"Grožis"(išorės ir vidinis grožis)(+apie dažymąsi)

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

J

Post by J »

Labai jau pesimistiškas požiūris. :roll:

Jei nesistengsi kovoti su sistema, tai viskas ir liks taip, kaip yra. Jei jau patinka keisti kūnus - prašau, bet eidamas per gyvenimus- kovok, siek, kad ne sistema tave valdytų, o tu būtum savo gyvenimo šeimininkas.
O ir senas kūnas gali būti pilnas ne tik toksinų, pagiežos, skausmo. Jei sename kūne gyvena "jauna" siela, tai ir toksinai gyvenimo negadina. Manau, viskas priklauso nuo požiūrio į savo kūną. Jei tu manai, kad tai tavo sielos namai, tai nesvarbu jų amžius ir susiraukšlėjimo laipsnis.
Juk savo "tikruosius" namus apsišluojame, dulkes nuvalome, remontą darome...
Ar ne todėl mes ir savo kūną puošiame?
O grožis...
Tai ne tik savoka. Tai žymiai daugiau... :D :lol: :mrgreen:  :yy:

"Nesusipratimai"? Manau jie kyla todėl, kad paklūstam sistemos taisyklėms.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Sutinku, kad kūnas dėvisi, jis yra tik sielos apdaras. Ir tik nuo mūsų priklauso kaip mes jį dėvėsim.O tai ką turim prisikaupę per gyvenimą, kartais tai būna net iš kito gyvenimo atsinešta,turim galimybę valytis čia ir dabar.Ir kam tas pesimizmas?Tik reikia labai norėti ir ieškoti būdų.Aš suvokiu, kad savo "apdaro" nenoriu greitai keisti, galiu jį grąžinti ir tobulinti.Kūnas mano sielos buveinė, mokausi jį mylėti, saugoti ir tausoti.Šiam gyvenime dar noriu daug nuveikti, ir noriu kad jis man ilgai tarnautų.Mirtis ateina tada, kai galvoji kad jau viską padarei ir nebeturi ką veikti.Suprantu kad sistema daro savo, bet kaip jūs manot ką mes čia veikiam?Nemanau, kad kūną taip reikia nuvertinti. Tarp reinkarnacijų būna nemažas laiko tarpas.Viskas įvertinama, ruošiamasi kitam gyvenimui.Ir man atrodo gailimasi dėl įvairių poelgių.Viena iš daugelio pamokų, tai išmokti vertinti ir materiją.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Kaip sako Dalai Lama, labiausiai mūsų laimė priklauso nuo mūsų pačių požiūrio į pasaulį, o išoriniai dalykai nėra tokie lemiami. Pavyzdžiui, kai kurie žmonės, net ir sirgdami vėžiu ar AIDS, trykšta laime, tuo tarpu didžioji dauguma sveikųjų, skundžiasi gyvenimu :P
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Aurimas.R wrote:Kaip sako Dalai Lama, labiausiai mūsų laimė priklauso nuo mūsų pačių požiūrio į pasaulį, o išoriniai dalykai nėra tokie lemiami. Pavyzdžiui, kai kurie žmonės, net ir sirgdami vėžiu ar AIDS, trykšta laime, tuo tarpu didžioji dauguma sveikųjų, skundžiasi gyvenimu :P
(+) Tikrai tikrai! :)
Mylėdama mokausi.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? o as is tikruju, kaip sake grazioji prancuzu aktore Katrin Deniov, didziuojuosi kiekviena savo rauksle, kiekvienu zilu plauku, nes tai atspindi MANO gyvenimo ir isgyvenimu istorija... O dar man labai grazu seni rauksleliu isvagoti, bet sviesos ir silumos kupini mociuciu ar senuku veidai - tikrai yra tokiu, ziuriu savo tevelio nuotraukas: jauno veidas lygus, grazus, bet seno - daug daug grazesnis, nuskaidrintas isgyvento skausmo, patirtu vargu... :)
Pieva
Posts: 31
Joined: Fri 05 13, 2005, 16:48

Post by Pieva »

Mielieji, kas vertina kuna kaip Dievo dovana, o dovanas reiktu branginti ir saugoti :wink: tai siulau nuostabu receptuka, jusu groziui ne tik isoriniam , bet ir vidiniam o kartu tikuos kad kai musu nekankina visokie sopuliukai, tai ir esame laimingi. Sis misinukas yra pardavinejimas jau ir vaistinese, bet galima ir patiems ji pasidaryti su savo gerom mintim, tikuosi kad bus efektingesnis ir pigesnis. Taigi organizmo valymo sluota: 50gr graikisku riesutu, 50 gr moliugu seklu, 50 gr saulegrazu, 200 gr grudu gemalu, 200gr selenu, 400gr - 4grudu dribsniu. Viska galima rasti parduotuvese, arba vaistinese. Viska reikia sumalti per mesmale ir pakepinti su rapsu aliejumi. Ir i sveikatyte ir grozi :D valgyti pries valgi po sauksta uzsigeriant stikline vandens. Galima ir nevalgyti :mrgreen: nes sis misinukas pakankamai maistingas :idea:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: uztenka tik pasiziureti ir pauostyti... :P :wink:
Pieva
Posts: 31
Joined: Fri 05 13, 2005, 16:48

