"Grožis"(išorės ir vidinis grožis)(+apie dažymąsi)

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Woodelfas
Posts: 4
Joined: Mon 10 27, 2003, 14:19
Location: zydintys japonijos sodai

"Grožis"(išorės ir vidinis grožis)(+apie dažymąsi)

Post by Woodelfas »

Siuolaikiniame pasaulyje "GROZIS" nebeturi reiksmes. Palyginkime siuos laikus ir ankstesnius amzius - menininku skaiciaus skirtumas akivaizdus. Kodel "GROZIS" kuo toliau tuo labiau nyksta? Atsakymas akivaizdus - zmogaus progresas (sistema) ji sunaikino. Kodel daugeja savizudybiu? Kodel dauguma zmoniu sako: "Gyvenimas - sudo kruva"? Delto kad jie nemato gyvenimo grozio, jie gyvena sistemos sukurtoje aplinkoje, kuri yra slyksti (miestai). Moksleivio dienotvarke: nuo ankstaus ryto iki pietu sedejimas mokykloje, po to gryzus namo pamoku ruosimas; darbininko dienotvarke: nuo ankstaus ryto iki vakaro sedejimas darbe. Sistema zmogu nuo pat mazens moko visa demesi skirti tik jai: palikdama kuo maziau laiko zmogui dziaugtis gyvenimu, paversdama ji paprasciausiu tamsuoliu ir ismokindama ji skleisti ta tamsa aplink ji.
Tai yra dar vienas mano mestas i sistema akmuo. Butu malonu padiskutuoti su tai suprantanciais zmonemis.
diena kaip bijuno ziedas
man gera skristi dangumi
o jus dangaus laukuos geletuos
pasigrozekit manimi
angeliukai
isimylejau as labai grazuole
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Musu tevai buvo vaikais, idomu ar jiems patiko kalti viska, jei ne kodel mus verte???
Last edited by Kipshas on Wed 02 18, 2004, 14:11, edited 1 time in total.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Na, taip... Kai pradėjau dirbti, iškart supratau kodėl žmonės tokie pikti, mažai besišypsantys. Tikrai beveik nebelieka apmastymas laiko, laiko sau. Grįžtant namo iš darbo, siaubingai pavargus, tik ir galvoju, kaip žmonės tokiu būdu daromi robotais. Dėl nuovargio mažai ko besinori, tad tiems, kas sukasi toje sistemoje belieka tik iš visų paskutiniųjų stengtis jai nepasidauoti, išlaikyti gyvenimo džiaugsmą, daryti jį gražesniu. :)
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

Aušrinė wrote:Na, taip... Kai pradėjau dirbti, iškart supratau kodėl žmonės tokie pikti, mažai besišypsantys. Tikrai beveik nebelieka apmastymas laiko, laiko sau. Grįžtant namo iš darbo, siaubingai pavargus, tik ir galvoju, kaip žmonės tokiu būdu daromi robotais. Dėl nuovargio mažai ko besinori, tad tiems, kas sukasi toje sistemoje belieka tik iš visų paskutiniųjų stengtis jai nepasidauoti, išlaikyti gyvenimo džiaugsmą, daryti jį gražesniu. :)
O tu dirbk ir galvok kaip tau patinka buti tarp zmoniu, kaip patinka su jais bendrauti, kaip patinka dovanoti kiekvienam savo sypsena :)
Nereikia bijoti, kad kazka prarasi ar tai atims daug jegu! Tu turi neissenkanti jiegu saltini! Jei savo darba darai su meile ir sypsena, tai net po 12-16 val. darbo turesi tiek pat jegu kaip ir is ryto (o gal net daugiau).

Kartais man buna taip, kad as nakti uzmigti negaliu, tiek daug sviesiu jausmu ir laimes...Na, galvoju, ryte atsikelti negalesiu...Nieko panasaus! Net kelias valandas pamiegojus jauciausi puikiai!
Nereikia apriboti savo galimybes.
Zmogus gali daug daugiau, nei pats mano.

Cia ne darbas ar gyvenimas mieste blogas, cia mes tam musu gyvenimui tokia etikete priklijojame ir po to galime su ramia sazine kankintis. Arba laukti stebuklo, kad kazkas mum pades. Niekas mum nepades, kol mes patys sau nepadesime...
Kiti galvoja: va, kai turesiu savo zeme, tai...
O kas pasikeis? Toje zemeje irgi reikes dirbti ir gal dar daugiau, kol pamatysi kazkokius rezultatus. Tai gal geriau butu jau dabar mokytis dirbti (bet koki darba) su meile ir dziaugsmu?
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>O kas pasikeis?

Isejau as vidurnakti i kiema - uzuodziau ziema, taip malonu sirdy, pagalvojau, koks geras musu Dievulis, net ziema kvepia, net tik pievos vasara.
Ryta isejau... jau koridoriuje tvyrojo masinu ismetamosios dujos, lauke buvo tas pats. Nezinau kodel, bet noras dziaugtis ir dekoti Dievui uz sia smarve nebuvo. Cia matyt todel kad esu piktas kipshas, taip man ir reikia.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

Kipshas wrote:>O kas pasikeis?

