"Grožis"(išorės ir vidinis grožis)(+apie dažymąsi)

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Taip, taip, dėl dažymosi pritariu Glesum ir Renatai :h:
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

:gigi:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:roll: ...o man patinka dazytis, tai ka dabar daryti - matyt, esu beviltiskai nedvasinga, nes, kaip sake Ivanauskaite, nepasidaziusi, jauciuosi kaip nenusipraususi... :? :P :)

PS dar pastebejau, kad tai zadina meninius polinkius - mokykloje neblogai paisiau, tai nors taip dabar tuos gabumus realizuoju... :wink: :) :P
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Hm, o man patinka keistis-viena diena uzsideti sijoneli ir pasidazyti,paklapseti akytemis, paflirtuoti:) o kita diena ilisti i "bespalvius" rubus, uzsideti kepurele, su kuria tampu panasi labiau i vaikina:) man patinka ir jausti, kaip priklausomai nuo vidines busenos, as pati pasirenku savo isvaizda ir elgesi, vienokia gi darbe, o kitokia baidaremis plaukiu:)
Merginos, kurios saket,kad nesidazot, siaip idomu-nei kiek nei kiek? ir nesinori kartais kokia akyte pasitepliot taip svelniai? :wink:
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

:lol:

Darja, žinoma, daryk, kaip tau geriau :) :wink: Kažin ar dažymasis labai susijęs su dvasingumu..

O man dažytis natūraliai niekada nebuvo poreikio, bet kai buvau 18-20 metų, dažiaus daugiau, dėl savęs nemylėjimo :wink: , dabar net keista. O dabar, kai einu į darbą, pasidažau minimaliai, tik akis trupučiuką pasiryškinu. Čia, kad paslėpčiau save truputį nuo kitų :lol: (juokiuos, bet gal rimtai). O namie nesidažau ir kai einu šiaip į miestą ar pas draugus vis rečiau ir rečiau :) Ir tai ne dėl kažkokių įsitikinimų, o natūraliai išeina :)

P.S. Dina, būna, kad ir aš noriu keistis iš išorės :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, Dina, labai teisingai pasakei - ir as bais megstu visokius pavidalus igauti ir biski amplua pakeisti - kai einu i miskeli su Lese pasivaikscioti, tai visi bomzai sveikinasi, kai i miesta ar i darba - vel kitaip, labai smagu, kai i tave visai kitokia ir visai kitaip reaguoja, kad ir parduotuvese, tai viduj taip juokas ima... :lol: :P O siaip tai akis dazytis ipratau del to, kad mano akiniu stiklai gana stori ir akeles mazina... :( , tai padazau, ir didesnes, grazesnes atrodo... :wink: Atsimenu, kaip karta teveliui vaikysteje pasakiau, kad mano akys negrazios (matyt, del to akiniu sumazinimo), tai einam karta miestu, vedasi jis mane uz rankos ir sako: "Paziurek man i akis" - paziuriu nieko nesuprasdama, o jis piktokai: "Grazios akutes, ka cia issigalvoji" - kaip kirviu nukirto... :wink: Aciu jam - visam gyvenimui isidemejau... :wink: Bet vis tiek dazausi, ir nors tu ka... :wink:

O jei rimtai, tai teveliai - niekad nepamirskit pagirti dukteru, nes jei tetis mergaitei pasako, kad ji grazi, protinga ir pan., tai jai buna pats geriausias ivertinimas, tada jokios pasaipos gyvenime nebaisu, nes ji zino, kad savo tevui ji pati graziausia ir geriausia - apie tai ir psichologai kalba... :wink:
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Žiūriu, Aušrine, mūsų dažymosi istorija panaši - aš, kai buvau truputį virš 20 m., irgi dažydavaus tada, kai su vyru santykiai pašlydavo, tada tris dienas vaikščiodavau su "pilna ekipiruote". :mrgreen: :D Dabar, matyt, sugebu kitaip sau "kovinę dvasią" pakelti :wink:
Atsakymas Dinai - nė kiek nė kiek. :D
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Na, o as neturiu nei dazu, nei laiko, nei sugebejimu... jauciu, jei kada sumastyciau pasidazyti, tai visiems tiek juoko butu :D :P O jei rimtai, tai megstu jaustis laisvai. Verkti kai noriu, sulyti, kai noriu, trintis akis, kai noriu, liesti veida laisvai, nebijant, kad kas nos issiteps ar pan... sakau, kad keistas poziuris.
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

megstu jaustis laisvai. Verkti kai noriu, sulyti, kai noriu, trintis akis, kai noriu, liesti veida laisvai, nebijant, kad kas nos issiteps ar pan...
Ir aš taip pat :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: zinot, ir as megstu jaustis laisvai - man labai patinka sulyti ir buti tokia juodais paakiais, kaip kokia Mertishe is Adamsu seimyneles... :shock: :wink:
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

Žinau puikų tonalinį kremą - kasdien stiklinė morkų sulčių. Išbandyta praktiškai. Tikrai puikų atspalvį duoda.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

nu jau tu tonaliniu visokiu tai ir as nenaudojau (na, nebent kokia isskirtine proga :wink: ), o morkos tai ir akims labai gerai, bet padauginus galima kine pavirsti... :wink: :P
Andrianas
Posts: 32
Joined: Thu 03 24, 2005, 18:14
Location: Taurage

TIESA TAVYJE

Post by Andrianas »

Taip.Ir isore ir vidus turi buti grazus,bet...LAIKAS visagalis neisvengiamai keicia isore zmogaus...ir tobulek netobulejes visvien kelias ten pat :( ... Ha.Ar nepajutai.... Manau pajutai.Bet tai netiesa(nors ir akis bado).Yra kita tiesa ir kiekvienas pats prie jos "priauga'" :lol:
AUGINKIM MEILĘ SAVYJE
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Taip, laikas keičia išorę :) , bet ir senas kūnas gali būti gražus ir būna gražus, išlaikant pusiausvyrą tarp sielos grožio ir švaros, tvarkos, pagarbos savo kūnui :)
Andrianas
Posts: 32
Joined: Thu 03 24, 2005, 18:14
Location: Taurage

GROZIS?

