė. Be to, visada galima bent pamėginti prisitaikyti prie konkretaus pašnekovo lygio, užuot stengusis įtikti jam avansu. Taigi kaipmat atsisijoja garbės nedarančios intelekto bei psichikos ypatybės.

Pagrindinė priežastis -- trūksta duomenų. Viena yra kalbėti plačiai auditorijai, bandant aprėpti krūvą galimų variantų, ir kita -- akis į akį su "pacientu". Neverbaliniai signalai tokiame pokalbyje, ko gero, būtų svarbiausi. Ir, žinoma, neprasidėčiau su išgėrusiu pašnekovu, jam tik blogiau būtų.

O variantai taip ir lekia pro akis, versdami naudoti itin talpias frazes, terminus ir kategorijas -- kitaip nespėčiau apibendrinti... Variantų tuo daugiau todėl, kad neprisirišu prie jokios ideologijos, bent kiek kvepiančios religija ar galinčios tokia tapti -- žinau, kaip įsitikinimai kartais riboja gebėjimą priimti ir suprasti. Man aktualu suprasti kiekvieną, tebūnie jis Megre mėgėjas, satanistas, katalikas ar nihilistas, ir esant reikalui padėti jam. Ne mėginant užgožti naujomis žiniomis esamas, klaidingas, o tiesiog kartu jas narpliojant. Tai universalu. Tegul galvoja pats, užuot it zombis ėjęs "ant bangos"; jau ėjo ir pasiklydo, gana.

Tad tol, kol visų neužknisau savo stiliumi, retkarčiais pasirodysiu forume ir tebegadinsiu jums nuotaiką :) Tuo pačiu kiekvienam palieku galimybę patylom pagalvoti, kieno problema yra toji nuotaika -- nes, galvojant nuoširdžiai, vienareikšmio atsakymo nebus.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

saimhe wrote: Man aktualu suprasti kiekvieną, tebūnie jis Megre mėgėjas, satanistas, katalikas ar nihilistas, ir esant reikalui padėti jam.
Ar įmanoma visus suprasti, saimhe?

Na, jei pagalbos prašoma, sutinku,kad ją suteikti būtina. Bet... kaip dažnai yra,kad kažkas kažkam kažką bando išaiškinti, nubrėžti kryptį, analizuoti, nors... žmogui to nė nereikia.

Žiūrėjau šiandien "Po sliedu Megre" filmą. Įstrigo jo žodžiai (nepacituosiu pažodžiui, bet esmė tokia): žmogus pirmiausia turi padėti sau, rūpintis savo šeimos,vaikų gerove. Jei jis stengiasi išgelbėti žmoniją, šalį, nieko doro nebus. Kiek jau buvo mokytojų visokiausių, o ar žmoniją laimė aplankė? Tai va, pradėkim kiekvienas nuo savęs, nuo savo gimtinės, šeimos...

Įstrigo, nes ir aš kartais buvau linkusi patarti, pati nebūdama iš tiesų laiminga, negyvandama pilnavertiškai, nerealizuodama savęs... :oops:

Nutilau, susimąsčiau...
saimhe
Posts: 58
Joined: Wed 10 30, 2002, 16:35

Post by saimhe »

Loreta wrote:Ar įmanoma visus suprasti, saimhe?
Nebūtinai, bet stengtis verta ;)

Tokie siekiai pas mane nuo pat gimimo. Ko gero, tais laikais pasirinkau tokią keistą misiją šiam gyvenimui. Tai anaiptol nepadeda būti laimingu, greičiau priešingai -- tačiau, pamėginus atsižadėti, apskritai dingsta noras gyventi. Kol neatkasiau, kuriam galui man to reikėjo, geriau kaip yra.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

O as suprantu Saimhe. Ir man jo pasisakymai visada idomus. Gal sudetingi, bet kai sudetinga tai ir idomu. tada turi susikaupti skaitydamas. isigilinti...
bet... Saimhe, labai noriu tiketi, kad Tu pakankamai tyras tam keliui kuri pasirinkai... nes kai kurios tavo Frazes byloja visai ka kita...
Ar pakankamai gerai pazysti save, kad galetum mokyti kitus :? ????
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Tokie siekiai pas mane nuo pat gimimo

cia gi juokai! ot tai pokstininkas :)))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
saimhe
Posts: 58
Joined: Wed 10 30, 2002, 16:35