Post by Pieva »

kad skonis labai malonus, nes riesutai permusa visus dribsnius, o vaizdelis ir nieko :lol:
Vija
Posts: 46
Joined: Fri 05 07, 2004, 20:04

Post by Vija »

Skonis visai geras. Suvalgau netgi daugiau nei sauksta, nes skanu. Tik sudetis truputi kitokia, nes dariau is nuojautos
Vija
Posts: 46
Joined: Fri 05 07, 2004, 20:04

Post by Vija »

Ir dar noriu pridurti, kad suvalgyti misinuka reikia per dvi savaites, nes paskui apkarsta
Pieva
Posts: 31
Joined: Fri 05 13, 2005, 16:48

Post by Pieva »

Tai kad tas misinukas tam ir pakepinamas su rapsu aliejumi, kad ilgiau galetu buti, na man pasidarius visa norma to misinuko, per menesi visai nepakito nei skonis nei turinys :) Ir zarnynas susitvarke. :)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

iš temos "8 knyga jau prekyboje, jau išleista!" Naujienų, pranešimų forume


Mesijas:
Parašyta: Antr. 2006 01 10, 14:41
--------------------------------------------------------------------------------
Irinna Rašo:
to spakliaus galejo ant anastasijos ir nedet... man atrodo tik atbaido kazkaip. o knyga tai nereali, tikrai laaabai idomi, laukiam antros dalies;)


Taip pritariu kam tas spaklius as labai palaikau naturaluma man isvis pacios graziausio moteris ir mergaites tai tos kurios pacios naturaliausios

Kam ten ant saves dazus pilti?

Kaip ten bebutu svarbiausia sielos isvaizda :D :D


Lorytė:
Parašyta: Antr. 2006 01 10, 14:46
--------------------------------------------------------------------------------
Mesijas Rašo:
Kam ten ant saves dazus pilti?

Kaip ten bebutu svarbiausia sielos isvaizda


Nagi nagi... :D Kuo dažai trukdo sielos grožiui? :roll:


glesum:
Parašyta: Antr. 2006 01 10, 19:12
--------------------------------------------------------------------------------
As nesidazau, nes man tai... na primena mela, meluoji sau ir kitiems, akd esi kitoks nei esi is tiesu... Bet siaip, jei moterys dazosi, tegul...
Moterys, kai jauciasi grazios daug geriau jauciasi, buna laimingesnes, linksmesnes. jei jos jauciasi grazios, kai pasidazo, tai dazai visai neblogas dalykas iseina :) Ar ne?


Mesijas:
Parašyta: Antr. 2006 01 10, 23:07
--------------------------------------------------------------------------------
glesum Rašo:
As nesidazau, nes man tai... na primena mela, meluoji sau ir kitiems, akd esi kitoks nei esi is tiesu... Bet siaip, jei moterys dazosi, tegul...
Moterys, kai jauciasi grazios daug geriau jauciasi, buna laimingesnes, linksmesnes. jei jos jauciasi grazios, kai pasidazo, tai dazai visai neblogas dalykas iseina Ar ne?


Is dalies sutinku

mano nuomone jei tas pasidazimas yra proto ribose tai visai gerai, bet jei prisidazo tiek kad veliau pamatai ja be makijazo ir neimanoma atpazinti tai tikrai nekas :D

Kas per daug tas nesveika

:D :D


Irinna:
Parašyta: 2006 01 12, 14:12
--------------------------------------------------------------------------------
nuo to ir pavadinimas gerai skamba "spaklius" lyg ir spakliuotum ka nors, kaip cementa, taiip ir pudra ant veido 4sluoksniais :mrgreen:

mes uz naturaluma :!:


Žvaigždėtas dangus:
Parašyta: 2006 01 12, 14:21
--------------------------------------------------------------------------------
Taip juk veidas ir išduoda tai ką žmogus turi viduje, koks jis yra. O čia špakliuojiesi, lyg norėtum kažką apgauti :mrgreen: Suprantu, kai šalia fizinio gražinimosi, eina ir dvasinis grąžinimasis. Kad ir tuo pačiu kūnu rūpintis reikia, o ne paslėpti nuo savęs ir nuo kitų.


Gabriukas:
Parašyta: 2006 01 12, 15:24
--------------------------------------------------------------------------------
kas tie "mes"? :D :)

nelabai seniai girdėjau tokią informaciją apie atliktą eksperimentą - vyrams buvo rodoma daug moterų veidų nuotraukų ir reikėjo išsirinkti, kurios moterys jiems gražiausios. Pasirodė, kad išrinktos gražiausios moterys turėjo ir daugiausiai mot. hormono - estrogeno (jei ko nors nepainioju). tačiau tokius rezultatus pavyko gauti tik vertinant nepasidažiusių moterų nuotraukas..


Loreta:
Parašyta: 2006 01 12, 16:24
--------------------------------------------------------------------------------
Nera kada ir dazytis, kai svajojama ir greitinama mintis. Kiekviena minute brangi...
Post Reply