Tai, kas mane kankina...

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Tai, kas mane kankina...

Post by padarelis »

Sveiki,
Siame forume as naujokas ir galbut netgi per jaunas. Anastasijos knygas esu perskaites kelias bet butinai pasistengsiu visas perskaityti. I si foruma atejau, nes noriu kam nors ishsakyti visas savo mintis ir galbut sulaukti patarimu. Mano bendraamziai draugai nesupranta manes ka as jiems bandau pasakyti taigi as daug nesivarginu ir visuomet nutylu. Turiu drauge 18os metu. Kai as jai bandau ka nors pasakyti ji bando mane suprasti, bet matau, kad ka as sakau jai juoda naktis...ji bent nori mane suprasti :) ir aciu jai uz tai :wink: Tevai manes nesupranta kai as bandau sau susikurti aplinka, jiems nepatinka kada as darau namu darbus ir t.t. Bet ta mano sukurta sau aplinka man labai padeda as speju per diena ir pailseti nuo mokslu ir taip pat nakti gerai ishsimiegoti. Kiek ash stebiu save is salies tai as galiu pasakyti gal ne isore is minios issiskiriu, o vidum. Kiek draugams -ems esu sakes kad man ne isore esme, as labiau ziuriu i vidu. I isore as ziuriu taip pat, bet ne taip smarkiai kaip kiti arba ten pvz kitiems mano draugams ten kokia nors mergina nera simpatiska, o as savo mintimis sugebu ja sau padaryti simpatiska ir visai nejauciu vargo tai padaryti, man pvz nera sunku uzsispirti ir siekti tikslo tol kol as ji pasieksiu. Gyvenime as pvz noreciau buti uzauges girininku, noreciau gyventi savo namelyje, miske. Ten ir dirbti ir gyventi. As asmeniskai miske atsigaunu dvasiskai. Mano visas blogos mintys dingsta. Tik tiek apie save. Dabar einam prie temos, kuria as jau senai norejau padiskutuoti ar bent ishsakyti kam nors ir galbut sulaukti patarimu ir pagalbos.


Mane kankina vienas dalykas, kurio nesuprantu. Tai viskas susije su mano drauge, mano sapnais, mano mintimis. Su dabartine mano drauge viskas prasidejo nuo naujuju metu. Per naujuosius metus mes susipazinome. Ji man patiko, bet nusprendziau nesukubeti ir nepulti jai i glebi ish karto arba paciam ja pasiimt i glebi. Taigi po keliu dienu mes susitikome, pradejome labiau bendrauti. Na viskas kaip ir ciki :D. Dabar esame pora. Vat ka as pastebejau mes pora tapome ne zodziais, o kaip cia pasakyti galbut gestais :wink:. Nei as jai siuliau draugauti nei ji man siule draugauti tiesiog as pabandziau ja uz rankos paimti ir kaip manot ar pavyko? Savaime aisku :P. Na kai susipazinome man tokios minties net nebuvo,kad mes galime tapti pora. Ta naujuju metu nakti kai nuejau miegoti as ja sapnavau t.y. tik jos veida buvo visiska tustuma maciau tik jos galva. Ji man tame sapne kazka sake, tik nepamenu ka. Ryte pabudes pamaniau gal kas is musu iseitu. Cia kazkurioje knygoje buvo parasyta mintis-noras-svajone. Vat shia fraze ash jau naudojuosi seniai(nuo tada kada as ja perskaiciau :) )ir bandau ishsilaisvinti minti ir ishsilaisvinti ish tos vadinamos sistemos. Veliau kai tapome pora praejo kelios dienos ir vel ash ja sapnavau netgi 2 naktis. Tai buvo 2 sapnai. 1 naktis buvo tokia: sapnavau, kad mes kartu susikibe uz rankuciu einame misko taku, o to misko tako dar toli toli nematyti... ka tai galetu reiksti? ar tai kelias parodantis kiek toli mes eisime kartu t.y. kiek ilgai busime kartu? eikime prie antrojo sapno. Antrasis sapnas tai buvo lyg pratesimas pirmojo sapno. Jame mes jau buvom kelio pabaigoje kazkokioje aiksteleje kurioje stovejo namas. Vat sio sapno as niekaip negaliu issiaiskinti galbut tai musu pabaiga? galbut tai kur mes gyvensime? galbut...galbut... Ir dar vienas dalykas kai as bunu salia jos mano visos neigiamos mintys kazkur dingsta kai mes kartu nerandu as savyje jokiu abejoniu, nieko blogo apie ja ar kitus. Kas tai? Ar tai tik prasimanymai?

