Neigiamos emocijos (geriečiams neskaityt)

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Neigiamos emocijos (geriečiams neskaityt)

Post by Kipshas »

<buvau cia prirases daug neigiamu emociju,
betgi nujauciu jog gerieciai tycia mskaitys, ir sotus alaknu nesupras, tai istryniau viska ir varau tuoj nekuriuos neigiamus kitus savo postus pravalysiu, nervinuos nerealiai>
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Kas darosi, Kipshe? :roll:
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Nera neigiamu emocijų..arba kitaip tariant reikia bandyti tau nepatinkancias emocijas priimti, tada jos ne tokios ir neigiamos atrodys. Idomu, kokias vadini neigiamomis? Pyktį? Pavydą?
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

O tu tas emocijas i sirdies fabrikeli, perdirbk ir pagamink is ju teigaimas. ka manai?
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

O jei perdirbinėti nesinori? Kaip tada? :? Na, būsena: jautiesi negerai, žinai,kad niekas kitas iš to negerumo neišves, bet ir pats savęs nevedi... Atsitolini nuo visų ir visko, šliauži kaip per rūką ir išeit nenori...
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Man atrodo, kad visko reikia-ir kaip per ruka sliauzti ir padebesiais skrajoti. Ir nepalikti savieigai tu nepatinkanciu valandu, o klausti saves del ko jie yra, ka nori pasakyti ir kuo reikalingi ejimui i prieki, tobulejimui
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Neigiamos emocijos...

Pavyzdziui man dabar labai aktuali problema yra gatves perejimas. Ir kuo daugiau gatviu reikia pereiti tuo astriau ji iskyla.
Sviesoforu mano pereinamose gatvese nera arba jie yra uz 1-2 kilometru nuo perejimo vietos.
Nuo mazens ipratau praleisti masinas, tai man padeda, na bet po 10 masinu praleidimo, matant nezadanti nutrukti masinu srauta priekyje prasideda neigiamos emocijos.

Mano iprastas metodas pasvajoti ar kitaip susitvarkyti su problema viduje cia nebetinka, nes tarpai trap srautu buna labai mazi, reikia idemiai stebeti ta srauta, arba eiti uzsimerkus i gatve kaip kartais darau - "partrenks tai partrenks, vistiek sodybos neturiu....", na bet cia nerealiai savanaudiskos mintys, uz tokias jei mane Dievulis nubaus tai bus teisinga.
Neisivaizduoju kaip spresti sia problema. Kazkaip mintimis reiketu susitvarkyt, bet mano mintys nera stiprios, be to galva neveikia visiskai kai toks baubimas ir tokia smarve prie gatves.

Gal kas sprendima pasiulys?
Sakyciuau reiktu apsirengti policininku ir su lazdele sustabdzius automobilius pereiti gatve
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Zinai, Kipshe, as tai visai megstu tuos masinu srautus, netgi pramogele is to sau shiokia tokia pasidarau: prie mano darbo yra tokia bjauri pereja, visoki kamazai ir limuzinai ten laksto visu greiciu, o as, matai, pescioji, man pereit reikia ta zebro pereja, o ten sviesoforo ner, tai sustot nelabai kas nusiteikes, gali ir puse dieneles pralaukt :lol: , tai man buna smagumelis - ateinu ir palaukiu, jei masinu nebuna, kol atvaziuos ir lendu tiesiai po ratais, tada turi tas limuzinas sustot, o as pasvajodama, pasidairydama pereinu ir dar maloniai nusishypsau atsisukus :lol: (aisku, jei zmogus mandagus ir praleidzia, tai pereinu greiciau, bet tada nelieka viso smagumo :lol: ). Va, tikiuosi, kad laimingai sulauksiu senatves, nors sodybos irgi neturiu, tik kolektyvini soda :( O jus neklausykit, ka as cia pasakoju ir shiukshtu taip nedarykit, bo jei, neduok dieve, kas nutiktu, uzgrauz mane, bedieve, po to sazine :( .
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

Neigiamas emocijas aisku paleisti reikia!
Viduje laikyti tikrai negalima, ir tuo labiau kaupti...- susirgsi grietai.

