Megre žodžiai Rygos skaitytojų konferencijoje

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Megre žodžiai Rygos skaitytojų konferencijoje

Post by Uosis »

Vakar žiūrėdamas Rygos konferencijos vaizdo įrašą išgirdau labai liūdną žinią...... :( Negaliu šito nutyleti, ankščiau ar vėliau visi sužinos... Pabandysiu perpasakot savais žodžiais. Vladimirui buvo užduotas klausimas ar Anastasija pasirodys viešai. Vladimiras atsakė, kad ji pasirodys ir tai įvyks tada kai judviejų sūnui sukaks 11 metų. Jis patikslino, kad tai įvyks praejus šešeriems metams po konferencijos Rygoje (kuri vyko 2001m.) Toliau Vladimiras teige, kad Anastasijai pasirodzius viešai, piktosios jegos sunaikins jos kūną. Toliau jis aiskino, Anastsijos piktosios jegos nesunaikins, jos sunaikins tik kūną. Anastasija kaip ir bet kuris žmogus, jo siela, yra amžina ir nesunaikinama. Ji atgims, kaip ir visi atgimsta. O žmonių supratusių jos mintis jėga yra didžiulė, didesnė negu jos vienos. Veliau pradejo eiti konferencijos dalyvių prašmai, kad Anastasija nesirodytų viešai. Tačiau Megre atsakė, kad daug žmonių nuoširdžiai trokšta pamatyti Anastasiją...

Net nežinau ką daryti, viena vertus viskas skambejo lyg jau būtų nuspręsta, kita vertus žinau, kad kievienas mūsų galime įtakoti ateitį ir ją pasukti viena ar kita linkme......
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

aš kitaip supratau
Supratau, kad jeigu Anastasija dabar pasirodytų ir išeitų į žmones tai tada sunaikintų ją.
O po vienuolikos metų kai sūnui sueis tai bus daug prabudusiu žmonių ir naikinti Anastasiją nebeteks prasmės

Juk buvo ir kitoks klausimas Vladimirui Megre:
ar ruošiatės su Anastasija susilaukti daugiau vaikų.
Atsakymas buvo toks kad kai ateis laikas ir Anastasija pasirodys, ji eis tarp tokių pačių nuostabių moterų kaip ji.
Kai bus daugiau tokių kaip ji
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

sita tema as jau anksciau minejau
zmones nenori kad anastasija taip darytu, nereikia mums dar vieno kristaus
bet manau kad jis padarys tai kas geriausia. tiesiog pasitikiu Dievo valia ir viskas
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Post Reply