Tai, kas mane kankina...

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Ausrine, tikriausiai taip ir reiks padaryti tik problemele yra tame, kad as neturiu visu knygu susirinkes puse yra pas mano brolio draugus -es. Na, reikes man kada su ja sia tema pasikalbeti :). Darja as ir nesistengiu gilintis i moteris, tik labai jau nemaloniai pasijutau ir nebuvo man to kam kitam pasakyti kaip tik jums. Skaitinedamas si foruma mano sirdis prisipildo meile, kyla nauju minciu. Cia tvyro labai nepaprasta meiles erdve. Cia visi geri, sakydamas, kad geri as iskiriu, turiu daug geru draugu, bet su jais bendraujant ne toks jausmas kaip su jumis.


PS. aciu jums visiems uz patarimus :mrgreen: Dabar skaitinedamas foruma vis dazniau pradejau reiksti savo nuomone cia :wink:
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Man nutiko toks labai keistas dalykas viena vakara kai ejau is drauges namo. Nu einu einu gatve ziuriu i dangu galvoju gal pamatysiu krentancia zvaigzde. Taip ir atsikiko. Zodziu einu as gatvele tokia ziuriu i dangu galvoju visai ne apie savo drauge galvojau ka veiksiu gryzes namo ar kazkas panasaus. Tik staiga blykst ir zvaigzde nukrito ta akimirka kai krito zvaigzde nutruko visos mano mintys ir galvoje isgirdau viena vieninteli zodi, tai buvo Giedre. Toks mano drauges vardas. :) Gal kas zinote koks reiskinys cia galetu buti? Neklausciau sito, jejgu tureciau uz ko uzsikabinti, bet deja neturiu :wink:.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Tikrai labai nesuvokiamas, tiesiog mistinis reiskinys :shock: , tavo vietoje, gyvuneli, tikriausiai eiciau pas kokia bureja ar astrologe, kad ji man issaiskintu, kas cia tokio baisaus ivyko :roll: , bet tu jau ziurek, daryk tai ka liepia sirdele - o gal tiesiog paklausk tos savo drauges :wink:
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Astrologu tokiame miestelyje kaip pas mus tai tikrai nera, bureju taip pat. Papasakojau savo draugei paciai pirmai, bet tai ji irgi neturi ne zalio supratimo. Tik maloniai pasijuto ;) buvo matyti is veido israiskos. Per daug noro neturiu as cia gilintis, tik sirdele sako, kad cia geras zenklas ir tiek. Man to pilnai uztenka. :wink:
Justinas
Posts: 34
Joined: Sat 01 31, 2004, 18:06
Location: Vilnius

Post by Justinas »

sveikas padareli,

gerbiu tave uz meile gamtai, uz tai,kad stengiesi nieko neskriausti. man truputi daugiau kaip tau - 16 metu,bet tai is esmes nieko nekeicia. Kalbant apie suaugusius, tai stenkis but jiems atlaidus(Agnes zodziuose labai daug tiesos),nes taip,kaip jie tave aukleja, juos ju tevai auklejo... Todel as irgi vis pagalvoju,apie tai, kaip as auklesiu savo vaikus,kai ju turesiu. Aisku,auklejima reikia pradeti nuo saves :wink: Mane suauge kartais labai supykdo,kai manes nevertina kaip asmenybes,mano nuomone laiko nereiksminga,bet dabar i tai siek tiek kitaip ziuriu ir mokausi atlaidumo. Pyktis cia tikrai nepades,kaip ir visais kitais atvejais gyvenime. Reikia iziureti ir savo dali kaltes(daznai vis delto jie tai daro ne be reikalo) ir daryti isvadas.

Kai as perskaites Anastasija bandziau paaiskinti savo pasikeitusi poziuri i kai kuriuos dalykus artimiesiems,jie manes nesuprato,dargi isvadino naivuoliu,prisiskaiciusiu UTOPIJU. Mano mama kazkur perskaite Anastasijos anotacija,kur tipo raso,kad cia utopija ir mano visus irodinejimus ziurejo labai pro pirstus. Seseriai juo labiau mano 'svaiciojimai' apie prarasta zmogaus ir gamtos rysi,apie minties materialuma pasirode is fantastikos srities. Kai prakalbau apie hektara, tai isvis is manes issityciojo(kadangi nebuvau su tuo pakankamai susipazines nelabai turejau kuo atsikirsti). Dabar priejau isvados, kad tiesiog apie viska prakalbau per anksti, kalbejau neitikinamai. Nors kitavertus pamaciau tam tikras savo mastymo spragas, supratimo trukuma. Buvo didelis skirtumas tarp ju ir manes - as skaiciau knygas, o jie ne. Dabar suprantu, kad ir pats turbut nebuciau ju vietoje patikejes manimi. Taigi, aprimau ir nusprendziau pirma pats pradeti gyventi pagal savo idejas ir tada gal artimieji pamate panores pasekti mano pavyzdziu.
As irgi svajoju apie girininko profesija ar kazka panasaus,nes labai myliu miska, savo vaikyste praleidau grybaudamas Varenos miskuose :),bet man ta svajone atrodo neigyvendinama...