Na kaip pirmam kartui per daug galbut. Atsiprasau uz klaidas ir visa kt.

PS man tik 15 :oops:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Labas. Zinai, as manau, kad kiekvienas zmogus pats turi atsakymus i visus savo klausimus. Tik reikia pasistengti atsiriboti nuo norimo atsakymo varianto ir isiklausyti i savo sirdi :wink:
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

“PS man tik 15 ”

Tau net 15. Tiesą sakant, laukiu nesulaukiu, kada svetainėje pradės reikštis vaikai, kurių amžius išreiškiamas vienaženkliu skaičium. Pasiilgau tikrosios išmintiesJ

Mielas, jaunuoli, puiku, kad atėjai čia ir drįsti dėstyti tau iškilusias problemas. Dažnai būna, kad net klausimo suformulavimas jau yra pusiaukelė į atsakymą. Kaip suprantu, šios dienos tavo klausima Nr. 1 yra susijęs su tavo drauge. Manyčiau, kad tai normalu – hormonai šaukia. Mano vyras kažkada prasitarė, kad nėra vyriškesnio vyro, nei paauglystėje. Manau, kad jis turėjo omeny naujos energijos, kuri kaip magnetas ima traukti prie priešingos lyties atstovių, atsiradimą. Juk visai neseniai buvo laikotarpis, kai tas, kas buvo susiję su mergaitiškais dalykais, buvo – FE. Šitoks skirtumas, šitoks šuolis!! Paskui prie to daugiau ar mažiau priprantama. Bent jau nesijaučia to kontrasto. Gerai būtų, kad forumo vyrai prisimintų save tokiame amžiuje ir pasidalintų patirtimi. Čia ir tu galėtum jiems padėti. Tai svarbu prisiminti ir jiems. Kodėl svarbu? Pasakyk jiems.

Dėl sapnų. Kokia tavo sapnų patirtis? Ar anksčiau bandydavai stebėti, ar jie pildosi, kaip pildosi? Ar atkreipei dėmesį tik juose išvydęs ją? Manyčiau, kad kiekviename reikale, kad jis nepriekaištingai funkcionuotų, reikalingas nors minimalus įdirbis. Sėkmės tavo stebėjimuose.

Dėl minčių. Gerai, kad mąstai. Kartais pabandyk į situaciją pažiūrėti iš vidaus, kartais iš šono. Tiesiog dėl įdomumo. Pabandyk pamatyti savo problemą draugės akimis, tėvų, kurie apie tai nieko nežino, akimis, chemijos mokytojos akimis arba veizolais nušiurusio katino, kuriam greitai be peštynių, naktinių koncertų ir valerijonais kvepiančių uodegų niekas neberūpės.

Viskas , kas vyksta tavo gyvenime, yra labai svarbu.
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Agne kiek matau pagal tave iseina kad siame forume vaikai nepageidaujami, bet as niekur nemaciau kur yra parasyta tik suaugusiems arba tik nuo 18os. Nieko pikto nenoriu tik ieskau kur galeciau viska ishsakyti ir sulaukti patarimu aciu jums.
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Meiluti, kokiuose mano žodžiuose įskaitei, kad vaikų forume nepageidauju?!!!!! Man atrodo, kad priešingai - sakau, jau laikas, kad forume pradėtų dalyvauti ir vaikai iki dešimties metų. Gal aš netiksliai išsireiškiau? Atsiprašau. Aš tikrai nuoširdžiai, be ironijos. Ar ir kiti supratot, kad aš - prieš vaikus forume? Reikės įdėmiau padirbėti prie siunčiamo teksto. Dar kartą labai atsiprašau, už suklaidinusią žinutę.