Post by saimhe »

glesum wrote:Ar pakankamai gerai pazysti save, kad galetum mokyti kitus
Galiu ir nemokyti. Kadangi tuo pačiu tyrinėju, mokau bei disciplinuoju save, tolerancijos likučiai ilgainiui pradings. Socialiniai poreikiai irgi užsirauks, nes neįpareigojantis laisvalaikis kompanijoje, "vien savo malonumui", man svetimas -- kaip ir pats tasai malonumas.
Kipshas wrote:ot tai pokstininkas :)))
Aš rimtas kaip niekad. Tvirtini, kad atsimeni mano pasaulėjautos kaitą geriau už mane patį?
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Aš rimtas kaip niekad

teisingai, juokas - dalykas rimtas! ;)))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

VIskas gerai saimhe... tik ka tu veiki cia prie interneto????
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

saimhe wrote: neįpareigojantis laisvalaikis kompanijoje, "vien savo malonumui", man svetimas -- kaip ir pats tasai malonumas.
Pabūkim kartu, patylėkim drauge,
Laivai du erdvių vandenyne.
Ir gal aš geriau suprasiu save,
Išgirdus tavosios plakimą...
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

saimhe wrote:Tad tol, kol visų neužknisau savo stiliumi, retkarčiais pasirodysiu forume ir tebegadinsiu jums nuotaiką :)
Kodėl tau atrodo, kad gadini mums nuotaiką? Todėl, kad kiti bando polemizuoti su tavimi? Bet tai nelygu nuotaikos gadinimui. Priešingai. Vyksta ieškojimas, bandymas suprasti tave, kartu kažkuo praturtinant ir save.
Nepalik forumo.Turi nuostabią dovaną atrasti įdomią informaciją internete. Už tai ačiū tau. O stilius... Kaip pasakė asiliukas iš “Mikės Pukuotuko”: “Everyone has his own little ways”.
saimhe
Posts: 58
Joined: Wed 10 30, 2002, 16:35

Post by saimhe »

glesum wrote:tik ka tu veiki cia prie interneto???
Skaityk dar kartą.
Agnė wrote:Ir gal aš geriau suprasiu save,
Ačiū, Agne. Kartais nenori šitos eilutės dar pašlifuoti? Vieno skiemens trūksta :)
Agnė wrote:tau atrodo, kad gadini mums nuotaiką?
"Būk paprastesnis" bei mažiau tiesmukos užuominos -- visiškai nepanašu į ieškojimą ir bandymą suprasti; šia prasme tai visiškas stop. Tokie bandymai keisti kitą, argumentuojant savo silpnybėmis, [man] įmanomi tik galutinai praradus jėgas ir nuotaiką. O kadangi svetimo skausmo visiškai neskiriu nuo savo (išskyrus priešus)...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Skiemens visai netruksta. skaityk dar karta;)
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Mes labai nukrypome nuo temos apie tai, kaip padėti jaunam žmogui padėti merginai, kuri tos pagalbos visai gal ir nenori, bandydami atsakyti į klausimą, ar įmanoma suprasti visus. Teigiamo atsakymo nedrįstų duoti niekas, bent taip atrodė iki šiol, kol neatsirado vienas žmogus, teigiantis:
saimhe wrote:Tokie siekiai pas mane nuo pat gimimo. Ko gero, tais laikais pasirinkau tokią keistą misiją šiam gyvenimui. Tai anaiptol nepadeda būti laimingu, greičiau priešingai -- tačiau, pamėginus atsižadėti, apskritai dingsta noras gyventi. Kol neatkasiau, kuriam galui man to reikėjo, geriau kaip yra.
Natūraliai kyla įtarimas, kad berniukas arba blefuoja, arba jis tiki tuo, ką įsivaizduoja, arba ... taip yra iš tikrųjų. Daug kas norėtų turėti tokius sugebėjimus. Štai aš ir savęs dažnai nesuprantu. Papasakok, Saimhe, kaip tu suvokei, kad supranti kitus, iš kur žinai, kad neklysti, ar įmanoma to išmokti, kaip tai padaryti...
Post Reply