Kas idomiausia tai as irgi neseniai susipazinau su viena mergina, jai taip pat 18 metu :wink:. Kol kas su ja buvau susitikes tik keliskart, bet abu kartus tas susitikimas kazkuo mane praturtino,padidino pasitikejima savimi. Priejau idomios isvados: norint susirasti mergina reikia moketi laukti. Visada but tam pasiruosusiam, demesingam visoms sutiktoms meginoms ir viena is ju butinai bus ta, kurios ieskojai :)
Kaip zinoti kuri ta lauktoji? Kaip tu rasei, reikia leisti ivykiams rutuliotis 'savaime', neskubeti. O jei koks rysys imanomas ta labai puikiai jauti sirdimi... et, ka as cia, tu geriau galetum kelis menesius padraugaves mane pamokyti :lol: Kad isvaizda ne svarbiausias faktorius, tai auksine tiesa. kaip mano sesuo sako: 'Grozio ant sviesto neuzsitepsi' :lol: (labai gilios prasmes neieskoti siuose zodziuose,cia tiesiog vienos patarles interpretacija :wink: Svarbiausia tam tikras dvasinis bendrumas, malonumas bendrauti su tuo zmogumi.

berods viska ka norejau pasakyti pasakiau. Uzeik i http://www.anastasija.lt/forum/viewtopi ... 82bc8#9870

Sekmes tau ir tavo merginai
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Neisijausk, Justinai, nes tas musu padarelis gali pasirodyti is tikruju ne toks jau ir nepilnametis :wink: Cia tiesiog tau is mano gyvenimiskos patirties: nepriimk visko gyvenime (juolab forume, kur taves niekas nemato :wink: ) uz gryna piniga :)
O siaip tai laikykis, berniuk - jei tikrai panoresi ir busi tvirtas, tai viena diena igyvendinsi visas savo svajones, nors ir kokios nerealios jos butu, ir svarbiausia - ne kovodamas su aplinkiniais, o tyliai dirbdamas savo darba ir sulaukes savo laiko :wink: Sekmes :wink:
Justinas
Posts: 34
Joined: Sat 01 31, 2004, 18:06
Location: Vilnius

Post by Justinas »

Aciu,aciu uz patarimus,uz palaikyma gal ir tavo tiesa. savimi pasitikejimo man netruksta, tik tolerancijos dar reikia mokytis :) Juk yra begales keliu i ta pati tiksla. Gal reikia ir nepatiklumo truputi issiugdyt :P
Vitalijus Z.
Posts: 46
Joined: Sun 04 06, 2003, 20:54
Location: Mazeikiai
Contact:

Post by Vitalijus Z. »

Laba diena Pdarelis!
Tau tik 15...... pats laikas, o tavo draugei 18....
Ka tuo norejau pasakiti....
Viskas klostosi gerai, tik vienas patarimas, neskubek ir gal net nespausk savo mylimosios:))))))
Amzius nesvarbus, ir jei tu sapnavai tokius sapnus,tai atsakimas tik vienas: cia interprtacija tavo svajoniu noru. NIeko blogo irgi nematau.
VIenas dalikas, mokek atskirti sapnose pasamones darba nuo zenklu!!!
Sapnose gali buti daug zenklu, pagalba kuriu tu gali kas ka atspeti, arba busi perspetas, ir panasiai.
Priesingai, pasamone tavo gali roditi tavo nesipildancius norus, kaip dabartinius tiek ir ateiciu darbus ir norus.
O isinterpretuoti tavo sapna gali tik vienas zmogus - TU!!!!
Nes ka tu parasiai ir aprasiai, cia vienas, o ka tu mastai dabar yra kitas.
Pasistenki kontruolioti savo mastima, ir mano manimui drasiai kalbek apie tokius sapnus su savo mergina, nes vyro atvirumas labai reiksmingas moteriai.Is vis reikia nebijoti kritikos is kitu asmens saliu. Cia ne tavo problemos o ju. Kiek vienas interpriestoja savo, ir niekas nedraudzia kritikuoti kitu, kaip ir niekas nedraudzia neileist ta kritika i save.
Jei tu tvirtai znai savo siela, ir tvirtai zinai, koks tu esi, tau niera kuo bijoti, nes kitu zmoniu kritika neatitinka paghal tavo asmeniska poziuri i save.
Nereikia kuklintis ir tylei apie savo jausmus merginai. BUk visur ir visada atviras, o jei ir bus kritika i tavo adresa, nair kas: tegu kritikuoja, as esu ne toks , cia ju nuomone, ir cia ju problemos:)
Paskaitik daugiau info apie sapnus, ne to,kad kokia kiekvieno daliko interpretaciaj, o kaip dirba pasamone, ir kaip viksta asmenine minciu kontrole sapnose. Zodziu savianalize labai padeda.
KOl kas tiek:)
Sekmes tau ir laimongu santikiu:)