Isejau as vidurnakti i kiema - uzuodziau ziema, taip malonu sirdy, pagalvojau, koks geras musu Dievulis, net ziema kvepia, net tik pievos vasara.
Ryta isejau... jau koridoriuje tvyrojo masinu ismetamosios dujos, lauke buvo tas pats. Nezinau kodel, bet noras dziaugtis ir dekoti Dievui uz sia smarve nebuvo. Cia matyt todel kad esu piktas kipshas, taip man ir reikia.
Nuo saves, Kipshe, nepabegsi...
Ten tu busi lygiai toks pat, kaip ir cia.

O as nenoriu tik imti, as noriu moketi ir jai savo meile duoti.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Ten tu busi lygiai toks pat, kaip ir cia.

Ir visa gyvenima dziaugsiuos bei skleisiu teigiama energija.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Grozis

Post by kamala »

Pora pastebejimu
Pirmiausia mes iprate rupintis tuo kas dedasi isoreje, patogumais, buitimi, aplinka
Geriau mano nuomone rupintis savo busena
Jei nekreipiant demesi i aplinkybes rupinsemes, kad butume visada laimingi , tai tokie ir busim ir nesutrugdys tam nei miesto murai, nei taip vadinamos problemos
Kitas pastebejimas, gal daugelis ir nesutiks, bet as meno nelaikau groziu
Grazu tai kas naturalu ir tikra
Menas yra nuo zodzio menamas. netikras , dirbtinai sukurtas
Nupiestas medis niekada nezydes ir nekvepes taip kaip naturalus
Tik susitarimo reikalas, kad menas laikomas vertybe
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Kas cia ipates rupintis isore? as ne, net i tualeta einu nenoriai, jau nekalbant apie valgyma. valgis man katorga.
taciau jau taip Dievulis sutvere kad tenka ir isore pasirupint.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
piranija
Posts: 3
Joined: Tue 02 17, 2004, 16:23

Post by piranija »

Pirmiausia mes iprate rupintis tuo kas dedasi isoreje, patogumais, buitimi, aplinka
Geriau mano nuomone rupintis savo busena

O kam reikalinga ta "savo busena'?
Kuo ji ypatinga ?

O pavalgyti, pamiegoti ir nesušalti nori ar nenori reikia...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>O jei nenoriai valgai tai visai jau nekas

o jei nenoriai narkotikus i vena leidziu, kas tada? reikia tiksiausia su malonumu leist ar ne?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Woldorfai, Sveikinu :D
Kipseli, manau viska ka darai, turi daryt su meile. Jei sugalvojai nuzudyt zmogu - zudyk su meile. Jei sumanei laistis narkotikus, laiskis su meile - jei pajusi, kad su meile negali -- nesileisk :D

O grozis yra visur. jau trecia savaite gyvenu mieste. ispradziu maniau, kad isprotesiu. panasiai ir buvo. Bet dabar viskas keiciasi. Nes grozis yra visur. pvz. dabar matau namo siena apaugusia vijokliais ir zaviai apsnigtas berzo virsunes. labai grazu. o dar... pradejau i univera vaikscioti ilgesniu keliu. Ir koks atradimas - kazkokios dar nematytos pauksiu rusys, sunelis, medziu kamienai dangaus fone... galu gale zmoniu veidai...
Zinau, kad kai griziu namo visos sitos smulkmeneles atrodys juokingai, bet nuo to netaps maziau brangios, nes leido man islikti :wink:
Prisimenat, Dievas yra visur :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Aisku, grazu, kai kalbama apie grozi, apie sviesia zmonijos ateiti, toks gerumas dushoj pasidaro, bet nesusilaikau nepacitavusi savo megstamo dainininko Grebenshcikovo (siandien as ji jau per daug cituoju, tai pazadu - siandien paskutini karta :wink: ):
"Kagda pri mne govoriat, shto vsio budet chorosho, neponimaju, shto ani imejut v vidu :wink: ".
(jei man sako, kad viskas bus gerai, nesuprantu, ka jie turi momeny :) )
Taigi tiebunie chorosho :wink: :!: :!:
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

kamala

Prisijungė: 27 Lap. 2002
Pranešimai: 50
Miestas: Klaipeda

PranešimasParašyta: Antr. 2004 02 17, 16:42 Rašyti temą: Grozis

Gal nemokejau pasakyti apie ta isore
Jei nenoriai eini i tualeta, tai nesirupini savo busena
Reiketu pabandyti su malonumu ten koki karta nueiti
O jei nenoriai valgai tai visai jau nekas
As kaip tik siulau rupintis skoniu
t.y., net sausa duona valgyti su didziuliu pasitenkinimu ir malonumu
Tai ir bus ne isore, viska daryti su malonumu
Po kaskiek laiko atsiranda ivairus malonumu atspalviai
Gyvenimas grazeja ir ivaireja