Post by Andrianas »

:lol: :lol: :lol: ei ne ,Ausryte.Senas kunas pilnas toksinu,skausmo,nepasitenkinimo ir .... viso ko prikaupta per gyvenima. Pati bandai idializuoti,bet tikroji padetis bado akis.Labai retas zmogus sugeba islaikyti savo kuna ir siela kazkiek svarius.Labai retas :| Entropija padaro savo,o mes tik burbuliukai sioje juroje,bandantys spardytis.Musu niekas neismoke kaip islikti ir tapti kitais.Civilizacija,SISTEMA pasistenge sunaikinti tokius MOKYTOJUS,o jei jie"isdygsta" kur nors-israuna,nusodina,sunaikina.Siai SISTEMAI tarnavo musu proteviai,tevai ir mes joje ,daugiau ar maziau,dalyvaujame.Belieka patiems gaudyti nuotrupas KAIP TAPTI ZMONEMIS.Na o kunas :| ....kaip masina-padevejai ir keisk i kita,kad siela galetu tobulet toliau.O grozis :?: Tai tik musu samones besikeicianti savoka,kuri aisku daro stipria itaka psichikai. Jei mes ismoksim valdyt ir keist sia savoka,tai...svelniai tariant,nebeliks ivairiu "nesusipratimu" zmoniu santykiuose,gyvenime ir t.t.
AUGINKIM MEILĘ SAVYJE
J

Post by J »

Labai jau pesimistiškas požiūris. :roll:

Jei nesistengsi kovoti su sistema, tai viskas ir liks taip, kaip yra. Jei jau patinka keisti kūnus - prašau, bet eidamas per gyvenimus- kovok, siek, kad ne sistema tave valdytų, o tu būtum savo gyvenimo šeimininkas.
O ir senas kūnas gali būti pilnas ne tik toksinų, pagiežos, skausmo. Jei sename kūne gyvena "jauna" siela, tai ir toksinai gyvenimo negadina. Manau, viskas priklauso nuo požiūrio į savo kūną. Jei tu manai, kad tai tavo sielos namai, tai nesvarbu jų amžius ir susiraukšlėjimo laipsnis.
Juk savo "tikruosius" namus apsišluojame, dulkes nuvalome, remontą darome...
Ar ne todėl mes ir savo kūną puošiame?
O grožis...
Tai ne tik savoka. Tai žymiai daugiau... :D :lol: :mrgreen:  :yy:

"Nesusipratimai"? Manau jie kyla todėl, kad paklūstam sistemos taisyklėms.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Sutinku, kad kūnas dėvisi, jis yra tik sielos apdaras. Ir tik nuo mūsų priklauso kaip mes jį dėvėsim.O tai ką turim prisikaupę per gyvenimą, kartais tai būna net iš kito gyvenimo atsinešta,turim galimybę valytis čia ir dabar.Ir kam tas pesimizmas?Tik reikia labai norėti ir ieškoti būdų.Aš suvokiu, kad savo "apdaro" nenoriu greitai keisti, galiu jį grąžinti ir tobulinti.Kūnas mano sielos buveinė, mokausi jį mylėti, saugoti ir tausoti.Šiam gyvenime dar noriu daug nuveikti, ir noriu kad jis man ilgai tarnautų.Mirtis ateina tada, kai galvoji kad jau viską padarei ir nebeturi ką veikti.Suprantu kad sistema daro savo, bet kaip jūs manot ką mes čia veikiam?Nemanau, kad kūną taip reikia nuvertinti. Tarp reinkarnacijų būna nemažas laiko tarpas.Viskas įvertinama, ruošiamasi kitam gyvenimui.Ir man atrodo gailimasi dėl įvairių poelgių.Viena iš daugelio pamokų, tai išmokti vertinti ir materiją.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Kaip sako Dalai Lama, labiausiai mūsų laimė priklauso nuo mūsų pačių požiūrio į pasaulį, o išoriniai dalykai nėra tokie lemiami. Pavyzdžiui, kai kurie žmonės, net ir sirgdami vėžiu ar AIDS, trykšta laime, tuo tarpu didžioji dauguma sveikųjų, skundžiasi gyvenimu :P
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Aurimas.R wrote:Kaip sako Dalai Lama, labiausiai mūsų laimė priklauso nuo mūsų pačių požiūrio į pasaulį, o išoriniai dalykai nėra tokie lemiami. Pavyzdžiui, kai kurie žmonės, net ir sirgdami vėžiu ar AIDS, trykšta laime, tuo tarpu didžioji dauguma sveikųjų, skundžiasi gyvenimu :P
(+) Tikrai tikrai! :)
Mylėdama mokausi.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? o as is tikruju, kaip sake grazioji prancuzu aktore Katrin Deniov, didziuojuosi kiekviena savo rauksle, kiekvienu zilu plauku, nes tai atspindi MANO gyvenimo ir isgyvenimu istorija... O dar man labai grazu seni rauksleliu isvagoti, bet sviesos ir silumos kupini mociuciu ar senuku veidai - tikrai yra tokiu, ziuriu savo tevelio nuotraukas: jauno veidas lygus, grazus, bet seno - daug daug grazesnis, nuskaidrintas isgyvento skausmo, patirtu vargu... :)
Post Reply