Su pagarba Vitalijus Z.:)
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Labas vakaras, visiems :!: :!: :!:. Daug cia ir neprirasysiu, nes prie kompo is vis nebesedziu. Nusprendziau, kad jis man tik kenkia t.y. mano akims, bei mano nervams :). Svarbiausia mano akelems, nes jau buvo riba kai reikejo deti akinius bet vis del to dar apsigalvojau ir neisrase man ju. Siandien pastebejau, kad mano regejimas vis taisosi. Na gerai perdaug as cia nesiplesiu i savo sveikatos problemeles, tiesiog viskas klostosi gerai.
Malonu kad atkreipete demesi i mano posta. Justinai, dekui tau uz palaikyma, dekui, kad esi toks koks esi ir esi mano bendramintis. Vitalijau, tau taip pat dekui uz patarimus ir meilingus zodzius. Dekui jums visiems. Siuos sapnus as prisimenu iki siol ir apie juos ir visus kitus su savo drauge as visuomet pasikalbu, mes vienas kitam esame atviri ir gal kartais netgi perdaug(sprendziant kitu nuomone...) Mano nuomone atvirumo niekada nebuna perdaug, taip kaip ir tiesos, nors tai vienas ir tas pats. Visus savo sapnus as isanalizuoju, jeigu sapnuoju kosmara, bandau isspresti ji kaip matematikos uzdavimi ir aplamai visus savo sapnus kuriuos tik prisimenu.
Man rodos, kad as cia prirasiau gan daug, bet nieko protingo nepasakiau :) Tikriausiai skaitydamas antra karta Anastasijos knygas, ash daugiau galvoju apie ten ivykusius yvikius ir esu beveik atsiribojes nuo kasdienines rutinos. Pamoku beveik nebedarau, galvoju geriau pasiimsiu knyga paskaitysiu :lol: Isimtis buna tik tada kai per pamokas pakviecia atsakineti arba kai bunu kartu su savo drauge, visgi jau beveik 4 menesiai kaip esame kartu. Perdaug as jos nespaudziu, ji pati man atsiveria pasako ta kas manyje jos manymu blogai, ko ji laukia is manes ir t.t. Su suaugusiais beveik nebebendrauju, jie man darosi labai panasus i Iliuzinius zmones, taip pat i juos ieina ir suaugusieji. Su savo draugais pabendrauju pagal ju poreikius, jeigu jiems reikia manes, jie mane susiranda. Zodziu dabar esu beveik visiskai savyje uzsisklendes.
Va, galiu pasakyti viena gera dalyka, kai skaitau knyga antra karta as ja skaitau nepaprastu greitumu, ir viskas vyksta mano galvoje lyg didelis ir ilgas filmas, visi zodziai viskas galvoje susiformuoja i vaizdinius, i filma.
Gerai, einu as jau miegot, akys pavargo ir seip privargau per diena.
Ir dar, dabar katik i galva dingtelejo mintis, kad mano rysis su gamta pamazu ima atgimti, juk pavasaris bunu vis daugiau lauke. Vis dazniau ir dazniau as lyciu augalu lapus, sakas. Kiekviena ryta eidamas i mokykla praeinu pro kazkokius krumus palyciu juos, uz keliolikos metru vel kiti krumai ir kiekviena karta kai praeinu pro juos as su jais svelniai su delnu perbraukiu. Gal tai padeda? Gal augalai kaupia informacija apie mane ir gamina vaista. Na gerai jau gerai einu, nepradesiu as cia rasyt. Jeigu pradeciau tai ir visa knyga prirasyciau kas man nutinka per 3dienas :)