Yra daug variantu, galima ir savo sugalvoti.
Kaip as darau:
kartais parasau viska, kas mane jaudina, neduoda ramybes ant popieriaus ir ji sudeginu (ugnis valo :))
Kartais (kokia baime) patalpinu i isivaizduojama balioneli ir leidziu jam nuskrysti toli toli i dangu... ten ji galima irgi sudeginti (mintimis, ar/ir paparasyti Visatos tau padeti, uz tai jai padekoti).
jei piktis...ji galima islieti su nauda :lol: pvz. - kazka isvalyti, sutvarkyti ar padaryti koki sunku darbeli, kuri ilga laika atideliojai..ismesti visus nereikalingus daiktus is rusio, isplauti visas plyteles vonioje ar pan. laaaabai padeda :D
jei nera dziaugsmo ar nuotaikos - ja surasti :D
Pvz. galima ant savo vaiko parasyti "mano gera nuotaika" ir paprasyti jo pasislepti. Po to ji ilgai ieskoti, o suradus kartu pasidziaugti (buna labai linksma :D ) svarbiausia tai, kad kazka darai ...
jei ilga laika nieko nesidomi, nenori nieko daryti - surasti ta, kam dar blogiau ir jam padeti, tau tikrai pageres...
dar galima pereiti i parelelini pasauli :shock: ...kita kambari ar patalpa pavadinti "mano linksma dabartis" ir i ja ieti ar isokti....

svarbiausia persijungti!

kai uzvaldo blogos mintis, pasakyti joms: PVB (PSIOL VON BOLVAN :D )
Jei ....toska zajela...- suvalgyti ja paciam - padaryti sumustini, majonezu parasyti "moja toska" ir ja suvalgyti...ir t.t.
Tikrai padeda ir variantu gali buti...
Ir nepamirsti: jei tu pastoviai galvoji, kad taves laukia gatve pilna masinu - ji taves tikrai lauks...
O tu galvok, isivaizduok tokia gatve, kur masinu nera, kai tu prie jos prieini...
Tai pat su autobusu/troleibusu ... tik jis atvaziuoja, kai tu ateini i stotele ir t.t.
Dar reikia visiskai neskubeti, nesijaudinti ir zinoti, kad taip ir bus! :D
Gyventi galima linksmai ir be problemu... ir ypac be tokiu smulkmenu!
Lina
Posts: 95
Joined: Sun 09 07, 2003, 13:17

Post by Lina »

Aciu, Olga, uz gerus shiltus patarimus...

Paskutiniu metu manyje tiek daug neigiamu emociju, bei nezinau kaip ju atsikratyti. Bandysiu koki metoda...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Aciu, zinoma, uz tokius naudingus ir lengvai pritaikomus patarimus: ypac man patiko isokti i kambari, kuris yra "mano linksma dabartis" ar kaip ten vadinasi, klausykit visi visi :!: :!: :!: - ka mes cia vargstam, svajojam, kuriam Anastasijos roju zemeje, ogi visi draugishkai imam ir sokam i ta kita kambari, kuri pavadinkim "musu laiminga dabartis" ir nereiks mums cia ne svajot, projektuot, medituot, sodint medeliu, gelyciu ar pan. :!: :!: :!: O cia tai ideja, cool :!: Kodel anksciau tu, miela Olga, slepei toki kieta metoda :!: Cia man, tinginei, pats tiesiausias kelias i roju, labai labai tau aciu :)
(nepamanyk, cia as be jokios ironijos :wink: )
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