PSTikiuosi, dabar aiškiai išsireiškiau
PSPSNors vėl nesu tikra.
PSPSPS Padarėli, būk geras, pasakyk, kaip tu mane dabar supratai. Iš anksto dėkoju už rūpestį.
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Na, nieko, man tiesiog taip pasirode :roll: Atleisk. Si karta gerai issireiskei nors nuskambejo taip pat. Na cia as kaltas, tiesiog daug suaugusiu zmoniu mane kritikuoja ir beveik visuomet tyciojasi is to ka as darau negerai. Stengiuosi i juos nekreipti demesio. Pagal mane zmogus, kuris yra pakankamai subrendes(saves as tokiu nelaikau, bet daug kas sako kad as uz savo bendraamzius esu labiau subrendes is vidaus :) ) save turi pats formuoti. Tikiuosi suprasit ka as noriu pasakyti. Turi ugdyti save kaip elgtis su vaikais, kaip elgtis su kitais, kaip viska issakyti ir t.t.
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Dar kartą įdėmiai perskaičiau savo žinutę Padarėliui. Neduoda ramybės klausimas, kodėl mano žodžiuose įskaitoma tai, ko nerašiau. Atrodo suprantu. Jei pirmą pastraipą perskaitytum su ironija, tai tikrai atrodys, kad forume nelaukiami maži vaikai. Pabandyk paskaityti tai dar kartą. Aš rašiau be ironijos, tai, ką galvojau. Kadangi skaitei Anastasiją, tai turėtum suprasti, kad į vaikus žiūrima kaip į angelus. Šiame forume tai įprastas, normalus požiūris. Tai viena, o antra – tu jau nebe vaikas. Toli gražu. Kadangi tu nuoširdus, tai nuoširdžiai tau ir atsakoma. Na, dar kas... Būk geras, nepabėk. Reikšk savo nuomonę visais klausimais. Nes, tavo amžius yra tavo pranašumas, kadangi tu dar neįspraustas į sistemos vėžes. Klausk ir bandyk pats atsakyti, drąsiai sakyk savo nuomonę, jokio patarimo nepriimk už gryną pinigą. Tavo teisė, galimybė ir pareiga yra daryti savo sprendimus. Tu čia, toks koks esi, ir labai pageidaujamas.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

he he, sakai visi tyciojasi

as uztat nesitycioju, jei garsiai prie visu nusipersi, as pasistengsiu tai padaryti garsiau, nes as cia blogiausias :)))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Padarėlis rašo:“... daug suaugusiu zmoniu mane kritikuoja ir beveik visuomet tyciojasi is to ka as darau negerai. Stengiuosi i juos nekreipti demesio.”

Padarėli, žinau, kad yra labai sunku, kai tave kritikuoja. Žinok, kai kitas (ypač suaugęs, ar bent taip apie save manantis) ima tave kritikuosti, jis atidengia visas savo silpnąsias puses. Tai, dėl ko esi kritikuojamas, yra ne tiek tavo, kiek suaugusiojo problema. Tau, tikriausiai, ne naujiena, kad ir suaugusieji turi problemų, gal net dar daugiau negu tu, o be to jos įsisenėjusios. O tie, kurie tyčiojasi – patys tikriausi ligoniai. Su jais ypač sunku.

Dar norėjau paklausti, ką tu darai negerai? Iš kur žinai, kad tai, ką darai yra negerai? Ar taip suaugusieji sakė? Bet jie – ligoniai. Neklausyk tu ligonių (tik garsiai jiems taip nesakyk – nesupras), o klausyk savo širdies ir sąžinės.

PS O į Kipšą rimtai nežiūrėk. Jis pas mus pats didžiausias vaikas. Dabar raguotąjį žaidžia, blogiuku apsimeta, bet mes jau jį truputį perkandom. Geras jis.
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Agne na nieko tiesiog buvau piktas truputeli is po mokyklos ir ne taip viska perskaiciau. Jus visi tokie malonus. Aciu, bejia sakiau kad skajciau Anastasija, bet ne visas dalis :wink:. Mane labai trikdo tas miesto spaudimas. As noriu i miska, noriu ten pabuti bent kelias minutes.

PS del to pabegimo. Begti tai as niekur nesiruosiau, tik nejaukiai pasijutau ir tiek. Viskas gerai. Turiu as daug klausimu, bet i juos as atsakyti turiu tik as pats kaip kipsas rase.
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Ir bejia as pagal save nedarau nieko blogai ar negerai. As zinau kas man yra gerai, kas man yra blogai. Suaugusieji tegul sako ka nori. Zinau ka darau. Jeigu jus pradejote netyciomis galvoti apie tuos geriancius ir rukancius vaikus ir kad as esu vienas is ju, dejia jus klystate. As esu kategoriskai pries alkoholizma ir rukyma ir visus kitus zalingus yprocius. Priimu i save tai kas man gerai, kas man padetu ar kazkas panasaus. :wink:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Suprantu tave Padareli. Zinai, kai as perskaiciau 1Anastasijos dali buvau 16m. Sunku buvo tada iskovoti savo nuomonei vieta po saule, igyti autoriteta suaugusiuju tarpe. Tam prireike laiko ir kantrybes. Bet jei parodysi tevams, kad esi protingas, savo nuomone argumentuojantis zmogus -- turetu pavykti :) kaip pavyko man.