Viso gero jums, apsilankysiu galbut kita savaite. Jeigu kas norite susipazinti artimiau rasykite man laiskus i [email protected]

Pagarbiai, padarelis.

ps darja man istikruju 15metu, nenori netikek, taigi kaip rase Vitalijus, cia ne mano problema, o tavo :) parasyk laiska man i pasta, as tau atrasysiu ir prisegsiu savo nuotrauka jeigu netiki, as perdaug nesivarginsiu irodinedamas kad man 15, nera prasmes. Atsiprasau gal pridariau klaidu ar kas, atleiskit nepykit :roll:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Tai tu jau nepyk, padariuk, ant manes - sakiau, kad man tik 12,5, kitaip sakant esu mazvaike, o tokiems, kaip sakoma, atleistina :roll: :wink:
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

nea, as nepykstu, jau ismokau greitai atleist ir ant tecio nebepykstu taip smarkiai kai jis ant manes rekia :) ir ant brolio, zodziu visiems :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Visiems tai tikrai nereikia, nes tada viena diena imsi ir ant visu supyksi - ir pasiusi toli toli... :roll: :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ei, padareli, auuuu, ir as jau taves pasigedau - kaip begyvuoji, ar ataugo plaukeliai :wink: , ar susipynei ten tuos dredus (ar druidus, kaip ten jie... :lol: )
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

padarelis:
Parašyta: Antr. 2004 03 09, 0:26
--------------------------------------------------------------------------------
Siandien as labai piktas. Nors tureciau buti laimingas, kad mano draugei labai patiko mano dovanota gele. Kai tik isejau is jos, tai mane apeme toks pyktis. Dabar bandau rasti atsakyma, tik nezinau nuo ko pradeti. Ko gero as jau ji zinau, tik jis man dar nelabai aiskus ir konkretus. Visgi yra uz ko uzsikabinti :P .


Romas:
Parašyta: Antr. 2004 03 09, 11:20
--------------------------------------------------------------------------------
Čia tu, Padarėli, kažkokį neteisingą vardą išsirinkai. Taip ir įsivaizduoji menką, apgailėtiną vargšelį. :?
Geriau pasivadink, pavyzdžiui, Ąžuoliukas. Tada vis įsivaizduos tvirtą, stiprų, ir toks būsi, ir toks pats sau atrodysi. :D


Kipshas:
Parašyta: Antr. 2004 03 09, 12:27
--------------------------------------------------------------------------------
Kaip kas isivaizduoja....

Va darja isivaizduoja kaip vabaleli, su sesiom kojom, sparneliais

As isisvaizduoju kaip maza pukuota ir su dideliais usais

Ir galu gale kai uzaugs tai ir jo vardas uzaugs - bus padaras, laukinis padaras is laukinio misko :)))


darja:
Parašyta: Antr. 2004 03 09, 14:38
--------------------------------------------------------------------------------
O papykti kartais, padareli ar nepadareli, labai labai sveika, ir kokia lekste i galva kitam supykus sudauzyt labai sveika (retkarciais, kai nuotaikos yra :lol: ) daug geriau nei pykti, bet buti tokiam salduciui geruciui, o uz nugaros laikyti svinoreza ir galvoti, kada cia man ji tam mano priesiui suvarius :x :P


padarelis:
Parašyta: Antr. 2004 03 09, 23:34
--------------------------------------------------------------------------------
Kipshas gerai sake, kad uzauges busiu padaras, laukinis padaras is laukinio misko :P . Ir dar galiu pridurti, padareliu pasivadinau, todel, kad nesu as konkretus gyvunelis ar zmogiukas. Kartais as bunu geras, kaip angelelis, kartais blogas, kaip velniukas. Kartais svelnus, kaip kaciukas, kartais siurkstus, kaip net nezinau kaip ivardinti, nes visi gyvuneliai savo vaikiukams yra svelnus. Taigi nenoriu smerkti nei vieno is ju :mrgreen: . O mano varda supraskit taip, kaip tik norit ir kiek jums leidzia jusu laki fantazija. :D


PS pykcio as niekad nelaikau savyje. Isleidziu as ji vejais kur nors. Buna ir indai duzta(dazniausiai puodukai :oops: ), buna ir sienos dreba ar dar kas nors, bet stengiuos aplinkiniams negadinti nuotaikos savo bjauriais pykciais.
Post Reply