Olga

Prisijungė: 22 Vas. 2003
Pranešimai: 151
Miestas: Vilnius

PranešimasParašyta: Antr. 2004 02 17, 18:45

Kas norejo suprasti - tas suprato :D
Gali atrodyti, kad tai nieko ypatingo, bet kas bande - tas zino...
Gyvenimo skonis pasikeicia...
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

grozis

Post by Rozyte »

Jei siela bus grazi, tai kunas savaime taps grazus. Ir jis bus grazus visiems, nes kune spindes siela :love:
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Re: Grozis

Post by Pagone »

kamala wrote:Pora pastebejimu
Pirmiausia mes iprate rupintis tuo kas dedasi isoreje, patogumais, buitimi, aplinka
Geriau mano nuomone rupintis savo busena
Jei nekreipiant demesi i aplinkybes rupinsemes, kad butume visada laimingi , tai tokie ir busim ir nesutrugdys tam nei miesto murai, nei taip vadinamos problemos
Kitas pastebejimas, gal daugelis ir nesutiks, bet as meno nelaikau groziu
Grazu tai kas naturalu ir tikra
Menas yra nuo zodzio menamas. netikras , dirbtinai sukurtas
Nupiestas medis niekada nezydes ir nekvepes taip kaip naturalus
Tik susitarimo reikalas, kad menas laikomas vertybe
Manau, kad Woodelfas , kalbedamas apie mena, grozi, omeny turejo musu vidini, sielos grozi.
Dazniausiai zmones is tikruju tiek panyra i darba, rutina, sistemele, kad uzmiega, numarindami savo svajones, kurybines galias, uzmirsdami ziureti i dangu, i horizonta... O kuryba ir menas yra musu dvasines busenos israiska. Tad is tikro, jei nyksta menininkai, tai gali reiksti, kad nyksta savo dvasine busena besirupinantys zmones!
Bet is tikro as manau, kad nemazeja zmoniu, besidominciu savo vidiniu pasauliu. Pati, deja, jauciu labai dideli sistemeles spaudima. Vis maziau laiko randu skaitinejimui, rasinejimui, piesinejimui- SAU. :( Ir net jei samone laisva, as galiu stebeti grazius dalykus aplinkoj, vis daugiau laiko atima pastangos kovoti uz savo vieta, buiti... Gal dar taip yra dar ir todel, kad gyvenu svetimoj saly?.. :?
Mylėdama mokausi.
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Žmoguje turi būti VISKAS gražu :!:
Neperseniausiai vienas draugas, fotomenininkas, man pasakė "Tavo kūnas ne toks gražus, kaip Tavo siela, kuri dabar švyti."
Išvados peršasi savaime. Tarp to grožio, kurs viduj, ir to grožio, kurs išorėj, turi būti pusiausvyra ir harmonija. Tokia tiesa ir niekur nuo jos nedingsi. Gali be galo tobulinti savo sielą, bet, jei ji gyvens lūšnoj, dažnas praeivis nė neįtars, kokie lobiai toje griuvenoje glūdi.
Kūnas - mūsų sielos buveinė. Kad jau mūsų siela šventa ir nemari, tai ir gyvent ji turi Šventovėj. Galų gale, mūsų kūnas - tikra ir VIENINTELĖ mūsų privati nuosavybė. O kas linkęs su savo nuosavybe blogai elgtis ar elgtis nerūpestingai? :D
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Pritariu, Renata :) :h:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Na, as i savo kuna ir grozi turiu toki keista poziuri. mielai, ji pakeisciau, bet kolkas man atrodo, kad gerai yra viskas , kas naturalu... na, Pvz. niekada gyvenime (isskyrus uzgavenias :) ) nebuvau pasidazius... man atrodo, kad grazindami save, mes stengiames apgauti kitus ir save pati. kam tai, jei sieki tikro, naturalaus bendravimo... pasaulis ir zmones yra labai subtilus... daznai mes protu nesuvokiame, kokios smulkmenos mums daro itaka... na, sakiau, keistas poziuris 8)
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Na aš irgi iš tų "nenormalių" natūralių, katros į veido piešimo priemonės nežiūri. Kai kas nors užsimena, kad manieji 37 metai - jau nebe ružava vaikystė ir metas paryškinti tai, ką gamta davė, atšaunu, kad man dar per anksti, o kai pasensiu - bus per vėlu, nes atrodys juokingai. :wink:
Arba pasakau :"užtai niekas nerizikuoja mirtinai išsigąsti, pamatęs mane ir ryto, su apsitrynusiu makijažu ar neatpažįstamu (ba dar nenupieštu) veidu. Su kokiom spalvom atsigulu, su tokiom pabundu." :mrgreen:
Ir aplamai. Viskas priklauso nuo mados. Kažkur kažkada dažėsi vyrai :shock: , kažkur kažkada dažėsi abi lytys, dabar daugiausiai dažosi moterys. O aš tiesiog nejaučiu potraukio... :roll: :D
Post Reply