O tai kad Kategoriskai esi nusistates pries rukyma ir gerima greit is pliuso taps minusu. :wink: gal pasistenk ne nusistatyti, bet tiesiog pajausti, kad tau to nereikia. ir tiek.
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

padarelis wrote:Jeigu jus pradejote netyciomis galvoti apie tuos geriancius ir rukancius vaikus ir kad as esu vienas is ju, dejia jus klystate.
Deja turiu tave nuvilti, kad taip apie tave nepagalvojau. Net mintelės užuominos apie tai nebuvo. Tau keista? Leisk pabandyti spėti, kiek iš čia apsilankiusių pagalvojo, kad tu ten kažką vartojantis. Štai Kipšas pagalvojo, kad tu moki garsiai bezdėti. Bet sako, kad jam garsiau išeis. man kartais irgi garsiai išeina. Būna, kad pasitaiko ir situacijose, kuriose nederėtų :wink: Kaip mani, ar tai normalu, ar nenormalu? Bet grįžkim, prie to, ką kiti pagalvojo apie tave. Mano nuomone, niekas apie tave taip nepagalvojo. O ką, ar turėjome taip pagalvoti? O gal tu apie mane taip pagalvojai? Būk geras, negalvok taip, jau vien todėl, kad man stengiantis įrodyti tau, kad taip nėra, neatsitiktų priešingai. :wink:
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Kategoriskai pries alkoholizma ir rukyma esu nusistates dabar. Nezinia kas bus kai suaugsiu. Tiesiog tikrai zinau, kad man dabar jo nereikia. Bijau, kad galiu priprasti prie jo, o tai yra blogai. Glesum dekui tau uz patarima. Agne apie jus as taip negalvoju ir is vis negalvojau blogai, tik tada kai ne taip supratau ta sakini, pasirode man, kad as cia tik jums trukdau. Na bet nieko viskas jau praeityje ir man uzmirsta. Cia mano manymu tvyro nepaprasta siluma ir meile, visi draugiski ir mandagus. Beskaitinedamas si foruma daug kas man padejo nueiti i pusiaukele mano klausimu atsakymu.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Cia mano manymu tvyro nepaprasta siluma ir meile

teisingai, mano katile visada maloniai silta, net gal kiek per daug silta, he he he
o sakemis badau tai jau tikrai su meile, ne kitaip

beje alkoholizmas tai jau liga, nera ka cia apie ja kalbet. nes viskas be saiko priveda ne prie gero. pavyzdziui nusipirk 2 kilogramus vitamino C ir suvalgyk. Manau greit suprasi kad 2 litrai alaus yra labai geras dalykas, nes tai saikinga doze :)

apie rukyma is viso galima patylet. tabakas atrastas Amerikoje. taciau jei sakysime kad pas mus zmones ruko, tai Amerikos indenai galime sakyti net nezinojo kas yra tabakas. ant tiek skiriasi rukymo supratimas - dabartinis nuo originalaus.
as asmeniskai esu originalaus rukymo propaguotojas, todel manes nemegsta visos cigaretes gaminancios kompanijos. va taip.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

O as va, mielasis padareli, norejau taves va paklaust, o kodel tu pasivadinai tokiu neaiskiu vardu - padarelis :?: Juk lietuviu kalba tokia turinga, tiek joje zodziu zodeliu, kuriais galima tiksliau ivardyti visokius gyvunus, pvz.: vabalelis, mashalellis, tarakoniukas, vorelis, vikshrelis, driezelis, sliekelis... Is grybu, pavyzdziui, galima: lepshiukas, kubizdalelis arba tiesiog grybukas... Na manau, kad pakankamai jau daviau pavyzdziu, galetum pasirinkti :wink: . Va, o atmosfera pas mus tikrai kuo draugishkiausia - kiekviena mes priimam i savo silta glebi, pamyluojam, paciuciuojam, uzliuliuojam, vienu zodziu - jauskis pas mus kaip namie, t. y. kaip mishke, drasiai rashyk visas savo mintis, o mes tai jau tau tikrai patarsim, paguosim ir isklausysim - mes cia visi tokios jautrios, menishkos sielos, todel tave suprantam kuo puikiausiai ir visur tave palaikom :) O tu matau, kad turi ka pasakyt, taigi pirmyn pionieriau :lol:
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Padareliu pasivadinau, todel, kad visi mes zmones kazkuo atitinkame gyvunus gal maziau, gal daugiau. Atvirai kalbant koks zodis sove i galva toki ir uzsidejau. Pasirode(ir dabar yra) jis man labai mielas :wink: viskas man miela kas susije su gamta. Nenoriu nei vieno nuskriaust, todel uzsidejau bendra ;).