darja wrote:Aciu, zinoma, uz tokius naudingus ir lengvai pritaikomus patarimus: ypac man patiko isokti i kambari, kuris yra "mano linksma dabartis" ar kaip ten vadinasi, klausykit visi visi :!: :!: :!: - ka mes cia vargstam, svajojam, kuriam Anastasijos roju zemeje, ogi visi draugishkai imam ir sokam i ta kita kambari, kuri pavadinkim "musu laiminga dabartis" ir nereiks mums cia ne svajot, projektuot, medituot, sodint medeliu, gelyciu ar pan. :!: :!: :!: O cia tai ideja, cool :!: Kodel anksciau tu, miela Olga, slepei toki kieta metoda :!: Cia man, tinginei, pats tiesiausias kelias i roju, labai labai tau aciu :)
(nepamanyk, cia as be jokios ironijos :wink: )
:D Todel, kad daryti tai vistiek reikes, tik su kita nuotaika :D
O ne verkiant ir gailintis saves...
Turesi daugiau jegu, noro, ryzto, galimybiu( hi hi ) ir daug greiciau, nei paprastai.
Kaip dabar daugelis ...
Stai as nelaimingas vergas, Anastasija ta parode, parode kaip ir istaisyti. Reiskia, kad buti laimingu man reikia tureti savo "Meiles erdve"...Kitaip as buti laimingu niekaip negaliu...
O kaip tu padarysi ta "Meiles Erdve" be tos pacios meiles ir laimes? Niekaip....Uzburtas ratas...
Stai as ir sakau : galima buti laimingam jau dabar ir tapti dar laimingesniu. :!:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

O kur as sakiau, kad nesu laiminga :?: tfu, tfu, tfu per kairi peti :lol:
Ir jus visi bukit laimingi, nesvarbu kokiom priemonem :lol:
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Kipseli, paskaiciau as apie Tavo vargus pereinant gatve ir linksmai kvatojau, kad taip sudetingai gaunasi tas vaiksciojimas:))) As pati ir vairuoju ir gatves pereidineju,zinoma:), bet kai esu uz vairo ir matau zmogu stovinti ir net nejudanti link vaziuojamosios kelio dalies, as tikrai nesustoju ir nelaukiu kol jis zengs link jos. man viskas atrodo labai paprastai-dedi kojyte savo desine ar kaire i vaziuojama kelio dali ir masinos tada sustoja, na, kartais kokie saunuoliai ir nesustoja, laimingo kelio jiems, bet dauguma atveju taip..
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Dina, tu geriau nekvatok
Pamenu kaip vaziavau sunkvezimiu (dirbau vairuotoju)
ir sugedo stabdziai. Vilkausi tada kaip vezlys i taisykla. vienok jei kas butu atsistojes vidury kelio su ideja "as einu per gaytve vadinasi masina turi sustoti" tai geriausiu atveju butu patekes i ligonine.

Remdamasis sitokia patirtimi as neerzinu likimo (negundyk Dievo, vispaties savo. citata is Biblijos). Stabdziu neveikimas yra retas dalykas, taciau pesciuju nepastebejimas pakankamai daznas. Juk uz vairo irgi zmones, neretai isvarge, nelaimingi ir t.t.

O mano problema daugiau susidaro del to kad nenoriu skirti ne sekundes laiko gatves perejimui. Nenoriu bet tenka. O nenoras atsivercia i problema. Problema yra nenoras o kaip ja spresti tai idomu... Sodyba?!
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
neaiski
Posts: 15
Joined: Fri 03 12, 2004, 0:55
Location: Vilnius

Post by neaiski »

Kipshas wrote:Neigiamos emocijos...

Pavyzdziui man dabar labai aktuali problema yra gatves perejimas. Ir kuo daugiau gatviu reikia pereiti tuo astriau ji iskyla.
Sviesoforu mano pereinamose gatvese nera arba jie yra uz 1-2 kilometru nuo perejimo vietos.
Kipshiuk, man Lenkijoj teko matyti nesiojamus sviesoforus, gal vertetu isigyti toki ir tamstai? :wink: Turetu buti patogu :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

O as manau, kad geriausia turet burtininko lazdele ir kai mosteli su ja, visas eismas sustoja, o tu ramiai pereini sau gatve (tik reiktu nepamirst paskui atmostelet :wink: )
neaiski
Posts: 15
Joined: Fri 03 12, 2004, 0:55
Location: Vilnius

Post by neaiski »

Mhm... nieko ideja... :) Tik smulkmena - sviesofora, tai as maciau, o vat su burtininko lazdele - prasciau, tik skaiciau pasakose... :P :lol:
Post Reply