Kipshas o tu ir kipshas :). Linksma cia pas jus. Daug nauju man nezinomu naudingu patarimu ir dalyku. Man pvz dabar labai patinka skaitineti "Pamirstos proteviu zinios". Labai idomu. Ir humoro cia netruksta.

Siandien pasijutau kaltas, kad bandziau pralinksminti viena klasioke, kuri gavo prasta pazymi uz savarankiska darba(tai buvo is matematikos). Zodziu buvo taip. Siandien t.y. penktadieni, pirma pamoka, rasome savarankiska darba ant lapeliu. Nu ka rasem, parasem. Daugiau klasioke sako, blogai parasiau, gausiu bloga pazymi. As noredamas ja pralinksminti ir paguosti pasakiau, kad viskas bus gerai issitaisysi juk dar iki semestro galo toli grazu. Tai visa pasakiau su labai placia sypsena :D. Na, o ji ne tiek, kad is pykcio man, o gal is sau o gal...nezinau, pasake ko cia dabar juokiesi, gal tau vienodai rodo, bet mane ne ar kazkas tokio, bet zinau tikrai kad ji buvo inirsusi, ipykusi. As nutilau nieko nebenoredamas jai pasakyti. As gal per placiai sypsojausi? Ar siais laikais zmones, paaugliai neapkencia paguodos? :?: :(
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Gerai paparteli, oi padareli, kad stengiesi gyvenime nieko neskriaust - visada taip ir daryk, jei kas tave nuskriaus, duos i aki ar pan., atsuk jam kita, kad ir ant kitos fanara uzdetu, zinai, kaip ten biblijoj sakoma: gavai per viena zanda, atsuk kita, cia tai auksine taisykle :shock: . Va, o del tos klasiokes, tai nesuk tu, berniuk, del jos galvos - isikalk sau i galva ant amziu amzinuju, kad moterys - patys keisciausi gyvunai sioje zemeje ir tu ju niekaip, isedemek, niekaip niekada neperprasi, jos ir pacios saves nelabai supranta, bet joms to ir nereikia :lol: . O tavo atveju, jei jau labai skauda sirdute del tos klasiokes izeidimo, tai siulyciau jai nupirkti pvz. deze geru saldainiu, puokste roziu, torta ar dar ka nors panasaus (nesiulau juk tau pirkt audines kailiniu, manau, biski truktu pinigiuku, va, o ir zvereliu juk skriausti nenoretum :cry: ). O kad giliniesi i gyvenimo reiskinius, tai gerai, tik dar karta pabreziu - nesigilink geriau i moteris, tik veltui gaisi brangu laika, o juk ne tam mes atejom i sia grazia zemele :wink: Na, sekmes ir istvermes tau gyvenime, vabaleli :wink:
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Ausrine, tikriausiai taip ir reiks padaryti tik problemele yra tame, kad as neturiu visu knygu susirinkes puse yra pas mano brolio draugus -es. Na, reikes man kada su ja sia tema pasikalbeti :). Darja as ir nesistengiu gilintis i moteris, tik labai jau nemaloniai pasijutau ir nebuvo man to kam kitam pasakyti kaip tik jums. Skaitinedamas si foruma mano sirdis prisipildo meile, kyla nauju minciu. Cia tvyro labai nepaprasta meiles erdve. Cia visi geri, sakydamas, kad geri as iskiriu, turiu daug geru draugu, bet su jais bendraujant ne toks jausmas kaip su jumis.


PS. aciu jums visiems uz patarimus :mrgreen: Dabar skaitinedamas foruma vis dazniau pradejau reiksti savo nuomone cia :wink:
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Man nutiko toks labai keistas dalykas viena vakara kai ejau is drauges namo. Nu einu einu gatve ziuriu i dangu galvoju gal pamatysiu krentancia zvaigzde. Taip ir atsikiko. Zodziu einu as gatvele tokia ziuriu i dangu galvoju visai ne apie savo drauge galvojau ka veiksiu gryzes namo ar kazkas panasaus. Tik staiga blykst ir zvaigzde nukrito ta akimirka kai krito zvaigzde nutruko visos mano mintys ir galvoje isgirdau viena vieninteli zodi, tai buvo Giedre. Toks mano drauges vardas. :) Gal kas zinote koks reiskinys cia galetu buti? Neklausciau sito, jejgu tureciau uz ko uzsikabinti, bet deja neturiu :wink:.
Post Reply